کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-07-31 ساعت 23:26)sarasara1 نوشته:  
(2015-07-31 ساعت 21:41)M.d نوشته:  
(2015-07-31 ساعت 13:24)joybar نوشته:  دوستان سلام ، اول خسته نباشید بعد از این ماراتن طولانی لاتاری و پیروز شدنتان ، دوستان یک سوال داشتم. شما با چه ایرلاینی رفتید و قیمت بلیط چند پرداخت کردید. من میخواهم برای نیمه دوم سپتامبر بلیط رزرو کنم تمام ایرلاین ها شامل ترکیش ، الاتحاد، امارات ، وقطر گران هستند و کمتر از 1700دلار دو طرفه به نیویورک گیر نمیاد. یعنی ما سه نفر باید نزدیک هیفده میلیون تومن بپردازیم. لطفا اگر کسی بلیط ارزونتر سراغ داره بگوید با تشکر فراوان
دوست عزیز تاریخ رفت و برگشتتون تو یه محدوده زمانی بدین تا یه جا هست چک کنم احتمالا قیمت بهتری بشه جور کرد

سپتامبر هنوز های سیزن هست، برای اکتبر دور و بر 900 دلار میتونید گیر بیارید
درود. من حدود دوهفته پیش برای سپتامبر رفت و برگشت سه نفر گرفتم 8.5 میلیون قطر ایرویز
شماره کیس:2015AS2XXX ,تاریخ رویت قبولی: JUNE ,کنسولگری: ANKARA
تعداد افراد منظور در کیس : 3 ,ارسال فرمهای سری اول: AUGUST
کارنت شدن کیس: AUGUST ,مصاحبه: اوایل March ,دریافت کلیرنس:بلی ، آپدیت ها: ماه مارچ :6-10-12-20 و ماه جون : 15-26-30 (آپدیت کلیری)
دریافت ویزا:10 جولای , ورود به آمریکا: ....,دریافت گرین کارت: ....,جمع تقریبی هزینه‌ها:....
تشکر کنندگان: بابراس ، nora-nora ، p00ya2001 ، farrokh33 ، Daneshjo ، Alex 2014
یک آپدیت بدم از ارسال بسته به آمریکا
بسته بنده که شنبه داده بودم به پست و با DHL فرستاده بودم استیمیت شده بود جمعه آخر وقت برسه مشمول کلیرنس گمرک آمریکا شد. سه شنبه که رسیده بود آمریکا اول نوشته بود کلیرنس رو رد کرده و بعدش که چک کردم دیدم نوشته به DHL تماس بگیرید. مستقیم به DHL آمریکا زنگ زدم و طرف اول گفت که شماره اش عوض شده بزار چک کنم. بعدش گفت که احتمالا برگشته گمرک و داره چک میشه و اسپل دقیق اسم رو گرفت و شماره تلفن و ایمیل گرفت و گفت خبری شد اطلاع میدم. بهش گفتم پس شماره پیگیری جدید رو بده که گفت در شماره پیگیری جدید هم چیزی نیست بدم.

فردا صبحش زنگ زدم دی اچ ال تهران که گفت برگشته کلیرنس (این کلیرنس هم دست از سر ما برنمیداره حتی تو ارسال مدارک Big Grin) و یک پیگیری ثبت شده و چند روزی طول میکشه و به من ایمیل میزنن. گفتم شماره جدید بده گفت لازم نیست.
چهارشنبه هیچ خبری نشد. پنج شنبه شب دیدم که زده رفته به مقصد و بالاخره آخر وقت اداری پنج شنبه تحویل شد. یعنی 1 روز زودتر از استیمیت.

درس هایی که گرفتم:
1- اگر اصل مدارک یا چیزی مثل گذرنامه در پاکت پستی بود ممکنه برگشت بخوره پس زیاد حساب باز نکنید که بعد ها اصل مدارک رو با پست بفرستید.
2- از این به بعد همه مدارک رو با TNT بفرستید. احتمال کلیرنس خوردن مدارک ارسالی از / به ایران توسط DHL خیلی خیلی بیشتر از TNT هست و معمولا برای DHL مدارکتون متوقف میشه ولی TNT خیر.
3- اگر نزدیک دانشگاه شریف هستید تشریف ببرید و دم درب دربان را راضی کنید که به پست میخواهید برید. در این صورت به جای هزینه 80 تومنی DHL من (که اگر به جای پست به خود DHL میرفتم میشد 160 تومن!) شما 40 تومن برای پست مرسوله به TNT میدید و کمتر از 3 روز آمریکا میرسه.
4- اصلا روی زمان استیمیت DHL نمیشه حساب کرد. ممکنه 1 روز زودتر برسه ممکنه 15 روز دیرتر و یا ممکنه برگشت بخوره و یا حتی ممکنه هرگز نرسه!!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2015-08-01 ساعت 09:12)behdadK نوشته:  یک آپدیت بدم از ارسال بسته به آمریکا
بسته بنده که شنبه داده بودم به پست و با DHL فرستاده بودم استیمیت شده بود جمعه آخر وقت برسه مشمول کلیرنس گمرک آمریکا شد. سه شنبه که رسیده بود آمریکا اول نوشته بود کلیرنس رو رد کرده و بعدش که چک کردم دیدم نوشته به DHL تماس بگیرید. مستقیم به DHL آمریکا زنگ زدم و طرف اول گفت که شماره اش عوض شده بزار چک کنم. بعدش گفت که احتمالا برگشته گمرک و داره چک میشه و اسپل دقیق اسم رو گرفت و شماره تلفن و ایمیل گرفت و گفت خبری شد اطلاع میدم. بهش گفتم پس شماره پیگیری جدید رو بده که گفت در شماره پیگیری جدید هم چیزی نیست بدم.

فردا صبحش زنگ زدم دی اچ ال تهران که گفت برگشته کلیرنس (این کلیرنس هم دست از سر ما برنمیداره حتی تو ارسال مدارک Big Grin) و یک پیگیری ثبت شده و چند روزی طول میکشه و به من ایمیل میزنن. گفتم شماره جدید بده گفت لازم نیست.
چهارشنبه هیچ خبری نشد. پنج شنبه شب دیدم که زده رفته به مقصد و بالاخره آخر وقت اداری پنج شنبه تحویل شد. یعنی ۱ روز زودتر از استیمیت.

درس هایی که گرفتم:
۱- اگر اصل مدارک یا چیزی مثل گذرنامه در پاکت پستی بود ممکنه برگشت بخوره پس زیاد حساب باز نکنید که بعد ها اصل مدارک رو با پست بفرستید.
۲- از این به بعد همه مدارک رو با TNT بفرستید. احتمال کلیرنس خوردن مدارک ارسالی از / به ایران توسط DHL خیلی خیلی بیشتر از TNT هست و معمولا برای DHL مدارکتون متوقف میشه ولی TNT خیر.
۳- اگر نزدیک دانشگاه شریف هستید تشریف ببرید و دم درب دربان را راضی کنید که به پست میخواهید برید. در این صورت به جای هزینه 80 تومنی DHL من (که اگر به جای پست به خود DHL میرفتم میشد 160 تومن!) شما 40 تومن برای پست مرسوله به TNT میدید و کمتر از ۳ روز آمریکا میرسه.
۴- اصلا روی زمان استیمیت DHL نمیشه حساب کرد. ممکنه ۱ روز زودتر برسه ممکنه 15 روز دیرتر و یا ممکنه برگشت بخوره و یا حتی ممکنه هرگز نرسه!!
پست TNTجهت دريافت مرسوله درب خونه، ماشين ارسال ميكنه
شماره تماس
82444-021
اينو از مسئول اين پست كه با ماشين مربوط به اين پست در سطح شهر در حال حركت بود پرسيدم
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: ریحانا ، ed2008 ، sarasara1 ، farrokh33 ، Mahboy ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
سلام دوستان عزیز
امشب برای تشکر از صاحبخونه آمریکاییمون که موافقت کردند تا هروقت حتی شش ماه اینجا بمونیم ،بساط کباب و جوجه کباب رو راه انداختم و با یک شراب قرمز کنارش یک شب خوبو کنار هم گذروندیم جای همه دوستان خالی دوتا مهمون هم از سانفرانسیسکو داشتند همه انقدر خوششون اومده بود که بعد غذا هرکدوم یک طرف غش کرده بودند و مجبور شدم یک چایی نبات هم بهشون بدم تا سرحال بیان خلاصه برای شروع کنار خانواده آمریکایی هم مزایای خودشو داره یکیش این که مجبوری انگلیسی حرف بزنی و بهتر با فرهنگاشون آشنا میشی خلاصه با گذشت ۱۷،۱۸ روز از اومدنم خیلی خوب تونستم از مراحل اولیه بگذرم و راهمو پیدا کنم بدون اینکه تا حالا چشمم به یک هموطن بیفته! فقط تلفنی با یکی از ایرانیهایی که تو هفته بازار اتاق اجاره میدن صحبت کردم که برای پیدا کردن اتاق ۱۰۰۰ دلاری ۲۵۰ دلار پورسانت میخواست! ولی خدا بزرگه حالا باید دنبال کار باشم ........ادامه دارد
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
بله حتی از امریکا هم شنیدم dhl چیزی به ایران ارسال نمیکنه
تشکر کنندگان: ریحانا ، ed2008 ، p00ya2001 ، farrokh33 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-01 ساعت 09:53)بابراس نوشته:  پست TNTجهت دريافت مرسوله درب خونه، ماشين ارسال ميكنه
شماره تماس
82444-021
اينو از مسئول اين پست كه با ماشين مربوط به اين پست در سطح شهر در حال حركت بود پرسيدم

درست میفرمایید ولی عرض کردم که اگر دانشگاه شریف تشریف ببرید از شما برای بسته زیر 500 گرم 40 تومن و پست 80 تومن و در صورت تحویل به نمایندگی یا دریافت از درب منزل 160 تومن میگیرند. البته همه مثل بنده Price sensitive نیستند. من تجربیات خودم رو بیان کردم.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
سلام دوستان من توی سایت uscis دیدم میشه فرم i131 یا همون فرم درخواست پاس سفید رو انلاین تو این سایت پرکرد و حتی مثل هزینه گرین کارت انلاین هزینه رو واریز کرد لطفا اگر تجربه ای از این موضوع دارین بگین چون برای خیلی ها می شه فرم رو پر کرد و بعد برای انگشت نگاری رفت و در زمان هم صرفه جویی میشه اگر کسیاطلاعاتی در این زمینه داره بگه اینم لینکش
www.uscis.gov/e-filing-i-131
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، ریحانا ، ed2008 ، sarasara1 ، mehdi1989 ، farrokh33 ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-08-01 ساعت 13:26)lida55 نوشته:  سلام دوستان من توی سایت uscis دیدم میشه فرم i131 یا همون فرم درخواست پاس سفید رو انلاین تو این سایت پرکرد و حتی مثل هزینه گرین کارت انلاین هزینه رو واریز کرد لطفا اگر تجربه ای از این موضوع دارین بگین چون برای خیلی ها می شه فرم رو پر کرد و بعد برای انگشت نگاری رفت و در زمان هم صرفه جویی میشه اگر کسیاطلاعاتی در این زمینه داره بگه اینم لینکش

اتفاقا اين سوال منهم هست ممنون ميشم كسي كه اطلاع داره راهنمايي كنهSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: ed2008 ، بابراس ، farrokh33 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-01 ساعت 13:30)p00ya2001 نوشته:  
(2015-08-01 ساعت 13:26)lida55 نوشته:  سلام دوستان من توی سایت uscis دیدم میشه فرم i131 یا همون فرم درخواست پاس سفید رو انلاین تو این سایت پرکرد و حتی مثل هزینه گرین کارت انلاین هزینه رو واریز کرد لطفا اگر تجربه ای از این موضوع دارین بگین چون برای خیلی ها می شه فرم رو پر کرد و بعد برای انگشت نگاری رفت و در زمان هم صرفه جویی میشه اگر کسیاطلاعاتی در این زمینه داره بگه اینم لینکش

اتفاقا اين سوال منهم هست ممنون ميشم كسي كه اطلاع داره راهنمايي كنهSmile

سلام من کمی سایت رو گشتم ظاهرا اگر در پروسه صدور گرین کارت باشید میشه این فرم رو انلاین فرستاد البته مطمیین نیستم میشه فرم رو انلاین پر کرد شامل شما نباشه خودش پیام میده کما اینکه چون من گرین کارت دارم شامل من نمیشه و باید فرم رو با پست بفرستم وقتی خواستم انلاین پر کنم به من همین پیام رو داد
تشکر کنندگان: ریحانا ، ed2008 ، p00ya2001 ، farrokh33 ، Mahboy ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-01 ساعت 02:30)kyakourosh نوشته:  
(2015-08-01 ساعت 02:08)Memolk نوشته:  خوب.خدا را شکر ما هم با یک ویزای یک ضرب.به.این تایپیک منتقل شدیم اکسپایر ویزامون هم سپتامبر هستش ولی خوب از فردا تمام مقدمات سفر را آماده می کنیم.و از تجربیات شما دوستان هم بهره می بریم.

دوست عزيز ميشه توضيح بديد چرا تا سپتامبر چون معمولا ٦ ماهه ميزنند
و ما هم كه كلير شديم و مديكالمون تا سپتامبر وقت داره قصد داريم تمديد كنيم مديكال را تا ژانويه بتونيم وارد شيم

Case No:2xxx @ DS-260 : 23 August @ Interview : 30 March @ Embassy : ABD @ Situation : AP @Update : 31 March , ۲ April , 17 April , 24 July ,27 July @ clear : 27 July

اشتباه تایپی بود با موبایل ...تا ژانویه وقت داریم.Tongue
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، farrokh33 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-01 ساعت 09:56)behjat نوشته:  سلام دوستان عزیز
امشب برای تشکر از صاحبخونه آمریکاییمون که موافقت کردند تا هروقت حتی شش ماه اینجا بمونیم ،بساط کباب و جوجه کباب رو راه انداختم و با یک شراب قرمز کنارش یک شب خوبو کنار هم گذروندیم جای همه دوستان خالی دوتا مهمون هم از سانفرانسیسکو داشتند همه انقدر خوششون اومده بود که بعد غذا هرکدوم یک طرف غش کرده بودند و مجبور شدم یک چایی نبات هم بهشون بدم تا سرحال بیان خلاصه برای شروع کنار خانواده آمریکایی هم مزایای خودشو داره یکیش این که مجبوری انگلیسی حرف بزنی و بهتر با فرهنگاشون آشنا میشی خلاصه با گذشت ۱۷،۱۸ روز از اومدنم خیلی خوب تونستم از مراحل اولیه بگذرم و راهمو پیدا کنم بدون اینکه تا حالا چشمم به یک هموطن بیفته! فقط تلفنی با یکی از ایرانیهایی که تو هفته بازار اتاق اجاره میدن صحبت کردم که برای پیدا کردن اتاق ۱۰۰۰ دلاری ۲۵۰ دلار پورسانت میخواست! ولی خدا بزرگه حالا باید دنبال کار باشم ........ادامه دارد

خیلی خوشحال شدم که از زبون خودتون میشنوم راضی هستید و کار بارتون راه افتاد

من هم تغریبا شرایط مشابه دارم البته با این تفاوت که کلی ایرانی خوب دور ورم رو گرفته ، و البته صاحب خونم چینی امریکاییه و بعث شده زبانم بهتر بشه و واقعا این خانواده به ما کمک میکنن عالی هستن

زبااااااااااااااااان
تو رو به جون هرکی دوشت دارید زبان بخونید و حرف زدنش رو تمرین کنید که کلید همه قفل های اینجا زبانه ، بیشتر توضیح دادن گل لگد کردنه
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
(2015-08-01 ساعت 20:42)reza.aa نوشته:  

من هم تغریبا شرایط مشابه دارم البته با این تفاوت که کلی ایرانی خوب دور ورم رو گرفته ، و البته صاحب خونم چینی آمریکاییه و بعث شده زبانم بهتر بشه و واقعا این خانواده به ما کمک میکنن عالی هستن

زبااااااااااااااااان
تو رو به جون هرکی دوشت دارید زبان بخونید و حرف زدنش رو تمرین کنید که کلید همه قفل های اینجا زبانه ، بیشتر توضیح دادن گل لگد کردنه

مرسی رضاجان خوشحالم که شماهم راضی هستید. اینجا من و شوهرم با اتوبوس و مترو همه کارهامونو انجام میدیم خداروشکر زیانم هم خوبه و از پس کارهام بیرون خونه برمیام ماخدارو شکر به خاطر سن شوهرم از امکانات دولتی هم میتونیم برخوردار باشیم بیمه مدیکل شامل ما میشه و چیزهای دیگر مثل تخفیف تو هزینه های مترو و اتوبوس و ... خلاصه اگر یک کار کوچک و ساده هم پیدا کنم دیگه مشکلی ندارم اینجا واقعا به افراد مسن احترام میگذارند ما میتونیم مثالی باشیم برای جوونهایی که برای شروع نگران هستند، بدون پول زیاد ،بدون ماشین بدون داشتن دوست و فامیل ایرانی هم تونستیم از پس همه کارها بربیایم من حتی هنوز خط ندارم هر روز هر مسیری را که قراره بریم از گوگل مپ درمیارم و کل مسیر رفت و برگشت را هم یادداشت میکنم به انگلیسی هم عکس میندازم با خودم میبرم و دقیق میدونم چه خطی سوار شم کجا پیاده شم لازم باشه ازراننده سوال میکنم و خلاصه دقیق همان اداره ای که باید بریم پیدا میکنم ،با اتوبوس سوارشدن کل خیابونهای لس آنجلس را میشه دیدو مسیرهارو یاد گرفت به امیدموفقیت همه بچه های مهاجرسرا
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
(2015-07-31 ساعت 21:34)nastaran_t نوشته:  سلام من و شوهرم واسه اوکتبر میخایم بیایم لس آنجاس.....چجوری میتونم یه جای کوچیک و امن واسه اجاره کوتاه مدت مثلا چند ماه پیدا کنم....میخام ارزون باشه ....حتی استودیو هم اوکی هست ...میشه راهنمایی کنید؟

سلام عزیزم شما اول یکماه یه جا از تهران مثل هتل یا متل یا اتاق از سایت airbnbاجاره کنید
بعد که کارهای اولیه را انجام دادید همینجا بگردید آپارتمان اجاره ای زیاده ولی یکساله اجاره میدن باید بگردید
تشکر کنندگان: بابراس ، p00ya2001 ، ریحانا ، zhila1393 ، nastaran_t ، farrokh33 ، laleht ، jadooo ، Memolk ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-02 ساعت 02:50)behjat نوشته:  

من هم تغریبا شرایط مشابه دارم البته با این تفاوت که کلی ایرانی خوب دور ورم رو گرفته ، و البته صاحب خونم چینی آمریکاییه و بعث شده زبانم بهتر بشه و واقعا این خانواده به ما کمک میکنن عالی هستن

زبااااااااااااااااان

مرسی رضاجان خوشحالم که شماهم راضی هستید. اینجا من و شوهرم با اتوبوس و مترو همه کارهامونو انجام میدیم خداروشکر زیانم هم خوبه و از پس کارهام بیرون خونه برمیام ماخدارو شکر به خاطر سن شوهرم از امکانات دولتی هم میتونیم برخوردار باشیم بیمه مدیکل شامل ما میشه و چیزهای دیگر مثل تخفیف تو هزینه های مترو و اتوبوس و ... خلاصه اگر یک کار کوچک و ساده هم پیدا کنم دیگه مشکلی ندارم اینجا واقعا به افراد مسن احترام میگذارند ما میتونیم مثالی باشیم برای جوونهایی که برای شروع نگران هستند، بدون پول زیاد ،بدون ماشین بدون داشتن دوست و فامیل ایرانی هم تونستیم از پس همه کارها بربیایم من حتی هنوز خط ندارم هر روز هر مسیری را که قراره بریم از گوگل مپ درمیارم و کل مسیر رفت و برگشت را هم یادداشت میکنم به انگلیسی هم عکس میندازم با خودم میبرم و دقیق میدونم چه خطی سوار شم کجا پیاده شم لازم باشه ازراننده سوال میکنم و خلاصه دقیق همان اداره ای که باید بریم پیدا میکنم ،با اتوبوس سوارشدن کل خیابونهای لس آنجلس را میشه دیدو مسیرهارو یاد گرفت به امیدموفقیت همه بچه های مهاجرسرا

سلام خانم بهجت مي شه بگيد از چه سني بيمه تعلق مي گيره ؟ و تخفيف مترو و ،،،از كجا متوجه شديد
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
تشکر کنندگان: ریحانا ، rbrb-2015 ، farrokh33 ، p00ya2001 ، بابراس ، Memolk ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-02 ساعت 02:50)behjat نوشته:  

زبااااااااااااااااان

سلام خانم بهجت مي شه بگيد از چه سني بيمه تعلق مي گيره ؟ و تخفيف مترو و ،،،از كجا متوجه شديد
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
تشکر کنندگان: farrokh33 ، behjat ، p00ya2001 ، بابراس ، Daneshjo ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان