کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-07-14 ساعت 16:56)areb1356 نوشته:  
(2015-07-14 ساعت 16:20)pooyakm نوشته:  
(2015-07-13 ساعت 14:43)pooyakm نوشته:  دوستان ، من برای پرداخت 165 دلار مشکل دارم ، کیس نامبر رو با 01 و 02 آخرش قبول نمیکنه فقط یک نفر رو قبول میکنه بدون 01 آخر کیس نامبر ، کسی میتونه راهنماییم کنه؟

دوستان ، کسی جواب سوال من رو نمیدونه کیس نامبر رو شما با 01 یا 02 آخرش وارد میکنید در سایت elis قبول میکنه؟ من بدون 01 آخر که میزنم قبول میکنه ولی اونم فقط واسه یه نفر، واسه نفر بعد رو قبول نمیکنه و میگه کیس نامبر یا A نامبر شما اشتباه است

سلام.
دوست عزیز راهنمای کامل پرداخت 165 دلار توی امضای آقا رضا۲۰۱۵ مدیر گلمون هست. برید بخونین امید که مشکلتون حل بشه.
موفق باشید.

از روی همون پر کردم ، اما متاسفانه کیس نامبر رو قبول نمیکنه ، ایمیل هم بهشون زدم جواب ندادن
کیس نامبر : 2015AS56xx - تعداد افراد کیس : 2 - رویت قبولی : 1 می - ارسال فرم ها : نوامبر 2014 محل مصاحبه انکارا - ->ایروان - سربازی و کار دولتی خیر - تاریخ مصاحبه : 2جون - نفر اصلی یکضرب نفر دوم AP - اپدیتها : 2,3,4 جون و 23جون نفر دوم - کلیر 24 جون - دریافت ویزا 30 جون
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
سلام وستان من الان تو ک هتل به نامpark innتو هیستون نشستم وارم کم کم به فردگاه میرم که عصر بهزمان اینا به لس آنجلس بم زمان بین سفرمون دو ساعت و چهل دقیقه بود که بااینکه کلی دویدیم زمان کم آوردم و پروازمونو ازدست دادیم کلی دوندگی کردم تا تونستم بلیط وهتل رایگان بگیرم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: nora-nora ، hilda60 ، omid man ، jupiterx ، h_researcher ، pooyakm ، areb1356 ، A_A ، miyu ، laleht ، Mahboy ، Daneshjo ، APOLO5321 ، Alex 2014
(2015-07-15 ساعت 20:57)behjat نوشته:  سلام وستان من الان تو ک هتل به نامpark innتو هیستون نشستم وارم کم کم به فردگاه میرم که عصر بهزمان اینا به لس آنجلس بم زمان بین سفرمون دو ساعت و چهل دقیقه بود که بااینکه کلی دویدیم زمان کم آوردم و پروازمونو ازدست دادیم کلی دوندگی کردم تا تونستم بلیط وهتل رایگان بگیرم

سلام بهجت خانوم. امیدوارم همیشه صحیح و سلامت باشید
میشه لطف کنید از پروازتون از ایران به قطر و از قطر به هیوستون بگید که چطور بود؟
ممنونم
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام دوستان عزیز

یکی‌ از آشناهای ما واسه مهریه اینجا(لوس آنجلس- اورنج کانتی) دچار مشکل شده و اینجا به‌‌‌ پول ایرانی‌ نیاز داره. اگه واستون امکان داره که واسش بیارید بهم خبر بدید. واسه زحمتی که می‌کشید ایشون یه مقدار بیشتر تقدیم می‌کنن چون مقدارش زیاد هست دوستای که واسشون امکان داره بهم پیغام بدن لطفا.
جالبه یعنی هیچکی اینجا جواب سوال منو نمیدونه؟ سوالو دو صفحه پیش پرسیدم که اگه وسط کار ایر لاین عوض کنیم تکلیف بار چی میشه؟ وسط کار باید بارو تحویل بگیریم و باز تحویل بدیم؟ من با قطری میرم تا واشینگتن از اونجا با داخلی آمریکن میرم لوس آنجلس، بعد یه سوال دیگه هم دارم، دوستانی که اطلاعات موثق دارن من باید تو واشینگتن کارای مهاجرتیمو انجام بدم ولی آدرس پست گرین کارتو اینا رو میخوام بدم تو لوس آنجلس، این که تو یه جای دیگه کارای مهاجرت انجام دادم تو زمان رسیدن گرین کارتم تاثیر نداره؟
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: miyu ، laleht ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-15 ساعت 22:47)sarasara1 نوشته:  جالبه یعنی هیچکی اینجا جواب سوال منو نمیدونه؟ سوالو دو صفحه پیش پرسیدم که اگه وسط کار ایر لاین عوض کنیم تکلیف بار چی میشه؟ وسط کار باید بارو تحویل بگیریم و باز تحویل بدیم؟ من با قطری میرم تا واشینگتن از اونجا با داخلی آمریکن میرم لوس آنجلس، بعد یه سوال دیگه هم دارم، دوستانی که اطلاعات موثق دارن من باید تو واشینگتن کارای مهاجرتیمو انجام بدم ولی آدرس پست گرین کارتو اینا رو میخوام بدم تو لوس آنجلس، این که تو یه جای دیگه کارای مهاجرت انجام دادم تو زمان رسیدن گرین کارتم تاثیر نداره؟
راجع پروازتون1از آژانسی که بلیط گرفتین بپرسین که خاطر جمع باشید
تشکر کنندگان: sarasara1 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-15 ساعت 22:47)sarasara1 نوشته:  جالبه یعنی هیچکی اینجا جواب سوال منو نمیدونه؟ سوالو دو صفحه پیش پرسیدم که اگه وسط کار ایر لاین عوض کنیم تکلیف بار چی میشه؟ وسط کار باید بارو تحویل بگیریم و باز تحویل بدیم؟ من با قطری میرم تا واشینگتن از اونجا با داخلی آمریکن میرم لوس آنجلس، بعد یه سوال دیگه هم دارم، دوستانی که اطلاعات موثق دارن من باید تو واشینگتن کارای مهاجرتیمو انجام بدم ولی آدرس پست گرین کارتو اینا رو میخوام بدم تو لوس آنجلس، این که تو یه جای دیگه کارای مهاجرت انجام دادم تو زمان رسیدن گرین کارتم تاثیر نداره؟

ببینید اگه خودتون دو بلیت مجزا بگیرید حتی از یک ایرلاین، اون موقع بار رو خودتون باید از پرواز اولی بگیرید و به دومی تحویل بدید، اما اگه بلیتی که می گیرید مثلا از لوفتانزا باشه اما با سه استاپ که دو قسمت آخر رو حتی ایرلاین های داخلی آمریکایی باشن، شما دیگه با بارتون کاری ندارید و در انتهای مسیر تحویل می گیرید، در این حالت حتی قوانین اون ایرلاین داخلی تابع قوانین لوفتانزا میشه، اما قسمت دوم سوالتون سوال منم هست و اگه کسی بتونه کمک کنه، ممنون میشم.
سه هزار و خورده ای، آنکارا، اول مارچ، آ-پی، بالاخره از شر 20 مارچ راحت شدیم! 1 جولای، خیره انشالله..Big Grin
تشکر کنندگان: sarasara1 ، areb1356 ، A_A ، Daneshjo ، rz59 ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-15 ساعت 23:06)kingaram نوشته:  

ببینید اگه خودتون دو بلیت مجزا بگیرید حتی از یک ایرلاین، اون موقع بار رو خودتون باید از پرواز اولی بگیرید و به دومی تحویل بدید، اما اگه بلیتی که می گیرید مثلا از لوفتانزا باشه اما با سه استاپ که دو قسمت آخر رو حتی ایرلاین های داخلی آمریکایی باشن، شما دیگه با بارتون کاری ندارید و در انتهای مسیر تحویل می گیرید، در این حالت حتی قوانین اون ایرلاین داخلی تابع قوانین لوفتانزا میشه، اما قسمت دوم سوالتون سوال منم هست و اگه کسی بتونه کمک کنه، ممنون میشم.
من از چند تا از دوستان که رفتند پرسیدم همگی میگفتند تاثیر داره ولی تاثیرش خیلی کمه
ازشون پرسیدم اصلا از کجا فهمیدین تاثیر داشته تقریبا همه با سایر دوستانشون که با هم رسیده بودن مقایسه کرده بودند
حالا این تحلیل قابل قبوله یا نه نمیدونم
البته به نظر من هم منطقی میاد
تاثیر داشته باشه ولی نهایتا دو سه روز
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: sarasara1 ، areb1356 ، A_A ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-15 ساعت 23:28)Aghaman نوشته:  
(2015-07-15 ساعت 23:06)kingaram نوشته:  

من از چند تا از دوستان که رفتند پرسیدم همگی میگفتند تاثیر داره ولی تاثیرش خیلی کمه
ازشون پرسیدم اصلا از کجا فهمیدین تاثیر داشته تقریبا همه با سایر دوستانشون که با هم رسیده بودن مقایسه کرده بودند
حالا این تحلیل قابل قبوله یا نه نمیدونم
البته به نظر من هم منطقی میاد
تاثیر داشته باشه ولی نهایتا دو سه روز
ممنون از راهنماییتون، من این سری دقیقا ۳۹ روز اونجا هستم، ۲-۳ روز فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد ولی خوب بیشتر اگر هست بلیط رو فقط رزرو کردم ولی هنوز پرداخت نکردم، دوستانه دیگه که مطمئن تر هستند لطفا اگه میدونید ممکنه تاخیر زیادی پیش بیاد بگید تا اگه لازمه پروازمو عوض کنم، ممنون از همگی.Smile
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: Aghaman ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام دوستان من الان تو فرودگاه هیوستون هستم منتظر پرواز لس آنجلس هستیم دیشب انقدر دویدیم هم کارهای مهاجرتی طول کشید هم راههای فرودگاه رو بلد نبودیم هی با ۴ تا چمدان از این ترمینال به اون ترمینال از این طبقه به اون طبقه بارهامونم از هیوستون که رسیدیم گرفتیم تحویل آمریکن ایرلاینز دادیم خلاصه پروازمونو از دست دادیم به جاش پرواز رایگان و سوییت رایگان و اتوبوس رایگان تا سوییت گرفتیم خیلی خوب بود اتاق بزرگ با حمام وپ دستشویی و یخچال و مایکروفر و دوتا تخت کویین پرسیدم شبی ۱۴۹ دلار بود اگر خشکه میدادند میگرفتم همینجا تو فرودگاه میخوابیدیم! خلاصه همه چی خوب پیش میره قیمتها تو فرودگاه گرونه همبرگر و نوشابه۱۲ دلار ،تا برم ببینم لس آنجلس چه خبره سوالی داشتید در خدمتتم بازهم براتون مینویسم ولی مردم خوی داره هر سوالی کنی راهنمایی میکنند و با لبخند جواب میدن اینجا همه ریلکس و آروم هستند من هم اگر بچه هامم باهام اومده بودند دیگه هیچ غمی نداشتم توکل به خدا موفق باشید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: sarasara1 ، h_researcher ، jupiterx ، mehdiyk ، areb1356 ، hilda60 ، SomeOneX ، A_A ، laleht ، mel ، Aghaman ، Mahboy ، Daneshjo ، APOLO5321 ، Memolk ، Alex 2014
(2015-07-16 ساعت 00:40)behjat نوشته:  سلام دوستان من الان تو فرودگاه هیوستون هستم منتظر پرواز لس آنجلس هستیم دیشب انقدر دویدیم هم کارهای مهاجرتی طول کشید هم راههای فرودگاه رو بلد نبودیم هی با ۴ تا چمدان از این ترمینال به اون ترمینال از این طبقه به اون طبقه بارهامونم از هیوستون که رسیدیم گرفتیم تحویل آمریکن ایرلاینز دادیم خلاصه پروازمونو از دست دادیم به جاش پرواز رایگان و سوییت رایگان و اتوبوس رایگان تا سوییت گرفتیم خیلی خوب بود اتاق بزرگ با حمام وپ دستشویی و یخچال و مایکروفر و دوتا تخت کویین پرسیدم شبی ۱۴۹ دلار بود اگر خشکه میدادند میگرفتم همینجا تو فرودگاه میخوابیدیم! خلاصه همه چی خوب پیش میره قیمتها تو فرودگاه گرونه همبرگر و نوشابه۱۲ دلار ،تا برم ببینم لس آنجلس چه خبره سوالی داشتید در خدمتتم بازهم براتون مینویسم ولی مردم خوی داره هر سوالی کنی راهنمایی میکنند و با لبخند جواب میدن اینجا همه ریلکس و آروم هستند من هم اگر بچه هامم باهام اومده بودند دیگه هیچ غمی نداشتم توکل به خدا موفق باشید

آی قربون برم خدا رو که هیچ وقت دیر نمیکنه، بهجت خانم بپر پی وی که خوب موقع اومدی.Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: mehdiyk ، hilda60 ، mel ، Daneshjo ، Alex 2014
با سلام خدمت همه دوستان وتشکر از کمکهای شما
من میخواهم بدانم دوستانی که از سایت Airbnb خونه اجاره کردن مبلغ اجاره رو چطوری پرداختن و اصلا از ایران قابل رزرو هست یا نه (تشکر از راهنمایی شما)
کیس:#5#As2015xxxxx
تعداد :3نفر
مصاحبه:ابوظبی
تاریخ مصاحبه :فوریه
کلیر:می2015
مقصد :LA
منم اول همين موضوع بار برام سوال بود براي همين رفتم از نمايندگي الاتحاد پرسيدم گفتن بار رو مقصد تحويل ميگيرين. بنظرم شما هم همينكارو كنين به نمايندگي قطر زنگ بزنين و بپرسين بهتون ميگن (البته اگه از سايتهايي مثل cheapoair اينا نگرفته باشين چون يادمه نگاه ميكردم ديدم كه يكي دو مدلشو نوشته بود بايد بار رو در هر استاپ تحويل گرفت!!)
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: Daneshjo ، sarasara1 ، Alex 2014

اگه سفرنامه منو میخوندی جوابتو میگرفتیBig Grin حالا دیدیTongue
کارت پرواز رو تا آخر قطری میده اما تو اولین فرودگاه ورود به امریکا کارهای مهاجرتی که تموم شد میای بار رو تحویل میگیری به ایرلاین بعدی تحویل میدی ولی فقط تحویل هست نه توزین نه هیچی البته یکی از چمدونهای ما رو با وجودیکه قفل داشت باز کرده بودن و یه برگه توش بود که ما این چمدون رو باز کردیم ولی اصلا هیچی جابجا نشده بود حالا چطور نگاه کردن نفهمیدم Big Grin آفیسر میپرسه مقصد نهاییت مثلا فلان جاست و این آدرسی هست که میرین
و همین شما قرار نیست اونجا اقامت کنین و فقط پورت عبور هست نگران نباش عزیزم
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Aghaman ، Mahboy ، pooyakm ، h_researcher ، Daneshjo ، A_A ، sarasara1 ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-15 ساعت 20:57)behjat نوشته:  سلام وستان من الان تو ک هتل به نامpark innتو هیستون نشستم وارم کم کم به فردگاه میرم که عصر بهزمان اینا به لس آنجلس بم زمان بین سفرمون دو ساعت و چهل دقیقه بود که بااینکه کلی دویدیم زمان کم آوردم و پروازمونو ازدست دادیم کلی دوندگی کردم تا تونستم بلیط وهتل رایگان بگیرم

به به بسلامتي پس رفتيد ،موفق و مويد باشيد هم سفارتي ، ما رو از حال خودتون بيخبر نذاريد Smile))))
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: pooyakm ، shahin61 ، Daneshjo ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان