کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-07-17 ساعت 14:33)sara mohajer نوشته:  تبريك ميگم به همه دوستاي سفركرده و با آرزوي موفقيت براي همشون و همچنين اونايي كه مثل ما قصد سفر دارن. ماهم بليطمونو براي آخر اگوست از قطر گرفتيم. مقصدمون سن خوزه س، ٣٦ روزه هم برميگرديم. اميدوارم تو اين مدت بتونيم با راهنمايي دوستان كارهامونو سريع پيش ببريم.
بنظرتون اونجا بدون ماشين انجام كارها و البته تفريح سخته؟ شنيدم خيلي حمل و نقل عمومي خوب نيست تو كاليفرنيا. رنت كردن ماشين حدود روزي ٢٠ دلار به صرفه هست؟ ممنون از پاسختون

سلام عزیزم من خودم از روی نقشه گوگل مسیر پیاده به سمت سوشیال سکوریتی را پیدا کردم و پیاده رفتیم و برگشتیم اتوبوس هم داشت ولی من همیشه نیم ساعت راهو پیاده میرمو بر میگردم بستگی به محلی که هستید داره اگر خونتون معلومه نقشه هاشو دربیارید و مسیرهای اتوبوسش را پیدا کنید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: sara mohajer ، laleht ، Aghaman ، h_researcher ، shadi79 ، nora-nora ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-17 ساعت 22:48)behjat نوشته:  
(2015-07-17 ساعت 14:33)sara mohajer نوشته:  تبريك ميگم به همه دوستاي سفركرده و با آرزوي موفقيت براي همشون و همچنين اونايي كه مثل ما قصد سفر دارن. ماهم بليطمونو براي آخر اگوست از قطر گرفتيم. مقصدمون سن خوزه س، ٣٦ روزه هم برميگرديم. اميدوارم تو اين مدت بتونيم با راهنمايي دوستان كارهامونو سريع پيش ببريم.
بنظرتون اونجا بدون ماشين انجام كارها و البته تفريح سخته؟ شنيدم خيلي حمل و نقل عمومي خوب نيست تو كاليفرنيا. رنت كردن ماشين حدود روزي ٢٠ دلار به صرفه هست؟ ممنون از پاسختون

سلام عزیزم من خودم از روی نقشه گوگل مسیر پیاده به سمت سوشیال سکوریتی را پیدا کردم و پیاده رفتیم و برگشتیم اتوبوس هم داشت ولی من همیشه نیم ساعت راهو پیاده میرمو بر میگردم بستگی به محلی که هستید داره اگر خونتون معلومه نقشه هاشو دربیارید و مسیرهای اتوبوسش را پیدا کنید
اولش بدون ماشین خیلی خوبه،همه چی جدیده آدما خیابونا ولی بعد چند وقت آفتاب آزار دهنده میشه و منتظر شدن تکی ایستگاه اتوبوس نیم ساعت شاید بیشتر خسته کننده،سوشیال رو که گرفتین بلافاصله برای گواهینامه اقدام کنید
تشکر کنندگان: behjat ، sara mohajer ، h_researcher ، miyu ، haniehkb ، Daneshjo ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
سلام دوستان ما امروز رفتیم اداره سوشیال مترجم فارسی خواستیم گفتند سه هفته صبر کنید اگر شمارتون نیامد بعد بیایید دنبالش بعدش برید برای DMV فعلا باید صبر کنیم تا سوشیالمون بیاد
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: ریحانا ، laleht ، Aghaman ، h_researcher ، nora-nora ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-17 ساعت 23:10)behjat نوشته:  سلام دوستان ما امروز رفتیم اداره سوشیال مترجم فارسی خواستیم گفتند سه هفته صبر کنید اگر شمارتون نیامد بعد بیایید دنبالش بعدش برید برای DMV فعلا باید صبر کنیم تا سوشیالمون بیاد

سلام

بله متاسفانه تا سوشال نامبر نیاد هیچ کاری نمی‌شه کرد. واسه ما هم یادمه ۲-۳ هفته طول کشید تا اومد. وقتی‌ اومد میتونین واسه کارت شناسایی و گواهینامه اقدام کنید و حساب بانکی‌ باز کنید. فعلا وقت درین با منطقه آشنا باشید و خودتون رو واسه امتحان آیین نامه آماده کنید و بگردید. البته بی‌ ماشین اینجا خیلی‌ سخته. انشالا زود درست می‌شه.
تشکر کنندگان: behjat ، laleht ، ریحانا ، Daneshjo ، سلام مهاجر ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-17 ساعت 22:43)behjat نوشته:  
(2015-07-17 ساعت 13:37)sarasara1 نوشته:  
(2015-07-17 ساعت 07:26)behjat نوشته:  Sarasara عزیز ما تازه وارد لس آنجلس شدیم بارهارو از فرودگاه هیوستون که رسیدی اول باید کارهای مهاجرتی تموم بشه بعد میبرنتون دفتر مهاجرت اونجا حداقل یکساعت معطل میشی بعد باید بری وسایلتون را از قسمت بار بگیری بدی دفتر آمریکن ایرلانز بعد که رسیدی لس آنجلس آنجا هم دفتر ،bagageداره میری بارتو احویل میگیری و میای بیرون خیلی راحته من فردا باید برم ادره سوشیال و دیگه صبر کنم هیچ جا وسایل مارو نه گشتند نه وزن کردند البته بارما خیلی نبود حدود ۷۰ کیلو دونفری خبری از گرین کارت ندارم فقط مسیولشگفت این مهر تا یکسال کار گرین کارت رو میکنه
ممنون بهجت بانو، به نظرتون ۳ ساعت کافیه تو هیوستن، البته من عصر میرسما ساعت ۵ ربع کم میرسم و ۸ ربع کم پرواز بعدیمه، یعنی فکر میکنم خلوت تر باشه، یا نه شایدم ربطی نداشته باشه، چمیدونم والا

ما هم دوساعت و چهل دقیقه وقت داشتیم باید سریع از هواپیما پیاده شدی بری تو صف انگشت نگاری بعد پاکت زردو بدی میبرنت دفتر مهاجرت بستگی به تعداد مهاجرا معطل میشی بعد بدویی وسایلتو بگیری ببری تحویل آمریکن ایرلاینز بدی و بری به پرواز برسی از هر ترمینال که خواستی بری به ترمینال دیگه آسانسور را بزن دگمهLLرا بزن میری زیر زمین ترن داره رایگانه سوار میشی یک مسیر رو دور میزنه از ترمینال A,وB,وC,وDمیگذره وسطش یک ایستگاه هم هتل marinnet داره که ما که جاموندیم همانجا یک تیکت دادند رفتیم مجانی یه شب موندیم جای خوب پ تمیزی بود فقط وای فایش پولی بود این ترن خیلی کار راه اندازه یادتون نره LL دگمش بود میخواستی برگردیبالاهم شماره ۲ را میزنی موفق باشید

ممنون ، دم شما گرم سرکار خانمWink
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: behjat ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-18 ساعت 03:09)Maryam_Am نوشته:  
(2015-07-17 ساعت 23:10)behjat نوشته:  سلام دوستان ما امروز رفتیم اداره سوشیال مترجم فارسی خواستیم گفتند سه هفته صبر کنید اگر شمارتون نیامد بعد بیایید دنبالش بعدش برید برای DMV فعلا باید صبر کنیم تا سوشیالمون بیاد

سلام

بله متاسفانه تا سوشال نامبر نیاد هیچ کاری نمی‌شه کرد. واسه ما هم یادمه ۲-۳ هفته طول کشید تا اومد. وقتی‌ اومد میتونین واسه کارت شناسایی و گواهینامه اقدام کنید و حساب بانکی‌ باز کنید. فعلا وقت درین با منطقه آشنا باشید و خودتون رو واسه امتحان آیین نامه آماده کنید و بگردید. البته بی‌ ماشین اینجا خیلی‌ سخته. انشالا زود درست می‌شه.

من امروز از داون تاون تا وست وود را با اتوبوس رفتم خیلی راحت و خوب و سریع من زیاد سخت گیر نیستم
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، miyu ، Aghaman ، nora-nora ، Daneshjo ، سلام مهاجر ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-18 ساعت 07:40)behjat نوشته:  

سلام

من امروز از داون تاون تا وست وود را با اتوبوس رفتم خیلی راحت و خوب و سریع من زیاد سخت گیر نیستم
شماره سوشال تا دهروز یا کمتر میاد میگن سه هفته اما زودتر میاد همه دوستان سفر کرده موفق باشندو پیروز
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: ریحانا ، behjat ، pooyakm ، omid man ، haniehkb ، k1_m_1358 ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
سلام دوستان

اگه کسی تا آ خر آگوست میاد US میشه PM بده
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
با سلام خدمت همه دوستان
من الان ایمیل خودم رو اتفاقی چک کردم دیدم یه ایمیل محتوی تبریک از هواپیمایی الاتحاد دارم در حالی که پرواز ما سه روز دیگس واز آژانس مسافرتی خریده بودیم و اینم متن ایمیل :YOUR CHANCE TO UPGRADE TO OUR BUSINESS CLASS

Dear Guests,

Congratulations! You are now eligible for an Etihad Select Upgrade to BUSINESS CLASS on the following journey.

Booking Reference: IBKIUZ و در ادامه اش مشخصات بلیط هامون را آورده دوستان لطفا راهنمایی کنید باتشکر از پاسخ شما
کیس:AS2015XXXXXXX ##5
نفرات کیس:3
مصاحبه: فوریه ابوظبی
کلیر: می2015
مقصد :LA
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Memolk ، Alex 2014

سلام

کارت شناسایی چیه دیگه ؟Cool
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

بچه ها سلام شما با گریه زاری خانواده درلحظه های آخر قبل رفتن چه کردید؟این همه بغض روچه کنیم؟خانواده من وشوهرم به شدت به ما به خصوص به پسر کوچولوی 6ساله ام وابسته هستند پدرم برادرم خواهرانم مادرشوهرم وحشتناک گریه گریه میکنن ماباید خیلی زود بریم چیزی به اکسپایر ویزامون نمونده چه کنم شما چه کردید؟هرچه توضیح منطقی بوداز جهان سوم بودن خودمان وجهان اول بودن اونا گفتیم توضیح بیشتر شده مساوی بابدحالتر شدن اونا ای وای چه کنم چه کنم؟دارن خودشونو داغون میکنن خدایا کمکم کن بچه ها حرفی برای من دارید؟شماره کیس #5# سه نفر مصاحبه فوریه کلیر.می
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Memolk ، Alex 2014
(2015-07-19 ساعت 01:37)sarasara1 نوشته:  

سلام

اگر گواهینامه بگیرید نیازی به کارت شناسایی ندارید مثل گواهینامه میمونه دقیقا!فقط باهاش رانندگی نمیشه کرد[emoji23]

(2015-07-19 ساعت 01:48)amirkia2015 نوشته:  بچه ها سلام شما با گریه زاری خانواده درلحظه های آخر قبل رفتن چه کردید؟این همه بغض روچه کنیم؟خانواده من وشوهرم به شدت به ما به خصوص به پسر کوچولوی ۶ساله ام وابسته هستند پدرم برادرم خواهرانم مادرشوهرم وحشتناک گریه گریه میکنن ماباید خیلی زود بریم چیزی به اکسپایر ویزامون نمونده چه کنم شما چه کردید؟هرچه توضیح منطقی بوداز جهان سوم بودن خودمان وجهان اول بودن اونا گفتیم توضیح بیشتر شده مساوی بابدحالتر شدن اونا ای وای چه کنم چه کنم؟دارن خودشونو داغون میکنن خدایا کمکم کن بچه ها حرفی برای من دارید؟شماره کیس #۵# سه نفر مصاحبه فوریه کلیر.می
یعنی شما واقعا به خاطر گریه اطرافیانتان بهترین آینده فرزندتان رو میخواین بی خیال بشید؟
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014

سلام

سلام کارت شناسایی رو فکر کنم همان ld کارته که باید از اداره dmvبگیری که نشون میده در کدام ایالتا ساکنی بعد از سوشیال باید بریم اقدام کنیم
تشکر کنندگان: Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-19 ساعت 01:49)hoorshid نوشته:  

سلام

اگر گواهینامه بگیرید نیازی به کارت شناسایی ندارید مثل گواهینامه میمونه دقیقا!فقط باهاش رانندگی نمیشه کرد[emoji23]

(2015-07-19 ساعت 01:48)amirkia2015 نوشته:  بچه ها سلام شما با گریه زاری خانواده درلحظه های آخر قبل رفتن چه کردید؟این همه بغض روچه کنیم؟خانواده من وشوهرم به شدت به ما به خصوص به پسر کوچولوی ۶ساله ام وابسته هستند پدرم برادرم خواهرانم مادرشوهرم وحشتناک گریه گریه میکنن ماباید خیلی زود بریم چیزی به اکسپایر ویزامون نمونده چه کنم شما چه کردید؟هرچه توضیح منطقی بوداز جهان سوم بودن خودمان وجهان اول بودن اونا گفتیم توضیح بیشتر شده مساوی بابدحالتر شدن اونا ای وای چه کنم چه کنم؟دارن خودشونو داغون میکنن خدایا کمکم کن بچه ها حرفی برای من دارید؟شماره کیس #۵# سه نفر مصاحبه فوریه کلیر.می
یعنی شما واقعا به خاطر گریه اطرافیانتان بهترین آینده فرزندتان رو میخواین بی خیال بشید؟
نگران نباشید میاد سوشیال تون برای من تقریبا 10 روز اگه اشتباه نکنم طول کشید،یه ذره خوش بگذرونین تا سوشیال بیاد و زندگیتون روی قلتک بیوفته

سلام

سلام

من چون طول می‌کشید تا گواهینامم بیاد و همه جا کارت عکس دار واسه شناسایی می‌خواستم واسه کارت شناساییID CARD اقدام کردم. توی همون DMV می‌شه درخواست بدین. من گرفتم به‌‌‌ دردم هم خورد ولی‌ می‌شه هم که نگیرید.
تشکر کنندگان: Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان