کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوستانی که قصد عزیمت با هواپیمایی قطری دارند طرح کیمیای بانک ملت هم فراموش نشود.
http://club-bpmellat.com/FirstPages/supp...740cc66c2b

اگر از خود سایت قطری خرید بفرمایید و با سامانه شتاب (ملت) پرداخت کنید در صورتی که کد IROFFER رو بزنید مشمول 5% تخفیف خواهید شد. درسته تخفیف 25 درصدی عید نیست ولی این تخفیف شامل همه بلیط ها تا 31 دسامبر 2015 میشه و نه فقط یک سری بلیط رفت و برگشت محدود در زمان محدود.
یک آشنا داشتیم که برای خانواده ما چندین بار بلیط گرفته بود و روش کارش این بود که محدوده زمان میگرفت و بهترین قیمت رو حداکثر در 1 هفته آینده پیدا میکرد وقتی بهش سفارش دادم و قیمت های قطری با تخفیف 5% بعد از های سیزن رو بهش گفتم اذعان کرد که از این کمتر نمیشه گرفت و قیمت عالی است! البته KLM میتونست 200 تومن ارزون تر بگیره ولی 2 استاپ و 26 ساعت پرواز که حسابی خسته کننده است.
ضمنا هر چه زودتر بلیط بگیرید هم قیمت پایین تری داره و هم صندلی بهتری میتونید انتخاب کنید . دقت داشته باشید حتی فاصله 3 ماه تا پرواز باعث نمیشه که به صندلی های عالی دسترسی داشته باشید و اونها معلوم نیست از چند وقت پیش خریداری شدند! پس بشتابید.

ضمنا تهران هیوستون پرواز فرست کلاس نداره و قیمت بیزینس کلاس هم بیش از 2 برابر اکونومی است. (حالا نه اینکه ما میخواستیم فرست کلاس و بیزینس بگیریم Big Grin )
قیمت ها ماه آینده بالاترینه هم به دلیل نزدیکی به زمان خرید و هم های سیزن بودن و از سپتامبر ارزون میشه و اواخر سپتامبر 2500 هست و اول اکتبر یکدفعه میشه 2300. اگر عجله ندارید بد نیست اکتبر بگیرید که هم تخفیف 200 تومنی بگیرید و هم به گرمای هیوستون کمتر بخورید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: kingaram ، Mahboy ، pooyakm ، miyu ، h_researcher ، shahin61 ، hilda60 ، laleht ، Daneshjo ، A_A ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
اینجور که معلومه کم کم بچه ها بیشتر در حال اماده باش برای سفر قرار میگیرن و دارن میان اینور.اما نمی دونم این مدیران چرا عزیمت نمیکنند نکنه اخرین نفرو جایزه میدن؟ههههخ
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: behdadK ، laleht ، Daneshjo ، Alex 2014
امید جان شما امریکایی??????!!!!!!!شما که توی تاپیک ها با من بودی?!!!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: omid man ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-16 ساعت 08:43)omid man نوشته:  اینجور که معلومه کم کم بچه ها بیشتر در حال اماده باش برای سفر قرار میگیرن و دارن میان اینور.اما نمی دونم این مدیران چرا عزیمت نمیکنند نکنه اخرین نفرو جایزه میدن؟ههههخ

قربان مسئله مالی و استفاده از فرصت جهت آمادگی برای امتحان دو دلیلی است که باعث شد بنده آخرین فرصت بلیط بگیرم. البته وضعیت بد بازار کار نفتی به دلیل کاهش قیمت نفت هم بی تاثیر نبودBig Grin
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: pooyakm ، hilda60 ، laleht ، Daneshjo ، APOLO5321 ، jupiterx ، Alex 2014
من اعتبار ویزام تا چند روز دیگه تموم میشه و متاسفانه نمی تونم تا اون موقع به آمریکا مسافرت کنم می خواستم ببینم تو کودم قسمت از تاپیک می تونم راهنمایی لازم برای تمدید و نحوه تمدید و ... پیدا کنم از دوستان کسی می دونه چکار باید بکنم ؟
کیس نامبر 2300
کارنت سری اول
فرم 260 اواخر جولای
محل مصاحبه آنکارا
نامه دوم فکر کنم تا آخر پاییز بیاد
تشکر کنندگان: behdadK ، r.bazargan ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-16 ساعت 10:39)amrikale نوشته:  من اعتبار ویزام تا چند روز دیگه تموم میشه و متاسفانه نمی تونم تا اون موقع به آمریکا مسافرت کنم می خواستم ببینم تو کودم قسمت از تاپیک می تونم راهنمایی لازم برای تمدید و نحوه تمدید و ... پیدا کنم از دوستان کسی می دونه چکار باید بکنم ؟

هیچ راهی وجود نداره. شما اگر تا پایان اعتبار ویزا یکبار به آمریکا مسافرت نکنید پروندتون منقضی میشه متاسفانه و دوباره منتظر لاتاری میبایست باشید.

سعی کنید به هر نحوی هست سفر بکنید . اگر اصلا امکانش رو ندارید یه تماس با سفارت بگیرید شاید شاید شاید شاید در حد 1 هزارم درصد بهتون اجازه بدن که دوباره برید مدیکال بگیرید اما به شخصه بعید میدونم
تشکر کنندگان: r.bazargan ، shahin61 ، laleht ، Daneshjo ، A_A ، Memolk ، Alex 2014
(2015-07-16 ساعت 08:49)neda733 نوشته:  امید جان شما آمریکایی??????!!!!!!!شما که توی تاپیک ها با من بودی?!!!

اره ندا خانم تقریبا 46 روزه که اینجام مگه سفرنامه ها رو نمی خونین؟

(2015-07-16 ساعت 10:29)behdadK نوشته:  
(2015-07-16 ساعت 08:43)omid man نوشته:  اینجور که معلومه کم کم بچه ها بیشتر در حال اماده باش برای سفر قرار میگیرن و دارن میان اینور.اما نمی دونم این مدیران چرا عزیمت نمیکنند نکنه اخرین نفرو جایزه میدن؟ههههخ

قربان مسئله مالی و استفاده از فرصت جهت آمادگی برای امتحان دو دلیلی است که باعث شد بنده آخرین فرصت بلیط بگیرم. البته وضعیت بد بازار کار نفتی به دلیل کاهش قیمت نفت هم بی تاثیر نبودBig Grin

انشالله که درست میشه و بسلامتی میاین.دیر ایی درست ایی.ههههه
[color=#00BFFF][b]
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: r.bazargan ، behdadK ، laleht ، Daneshjo ، Alex 2014
نه امیدجان نخوندم!چقدر زود میگذره!اونجا خوبه?!این همه استرس به خاطرش ارزش داشت?!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: omid man ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-16 ساعت 11:15)neda733 نوشته:  نه امیدجان نخوندم!چقدر زود میگذره!اونجا خوبه?!این همه استرس به خاطرش ارزش داشت?!

بله صد در صد.البته با مواردی که تو ذهنمونه فرق داره اما جذابیت ها و خوبی های توام با یکمی سختی های مهاجرت رو داره.و فضای جدید استرس ههای نوع خودش رو داره.اما در کل با برنامه ریزی بلند مدت میشه زندگی رو ایده ال کرد.من که خیلی راضیم البته بجز تکمیل نبودن زبانم.ههههه
[color=#00BFFF][b]
Tongue
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: miyu ، Daneshjo ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
دوستان اگر برنامه شما طوری هست که اوایل باید چند سفر به امریکا داشته باشین توصیه میکنم از هر ایرلاینی که بلیط تهیه میکنید مایلیج تون رو تو اون ایرلاین ثبت کنید و یا عضو frequent flyer بشید چون شما نیم دور کره زمین رو تقریبا طی میکید و مایلیج زیادی هست که اینطوری تو سفر بعدی تخفیف یا امتیاز مبگیرید
تشکر کنندگان: miyu ، shahin61 ، HERMES7 ، hilda60 ، laleht ، omid man ، Daneshjo ، A_A ، APOLO5321 ، Alex 2014
(2015-07-14 ساعت 16:20)pooyakm نوشته:  
(2015-07-13 ساعت 14:43)pooyakm نوشته:  دوستان ، من برای پرداخت 165 دلار مشکل دارم ، کیس نامبر رو با 01 و 02 آخرش قبول نمیکنه فقط یک نفر رو قبول میکنه بدون 01 آخر کیس نامبر ، کسی میتونه راهنماییم کنه؟

دوستان ، کسی جواب سوال من رو نمیدونه کیس نامبر رو شما با 01 یا 02 آخرش وارد میکنید در سایت elis قبول میکنه؟ من بدون 01 آخر که میزنم قبول میکنه ولی اونم فقط واسه یه نفر، واسه نفر بعد رو قبول نمیکنه و میگه کیس نامبر یا A نامبر شما اشتباه است
فقط اصل کیس نامبر باید نوشته بشه...بعداز درج مشخصات نفر اصلی از شما پزسیده میشود برای افزودن مشخصات افراد دیگر (در همان کیس البته)
.ولی شما چگونه میپردازید ؟ از ایران که نمیشود..
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان: pooyakm ، Daneshjo ، Alex 2014
دوست عزیز سایت Airbnb یکی از بهترین سایتها برا اجاره کوتاه مدته .
مبلغ اجاره رو باید با کردیت کارت بصورت انلاین پرداخت کرد .
به این سایت با ای پی ایران نمیشه وارد شد برای عضویت و ورود به سایت باید از ای پی دیگری استفاده کرد .
بعد از عضویت به سایت و ورود به پروفایلتان باید اکانت خود را وریفای کنید (قسمت سختش هم همینجاست)
قبل از وریفای کردن قادر به رزرو نیستسن !
وریفای دو سه مرحله داره که اونها خودشون ازتون درخواست میکنند و ایمیل میزنند که تا 24 ساعت یاید اسکن مدارک رو بفرستین.
خیلی وقتها با ارایه اسکن گواهینامه و یا پاسپورت این مشکل رو میشه حل کرد.
گاهی وقتها هم ازتون میخان خودتون یه مصاحبه 30 ثانیه ای رو ضبط کنین .

تمامی این کارها فقط برای یکبار صورت میگیره .

(2015-07-16 ساعت 01:48)bijan575 نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان وتشکر از کمکهای شما
من میخواهم بدانم دوستانی که از سایت Airbnb خونه اجاره کردن مبلغ اجاره رو چطوری پرداختن و اصلا از ایران قابل رزرو هست یا نه (تشکر از راهنمایی شما)
کیس:#۵#As2015xxxxx
تعداد :۳نفر
مصاحبه:ابوظبی
تاریخ مصاحبه :فوریه
کلیر:می۲۰۱۵
مقصد :LA
تشکر کنندگان: Daneshjo ، SomeOneX ، haniehkb ، jupiterx ، Alex 2014
سوالی که من دارم اینه که آدرسی که من دادم مال ایالت داکوتاست، اما خودمون داریم میریم تگزاس، آیا این تفاوت آدرس مشکلی ایجاد میکنه در مراحل کار؟
سه هزار و خورده ای، آنکارا، اول مارچ، آ-پی، بالاخره از شر 20 مارچ راحت شدیم! 1 جولای، خیره انشالله..Big Grin
تشکر کنندگان: Daneshjo ، haniehkb ، Alex 2014
سلام دوستان عزیزم باورتون میشه ما هنوز تو فرودگاه هیوستون هستیم دیروز پرواز آمریکن ایرلاینز کنسل شد بعد چند ساعت علافی دوباره رفتیم سوییت رایگان و پرواز الان دوباره به سوی لس آنجلس وسایلمون دوروزه رفته خودمون بدون لباس و دارو موندیم اینجا خلاصه از ایران آمدیم توافق شد اینجا رسیدیم پروازها کنسل میشه قدممون مشکوک میزنه هیوستون هم کم گرون نیست سوییت دیشبی برای وای فای توی اتاق ۱۲دلار میخواست اون یکی هم که شبی ۱۴۹ دلار بود همبرگر۱۲ دلار تا برم انشاالله برسم فعلا دارن میگن بریم خداحافظ
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، shadi79 ، hilda60 ، laleht ، SomeOneX ، Daneshjo ، الناز٢ ، sarasara1 ، miyu ، m.ghoreishi ، babak12 ، rz59 ، A_A ، مير منصور ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-16 ساعت 03:43)laleht نوشته:  
(2015-07-15 ساعت 22:47)sarasara1 نوشته:  جالبه یعنی هیچکی اینجا جواب سوال منو نمیدونه؟ سوالو دو صفحه پیش پرسیدم که اگه وسط کار ایر لاین عوض کنیم تکلیف بار چی میشه؟ وسط کار باید بارو تحویل بگیریم و باز تحویل بدیم؟ من با قطری میرم تا واشینگتن از اونجا با داخلی آمریکن میرم لوس آنجلس، بعد یه سوال دیگه هم دارم، دوستانی که اطلاعات موثق دارن من باید تو واشینگتن کارای مهاجرتیمو انجام بدم ولی آدرس پست گرین کارتو اینا رو میخوام بدم تو لوس آنجلس، این که تو یه جای دیگه کارای مهاجرت انجام دادم تو زمان رسیدن گرین کارتم تاثیر نداره؟

اگه سفرنامه منو میخوندی جوابتو میگرفتیBig Grin حالا دیدیTongue
کارت پرواز رو تا آخر قطری میده اما تو اولین فرودگاه ورود به آمریکا کارهای مهاجرتی که تموم شد میای بار رو تحویل میگیری به ایرلاین بعدی تحویل میدی ولی فقط تحویل هست نه توزین نه هیچی البته یکی از چمدونهای ما رو با وجودیکه قفل داشت باز کرده بودن و یه برگه توش بود که ما این چمدون رو باز کردیم ولی اصلا هیچی جابجا نشده بود حالا چطور نگاه کردن نفهمیدم Big Grin آفیسر میپرسه مقصد نهاییت مثلا فلان جاست و این آدرسی هست که میرین
و همین شما قرار نیست اونجا اقامت کنین و فقط پورت عبور هست نگران نباش عزیزم

سلام لاله جان ما تو فرودگاه هیوستون هستیم بارهامونو دوروز پیش فرستادیم لس آنجلس وقتی رسیدیم کجا بریم دنبال بارهامون و آیا ممکنه جریمهای بابت دوروز انبار بگیرن اگر کارخاصی باید بکیم ممنون میشم بگی
تشکر کنندگان: Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان