کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
با سلام خدمت دوست عزیز km
به نظر من پرواز باالاتحاد ارزش این را دارد که از آن استفاده کنیم چون انجام کارهای مهاجرتی در ابوظبی راحتر است تادر فرودگاه آمریکا بعد از 20 ساعت پرواز
شماره کیس #5#
تعداد سه نفر
مصاحبه فوریه
کلیرمی
تشکر کنندگان: Aghaman ، ریحانا ، Daneshjo ، Alex 2014
با سلام
دوستان عزیز در زمان دریافت ویزا توی سفارت, اون خانومی که پاسپورت هارو داد گفت که تا زمان دریافت گرین کارت باید تو آمریکا بمونید. گفت که این مدت زمان ممکنه بین ۲ تا ۴ هفته طول بکشه؟
آیا این واقعیت داره؟ یعنی بنده و همسرم باید این مدت رو وایسیم تا گرین کارتمون صادر بشه بعد برگدیم؟؟؟ یعنی ما باید 1 ما تمام مرخصی بگیریم یا امکانش هست که زودتر برگردیم؟
ممنون میشم اگر پاسخ بدید
کیس نامبر : 2015AS3632 تعداد اعضای کیس : 2 نفر- کارنت:دسامبر-تاریخ مصاحبه : 2 مارچ -وضعیت : کلیر
تشکر کنندگان: ریحانا ، Mahboy ، Daneshjo ، Alex 2014
باسلام خدمت دوست عزیز k1_m_1358 می تونی نام و تلفن اون بنده خدا رو برام خصوصی بفرستی حدود ده روزه اومدیم و الان توی وودلند هستیم بدون ماشین با داشتن یه بچه کوچیک خیلی سخته وکرایه ماشین هم خیلی بالایه
باتشکر
شماره کیس #5#
تعداد سه نفر
مصاحبه فوریه
کلیرمی
ورود به la جولای
تشکر کنندگان: ریحانا ، k1_m_1358 ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام من و شوهرم واسه اوکتبر میخایم بیایم لس آنجاس.....چجوری میتونم یه جای کوچیک و امن واسه اجاره کوتاه مدت مثلا چند ماه پیدا کنم....میخام ارزون باشه ....حتی استودیو هم اوکی هست ...میشه راهنمایی کنید؟
تشکر کنندگان: ریحانا ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-31 ساعت 13:24)joybar نوشته:  دوستان سلام ، اول خسته نباشید بعد از این ماراتن طولانی لاتاری و پیروز شدنتان ، دوستان یک سوال داشتم. شما با چه ایرلاینی رفتید و قیمت بلیط چند پرداخت کردید. من میخواهم برای نیمه دوم سپتامبر بلیط رزرو کنم تمام ایرلاین ها شامل ترکیش ، الاتحاد، امارات ، وقطر گران هستند و کمتر از 1700دلار دو طرفه به نیویورک گیر نمیاد. یعنی ما سه نفر باید نزدیک هیفده میلیون تومن بپردازیم. لطفا اگر کسی بلیط ارزونتر سراغ داره بگوید با تشکر فراوان
دوست عزیز تاریخ رفت و برگشتتون تو یه محدوده زمانی بدین تا یه جا هست چک کنم احتمالا قیمت بهتری بشه جور کرد
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: ریحانا ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-31 ساعت 20:53)mehrdad.kameron نوشته:  با سلام
دوستان عزیز در زمان دریافت ویزا توی سفارت, اون خانومی که پاسپورت هارو داد گفت که تا زمان دریافت گرین کارت باید تو آمریکا بمونید. گفت که این مدت زمان ممکنه بین ۲ تا ۴ هفته طول بکشه؟
آیا این واقعیت داره؟ یعنی بنده و همسرم باید این مدت رو وایسیم تا گرین کارتمون صادر بشه بعد برگدیم؟؟؟ یعنی ما باید ۱ ما تمام مرخصی بگیریم یا امکانش هست که زودتر برگردیم؟
ممنون میشم اگر پاسخ بدید
ما کارهای مهاجرتیمون رو تو فرودگاه هیوستن انجام دادیم و آفیسر دقیقا این جمله رو گفت: "این ویزا که مهر ورود خورده تا یکسال برای شما مثل گرین کارت میمونه و میتونید با اون ورود و خروج داشته باشید و تا اون موقع هم گرین کارتتون میاد"
تا جائی که من میدونم گرین کارت شما فقط برای ورود و خروج به کشور به درد میخوره که تا یکسال میتونید از ویزاتون (به شرط داشتن مهر ورود و تاریخ اولین ورود) استقاده کنید پس فکر نمیکنم نیازی به ماندن در آ.م.ر.ی.ک.ا تا اومدن گرین کارتتون داشته باشید. سوشیال هم اگر خوش شناس باشید تا دو هفته و اگر بد شانس باشید تا یکماه دستتون میرسه که البته باز هم برای ورود و خروج به اون هم نیازی ندارید. فقط باید این مدارک مهم دست کسی برسه که بتونه بهتون برسونه بخصوص گرین کارت که برای برگشتتون به آ.م.ر.ی.ک.ا (اگر قبل از برگشتنتون صادر شده باشه) نیاز است
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: hilda60 ، Sam2014 ، mehdi1989 ، h_researcher ، areb1356 ، A_A ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-31 ساعت 21:41)M.d نوشته:  
(2015-07-31 ساعت 13:24)joybar نوشته:  دوستان سلام ، اول خسته نباشید بعد از این ماراتن طولانی لاتاری و پیروز شدنتان ، دوستان یک سوال داشتم. شما با چه ایرلاینی رفتید و قیمت بلیط چند پرداخت کردید. من میخواهم برای نیمه دوم سپتامبر بلیط رزرو کنم تمام ایرلاین ها شامل ترکیش ، الاتحاد، امارات ، وقطر گران هستند و کمتر از 1700دلار دو طرفه به نیویورک گیر نمیاد. یعنی ما سه نفر باید نزدیک هیفده میلیون تومن بپردازیم. لطفا اگر کسی بلیط ارزونتر سراغ داره بگوید با تشکر فراوان
دوست عزیز تاریخ رفت و برگشتتون تو یه محدوده زمانی بدین تا یه جا هست چک کنم احتمالا قیمت بهتری بشه جور کرد

سپتامبر هنوز های سیزن هست، برای اکتبر دور و بر 900 دلار میتونید گیر بیارید
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-31 ساعت 22:43)Mahboy نوشته:  
آیا این واقعیت داره؟ یعنی بنده و همسرم باید این مدت رو وایسیم تا گرین کارتمون صادر بشه بعد برگدیم؟؟؟ یعنی ما باید ۱ ما تمام مرخصی بگیریم یا امکانش هست که زودتر برگردیم؟
ممنون میشم اگر پاسخ بدید
ما کارهای مهاجرتیمون رو تو فرودگاه هیوستن انجام دادیم و آفیسر دقیقا این جمله رو گفت: "این ویزا که مهر ورود خورده تا یکسال برای شما مثل گرین کارت میمونه و میتونید با اون ورود و خروج داشته باشید و تا اون موقع هم گرین کارتتون میاد"
تا جائی که من میدونم گرین کارت شما فقط برای ورود و خروج به کشور به درد میخوره که تا یکسال میتونید از ویزاتون (به شرط داشتن مهر ورود و تاریخ اولین ورود) استقاده کنید پس فکر نمیکنم نیازی به ماندن در آ.م.ر.ی.ک.ا تا اومدن گرین کارتتون داشته باشید. سوشیال هم اگر خوش شناس باشید تا دو هفته و اگر بد شانس باشید تا یکماه دستتون میرسه که البته باز هم برای ورود و خروج به اون هم نیازی ندارید. فقط باید این مدارک مهم دست کسی برسه که بتونه بهتون برسونه بخصوص گرین کارت که برای برگشتتون به آ.م.ر.ی.ک.ا (اگر قبل از برگشتنتون صادر شده باشه) نیاز است

ببخشید از جمله اخرتون میشه این را فهمید که فقط تا صدور گرین کارت ، ویزا مهرخورده کافیه و اگر گرین کارت صادر شد و ما ایران بودیم باید حتما یکی برامون بفرسته ایران تا دوباره بتونیم وارد بشیم درسته؟
شماره کیس:***2015AS5>تاریخ رویت قبولی:1 May >تاریخ تکمیل فرم:september11 کنسولگری:آنکارا >ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس :1نفر >کارنت شدن کیس April13:> مصاحبه JUNدریافت ویزا:یکضربBig Grin خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: Mahboy ، victor2016 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-29 ساعت 04:31)behjat نوشته:  سلام
من و این همه خوشبختی محاله،محاله،محاله
خوب خدارو شکر میکنم که مشکل خونه ما حل شد همین خونه ای که هستیم طفلکها وقتی دیدند که من دارم بال بال میزنم خونه پیدا کنم و داشتم اثاثمو جمع میکردم که بی هدف برم بیرون دنبالخونه بگردم،در زدند و گفتند اگر میخواهید همینجا بمونید تا هروقت کهدلتون خواست حتی شش ماه و من از خوشحالی فقط تونستم درآغوش بگیرمش و ببوسمش دقیقا مثل دخترم نگران ما شده بود هی اینور و اونور زنگ میزد برای ما جا پیدا کنه حتی گفته بود دوستاش خونه دارند برای اجاره، ولی آخرسر که دیدندما بدون جا موندیم و حتی میخواستم برم هتل هفته ای ۵۵۰ دلارهم بدم پیشنهاد دادند خارج از روال airbnb همینجا بمونیم ماهی ۱۰۵۰ دلار بدیم و الان خیلی خوشحالم چون مطمین هستم خدا هیچوقت تنهام نمیگذاره
اجاره خانه خالی بدون وسیله این اطراف ۱۱۰۰ بدون هیچ وسیله ای هست ولی این خونه کامل با همه وسایل و راحت است جاش خیلی خوب و قشنگ و امن است و من تازه میتونم از مناظر اطراف لذت ببرم بازهم خداروشکر هروقت از روح پدر و مادرم و برادرم کمک خواستم منو تنها نگذاشتند از دوستانی هم که همفکری کردند ممنونم متاسفانه ایرانیهایی که من اینجا دیدم همه از هم فراریند و هیچ کمکی به ما هم نکردند اما آمریکایی ها همه سلام و احوالپرسی میکنند و هر سوالی بکنی جواب میدن برای زبانم هم عالیه مرتب باهم صحبت میکنیم و کامل حرفهاشونو میفهمم و تو خونشون احساس راحتی میکنم خداروشکررررررررررر..........ادامه دارد
بهجت جان خیلی از خوندن این خبر خوشحال شدم...همیشه سلامت و کامروا باشید
کیس نامبر: 2015AS3XXX/سفارت:ابوظبی/ ارسال فرم ها: 24 می/دريافت نامه دوم : Oct 23 2014/ مصاحبه :نیمه دوم دسامبر/ کلیرنس:2 آوریل سفرنامه ابوظبی: قسمت اول قسمت دوم / آپدیت: 19 دسامبر2014، 1فوریه، 29مارس،2 آوریل/ورود Jun 6,2015/امدن سوشال July6/رسید گرین کارت July 15
آرزوی سلامتی و بهترینها برای ایرانیان عزیزSmile
تشکر کنندگان: behjat ، mohammad.1011 ، fa15 ، shahin61 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-31 ساعت 00:27)behjat نوشته:  سلام دوستان عزیز، مشکل خونه که حل شد برای کار به چند تا فروشگاه ۹۹سنتی سرزدم و فرم پر کردم فعلا لازم نداشتند یکیشون هم که گفتم بعد شش ماه شاید یکماه برم ایران، ایراد گرفت که یکساله میخواست این دوست آمریکاییم گفت لازم نیست بگی شش ماه هستی ، بگو یکسال هستی بعد هروقت خواستی میتونی بری میگی مشکل اورژانسی داری، حالا اگر کسی جایی رو میشناسه که برای کار پیدا کردن به تازه مهاجرین کمک میکنه به من بگند ممنون میشم
سلام عزیزم

به فروشگاههای wallmart و Ross هم یه سری بزنید.گویا به صورت online هم می تونید تقاضا بدید و بعد اگه نیرو بخواند واسه مصاحبه خبرتون می کنند.وقتی ما به این فروشگاهها می رفتیم ،خانمهای ایرانی که انجا شاغل بودند می گفتند که نیاز به نیرو دارند ...
کیس نامبر: 2015AS3XXX/سفارت:ابوظبی/ ارسال فرم ها: 24 می/دريافت نامه دوم : Oct 23 2014/ مصاحبه :نیمه دوم دسامبر/ کلیرنس:2 آوریل سفرنامه ابوظبی: قسمت اول قسمت دوم / آپدیت: 19 دسامبر2014، 1فوریه، 29مارس،2 آوریل/ورود Jun 6,2015/امدن سوشال July6/رسید گرین کارت July 15
آرزوی سلامتی و بهترینها برای ایرانیان عزیزSmile
تشکر کنندگان: Mahboy ، behjat ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-31 ساعت 23:55)mehdi1989 نوشته:  
(2015-07-31 ساعت 22:43)Mahboy نوشته:  
ممنون میشم اگر پاسخ بدید

ببخشید از جمله اخرتون میشه این را فهمید که فقط تا صدور گرین کارت ، ویزا مهرخورده کافیه و اگر گرین کارت صادر شد و ما ایران بودیم باید حتما یکی برامون بفرسته ایران تا دوباره بتونیم وارد بشیم درسته؟
تا جائیکه من میدونم بعد از صدور گرین کارت شما باید برای ورود، گرین کارت رو همراه داشته باشید ولی چون مطمئن نیستم پیشنهاد میکنم نظر سایر دوستان رو هم بپرسید یا سرچی در قوانین مهاجرتی بکنید. به هر حال اگر شما نباشید هم باید ادرس یک نفر ادم مطمئن رو برای گرفتن گرین کارت بدید و ایشون میتونه براتون با پست یا همراه مسافر بفرسته. Wink
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: mehdi1989 ، Daneshjo ، Alex 2014
خوب.خدا را شکر ما هم با یک ویزای یک ضرب.به.این تایپیک منتقل شدیم اکسپایر ویزامون هم ژانویه هستش ولی خوب از فردا تمام مقدمات سفر را آماده می کنیم.و از تجربیات شما دوستان هم بهره می بریم.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: zhila1393 ، A_A ، sh_mm10 ، behjat ، Mahboy ، Daneshjo ، Alex 2014
دوستان از فرودگاه تهران چند دلار میشه برد؟
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-01 ساعت 02:08)Memolk نوشته:  خوب.خدا را شکر ما هم با یک ویزای یک ضرب.به.این تایپیک منتقل شدیم اکسپایر ویزامون هم سپتامبر هستش ولی خوب از فردا تمام مقدمات سفر را آماده می کنیم.و از تجربیات شما دوستان هم بهره می بریم.

دوست عزيز ميشه توضيح بديد چرا تا سپتامبر چون معمولا ٦ ماهه ميزنند
و ما هم كه كلير شديم و مديكالمون تا سپتامبر وقت داره قصد داريم تمديد كنيم مديكال را تا ژانويه بتونيم وارد شيم

Case No:2xxx @ DS-260 : 23 August @ Interview : 30 March @ Embassy : ABD @ Situation : AP @Update : 31 March , 2 April , 17 April , 24 July ,27 July @ clear : 27 July
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، بابراس ، h_researcher ، ریحانا ، farrokh33 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-31 ساعت 12:39)sarasara1 نوشته:  
(2015-07-31 ساعت 00:27)behjat نوشته:  سلام دوستان عزیز، مشکل خونه که حل شد برای کار به چند تا فروشگاه ۹۹سنتی سرزدم و فرم پر کردم فعلا لازم نداشتند یکیشون هم که گفتم بعد شش ماه شاید یکماه برم ایران، ایراد گرفت که یکساله میخواست این دوست آمریکاییم گفت لازم نیست بگی شش ماه هستی ، بگو یکسال هستی بعد هروقت خواستی میتونی بری میگی مشکل اورژانسی داری، حالا اگر کسی جایی رو میشناسه که برای کار پیدا کردن به تازه مهاجرین کمک میکنه به من بگند ممنون میشم

بهجت خانم یه بنده خدا همینجا نوشت کسانی که تو ال ای دنبال کار هستند به من بگن کمکشون میکنم، نگفتید به ایشون؟

گفتن که گفتیم ولی هنوز جوابی نگرفتیم منتظریم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، بابراس ، sarasara1 ، nora-nora ، farrokh33 ، laleht ، Daneshjo ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان