کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-07-14 ساعت 00:19)ahuraee نوشته:  تا اول اكتبر مربوط به دريافت ويزا هست كه اخر سپتامبر پروسه لاتاري ٢٠١٥ بسته ميشه ولي از زمان مديكال شش ماه وقت هست

دقیقا
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-14 ساعت 01:13)mehdiyk نوشته:  
(2015-07-14 ساعت 00:19)ahuraee نوشته:  تا اول اكتبر مربوط به دريافت ويزا هست كه اخر سپتامبر پروسه لاتاري ٢٠١٥ بسته ميشه ولي از زمان مديكال شش ماه وقت هست

دقیقا

ممنون من چون از زمان مدیکالم حساب کرده بودم میشد اکتبر اشتباهی فکر کردم مال همه این طوریه !!!! بازم ممنون از تصحیح مطلب
شماره کیس2015 43xx تعداد 4 نفر مصاحبه 14 اپریل ابوظبی اپدیت ها 14,15,19,21,اپریل
19 می,
23 جون,
1جولای
ایمیل کلیرنس 4 جولای بعد از ایمیل پیگیری خودم
دریافت ویزا 13 جولای
اعلام کلیرنس در سایت ابوظبی انجام نشد !! و ظاهرا خیال نداره انجام بشه
ورود به امریکا : ۱۹ اگوست
ثبت نام سایت و واریز 165 دلار 20 آگوست
دریافت سوشال 3 هفته و 4 روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت یکماه و 3 روز بعد از ورود
خداوندا راضیم به انچه تو خواسته ای و به ان رضا داری. تسلیم!!Smile
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
دوستانی که عازم هستند هواپیمایی قطر یک آفر عالی گذاشته به مناسبت عید فطر
فقط تا 16 جولای فرصت دارید برای بازه زمانی 2 اگوست تا 12 دسامبر با تخفیف خوب 25% بلیط تهیه کنید
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: HERMES7 ، h_researcher ، AliReza.Sh ، nora-nora ، r.bazargan ، ed2008 ، usatravel ، jupiterx ، Daneshjo ، A_A ، Alex 2014
(2015-07-14 ساعت 00:06)zhila1393 نوشته:  
(2015-07-13 ساعت 15:39)ahuraee نوشته:  سلام دوستان
ما هم به این تایپیک منتقل شدیم و تا ژانویه زمان برای رفتن داریم
به نظر دوستان چه زمانی برم بهتره که هم کارهام زود انجام بشه و هم قیمت بلیط مناسب باشه
ممنون از راهنمایی دوستان

شما که برنده لاتاری هستین فقط تا اخر سپتامبر میتونین وارد آمریکا بشین !! درسته ویزای شش ماهه است ولی برندگان لاتاری باید قبل از اول اکتبر وارد خاک آمریکا شده باشن اگه اشتباه میکنم دوستان تصحیح کنن !!

اشتباه میکنید!!
روی ویزا نوشته تا چه تاریخی میتونید وارد بشید !!
(حالا داستان دو تا علامت تعجب چی بود؟ Wink )
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Mahboy ، AliReza.Sh ، rbrb-2015 ، Sam2014 ، nora-nora ، m.ghoreishi ، areb1356 ، Daneshjo ، A_A ، jupiterx ، Alex 2014
دوستان من تاپيك مربوط رو پيدا نكردم شرمنده،
سوالم اينه: من ١٦٥$ رو پرداخت كردم بعد از رسيدنم، آدرس رو هم تو فرودگاه اعلام كردم عوض كردم، اما بازم تو اون صفحه آدرس قبليم هستش متاسفانه، چيكار بايد بكنم؟ ممنونم از پاسخ دوستان
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: ریحانا ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-14 ساعت 00:13)ahuraee نوشته:  دوست من از زمان مديكال شش ماه وقت هست و خود افيسر به ما گفت تا دسامبر وقت دارم

نخير اشتباه ميكنيد ما يكي از دوستان كه برنده ي امسال بودن از افيسر دقيقا سوال كرده بودند و اونم فرموده بود كه مديكال واسه همه اعتبارش شش ماه هست اما لاتاري حداكثر تا اخر سبتامبر بايد وارد خاك امريكا شده باشيد.اشتباه نكنيد كه دسامبر بريد كه تمام زحماتتون بر باد خواهد رفت
کیس نامبر:*** 7تعداد اعضای کیس : فقط خودم رویت قبولی : 21 may سفارت : فعلا آنکارا کارنت شدن :؟؟؟؟ دریافت نامه دوم : ؟؟؟؟

تشکر کنندگان: ed2008 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-14 ساعت 13:11)sahar nafisi نوشته:  
(2015-07-14 ساعت 00:13)ahuraee نوشته:  دوست من از زمان مديكال شش ماه وقت هست و خود افيسر به ما گفت تا دسامبر وقت دارم

نخير اشتباه ميكنيد ما يكي از دوستان كه برنده ي امسال بودن از افيسر دقيقا سوال كرده بودند و اونم فرموده بود كه مديكال واسه همه اعتبارش شش ماه هست اما لاتاري حداكثر تا اخر سبتامبر بايد وارد خاك امريكا شده باشيد.اشتباه نكنيد كه دسامبر بريد كه تمام زحماتتون بر باد خواهد رفت

دوست عزیز افیسر بعد از دادن پاس و ویزا مستقیم گفت که تا اخر دسامبر وقت دارید وارد بشید
حتی تو خود ویزامون و اون پوشه زرد هم زده تا دسامبر
بدون شک اشتباه میکنید
موفق باشید
شماره کیس: ***2015AS0006
نفرات : 2 نفر
سفارت: انکارا/ تغییر به ایروان
ارسال فرم سری اول : 5 جون
کارنت شدن :20 می
مصاحبه : دوم جولای
ویزا یکضرب بعد از یک هفته
مقصد : دالاس
اولین ورود : 11 نوامبر
تشکر کنندگان: ریحانا ، m.ghoreishi ، pooyakm ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-14 ساعت 13:49)ahuraee نوشته:  
(2015-07-14 ساعت 13:11)sahar nafisi نوشته:  

دوست عزیز افیسر بعد از دادن پاس و ویزا مستقیم گفت که تا اخر دسامبر وقت دارید وارد بشید
حتی تو خود ویزامون و اون پوشه زرد هم زده تا دسامبر
بدون شک اشتباه میکنید
موفق باشید

دوستان عزیز ما لاتاری 2015 هستیم در 30دسامبر 2015 سال پایان می یابد ما باید قبل از پایان سال میلادی 2015 وارد خاک آنجا شویم
ضمنا کمی بنظرم بدلیل تشابه دسامبر و سپتامبر دوستان به اشتباه افتادند.
خلاصه اینکه تا 30سپتامبر ویزا میدهند و بعد دیگر پروسه لاتاری پایان می یابد.ولیکن تا پایان سال 2015 باید وارد خاک شد وگرنه ویزا حتی اگر از زمانش مانده باشد باطل می شود.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: bahar101 ، Daneshjo ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
با عرض مغذرت بابت دخالت در بحث شما
لازم ديدم نكته اى رو گوشزد كنم، صحبتهاى ريحانا جان تا حدودى درسته بجز اونجا كه ميگن تا اخر سال ٢٠١٥ ميلادى بايد وارد امريكا بشيد، خير اينطور نيست و ملاك عمل تاريخ اكسپاير مديكال و البته ويزاست،
مثلا ممكنه روز ٣٠ سپتامبر ويزا بگيريد و مديكال هم تمديد شده باشد پس تا ٦ ماه بعد يعنى ٣٠ فوريه ٢٠١٦ فرصت داريد
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: darkmatter ، miyu ، pooyakm ، Aghaman ، bahar101 ، k1_m_1358 ، ARSAMNEW ، Daneshjo ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
عزيزانم توافق بزرگ هسته اي مبارك تك تكتون باشه انشاله خستگي اين چند سال گذشته از تن هموطنام و خودم در بيادShy
انشاله تا سال ديگه همين موقع انقدر وضعيت ايران خوب شده باشه كه بين انتخاب زندگي در امريكا و ايران دچار ترديد بشيم
واقعا هيچ كجا وطن خود آدم نميشه
Shy
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: ریحانا ، pooyakm ، hilda60 ، bahar101 ، ali3875 ، الناز٢ ، ARSAMNEW ، mel ، A_A ، Alex 2014
(2015-07-13 ساعت 14:43)pooyakm نوشته:  دوستان ، من برای پرداخت 165 دلار مشکل دارم ، کیس نامبر رو با 01 و 02 آخرش قبول نمیکنه فقط یک نفر رو قبول میکنه بدون 01 آخر کیس نامبر ، کسی میتونه راهنماییم کنه؟

دوستان ، کسی جواب سوال من رو نمیدونه کیس نامبر رو شما با 01 یا 02 آخرش وارد میکنید در سایت elis قبول میکنه؟ من بدون 01 آخر که میزنم قبول میکنه ولی اونم فقط واسه یه نفر، واسه نفر بعد رو قبول نمیکنه و میگه کیس نامبر یا A نامبر شما اشتباه است
کیس نامبر : 2015AS56xx - تعداد افراد کیس : 2 - رویت قبولی : 1 می - ارسال فرم ها : نوامبر 2014 محل مصاحبه انکارا - ->ایروان - سربازی و کار دولتی خیر - تاریخ مصاحبه : 2جون - نفر اصلی یکضرب نفر دوم AP - اپدیتها : 2,3,4 جون و 23جون نفر دوم - کلیر 24 جون - دریافت ویزا 30 جون
تشکر کنندگان: shahin61 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-14 ساعت 16:20)pooyakm نوشته:  
(2015-07-13 ساعت 14:43)pooyakm نوشته:  دوستان ، من برای پرداخت 165 دلار مشکل دارم ، کیس نامبر رو با 01 و 02 آخرش قبول نمیکنه فقط یک نفر رو قبول میکنه بدون 01 آخر کیس نامبر ، کسی میتونه راهنماییم کنه؟

دوستان ، کسی جواب سوال من رو نمیدونه کیس نامبر رو شما با 01 یا 02 آخرش وارد میکنید در سایت elis قبول میکنه؟ من بدون 01 آخر که میزنم قبول میکنه ولی اونم فقط واسه یه نفر، واسه نفر بعد رو قبول نمیکنه و میگه کیس نامبر یا A نامبر شما اشتباه است

سلام.
دوست عزیز راهنمای کامل پرداخت 165 دلار توی امضای آقا رضا2015 مدیر گلمون هست. برید بخونین امید که مشکلتون حل بشه.
موفق باشید.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: pooyakm ، ARSAMNEW ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام. هواپیمایی قطر رو چک کنید.
قیمت بلیط رو به مناسبت عید فطر خیلی اوردن پایین. فکر کنم امروز روزه اخره.
کیس نامبر: 2015AS2XXX || سفارت: ابوظبی || ارسال فرم ها: 15 ژوئن || مصاحبه : دسامبر || ویزا : اپریل Smile || تعداد اعضای کیس: دو نفر
سفرنامه ابوظبی
تشکر کنندگان: kingaram ، r.bazargan ، jupiterx ، areb1356 ، A_A ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-14 ساعت 17:03)peyman.rock نوشته:  سلام. هواپیمایی قطر رو چک کنید.
قیمت بلیط رو به مناسبت عید فطر خیلی اوردن پایین. فکر کنم امروز روزه اخره.

یه مقدار قیمتاش پایین تر هست اما استاپ های وحشتناکی داره! مثلا 15 ساعت تو لندن زمان ترانزیت داره!
سه هزار و خورده ای، آنکارا، اول مارچ، آ-پی، بالاخره از شر 20 مارچ راحت شدیم! 1 جولای، خیره انشالله..Big Grin
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Memolk ، Alex 2014
یک استاپ رو میشه گرفت. بستگی به شهری داره که میرید و پروازی که انتخاب می کنید
کیس نامبر: 2015AS2XXX || سفارت: ابوظبی || ارسال فرم ها: 15 ژوئن || مصاحبه : دسامبر || ویزا : اپریل Smile || تعداد اعضای کیس: دو نفر
سفرنامه ابوظبی
تشکر کنندگان: kingaram ، Daneshjo ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان