کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوست عزیز شک نکن ویزا را دو دستی بگیر و بیا فکر اینده را نکن شاید به نفع شما بوده
Case 2015AS31##
Number of Persons in Case 2
Interview 08 DEC 2014
Visa Issued 29 APR 2015
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، farrokh33 ، قصه گو ، ali3875 ، lotttery2015 ، Memolk ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-03 ساعت 10:55)نیلوفرآبی نوشته:  سلام دوستان
کسی اطلاعاتی در مورد پرتلند ارگون داره؟؟؟؟

سلام دوست عزيز تبريك بخاطر كلير شدنتون
اگه صفحات اول مهاجر سرا رو ببينين يه قسمتي هست به نام زندگي در امريكا
اينم لينكش ممكنه كمكتون كنه

http://www.mohajersara.com/Forum-%D8%B2%...A%A9%D8%A7

سلام دوستان كسي ايده اي در مورد بيمه مسافرتي سامان داره به نظرتون واسه مسافرت 1-2 ماهه به امريكا خوبه؟
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: آزاده_امین ، Daneshjo ، Alex 2014
دوستان ميشه لطفا صفحه ي مربوط به مسافران كاليفرنيا رو براي من بنويسيد؟
ممنون ميشم.
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، بابراس ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام دوستان كسي ايده اي در مورد بيمه مسافرتي سامان داره به نظرتون واسه مسافرت ۱-۲ ماهه به امريكا خوبه؟
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: mohammad384 ، بابراس ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-03 ساعت 11:11)p00ya2001 نوشته:  سلام دوستان كسي ايده اي در مورد بيمه مسافرتي سامان داره به نظرتون واسه مسافرت ۱-۲ ماهه به امريكا خوبه؟
پویا جان، والا من خودم میخوام 6 ماهش رو بگیرم چون با توجه به بچه کوچک نگران هزینه های درمان هستم. در کل بیمه سامان به خاطر دفتر مرکزیش که تو بیروت ثبت شده میتونه کارهای بیمه درمانی تو یو اس رو هم ساپورت کنه. فقط در مورد شرایطش باید در اولین فرصت پیگیری جدی بکنم.
تشکر کنندگان: ed2008 ، rbrb-2015 ، nora-nora ، miyu ، p00ya2001 ، sarasara1 ، APOLO5321 ، mohammad384 ، Memolk ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-06-26 ساعت 11:29)ali3875 نوشته:  
(2015-06-26 ساعت 10:44)p00ya2001 نوشته:  
(2015-06-26 ساعت 01:48)aghamilad نوشته:  
(2015-06-26 ساعت 01:11)ali3875 نوشته:  
(2015-06-26 ساعت 00:04)aghamilad نوشته:  سلام دوستان من دیروز برگشتم ایران و خدارا شکر تو 45 روز تونستم تمام کارام را انجام بدم
انشالله وقتی کارای اینجا را روبراه کردم یه سفرنامه خوب و کامل مینویسم
رسيدن بخير ميلاد جانSmile به سلامتي
خدا رو شكر كارات انجام شد منم امروز پاس سفيدم با پست رسيد Smile
ممنون علی اقا
به سلامتی چقدر زود . کلا خدا را شکر کارای پاس سفیدتون خوب بود
راستی مستقیم از آمریکا به ایران پست کردید؟ با چه پستی و چند روزه رسید؟

علي اقا اين سوال منم هست كلا روند پاس سفيد چقدر طول كشيده و چه مراحلي داره يه خورده بيشتر توضيح بدين ممنون ميشيم بايد بمونيم پاسو بگيريم يا ميشه فرستاد به ايران؟

دوست عزیز من ۱۰ اپریل مدارکو پست کردم 20 آپریل نامه انگشت نگاری اومد 30 آپریل رفتم انگشت نگاری و ۷ روز بعدش از آمریکا خارج شدم
شما بعد از انگشت ناگاری میتونی خارج بشی و پاسپورت میاد به آدرسی که دادی
23 جون هم در حالی که من ایران هستم پاس سفید با پست به آدرس یو اس رسید

سلام علی اقا
میشه بفرماییید چگونه پاس سفید رو به شما در ایران رسوندن. ایا امکان پست کردنش هست؟
من هم برنامم اینه برم و پاس سفید در خواست بدم و بعد از انگشت نگاری برگردم ولی نمیدونم امکان پست کردن هست? یا اینکه اگر راهی به نظرتون میرسه خوشحال میشم بفرمایید.
ممنون
علیرضا
WinkBig Grin
تشکر کنندگان: ali3875 ، p00ya2001 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-03 ساعت 11:08)atlantis770 نوشته:  دوستان ميشه لطفا صفحه ي مربوط به مسافران كاليفرنيا رو براي من بنويسيد؟
ممنون ميشم.

ایالت موردنظر را انتخاب کنید
http://www.mohajersara.com/Forum-زندگی-در-آمریکا
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، آزاده_امین ، mohammad384 ، بابراس ، Mahboy ، A_A ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-03 ساعت 17:56)Alireza1347 نوشته:  
(2015-06-26 ساعت 11:29)ali3875 نوشته:  
(2015-06-26 ساعت 10:44)p00ya2001 نوشته:  
(2015-06-26 ساعت 01:48)aghamilad نوشته:  
(2015-06-26 ساعت 01:11)ali3875 نوشته:  رسيدن بخير ميلاد جانSmile به سلامتي
خدا رو شكر كارات انجام شد منم امروز پاس سفيدم با پست رسيد Smile
ممنون علی اقا
به سلامتی چقدر زود . کلا خدا را شکر کارای پاس سفیدتون خوب بود
راستی مستقیم از آمریکا به ایران پست کردید؟ با چه پستی و چند روزه رسید؟

علي اقا اين سوال منم هست كلا روند پاس سفيد چقدر طول كشيده و چه مراحلي داره يه خورده بيشتر توضيح بدين ممنون ميشيم بايد بمونيم پاسو بگيريم يا ميشه فرستاد به ايران؟

دوست عزیز من ۱۰ اپریل مدارکو پست کردم 20 آپریل نامه انگشت نگاری اومد 30 آپریل رفتم انگشت نگاری و ۷ روز بعدش از آمریکا خارج شدم
شما بعد از انگشت ناگاری میتونی خارج بشی و پاسپورت میاد به آدرسی که دادی
23 جون هم در حالی که من ایران هستم پاس سفید با پست به آدرس یو اس رسید

سلام علی اقا
میشه بفرماییید چگونه پاس سفید رو به شما در ایران رسوندن. ایا امکان پست کردنش هست؟
من هم برنامم اینه برم و پاس سفید در خواست بدم و بعد از انگشت نگاری برگردم ولی نمیدونم امکان پست کردن هست? یا اینکه اگر راهی به نظرتون میرسه خوشحال میشم بفرمایید.
ممنون
علیرضا
همانطور که تو پیام خصوصی هم عرض کردم برای من یک مسافر آورد ولی پست DHL هم مطمئنه با پست هم میتونید دریافت کنید
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: Alireza1347 ، p00ya2001 ، rbrb-2015 ، بابراس ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام و درود بر همه

بعد از تقریبا 1 ماه نبودن فقط اومدم یه سلامی عرض کنم و بگم که ما هم رسیدیم آمریکا، الان یک هفته ای میشه.

دوستان برای سوشال حتما برید به نظر من اداره اش ، اینطور که من با کارمندش صحبت کردم گفت حتما باید بیایید. یه فرمی پر میکنید و تمام

سوشالم همین امروز رسید تقریبا 4 روز طول کشید بعد از رفتنم به اداره اش.

همه چی خوبه اینجا، و برای همتون آرزوی موفقیت دارم
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
(2015-08-04 ساعت 02:57)ajab1 نوشته:  سلام و درود بر همه

بعد از تقریبا ۱ ماه نبودن فقط اومدم یه سلامی عرض کنم و بگم که ما هم رسیدیم آمریکا، الان یک هفته ای میشه.

دوستان برای سوشال حتما برید به نظر من اداره اش ، اینطور که من با کارمندش صحبت کردم گفت حتما باید بیایید. یه فرمی پر میکنید و تمام

سوشالم همین امروز رسید تقریبا ۴ روز طول کشید بعد از رفتنم به اداره اش.

همه چی خوبه اینجا، و برای همتون آرزوی موفقیت دارم

رسيدن بخير داداشى
ما شنبه اسباب كشى كرديم خونه خودمون امروز هم اينترنتمون وصل شد و خوشحال شدم بسلامتى رسيدين
حالا كه سوشيال نامبر اومد شروع كن واسه گواهينامه رانندگى كه كارات عقب نيفته
موفق باشى
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
من هر وقت احساس ميكنم دارم كم ميارم ميشينم متنهاى بهجت جان رو ميخونم و انرژى ميگيريم
ايكاش نزديكتون بودم بهجت جان تا اگه كارى از دستم بر مياد انجام بدم و در عين حال ازتون روحيه بگيرم
واقعا لذت ميبرم از خانمهاى قوى و با اراده مثل شما
موفق باشى
دو سه روز اينترنت نداشتم و امروز تونستم مطالب اين دو صفحه آخر رو بخونم و خوشحالم كه بهجت جان اوضاعش نسبتا روبراه شد
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
سلام و صد سلام به دوستان تازه از راه رسيده. من كه نفهميدم اين يازده ماه چطور گذشت. تا رسيديم با حساب بانكي و دبيرستان دخترم و گرفتن سوشال نامبر و گرين كارت و گواهينامه و ماشين و هم زمان با كلاس زبان، چهار ماهش رفت. از ماه پنجم هم كار توي كيترينگ كه وقتي مي رسم خونه فقط مي خوابم!! و تازه يك ماه و نيمه كه مستقل شدم و توي يه آپارتمان خوب دارم زندگي مي كنم. دخترم هم با خودم توي همون كيترينگ داره كار مي كنه، البته فقط تا شروع مدارس. همه چي خوبه حتي آخر هفته ها و سرگرمي هاش. خدا رو شكر.صد هزار مرتبه شكر. زندگي كه اينجا تونستيم درست كنيم توي وطنم نتونستيم به اين سرعت درست كنيم. سريع گذشت و مي گذره، اين وسط تنها دغدغه ي من كار مناسب و در خور واسه همسرم هست. هنوز بيكاره و اميدوارم اون هم هر چه سريع تر درست بشه تا انگيزه اش واسه موندن قوي تر بشه. با همه ي خستگي اما انتخابم اينجاست. آرامش دارم!!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
دوستان خوبم کسی توی ساکرامنتو زندگی نمیکنه?!چون ما به امید خدا میایم اونجا?!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، arezoue ، بابراس ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-04 ساعت 07:11)قصه گو نوشته:  سلام و صد سلام به دوستان تازه از راه رسيده. من كه نفهميدم اين يازده ماه چطور گذشت. تا رسيديم با حساب بانكي و دبيرستان دخترم و گرفتن سوشال نامبر و گرين كارت و گواهينامه و ماشين و هم زمان با كلاس زبان، چهار ماهش رفت. از ماه پنجم هم كار توي كيترينگ كه وقتي مي رسم خونه فقط مي خوابم!! و تازه يك ماه و نيمه كه مستقل شدم و توي يه آپارتمان خوب دارم زندگي مي كنم. دخترم هم با خودم توي همون كيترينگ داره كار مي كنه، البته فقط تا شروع مدارس. همه چي خوبه حتي آخر هفته ها و سرگرمي هاش. خدا رو شكر.صد هزار مرتبه شكر. زندگي كه اينجا تونستيم درست كنيم توي وطنم نتونستيم به اين سرعت درست كنيم. سريع گذشت و مي گذره، اين وسط تنها دغدغه ي من كار مناسب و در خور واسه همسرم هست. هنوز بيكاره و اميدوارم اون هم هر چه سريع تر درست بشه تا انگيزه اش واسه موندن قوي تر بشه. با همه ي خستگي اما انتخابم اينجاست. آرامش دارم!!
درود بر یار و همراه قدیمی بانوی فرهیخته قصه گوی مهربان
کامنتهای زیبای شمارو هر وقت میخونم آرامش خاصی میگیرم یادش بخیر پارسال چه روزهای سختی رو با همدیگر گذراندیم و خدا را شکر که به سلامت عبور کردیم
از اینکه میبینم از شرایط موجود خوشحال و راضی هستید مسرورم
امیدورام روند رشد و ترقی و ارتقای سطح زندگیتون همینطور صعودی طی بشه
از ته دل دعا میکنم برای کار همسرتون هم شرایط خوبی مهیا بشه
صبر و استقامت و روحیه بالای شما ستودنیست
به امید روزهای بهتر...............
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

(2015-08-04 ساعت 05:21)laleht نوشته:  من هر وقت احساس ميكنم دارم كم ميارم ميشينم متنهاى بهجت جان رو ميخونم و انرژى ميگيريم
ايكاش نزديكتون بودم بهجت جان تا اگه كارى از دستم بر مياد انجام بدم و در عين حال ازتون روحيه بگيرم
واقعا لذت ميبرم از خانمهاى قوى و با اراده مثل شما
موفق باشى
دو سه روز اينترنت نداشتم و امروز تونستم مطالب اين دو صفحه آخر رو بخونم و خوشحالم كه بهجت جان اوضاعش نسبتا روبراه شد

سلام لاله جان خوشحالم که با کلامم به دوستان انرژی میدم مخصوصا شما که ندیده باهات احساس صمیمیت می کنم اینجا همه چی آرومه من چقدر خوشحالم،این برای فان بود البته، شما خانواده همه دورهمید و خداروشکر مشکل خاصی هم ندارید و انشاالله بزودی جا می افتید، واقعا اینجا آدم آرامش خاصی داره، من برای یک خرید کوچک ۴۵ دقیقه میرم سوپر و بر میگردم ماشین که نداریم ،حالا حالاها هم نمیتونیم بخریم مشکلم پیدا کردن یک کار سادست که هرجا رفتم تا حالا موفق نبودم ،یه پیتزا فروشی رفتم گفت برای دلیوری لازم داره گواهینامه میخواست ،پرستاری کودک و سالمند هم حاضرم انجام بدم اگر دوستان نیاز داشتند بشتابند که غفلت موجب پشیمانیست? خلاصه نبینم شما کم بیاری، اولش سخته ولی زمان هم خیلی زود میگذره امیدوارم همه موفق باشند و بتونند مشکلات همدیگرو کم کنند از لطف شما هم ممنونم همین که به فکر من بودی ازت ممنونم موفق باشی
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان