کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلااااام
ssn و green card ما هم بلاخره اومد
ssn حدود 24-25 روز و green card هم 34-35 روز

فعلا این قضیه بیمه رو من نفهمیدم
اوباماکر واقعا شامل حال ما می شه؟
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: ریحانا ، h_researcher ، SomeOneX ، ed2008 ، miyu ، Aghaman ، sh_mm10 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-31 ساعت 00:27)behjat نوشته:  سلام دوستان عزیز، مشکل خونه که حل شد برای کار به چند تا فروشگاه ۹۹سنتی سرزدم و فرم پر کردم فعلا لازم نداشتند یکیشون هم که گفتم بعد شش ماه شاید یکماه برم ایران، ایراد گرفت که یکساله میخواست این دوست آمریکاییم گفت لازم نیست بگی شش ماه هستی ، بگو یکسال هستی بعد هروقت خواستی میتونی بری میگی مشکل اورژانسی داری، حالا اگر کسی جایی رو میشناسه که برای کار پیدا کردن به تازه مهاجرین کمک میکنه به من بگند ممنون میشم
سلام
اگه شغل ساده بخواین و ssn داشته باشین توی این سایت ها می تونین ثبت نام کنین

http://www.starbucks.com/careers/retail-careers
https://corporate.target.com/careers
http://www.costco.com/jobs.html

اینا بعد از یک مدت بیمه هم می دن
توضیح داره هر کدومش
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

دوست عزیز aghaman کلیه کارهای مهاجرتی پرواز الاتحاد درفرودگاه ابوظبی انجام میشه
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، AliReza.Sh ، Aghaman ، Daneshjo ، Alex 2014
بازم سلام ما بالاخره گواهينامه رو گرفتيم تقريبا يك هفته طول كشيد و الان يه موقت بهمون دادند تا گواهينامه اصلي بياد، بعد از امتحان ايين نامه با توجه به اينكه نوبت واسه امتحان شهر حدود ٢٥ روز بعد بود يه اقاي ايراني پيدا كرديم هم بهمون اموزش داد هم اينكه واسمون يكروزه نوبت گرفت توي دي ام وي گلندل و ما هم امتحان رو با تنها يه اشتباه پاس كرديم.
من كه عمرا بدون آموزش نميتونستم قبول بشم.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: HERMES7 ، A_A ، SomeOneX ، p00ya2001 ، AliReza.Sh ، M.d ، ed2008 ، laleht ، Aghaman ، ریحانا ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-31 ساعت 00:39)A_A نوشته:  
(2015-07-31 ساعت 00:27)behjat نوشته:  سلام دوستان عزیز، مشکل خونه که حل شد برای کار به چند تا فروشگاه ۹۹سنتی سرزدم و فرم پر کردم فعلا لازم نداشتند یکیشون هم که گفتم بعد شش ماه شاید یکماه برم ایران، ایراد گرفت که یکساله میخواست این دوست آمریکاییم گفت لازم نیست بگی شش ماه هستی ، بگو یکسال هستی بعد هروقت خواستی میتونی بری میگی مشکل اورژانسی داری، حالا اگر کسی جایی رو میشناسه که برای کار پیدا کردن به تازه مهاجرین کمک میکنه به من بگند ممنون میشم
سلام
اگه شغل ساده بخواین و ssn داشته باشین توی این سایت ها می تونین ثبت نام کنین

http://www.starbucks.com/careers/retail-careers
https://corporate.target.com/careers
http://www.costco.com/jobs.html

اینا بعد از یک مدت بیمه هم می دن
توضیح داره هر کدومش
سلام ممنونم از راهنماییتون باید کسی را پیدا کنم که کمکم کنه تا اپلای کنم خوشبختانه خانم صاحبخانمون که آمریکایی هست دختر خوبیه و حتما برام این کار رو میکنه باز هم ممنونم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، ed2008 ، laleht ، Aghaman ، ریحانا ، A_A ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-30 ساعت 22:54)nora-nora نوشته:  
(2015-07-30 ساعت 22:34)mehrdad.kameron نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز
بنده بالاخره بعد از ۵ ماه تونستم دیروز ویزامو بگیرم و لی چون نتونستم مدیکالم رو تمدید کنم باید تا اول سپتامبر (۱۰ شهریور) اونجا باشم. با توجه به وقت کم و اینکه زیاد نمی تونم مرخصی بگیرم می تونین راهنمایی کنین که من چند روز باید اونجا باشم و بعدش میتونم برگردم ایران تا کارامو جمع و جور کنم؟ آیا میشه من و همسرم وارد بشیم و من برگردم و همسرم بمونه؟؟
با تشکر
با تبریک شما باید قبل از این تاریخ وارد انجا شوید شما حتی می توانید کمتر از بیست و چهار ساعت باشیدو بعد به اینجا برگردید و دوباره قبل از شش ماه وارد آمریکا شوید.
همسرتان می توانند همانجا بمانند. در یک سفر نامه ای مربوط به چند سال قبل دو تا دانشجو که در ایام امتحانات بودند باید می رفتند که کمتر از شش ساعت انجا بوده و دوباره برگشتند.و بی نهایت کیس که با هم وارد شده و همسران انها بازگشتند .

(2015-07-30 ساعت 22:34)mehrdad.kameron نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز
بنده بالاخره بعد از ۵ ماه تونستم دیروز ویزامو بگیرم و لی چون نتونستم مدیکالم رو تمدید کنم باید تا اول سپتامبر (۱۰ شهریور) اونجا باشم. با توجه به وقت کم و اینکه زیاد نمی تونم مرخصی بگیرم می تونین راهنمایی کنین که من چند روز باید اونجا باشم و بعدش میتونم برگردم ایران تا کارامو جمع و جور کنم؟ آیا میشه من و همسرم وارد بشیم و من برگردم و همسرم بمونه؟؟
با تشکر
با تبریک شما باید قبل از این تاریخ وارد انجا شوید شما حتی می توانید کمتر از بیست و چهار ساعت باشیدو بعد به اینجا برگردید و دوباره قبل از شش ماه وارد آمریکا شوید.
همسرتان می توانند همانجا بمانند. در یک سفر نامه ای مربوط به چند سال قبل دو تا دانشجو که در ایام امتحانات بودند باید می رفتند که کمتر از شش ساعت انجا بوده و دوباره برگشتند.و بی نهایت کیس که با هم وارد شده و همسران انها بازگشتند .

ولی در زمان دریافت ویزا توی سفارت, خانومه گفت که تا زمان دریافت گرین کارت باید تو آمریکا بمونید. گفت که این مدت زمان ممکنه بین 2 تا 4 هفته طول بکشه؟
آیا این واقعیت داره؟ یعنی بنده و همسرم باید این مدت رو وایسیم تا گرین کارتمون صادر بشه بعد برگدیم؟؟؟
کیس نامبر : 2015AS3632 تعداد اعضای کیس : 2 نفر- کارنت:دسامبر-تاریخ مصاحبه : 2 مارچ -وضعیت : کلیر
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Daneshjo ، Alex 2014

بهجت خانم یه بنده خدا همینجا نوشت کسانی که تو ال ای دنبال کار هستند به من بگن کمکشون میکنم، نگفتید به ایشون؟
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، ریحانا ، behjat ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-31 ساعت 12:39)sarasara1 نوشته:  

بهجت خانم یه بنده خدا همینجا نوشت کسانی که تو ال ای دنبال کار هستند به من بگن کمکشون میکنم، نگفتید به ایشون؟

بهحت خانم،
براي پيدا کردن کار تو آمريکا دو روش کلي وجود داره يکي مراجعه به خود شرکت هايي که دنبال کارکن مي گردند (همون کاري که شما کرديد). البته در اين زمينه خوبه که به ستون "Classified advertising" و به قسمت Job روزنامه هاي محلي خودتون مراجعه کنيد. آنجا کارکن مور نيار و ملزومات آن کار (مانند تحصيلات، تجربه و نوع کار و انتظارات کارفرما از متقاضة) نوشته مي شود، که مي توانيد با تماس با آنها وقت ملاقات گرفته و ادامه کاريابي تان را پيگيري کنيد. (به زبان ساده تر مثل تبليغات روزنامه همشهري خودمان ولي قطعاً موقعيت هاي کاري در آمريکا خيلي خيلي بیشتر از مثلاً از تهران است. من مي دونم که تو ايالت تگزاز خيلي نياز به کارکن زياد است و هميشه کمبود کارکن دارند.)
روش دوم پيدا کردن کار مراجعه به شرکت هاي کاريابی (مانند MANPOWER یا هر شرکت ديگر که در زمينه تامين منابع انساني براي شرکتهاي ديگر در منطقه شما فعاليت مي کند). در اين روش فرم هاي رو بايد پر کنيد و آن شرکت در صورت وجود سمت هايي که با تواناييهاي شما همخواني دارد با شما تماس گرفته و به شما اطلاع مي دهد که به کجا مي توانيد مراجعه نماييد. (اين پروسه مي تواند به صورت آنلاين و از طريق اينترنتي نيز انجام گيرد.)

شما فرموديد که کسي مي تواند به شما کمک کند، به نظر من در حال حاضر، مهم ترين کار شما تهيه يک رزومه از توانايي ها، تحصيلات و کارهايي که مي توانيد انجام دهيد و يا قبلاً انجام داده ايد، هست. از آن نفر هم که واردتر است، مي توانيد ملزومات فرهنگي کار در محيط خودتون را ياد بگيريد. اين قسمت از کاريابي هر چند ممکن است خيلي پيش پا افتاده و غير ضروزي به نظر برسد ولي بخش مهمي از يافتن کار، پيشرفت در کار و نگهداري کار است. اميد که خبرهاي خوشي را از شما بشنويم. موفق باشيد.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: Aghaman ، ریحانا ، Mahboy ، sarasara1 ، behjat ، zhila1393 ، Memolk ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
دوستان سلام ، اول خسته نباشید بعد از این ماراتن طولانی لاتاری و پیروز شدنتان ، دوستان یک سوال داشتم. شما با چه ایرلاینی رفتید و قیمت بلیط چند پرداخت کردید. من میخواهم برای نیمه دوم سپتامبر بلیط رزرو کنم تمام ایرلاین ها شامل ترکیش ، الاتحاد، امارات ، وقطر گران هستند و کمتر از 1700دلار دو طرفه به نیویورک گیر نمیاد. یعنی ما سه نفر باید نزدیک هیفده میلیون تومن بپردازیم. لطفا اگر کسی بلیط ارزونتر سراغ داره بگوید با تشکر فراوان
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان: ali3875 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-31 ساعت 00:36)A_A نوشته:  سلااااام
ssn و green card ما هم بلاخره اومد
ssn حدود 24-25 روز و green card هم 34-35 روز

فعلا این قضیه بیمه رو من نفهمیدم
اوباماکر واقعا شامل حال ما می شه؟

آقا از اين سايت مي تونيد بدون وجود کار و به عنوان مهاجر جديد بيمه خريداري کنيد.
http://www.visitorscoverage.com/immigran...d-holders/
من از اوباماکر خبر ندارم ولي فکر کنم محدوديت سني داري (فکر کنم 60 سال برا آقايان است.)
موفق باشيد.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: Aghaman ، Mahboy ، A_A ، somayeh1363 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-27 ساعت 09:07)Maryam_Am نوشته:  سلام دوستانی که میخوان بیان اورنج کانتی، واسه اتاق یا خونه به‌‌‌ من خبر بدن اینجا نزدیک خونه ما یه جا هست ایرانی‌‌ها آگهی‌ میزنن اگه باشه بهتون خبر میدم.

ما ماه آینده داریم میایم.یه زن و شوهر.شرایطش چه جوریه؟
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
تشکر کنندگان: jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-31 ساعت 13:24)joybar نوشته:  دوستان سلام ، اول خسته نباشید بعد از این ماراتن طولانی لاتاری و پیروز شدنتان ، دوستان یک سوال داشتم. شما با چه ایرلاینی رفتید و قیمت بلیط چند پرداخت کردید. من میخواهم برای نیمه دوم سپتامبر بلیط رزرو کنم تمام ایرلاین ها شامل ترکیش ، الاتحاد، امارات ، وقطر گران هستند و کمتر از 1700دلار دو طرفه به نیویورک گیر نمیاد. یعنی ما سه نفر باید نزدیک هیفده میلیون تومن بپردازیم. لطفا اگر کسی بلیط ارزونتر سراغ داره بگوید با تشکر فراوان

دوست عزیز من تو قسمت ایزلاین ها برات پاسخ گذاشتم لطفا مطالعه بکن
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: Alex 2014
دوستان عکس همسر در ويزا بدون روسرى است ممکن مشکلى ايجاد بشه در زمان خروج از ايران
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
تشکر کنندگان: ریحانا ، Alex 2014
خیر مشکلی ندارین
تشکر کنندگان: Kia robani ، laleht ، Mahboy ، A_A ، Alex 2014
(2015-07-31 ساعت 17:08)Kia robani نوشته:  دوستان عکس همسر در ويزا بدون روسرى است ممکن مشکلى ايجاد بشه در زمان خروج از ايران
ما كه والا موقع خروج قشنگ ويزا رو هم يه نگاه انداخت و بعدشم گفت خوش بگذره
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: آزاده_امین ، Kia robani ، A_A ، Daneshjo ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان