کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-07-17 ساعت 02:10)sarasara1 نوشته:  
(2015-07-16 ساعت 03:43)laleht نوشته:  
(2015-07-15 ساعت 22:47)sarasara1 نوشته:  جالبه یعنی هیچکی اینجا جواب سوال منو نمیدونه؟ سوالو دو صفحه پیش پرسیدم که اگه وسط کار ایر لاین عوض کنیم تکلیف بار چی میشه؟ وسط کار باید بارو تحویل بگیریم و باز تحویل بدیم؟ من با قطری میرم تا واشینگتن از اونجا با داخلی آمریکن میرم لوس آنجلس، بعد یه سوال دیگه هم دارم، دوستانی که اطلاعات موثق دارن من باید تو واشینگتن کارای مهاجرتیمو انجام بدم ولی آدرس پست گرین کارتو اینا رو میخوام بدم تو لوس آنجلس، این که تو یه جای دیگه کارای مهاجرت انجام دادم تو زمان رسیدن گرین کارتم تاثیر نداره؟

اگه سفرنامه منو میخوندی جوابتو میگرفتیBig Grin حالا دیدیTongue
کارت پرواز رو تا آخر قطری میده اما تو اولین فرودگاه ورود به آمریکا کارهای مهاجرتی که تموم شد میای بار رو تحویل میگیری به ایرلاین بعدی تحویل میدی ولی فقط تحویل هست نه توزین نه هیچی البته یکی از چمدونهای ما رو با وجودیکه قفل داشت باز کرده بودن و یه برگه توش بود که ما این چمدون رو باز کردیم ولی اصلا هیچی جابجا نشده بود حالا چطور نگاه کردن نفهمیدم Big Grin آفیسر میپرسه مقصد نهاییت مثلا فلان جاست و این آدرسی هست که میرین
و همین شما قرار نیست اونجا اقامت کنین و فقط پورت عبور هست نگران نباش عزیزم
به به لاله بانوی همیشه در صحنه،رسیدن به خیر، آقا ببخشید من سفر نامه تون رو ندیدم البته این یکی دو روز که دنبال کار بلیط بودم اصلا نگاه بقیه تاپیکا هم نمیکردم فقط صاف همینجا سوال و جواب، برای همینم ندیدم سفر نامتون رو البته خوب تازه هم اکراین شده مثکه، در هر صورت من پروازم رو گرفتم به لس آنجلس و یه استاپ ۳ ساعته تو هیوستن، از دفتر خود قطر ایرلاین هم پرسیدم و راجع به بار کاملا درست میگید باید تحویل بگیریم، این قضیه بار کاملا حل شد، فقط نگران زمان دریافت گرین کارتم که امیدوارم ۳۹ روز کافی باشه، حالا بهجت بانو که رسیدن ازشون میپرسم که هم یه خورده با فرودگاه هیوستن آشنا بشم که وقت کم نیارم هم ببینم چه قدره گرینشون به دستشون میرسه. به هر حال شاد باشید بانو ما رو هم از تجربیات با ارزشتون بی نسیب نگذارید
ايشالا بسلامتى عزيزم
راستش منم اميدوارم گرين كارت تا ماكزيمم ٤٠ روز بياد چون خودم تنها بايد يه سر برگردم ايران يه سرى كار ادارى دارم
فعلا تازه وارديم و تجربيات چندان با ارزشى نداريم Big Grin تو اين روزا تا سوشيال نامبر بياد داريم با محيط و قوانين و زندگى و ..... اينا آشنا ميشيم و تنها كسى كه داره كيف دنيا رو ميكنه پسرك هست كه عين خيالش نيست و فكر ميكنه مسافرت توريستى هر ساله هست و فقط مشغول خوش گذرونى هست Big Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، areb1356 ، h_researcher ، rbrb-2015 ، Mahboy ، behjat ، babak12 ، sarasara1 ، hilda60 ، farrokh33 ، behdadK ، A_A ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
Sarasara عزیز ما تازه وارد لس آنجلس شدیم بارهارو از فرودگاه هیوستون که رسیدی اول باید کارهای مهاجرتی تموم بشه بعد میبرنتون دفتر مهاجرت اونجا حداقل یکساعت معطل میشی بعد باید بری وسایلتون را از قسمت بار بگیری بدی دفتر آمریکن ایرلانز بعد که رسیدی لس آنجلس آنجا هم دفتر ،bagageداره میری بارتو احویل میگیری و میای بیرون خیلی راحته من فردا باید برم ادره سوشیال و دیگه صبر کنم هیچ جا وسایل مارو نه گشتند نه وزن کردند البته بارما خیلی نبود حدود ۷۰ کیلو دونفری خبری از گرین کارت ندارم فقط مسیولشگفت این مهر تا یکسال کار گرین کارت رو میکنه
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: h_researcher ، rbrb-2015 ، babak12 ، sarasara1 ، hilda60 ، laleht ، farrokh33 ، behdadK ، Aghaman ، shadi79 ، Daneshjo ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
سلام بعد از يه غيبت طولاني
ما هم تقريبا ١٠ روزه رسيديم
پروازمون كه اتحاد بود راحت و بدون دردسر
تقريبا ١٠ دقيقه اي كاراي مهاجرتي انجام شد ، اون فرم ابي رو هم توي فرودگاه امام تهران همراه كارت پرواز دادن بهمون،
من فقط مقدار پول رو نوشتم و اينكه غذا نداريم ، اون خانوم افيسر يادش رفت ازمون بگيره كه من خودم دادم بهش.
گفتم زعفرون و پسته اينا داريم بنويسم گفت نياز نيست، فقط در مورد غذا و گوشت پرسيد، بعد هم توي مانيتورش عكس چمدونامون رو بهمون نشون داد گفت هميناس ، گفتيم بعععععللللله.
خلاصه سوشيالمون هم ٥ روزه اومد ، تلفن هم At&t خريديم.
فعلن همين ،
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: behjat ، HERMES7 ، miyu ، babak12 ، sarasara1 ، hilda60 ، laleht ، farrokh33 ، h_researcher ، Aghaman ، shadi79 ، A_A ، areb1356 ، Daneshjo ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-17 ساعت 11:35)k1_m_1358 نوشته:  سلام بعد از يه غيبت طولاني
تقريبا ١٠ دقيقه اي كاراي مهاجرتي انجام شد ، اون فرم ابي رو هم توي فرودگاه امام تهران همراه كارت پرواز دادن بهمون،
من فقط مقدار پول رو نوشتم و اينكه غذا نداريم ، اون خانوم افيسر يادش رفت ازمون بگيره كه من خودم دادم بهش.
گفتم زعفرون و پسته اينا داريم بنويسم گفت نياز نيست، فقط در مورد غذا و گوشت پرسيد، بعد هم توي مانيتورش عكس چمدونامون رو بهمون نشون داد گفت هميناس ، گفتيم بعععععللللله.
فعلن همين ،

سلام خط تلفن اعتباری هم هست که ارزون باشه و به تابلت lenovo بخوره؟ کجابرم بگیرم بعد محله ایرانی ارزون سراغ دارید؟
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: sarasara1 ، farrokh33 ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-17 ساعت 11:50)behjat نوشته:  
(2015-07-17 ساعت 11:35)k1_m_1358 نوشته:  سلام بعد از يه غيبت طولاني
فعلن همين ،

سلام خط تلفن اعتباری هم هست که ارزون باشه و به تابلت lenovo بخوره؟ کجابرم بگیرم بعد محله ایرانی ارزون سراغ دارید؟
سلام، بعله اعتباري هم هست همه شركتها سيم كارتهاي سايزاي مختلف رو دارن
شركتهاي مختلف واسه موبايل هست كه بسته به كيفيتشون قيمتاشون متفاوت
Verizon و At&t اينطور كه شنيدم از همه بهتر و گرونترن، مث اينكه leica قيمتش مناسبه با توجه به موقعيتتون سرچ كنيد نزديكترين نمايندگيش رو برين،
ما سمت pasadena هستيم كه ايراني خيلي خيلي كم هست
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: miyu ، hilda60 ، sarasara1 ، h_researcher ، farrokh33 ، behjat ، areb1356 ، pooyakm ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-17 ساعت 03:29)laleht نوشته:  
(2015-07-17 ساعت 02:10)sarasara1 نوشته:  
(2015-07-16 ساعت 03:43)laleht نوشته:  
(2015-07-15 ساعت 22:47)sarasara1 نوشته:  جالبه یعنی هیچکی اینجا جواب سوال منو نمیدونه؟ سوالو دو صفحه پیش پرسیدم که اگه وسط کار ایر لاین عوض کنیم تکلیف بار چی میشه؟ وسط کار باید بارو تحویل بگیریم و باز تحویل بدیم؟ من با قطری میرم تا واشینگتن از اونجا با داخلی آمریکن میرم لوس آنجلس، بعد یه سوال دیگه هم دارم، دوستانی که اطلاعات موثق دارن من باید تو واشینگتن کارای مهاجرتیمو انجام بدم ولی آدرس پست گرین کارتو اینا رو میخوام بدم تو لوس آنجلس، این که تو یه جای دیگه کارای مهاجرت انجام دادم تو زمان رسیدن گرین کارتم تاثیر نداره؟

اگه سفرنامه منو میخوندی جوابتو میگرفتیBig Grin حالا دیدیTongue
کارت پرواز رو تا آخر قطری میده اما تو اولین فرودگاه ورود به آمریکا کارهای مهاجرتی که تموم شد میای بار رو تحویل میگیری به ایرلاین بعدی تحویل میدی ولی فقط تحویل هست نه توزین نه هیچی البته یکی از چمدونهای ما رو با وجودیکه قفل داشت باز کرده بودن و یه برگه توش بود که ما این چمدون رو باز کردیم ولی اصلا هیچی جابجا نشده بود حالا چطور نگاه کردن نفهمیدم Big Grin آفیسر میپرسه مقصد نهاییت مثلا فلان جاست و این آدرسی هست که میرین
و همین شما قرار نیست اونجا اقامت کنین و فقط پورت عبور هست نگران نباش عزیزم
به به لاله بانوی همیشه در صحنه،رسیدن به خیر، آقا ببخشید من سفر نامه تون رو ندیدم البته این یکی دو روز که دنبال کار بلیط بودم اصلا نگاه بقیه تاپیکا هم نمیکردم فقط صاف همینجا سوال و جواب، برای همینم ندیدم سفر نامتون رو البته خوب تازه هم اکراین شده مثکه، در هر صورت من پروازم رو گرفتم به لس آنجلس و یه استاپ ۳ ساعته تو هیوستن، از دفتر خود قطر ایرلاین هم پرسیدم و راجع به بار کاملا درست میگید باید تحویل بگیریم، این قضیه بار کاملا حل شد، فقط نگران زمان دریافت گرین کارتم که امیدوارم ۳۹ روز کافی باشه، حالا بهجت بانو که رسیدن ازشون میپرسم که هم یه خورده با فرودگاه هیوستن آشنا بشم که وقت کم نیارم هم ببینم چه قدره گرینشون به دستشون میرسه. به هر حال شاد باشید بانو ما رو هم از تجربیات با ارزشتون بی نسیب نگذارید
ايشالا بسلامتى عزيزم
راستش منم اميدوارم گرين كارت تا ماكزيمم ٤٠ روز بياد چون خودم تنها بايد يه سر برگردم ايران يه سرى كار ادارى دارم
فعلا تازه وارديم و تجربيات چندان با ارزشى نداريم Big Grin تو اين روزا تا سوشيال نامبر بياد داريم با محيط و قوانين و زندگى و ..... اينا آشنا ميشيم و تنها كسى كه داره كيف دنيا رو ميكنه پسرك هست كه عين خيالش نيست و فكر ميكنه مسافرت توريستى هر ساله هست و فقط مشغول خوش گذرونى هست Big Grin
قشنگی بچه ها به همینه، از ۷ مملکت آزادن . موفق باشید بانو، ما رو هم بی خبر نگذارید
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: hilda60 ، laleht ، farrokh33 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-17 ساعت 07:26)behjat نوشته:  Sarasara عزیز ما تازه وارد لس آنجلس شدیم بارهارو از فرودگاه هیوستون که رسیدی اول باید کارهای مهاجرتی تموم بشه بعد میبرنتون دفتر مهاجرت اونجا حداقل یکساعت معطل میشی بعد باید بری وسایلتون را از قسمت بار بگیری بدی دفتر آمریکن ایرلانز بعد که رسیدی لس آنجلس آنجا هم دفتر ،bagageداره میری بارتو احویل میگیری و میای بیرون خیلی راحته من فردا باید برم ادره سوشیال و دیگه صبر کنم هیچ جا وسایل مارو نه گشتند نه وزن کردند البته بارما خیلی نبود حدود ۷۰ کیلو دونفری خبری از گرین کارت ندارم فقط مسیولشگفت این مهر تا یکسال کار گرین کارت رو میکنه
ممنون بهجت بانو، به نظرتون ۳ ساعت کافیه تو هیوستن، البته من عصر میرسما ساعت ۵ ربع کم میرسم و ۸ ربع کم پرواز بعدیمه، یعنی فکر میکنم خلوت تر باشه، یا نه شایدم ربطی نداشته باشه، چمیدونم والا
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: farrokh33 ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
تبريك ميگم به همه دوستاي سفركرده و با آرزوي موفقيت براي همشون و همچنين اونايي كه مثل ما قصد سفر دارن. ماهم بليطمونو براي آخر اگوست از قطر گرفتيم. مقصدمون سن خوزه س، ٣٦ روزه هم برميگرديم. اميدوارم تو اين مدت بتونيم با راهنمايي دوستان كارهامونو سريع پيش ببريم.
بنظرتون اونجا بدون ماشين انجام كارها و البته تفريح سخته؟ شنيدم خيلي حمل و نقل عمومي خوب نيست تو كاليفرنيا. رنت كردن ماشين حدود روزي ٢٠ دلار به صرفه هست؟ ممنون از پاسختون
كيس نامبر ٣٣٠٠- كيس ٢ نفره (برنده همسرم)- ارسال فرم ٩ آگوست- كارنت ٩ دسامبر- دريافت نامه ٢٣ ژانويه- مصاحبه ٩ مارچ آنكارا- آپديت ٢٠ مارچ-٢٤ ژوئن آپديت شبانه- ٢٥ ژوئن آپديت ايميل- ٢٧ ژوئن كلير بعد از ١١٠ روزSmile اولين ورود ٣٠ آگوست
تشکر کنندگان: h_researcher ، farrokh33 ، Daneshjo ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-16 ساعت 10:47)behdadK نوشته:  
(2015-07-16 ساعت 10:39)amrikale نوشته:  من اعتبار ویزام تا چند روز دیگه تموم میشه و متاسفانه نمی تونم تا اون موقع به آمریکا مسافرت کنم می خواستم ببینم تو کودم قسمت از تاپیک می تونم راهنمایی لازم برای تمدید و نحوه تمدید و ... پیدا کنم از دوستان کسی می دونه چکار باید بکنم ؟

هیچ راهی وجود نداره. شما اگر تا پایان اعتبار ویزا یکبار به آمریکا مسافرت نکنید پروندتون منقضی میشه متاسفانه و دوباره منتظر لاتاری میبایست باشید.

سعی کنید به هر نحوی هست سفر بکنید . اگر اصلا امکانش رو ندارید یه تماس با سفارت بگیرید شاید شاید شاید شاید در حد ۱ هزارم درصد بهتون اجازه بدن که دوباره برید مدیکال بگیرید اما به شخصه بعید میدونم
مرسی از پاسخی که دادی یه ایمیل فرستادم سفارت منتظر می مونم ببینم چی میگن . تا حالا از دوستان کسی تجربه من رو نداشته یا کسی رو نمی شناسن که این مشکل براش پیش اومده باشه و راه حلی براش پیدا کرده باشه
کیس نامبر 2300
کارنت سری اول
فرم 260 اواخر جولای
محل مصاحبه آنکارا
نامه دوم فکر کنم تا آخر پاییز بیاد
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Daneshjo ، Alex 2014
دوستان کسانی که محل سکونت شهرستان بوده روی ورق immigrant visa data summary پاکت زرد زده تهران یا شهرستان
كيس:IR5 خانوادگي پدر و مادر، مصاحبه: ۲۳ فوریه ابوظبی، آپدیت: پدر ۲۸ فوریه, ۲۰ مارچ، هر دو ۴ جون، ۸ جون
کلیرنس: ۸ جون Big Grin پیکاپ: ۹ جون، اپدیت ۲۸، ۲۹, ۳۰ جون, ۱ جولای
ویزا: مادر ۱ جولای، پدر ۶ جولای Cool
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-17 ساعت 17:44)arezoue نوشته:  دوستان کسانی که محل سکونت شهرستان بوده روی ورق immigrant visa data summary پاکت زرد زده تهران یا شهرستان
شهر خودمونو زده
کیس نامبر 2300
کارنت سری اول
فرم 260 اواخر جولای
محل مصاحبه آنکارا
نامه دوم فکر کنم تا آخر پاییز بیاد
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
سلام دوستان ما هم بلیطمونو از پرواز قطر برای اوایل سپتامبر گرفتیم که اول میره شیکاگو بعد از یه توقف 5 ساعته میره لوس انجلس ولی هنوز نتونستیم جا رزرو کنیم واسه موندن ساعت 11 شب میرسیم به لوس انجلس بهجت خانوم شما از کجا اطاق رزرو کرده بودین؟
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان: laleht ، miyu ، ریحانا ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام. در سایت بوکینگ برای بعضی شهر ها مهمانسرا آفر داده که قیمتش خوبه.
شماره کیس:***2015AS5>تاریخ رویت قبولی:1 May >تاریخ تکمیل فرم:september11 کنسولگری:آنکارا >ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس :1نفر >کارنت شدن کیس April13:> مصاحبه JUNدریافت ویزا:یکضربBig Grin خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: nora-nora ، rima4499 ، miyu ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-17 ساعت 20:36)rima4499 نوشته:  سلام دوستان ما هم بلیطمونو از پرواز قطر برای اوایل سپتامبر گرفتیم که اول میره شیکاگو بعد از یه توقف ۵ ساعته میره لوس انجلس ولی هنوز نتونستیم جا رزرو کنیم واسه موندن ساعت 11 شب میرسیم به لوس انجلس بهجت خانوم شما از کجا اطاق رزرو کرده بودین؟

من از سایت airbnbاتاق گرفته بودم البته دوروز تاخیر داشتیم اتاق ما رو عوض کرده بودند این یکی خیلی کوچیکه گفتم شاید عوضش کنند و اون دوروز را هم کم کنند هنوز جوابی ندادند
تشکر کنندگان: nora-nora ، rima4499 ، ریحانا ، haniehkb ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-17 ساعت 13:37)sarasara1 نوشته:  
(2015-07-17 ساعت 07:26)behjat نوشته:  Sarasara عزیز ما تازه وارد لس آنجلس شدیم بارهارو از فرودگاه هیوستون که رسیدی اول باید کارهای مهاجرتی تموم بشه بعد میبرنتون دفتر مهاجرت اونجا حداقل یکساعت معطل میشی بعد باید بری وسایلتون را از قسمت بار بگیری بدی دفتر آمریکن ایرلانز بعد که رسیدی لس آنجلس آنجا هم دفتر ،bagageداره میری بارتو احویل میگیری و میای بیرون خیلی راحته من فردا باید برم ادره سوشیال و دیگه صبر کنم هیچ جا وسایل مارو نه گشتند نه وزن کردند البته بارما خیلی نبود حدود ۷۰ کیلو دونفری خبری از گرین کارت ندارم فقط مسیولشگفت این مهر تا یکسال کار گرین کارت رو میکنه
ممنون بهجت بانو، به نظرتون ۳ ساعت کافیه تو هیوستن، البته من عصر میرسما ساعت ۵ ربع کم میرسم و ۸ ربع کم پرواز بعدیمه، یعنی فکر میکنم خلوت تر باشه، یا نه شایدم ربطی نداشته باشه، چمیدونم والا

ما هم دوساعت و چهل دقیقه وقت داشتیم باید سریع از هواپیما پیاده شدی بری تو صف انگشت نگاری بعد پاکت زردو بدی میبرنت دفتر مهاجرت بستگی به تعداد مهاجرا معطل میشی بعد بدویی وسایلتو بگیری ببری تحویل آمریکن ایرلاینز بدی و بری به پرواز برسی از هر ترمینال که خواستی بری به ترمینال دیگه آسانسور را بزن دگمهLLرا بزن میری زیر زمین ترن داره رایگانه سوار میشی یک مسیر رو دور میزنه از ترمینال A,وB,وC,وDمیگذره وسطش یک ایستگاه هم هتل marinnet داره که ما که جاموندیم همانجا یک تیکت دادند رفتیم مجانی یه شب موندیم جای خوب پ تمیزی بود فقط وای فایش پولی بود این ترن خیلی کار راه اندازه یادتون نره LL دگمش بود میخواستی برگردیبالاهم شماره 2 را میزنی موفق باشید
تشکر کنندگان: laleht ، sarasara1 ، Aghaman ، APOLO5321 ، h_researcher ، miyu ، nora-nora ، sh_mm10 ، Daneshjo ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان