کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوستان سلام در مورد كلاس زبان هم لطفا اطلاعاتي اگه دارين بنويسيد ممنون
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، ریحانا ، بابراس ، قصه گو ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-04 ساعت 08:55)behjat نوشته:  
(2015-08-04 ساعت 05:21)laleht نوشته:  من هر وقت احساس ميكنم دارم كم ميارم ميشينم متنهاى بهجت جان رو ميخونم و انرژى ميگيريم
ايكاش نزديكتون بودم بهجت جان تا اگه كارى از دستم بر مياد انجام بدم و در عين حال ازتون روحيه بگيرم
واقعا لذت ميبرم از خانمهاى قوى و با اراده مثل شما
موفق باشى
دو سه روز اينترنت نداشتم و امروز تونستم مطالب اين دو صفحه آخر رو بخونم و خوشحالم كه بهجت جان اوضاعش نسبتا روبراه شد

سلام لاله جان خوشحالم که با کلامم به دوستان انرژی میدم مخصوصا شما که ندیده باهات احساس صمیمیت می کنم اینجا همه چی آرومه من چقدر خوشحالم،این برای فان بود البته، شما خانواده همه دورهمید و خداروشکر مشکل خاصی هم ندارید و انشاالله بزودی جا می افتید، واقعا اینجا آدم آرامش خاصی داره، من برای یک خرید کوچک ۴۵ دقیقه میرم سوپر و بر میگردم ماشین که نداریم ،حالا حالاها هم نمیتونیم بخریم مشکلم پیدا کردن یک کار سادست که هرجا رفتم تا حالا موفق نبودم ،یه پیتزا فروشی رفتم گفت برای دلیوری لازم داره گواهینامه میخواست ،پرستاری کودک و سالمند هم حاضرم انجام بدم اگر دوستان نیاز داشتند بشتابند که غفلت موجب پشیمانیست? خلاصه نبینم شما کم بیاری، اولش سخته ولی زمان هم خیلی زود میگذره امیدوارم همه موفق باشند و بتونند مشکلات همدیگرو کم کنند از لطف شما هم ممنونم همین که به فکر من بودی ازت ممنونم موفق باشی

بهجت جان من الا ن از ایران دارم فرایند رفتن شما بانوی فعال را دنبال میکنم امروز داستان شما را به همسرم تعریف می کردم که چقدر شجاع و با اراده هستید.راستی شما معلم زبان فرانسه هستید ولی انگلیسی را در چه سطخی بلد بودبد.من الان با نرم افزار نصرت شروع کردم به نظرتون چطوره؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، farrokh33 ، بابراس ، shahin61 ، قصه گو ، miyu ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-04 ساعت 09:36)a4542 نوشته:  
(2015-08-04 ساعت 08:55)behjat نوشته:  
(2015-08-04 ساعت 05:21)laleht نوشته:  من هر وقت احساس ميكنم دارم كم ميارم ميشينم متنهاى بهجت جان رو ميخونم و انرژى ميگيريم
ايكاش نزديكتون بودم بهجت جان تا اگه كارى از دستم بر مياد انجام بدم و در عين حال ازتون روحيه بگيرم
واقعا لذت ميبرم از خانمهاى قوى و با اراده مثل شما
موفق باشى
دو سه روز اينترنت نداشتم و امروز تونستم مطالب اين دو صفحه آخر رو بخونم و خوشحالم كه بهجت جان اوضاعش نسبتا روبراه شد

سلام لاله جان خوشحالم که با کلامم به دوستان انرژی میدم مخصوصا شما که ندیده باهات احساس صمیمیت می کنم اینجا همه چی آرومه من چقدر خوشحالم،این برای فان بود البته، شما خانواده همه دورهمید و خداروشکر مشکل خاصی هم ندارید و انشاالله بزودی جا می افتید، واقعا اینجا آدم آرامش خاصی داره، من برای یک خرید کوچک ۴۵ دقیقه میرم سوپر و بر میگردم ماشین که نداریم ،حالا حالاها هم نمیتونیم بخریم مشکلم پیدا کردن یک کار سادست که هرجا رفتم تا حالا موفق نبودم ،یه پیتزا فروشی رفتم گفت برای دلیوری لازم داره گواهینامه میخواست ،پرستاری کودک و سالمند هم حاضرم انجام بدم اگر دوستان نیاز داشتند بشتابند که غفلت موجب پشیمانیست? خلاصه نبینم شما کم بیاری، اولش سخته ولی زمان هم خیلی زود میگذره امیدوارم همه موفق باشند و بتونند مشکلات همدیگرو کم کنند از لطف شما هم ممنونم همین که به فکر من بودی ازت ممنونم موفق باشی

بهجت جان من الا ن از ایران دارم فرایند رفتن شما بانوی فعال را دنبال میکنم امروز داستان شما را به همسرم تعریف می کردم که چقدر شجاع و با اراده هستید.راستی شما معلم زبان فرانسه هستید ولی انگلیسی را در چه سطخی بلد بودبد.من الان با نرم افزار نصرت شروع کردم به نظرتون چطوره؟

سلام ممنونم از لطف شما،برای شماهم آرزوی موفقیت میکنم شما وقتی یک زبان لاتین رابلد باشی زبانهای دیگر را راحتتر یاد میگیرید من زبان انگلیسی را هم همیشه کنار فرانسه خوندم مخصوصا این یکسال اخیر مرتب تو فیس بوک از صفحات آموزشی زبان انگلیسی هم استفاده کردم حتی الان زبان اسپانیایی رو هم میتونم کاملا بخونم و بنویسم ولی خوب معنی هاشو کامل بلد نیستم از هرجا شروع کنید خوبه مهم اعتماد به نفسه که من به جای همه چی این یکیو خوب دارم ،من کتاب انگلیسی در سفر را هم دارم که نمونه مکالمات خوبی توش داره انشاالله تو محیط بهتر هم یاد میگیرید،اینجا اکثرا مهاجرن و همه انگلیسی را ساده صحبت میکنند ولی کم کم گوشتون به شنیدن اصوات انگلیسی عادت میکنه موفق باشی
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
با سلام به همه دوستان مهاجرسرایی
دوستانی که ساکنLA هستند وجویای کار هستند من چند روزیه اومدم و برای شروع می خام دنبال خرید و فروش ماشین برم اگه کسی تجربه این کار داره یا از فنی ماشین سر در میاره و کمی سرمایه داره برای شراکت برام پیغام بفرسته ایمیل من Amirkia57578@gmail.com هست
شاید خدا خواست و کارمون گرفت
تشکر از همه دوستان
کیس:AS201500000#5#
نفرات:3
مصاحبه :فوریه2015 ابوظبی
کلیر :می
ورود به آمریکا :22جولای
تشکر کنندگان: ریحانا ، farrokh33 ، Daneshjo ، Alex 2014
لطفا اگر ایراد تایپ می‌بینید اصلاح کنین من از بهنویس استفاده کردم.

خواستم یه تاپیک جدا بزنم برای موضوع کردیت کارت. چون چیزی هست که همه راجع بهش میخوان بدونن و برای زندگی‌ در آمریکا بسیار موضوع مهمی‌ هست از خرید ماشین گرفته تا خونه و لوازم خونه.

قبلش هم بگم که رو چه اساسی‌ دارم حرف میزنم که دوستان بدونن حرفم رو اساس هست نه از سر اطلاعات جزئی و غیر. من در یکی‌ از شرکت‌های خودروسازی آمریکا در بخش ریسک منیجمنت و در قسمت طراحی کردیت کارت کار می‌کنم.

بنابرین تمامی‌ کردیت اسکور‌ها و اطلاعات مردم زیر دست ماست و کاملا میدونم که چطور کردیت شما طراحی می‌شه و چطور به شما یه نرخ سود رو اعلام می‌کنن.

درباره جزییات نمیتونم حرف بزنم اما فقط براتون نکات مهمی‌ که باعث می‌شه کردیتتون بره بالا رو میگم.

۱- حتماً بیل‌هاتون از جمله آب‌و برقو تلفنو اجاره رو به موقع پرداخت کنین. چون حتا یه روز تاخیر خیلی‌ تاثیر داره.

۲- حتما یک عدد کردیت کارت داشته باشید و به طور مرتب ازش استفاده کنین و اجازه بدید که آخر ماه پی اف کنین. تعداد زیاد کردیت کارت هم خودش خطرناکه. معمولا بین ۱ تا ۵ تا خوب. همه چیز از جمله کردیت کاردهای فروشگاها هم شامل می‌شه.

۳- فاصله زمانی‌ هر کردیت ران کردنتون حداقل ۶ ماه باشه. یعنی‌ هرجا میرین ماشین بخرین خوشتون اومد نگید کردیت ران کنن. اول مطمئن بشید بعد.

۴- بالانس کردیت کاردهاتون رو حدااکثر 20 درصد بگذارید نه بیشتر.

۵-حتما یک وام در هیستوری داشته باشید حتا اگر وام دانشجوی باشه.

۶-حتما سعی‌ کنین از ۳ تا شرکت: اکویفکس، ترنسیونیون، اکسپرین کردیت هیستوری سالتون رو چک کنین. به طور مثال من برام تو اکویفکس هیچی‌ رد نمی‌شد و وقتی‌ خواستم ماشین بخرم فهمیدم اون کمپانی فقط با اکویفکس کار می‌کنه و من هیچ کردیتی پیششون ندارم.

فعلا این به ذهنم میاد. بدن شاید کاملترش کنم.
سلام ما امدیم لیسی نزدیک المپیا در سیاتل 15 روزه تو هتلیم هنوز خونه پیدا نکردیم .پیدا که کردیم به راحتی به ما ها خونه نمیدن . داریم برمیگردیم بچه ها حداقل مدرسه ایران رو از دست ندن . ثازه خونه که پیدا میکنین باید ببینید مدرسه هاش رنجش از چه سطحی شروع میشه باید 7 به بالا باشه. که این هم باز یک دردسر دیگست ممکن حالا شانس بیاری خونه پیدا کنی مدرسه هاش خوب نباشه
تشکر کنندگان: ed2008 ، behjat ، babak12 ، sh_mm10 ، p00ya2001 ، بابراس ، nimanoush ، h_researcher ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
دوستان چون رفت و برگشت من به آمریکا فوری بود و فقط یک روز موندم متاسفانه به خاطر استرس اولا تو فرودگاه یادم رفت که آدرس رو عوض کنم وهمچنین وقت نداشتم حساب باز کنم و 165 دلار رو واریز کنم . حالا سوال من اینه که راهی هست که بتونم به صورت آنلاین آدرسمو تغییر بدم ؟ و این کارو قبل از واریز یا بعد از واریز پول انجان بدم؟
کیس نامبر 2300
کارنت سری اول
فرم 260 اواخر جولای
محل مصاحبه آنکارا
نامه دوم فکر کنم تا آخر پاییز بیاد
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، بابراس ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-04 ساعت 19:02)b d=644864 نوشته: لطفا اگر ایراد تایپ می‌بینید اصلاح کنین من از بهنویس استفاده کردم.

خواستم یه تاپیک جدا بزنم برای موضوع کردیت کارت. چون چیزی هست که همه راجع بهش میخوان بدونن و برای زندگی‌ در آمریکا بسیار موضوع مهمی‌ هست از خرید ماشین گرفته تا خونه و لوازم خونه.

قبلش هم بگم که رو چه اساسی‌ دارم حرف میزنم که دوستان بدونن حرفم رو اساس هست نه از سر اطلاعات جزئی و غیر. من در یکی‌ از شرکت‌های خودروسازی آمریکا در بخش ریسک منیجمنت و در قسمت طراحی کردیت کارت کار می‌کنم.

بنابرین تمامی‌ کردیت اسکور‌ها و اطلاعات مردم زیر دست ماست و کاملا میدونم که چطور کردیت شما طراحی می‌شه و چطور به شما یه نرخ سود رو اعلام می‌کنن.

درباره جزییات نمیتونم حرف بزنم اما فقط براتون نکات مهمی‌ که باعث می‌شه کردیتتون بره بالا رو میگم.

۱- حتماً بیل‌هاتون از جمله آب‌و برقو تلفنو اجاره رو به موقع پرداخت کنین. چون حتا یه روز تاخیر خیلی‌ تاثیر داره.

۲- حتما یک عدد کردیت کارت داشته باشید و به طور مرتب ازش استفاده کنین و اجازه بدید که آخر ماه پی اف کنین. تعداد زیاد کردیت کارت هم خودش خطرناکه. معمولا بین ۱ تا ۵ تا خوب. همه چیز از جمله کردیت کاردهای فروشگاها هم شامل می‌شه.

۳- فاصله زمانی‌ هر کردیت ران کردنتون حداقل ۶ ماه باشه. یعنی‌ هرجا میرین ماشین بخرین خوشتون اومد نگید کردیت ران کنن. اول مطمئن بشید بعد.

۴- بالانس کردیت کاردهاتون رو حدااکثر 20 درصد بگذارید نه بیشتر.

۵-حتما یک وام در هیستوری داشته باشید حتا اگر وام دانشجوی باشه.

۶-حتما سعی‌ کنین از ۳ تا شرکت: اکویفکس، ترنسیونیون، اکسپرین کردیت هیستوری سالتون رو چک کنین. به طور مثال من برام تو اکویفکس هیچی‌ رد نمی‌شد و وقتی‌ خواستم ماشین بخرم فهمیدم اون کمپانی فقط با اکویفکس کار می‌کنه و من هیچ کردیتی پیششون ندارم.

فعلا این به ذهنم میاد. بدن شاید کاملترش کنم.
دوست عزیز ممنون از پیام و راهنماییتون
اگه ممکنه در مورد ۳-۴ و ۶ کمی توضیح بدید.متشکرم
کیس نامبر: 2015AS3XXX/سفارت:ابوظبی/ ارسال فرم ها: 24 می/دريافت نامه دوم : Oct 23 2014/ مصاحبه :نیمه دوم دسامبر/ کلیرنس:2 آوریل سفرنامه ابوظبی: قسمت اول قسمت دوم / آپدیت: 19 دسامبر2014، 1فوریه، 29مارس،2 آوریل/ورود Jun 6,2015/امدن سوشال July6/رسید گرین کارت July 15
آرزوی سلامتی و بهترینها برای ایرانیان عزیزSmile
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، بابراس ، Mahboy ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-04 ساعت 08:35)neda733 نوشته:  دوستان خوبم کسی توی ساکرامنتو زندگی نمیکنه?!چون ما به امید خدا میایم اونجا?!

دوست عزیز من ۳ سال ساکرومنتو زندگی می کنم
كيس:IR5 خانوادگي پدر و مادر، مصاحبه: ۲۳ فوریه ابوظبی، آپدیت: پدر ۲۸ فوریه, ۲۰ مارچ، هر دو ۴ جون، ۸ جون
کلیرنس: ۸ جون Big Grin پیکاپ: ۹ جون، اپدیت ۲۸، ۲۹, ۳۰ جون, ۱ جولای
ویزا: مادر ۱ جولای، پدر ۶ جولای Cool
تشکر کنندگان: hilda60 ، p00ya2001 ، laleht ، Daneshjo ، Alex 2014
دُرود به همه دوستای خوب

ببخشید که هنوز سفرنامم رو کامل نکردم اما خلاصش رو بگم که بهتون انگیزه بدم و ترس رو هم ازدلتون بکنم ولی بزارمش تو دستتون تا ازش استفاده کنید برای پیشرفت

اگه الان بخوام بگم از اومدنم به سیاتل چقدر راضیم باید بگم خیلی خیلی خیلی خیلی زیاد

من در مدت سه روز که اتاق گرفته بودم تونستم روز آخری یه اتاق رو برای یک ماه رزور کنم که باز هم از ایر بی ان بی بود که در آینده نچندان دور قصد دارم یه راه حل درست کنم واسه رزرو کردن برای بچه های از ایران که راحت بتونن پرداخت کنن ، اینجا رو فعلا بیخیال
رسیدم خونه جدیدی دوتا برادر چینی امریکایی بودن که خیلی خوب هستن و خوش رفتار از سر شانس یه اتاقش یه ایرانی بود که ایشون کمکم کرد و الان که حدود ۲۰ روزه از ورودم میگزره یه کار خوب دارم که حقوقشم خوبه سوشیالم دیروز اومد و همه چیز هم عالیه و همه اینها رو ناشی از چندتا چیز میدونم
اول دوستای ایرانی خوبی که اینجا پیدا کردم
دوم تلاش و برنامه ریزی خودم
سوم زبان
چهارم خوش اخلاقی و رفتار درست و تا حد امکان سعی کردم به همه کمک کنم

ولی تو رو به هرچی اعتقاد دارید زبان رو جدی بگیرید
من خیلی بدردم خود ، مخصوصا این how do you do
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
دُرود به همه دوستای خوب

ببخشید که هنوز سفرنامم رو کامل نکردم اما خلاصش رو بگم که بهتون انگیزه بدم و ترس رو هم ازدلتون بکنم ولی بزارمش تو دستتون تا ازش استفاده کنید برای پیشرفت

اگه الان بخوام بگم از اومدنم به سیاتل چقدر راضیم باید بگم خیلی خیلی خیلی خیلی زیاد

من در مدت سه روز که اتاق گرفته بودم تونستم روز آخری یه اتاق رو برای یک ماه رزور کنم که باز هم از ایر بی ان بی بود که در آینده نچندان دور قصد دارم یه راه حل درست کنم واسه رزرو کردن برای بچه های از ایران که راحت بتونن پرداخت کنن ، اینجا رو فعلا بیخیال
رسیدم خونه جدیدی دوتا برادر چینی امریکایی بودن که خیلی خوب هستن و خوش رفتار از سر شانس یه اتاقش یه ایرانی بود که ایشون کمکم کرد و الان که حدود ۲۰ روزه از ورودم میگزره یه کار خوب دارم که حقوقشم خوبه سوشیالم دیروز اومد و همه چیز هم عالیه و همه اینها رو ناشی از چندتا چیز میدونم
سوم زبان

Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
(2015-08-05 ساعت 04:59)reza.aa نوشته:  دُرود به همه دوستای خوب

رسیدم خونه جدیدی دوتا برادر چینی آمریکایی بودن که خیلی خوب هستن و خوش رفتار از سر شانس یه اتاقش یه ایرانی بود که ایشون کمکم کرد و الان که حدود ۲۰ روزه از ورودم میگزره یه کار خوب دارم که حقوقشم خوبه سوشیالم دیروز اومد و همه چیز هم عالیه و همه اینها رو ناشی از چندتا چیز میدونم
سوم زبان

سلام دست راستت روی سر ما رضا جان خداروشکر که کار پیدا کردی من هم اگر کار پیدا کنم دیگه همه چی اوکیه اینجا ایرانیها رو زیاد نمیبینم که بخوان کمکی بکنند،شایدم جایی که من هستم کمی پرته و از محل های کار دوره ،بهرحال سن وسال هم شرطه دنیا مال شما جووناست،موفق یاشی
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، ریحانا ، بابراس ، shahin61 ، laleht ، قصه گو ، zhila1393 ، Memolk ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-05 ساعت 04:59)reza.aa نوشته:  دُرود به همه دوستای خوب

رسیدم خونه جدیدی دوتا برادر چینی آمریکایی بودن که خیلی خوب هستن و خوش رفتار از سر شانس یه اتاقش یه ایرانی بود که ایشون کمکم کرد و الان که حدود ۲۰ روزه از ورودم میگزره یه کار خوب دارم که حقوقشم خوبه سوشیالم دیروز اومد و همه چیز هم عالیه و همه اینها رو ناشی از چندتا چیز میدونم
سوم زبان

دوست عزیز اگر تونستید بگید سیاتل چه موارد مثبتی دارد که اینقدر راضی هستید . بهرحال انتخاب ایالت برای ماها مهمه .ممنون از کمکتون
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: بابراس ، shahin61 ، behjat ، lighthouse ، Amir.AA ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام دوستان عزیز من فرصت نکردم که همه پست ها را بخوانم..سوالم اینه که دقیقآ کدام فرودگاه ها درآمریکا مخصوص ورود اولیه برای مهاجرت هست که باید ابتدا یه آنجا وارد وپس از چک کردن ویزا و دادن پاکت زرد به مقصد مورد نظر پرواز کرد؟ مقصد نهایی لس آنجلس هست...سپاسگذارم..
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان: بابراس ، p00ya2001 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-05 ساعت 08:59)shahin61 نوشته:  سلام دوستان عزیز من فرصت نکردم که همه پست ها را بخوانم..سوالم اینه که دقیقآ کدام فرودگاه ها درآمریکا مخصوص ورود اولیه برای مهاجرت هست که باید ابتدا یه آنجا وارد وپس از چک کردن ویزا و دادن پاکت زرد به مقصد مورد نظر پرواز کرد؟ مقصد نهایی لس آنجلس هست...سپاسگذارم..

سلام

اگه مقصدتون لوس آنجلس هست فرودگاه LAX که همون لوس آنجلس هست همهٔ کاراتون هم همون‌جا انجام میدن دیگه نیازی به پرواز مجدد ندارین.
تشکر کنندگان: shahin61 ، p00ya2001 ، آزاده_امین ، Daneshjo ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان