کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-07-31 ساعت 21:34)nastaran_t نوشته:  سلام من و شوهرم واسه اوکتبر میخایم بیایم لس آنجاس.....چجوری میتونم یه جای کوچیک و امن واسه اجاره کوتاه مدت مثلا چند ماه پیدا کنم....میخام ارزون باشه ....حتی استودیو هم اوکی هست ...میشه راهنمایی کنید؟
به نظر من هم واسه دو هفتهٔ اول از Airbnb یا متل یه اتاق بگیرید، وقتی‌ اومدید اینجا دنبال استودیو بگردید
یک ماه قبل از اومدنتون با من تماس بگیرید ، اگه کمکی‌ از من بر میومد انجام میدم
(2015-08-02 ساعت 08:01)Kia robani نوشته:  
(2015-08-02 ساعت 02:50)behjat نوشته:  
(2015-08-01 ساعت 20:42)reza.aa نوشته:  
(2015-08-01 ساعت 09:56)behjat نوشته:  سلام دوستان عزیز
امشب برای تشکر از صاحبخونه آمریکاییمون که موافقت کردند تا هروقت حتی شش ماه اینجا بمونیم ،بساط کباب و جوجه کباب رو راه انداختم و با یک شراب قرمز کنارش یک شب خوبو کنار هم گذروندیم جای همه دوستان خالی دوتا مهمون هم از سانفرانسیسکو داشتند همه انقدر خوششون اومده بود که بعد غذا هرکدوم یک طرف غش کرده بودند و مجبور شدم یک چایی نبات هم بهشون بدم تا سرحال بیان خلاصه برای شروع کنار خانواده آمریکایی هم مزایای خودشو داره یکیش این که مجبوری انگلیسی حرف بزنی و بهتر با فرهنگاشون آشنا میشی خلاصه با گذشت ۱۷،۱۸ روز از اومدنم خیلی خوب تونستم از مراحل اولیه بگذرم و راهمو پیدا کنم بدون اینکه تا حالا چشمم به یک هموطن بیفته! فقط تلفنی با یکی از ایرانیهایی که تو هفته بازار اتاق اجاره میدن صحبت کردم که برای پیدا کردن اتاق ۱۰۰۰ دلاری ۲۵۰ دلار پورسانت میخواست! ولی خدا بزرگه حالا باید دنبال کار باشم ........ادامه دارد

خیلی خوشحال شدم که از زبون خودتون میشنوم راضی هستید و کار بارتون راه افتاد

من هم تغریبا شرایط مشابه دارم البته با این تفاوت که کلی ایرانی خوب دور ورم رو گرفته ، و البته صاحب خونم چینی آمریکاییه و بعث شده زبانم بهتر بشه و واقعا این خانواده به ما کمک میکنن عالی هستن

زبااااااااااااااااان
تو رو به جون هرکی دوشت دارید زبان بخونید و حرف زدنش رو تمرین کنید که کلید همه قفل های اینجا زبانه ، بیشتر توضیح دادن گل لگد کردنه

مرسی رضاجان خوشحالم که شماهم راضی هستید. اینجا من و شوهرم با اتوبوس و مترو همه کارهامونو انجام میدیم خداروشکر زیانم هم خوبه و از پس کارهام بیرون خونه برمیام ماخدارو شکر به خاطر سن شوهرم از امکانات دولتی هم میتونیم برخوردار باشیم بیمه مدیکل شامل ما میشه و چیزهای دیگر مثل تخفیف تو هزینه های مترو و اتوبوس و ... خلاصه اگر یک کار کوچک و ساده هم پیدا کنم دیگه مشکلی ندارم اینجا واقعا به افراد مسن احترام میگذارند ما میتونیم مثالی باشیم برای جوونهایی که برای شروع نگران هستند، بدون پول زیاد ،بدون ماشین بدون داشتن دوست و فامیل ایرانی هم تونستیم از پس همه کارها بربیایم من حتی هنوز خط ندارم هر روز هر مسیری را که قراره بریم از گوگل مپ درمیارم و کل مسیر رفت و برگشت را هم یادداشت میکنم به انگلیسی هم عکس میندازم با خودم میبرم و دقیق میدونم چه خطی سوار شم کجا پیاده شم لازم باشه ازراننده سوال میکنم و خلاصه دقیق همان اداره ای که باید بریم پیدا میکنم ،با اتوبوس سوارشدن کل خیابونهای لس آنجلس را میشه دیدو مسیرهارو یاد گرفت به امیدموفقیت همه بچه های مهاجرسرا

سلام خانم بهجت مي شه بگيد از چه سني بيمه تعلق مي گيره ؟ و تخفيف مترو و ،،،از كجا متوجه شديد
به ما که چون شوهرم بالای ۶۰ سال دارد اداره ولفر اقدام کردیم فرمهاشو پرکردیم گفتند طول میکشه ولی احتمالا تعلق میگیره بیمه مدیکل،بلیط متروهم رفتیم کارت مترو برامون صادر کرد مامور مترو برای شوهرم ۷۵ سنت شد برای من ۱/۷۵سنت کلا نصف قیمت داره تو منوی قیمتهاش اتوبو س هم همینطور از ۹ صبح تا۳ بعدازظهر از شوهرم فقط ۲۵سنت میگیرند بعداز ۳ دوتا ۲۵سنتی با یک تک سنتی البته کلا زیاد سخت نمیگیرند گاهی وقتها هم من که زیر بغل شوهرمو میگیرم فکر میکنند من پرستارشم دیگه من کرایه نمیدم دوتایی ۲۵ سنت میدیم?اینو یک خانم ایرانی یادم داد
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
سلام به همگی
فکر کنم باید تاپیک "اولین خروج از آمريكا پس از فعال سازی گرین کارت" را حداقل برای کیس های نصفه و نیمه مثل ما راه انداخت.
من و بچه هام که طی یه سفر دو ماهه پس از دریافت سوشیال و گرین کارد و ... به ایران برگشتیم و فعلا منتظر کلیر شدن همسر محترمیم.
الان من یه پام تو این تاپیکه یه پام تو تاپیک کلیرنس!
ابوظبی،هفته دوم دسامبر،آخرین آپدیت همسرم: 22 آپریل
نصفه و نیمه

گر نگهدار من آن است که من می دانم ،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد.
سلام دوستان با اجازه شما ما هم به این تایپیک اومدیم
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
سلام به همه.بالاخره نوبت منم واسه ورود به این پیج شد.ایشالا قسمت تمام دوستان منتظر بشه.
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 1 نفر ; سفارت : ابوظبي مصاحبه : مارچ ; كلير : بزودي. (20 مارچ عزیز کی تغییر میکنی؟؟؟؟؟ نمیخوای بری؟؟دست از سر ما بردار خو)
هووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااا. 20 مارچ دست از سرم بردااااااااااااااااااااااااااااشششششششششششششششت.
خدایا شکرت.بالاخره منم کلیر شدم
مقصد: کالیفرنیاBig Grin
بلاخره بعد از کلی دردسر و ... یک روز مونده به اتمام تاریخ ویزا خودمونو رسوندیم آمریکا و در کمتر از 24 ساعت برگشتیم کا سفر از شروع تا پایان 3 روز و 4 شب شد . فقط ما چون رفته بودیم دالاس یه خورده خوشم نیومد . در کل آدم نژاد پرستی نیستم ولی همشون سیاه پوست و مکزیکی بودن خیلی ها هم شلخته و کثیف و ... یک تا کسی که از فرودگاه گرفتم تقدری داخلش کثیف بود که خانومم میگفت که من اینجا نمی مونم راننده هم سیاه دندونا ریخته تاکسی متر هم که معلوم نبود چی هست تازه راه رو هم اشتباهی رفت و نیم ساعت گردوند . فرودگاه دالاس هم خیلی به درد نمی خورد یه هبرگر خوردیم که نگو مشتری زیاد بود کم مونده بود که غذا رو پرت کنه خلاصه با این تصورات برگشتیم به ایران تا ببینیم چی میشه شاید یک ایالت دیگر رو انتخاب کنم
کیس نامبر 2300
کارنت سری اول
فرم 260 اواخر جولای
محل مصاحبه آنکارا
نامه دوم فکر کنم تا آخر پاییز بیاد
(2015-08-02 ساعت 18:21)mohammad384 نوشته:  سلام به همه.بالاخره نوبت منم واسه ورود به این پیج شد.ایشالا قسمت تمام دوستان منتظر بشه.

مبارکه، هورات از صفحه زده بیروناBig GrinBig GrinBig Grin
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، بابراس ، mohammad384 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-02 ساعت 18:30)amrikale نوشته:  بلاخره بعد از کلی دردسر و ... یک روز مونده به اتمام تاریخ ویزا خودمونو رسوندیم آمریکا و در کمتر از 24 ساعت برگشتیم کا سفر از شروع تا پایان ۳ روز و ۴ شب شد . فقط ما چون رفته بودیم دالاس یه خورده خوشم نیومد . در کل آدم نژاد پرستی نیستم ولی همشون سیاه پوست و مکزیکی بودن خیلی ها هم شلخته و کثیف و ... یک تا کسی که از فرودگاه گرفتم تقدری داخلش کثیف بود که خانومم میگفت که من اینجا نمی مونم راننده هم سیاه دندونا ریخته تاکسی متر هم که معلوم نبود چی هست تازه راه رو هم اشتباهی رفت و نیم ساعت گردوند . فرودگاه دالاس هم خیلی به درد نمی خورد یه هبرگر خوردیم که نگو مشتری زیاد بود کم مونده بود که غذا رو پرت کنه خلاصه با این تصورات برگشتیم به ایران تا ببینیم چی میشه شاید یک ایالت دیگر رو انتخاب کنم

سلام ، شما لس آنجلس هم که بیاید تو منطقه های مختلف آدمهایی با همان سر و وضع می بینید اینجا کلا کمتر کسی به لباس پوشیدن اهمیت میده هرکس هرچی دستش برسه میپوشه اصلا مثل تهران یا شهرهای دیگه نیست که دخترها و پسرها همه خوش تیپ میگردند هر محله ای را یک عده برداشتند مثلا مکزیکی ها اینجا برای خودشون یک محله بزرگ دارند حتی انگلیسی هم بلد نیستند ،کره ای ها ،اسپانیش ها، انگار رفتی مکزیک یا کره تمام تابلو مغازه هاشونم به زبان خودشونه خیلی هم هوای همو دارند، شاید تو وست وود و سانتا مونیکا که یکروز مارفتیم بتونی احساس کنی آمدی آمریکا ،پر از توریستهای خارجی و اروپایی و فروشگاههای مارک و برند. درهر صورت با یکروز نمیشه نتیجه گیری کرد امیدوارم بهترین جارو برای زندگی انتخاب کنید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
سلام بر همگی آقا تو رو خدا یکی یه نظری پیشنهادی بده به من دارم دیوانه میشم . ماجرا از این قراره که من از کلیری های هفته قبل ابوظبی هستم که در ایمیل کلیر و در سایت سفارت مثل بقیه نوشته بود در صورت تمایل میتونی با مدیکال جدید برای گرفتن ویزا بیای و امروز با بدبختی خودم رو رسوندم دبی و مدیکال رو تمدید کردم الان متوجه شدم دوستانی که با هم کلیر شده بودیم امروز که رفتن سفارت با مدیکال تجدید شده سفارت بهشون گفته ویزای شما صادر شده و امکان تمدید مدیکال وجود نداره !!!!و گفته بودن اگه میخواین باید ویزایرشما رو باطل کنیم و شاید بشه با مدیکال جدید ویزا تون رو صادر کرد و تاکید کرده اصلا مشخص نیست در این حالت ویزا دوباده براتون صادر بشه یا نه . حالا منم میدونم فر ا برم همین داستانه چون ما چند نفر با هم تو سایت سیس ایشود شده بودیم . اگه ویزای موجود رو بخوام بگیرم که تا حدود یک ماه دیگه باید برم که اصلا شرایطش رو ندارم اگه بخوام ویزای موجود رو باطل کنم ریسک بزرگیه و ممکنه اصلا ویزایی صادر نشه کمک کنید دارم دیوانه میشم
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، ali3875 ، بابراس ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-03 ساعت 01:24)lotttery2015 نوشته:  سلام بر همگی آقا تو رو خدا یکی یه نظری پیشنهادی بده به من دارم دیوانه میشم . ماجرا از این قراره که من از کلیری های هفته قبل ابوظبی هستم که در ایمیل کلیر و در سایت سفارت مثل بقیه نوشته بود در صورت تمایل میتونی با مدیکال جدید برای گرفتن ویزا بیای و امروز با بدبختی خودم رو رسوندم دبی و مدیکال رو تمدید کردم الان متوجه شدم دوستانی که با هم کلیر شده بودیم امروز که رفتن سفارت با مدیکال تجدید شده سفارت بهشون گفته ویزای شما صادر شده و امکان تمدید مدیکال وجود نداره !!!!و گفته بودن اگه میخواین باید ویزایرشما رو باطل کنیم و شاید بشه با مدیکال جدید ویزا تون رو صادر کرد و تاکید کرده اصلا مشخص نیست در این حالت ویزا دوباده براتون صادر بشه یا نه . حالا منم میدونم فر ا برم همین داستانه چون ما چند نفر با هم تو سایت سیس ایشود شده بودیم . اگه ویزای موجود رو بخوام بگیرم که تا حدود یک ماه دیگه باید برم که اصلا شرایطش رو ندارم اگه بخوام ویزای موجود رو باطل کنم ریسک بزرگیه و ممکنه اصلا ویزایی صادر نشه کمک کنید دارم دیوانه میشم
سلام بهترین راه اینه که شما با همین ویزا وارد شید و کارهای اولیه را انجام بدید اگر ویزاتونو باطل کنید دیگه گارانتی نداره که بتونید دوباره ویزا بگیرید این موقعیت ممکنه دیگه تکرار نشه
تشکر کنندگان: lotttery2015 ، ریحانا ، p00ya2001 ، بابراس ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-03 ساعت 01:24)lotttery2015 نوشته:  سلام بر همگی آقا تو رو خدا یکی یه نظری پیشنهادی بده به من دارم دیوانه میشم . ماجرا از این قراره که من از کلیری های هفته قبل ابوظبی هستم که در ایمیل کلیر و در سایت سفارت مثل بقیه نوشته بود در صورت تمایل میتونی با مدیکال جدید برای گرفتن ویزا بیای و امروز با بدبختی خودم رو رسوندم دبی و مدیکال رو تمدید کردم الان متوجه شدم دوستانی که با هم کلیر شده بودیم امروز که رفتن سفارت با مدیکال تجدید شده سفارت بهشون گفته ویزای شما صادر شده و امکان تمدید مدیکال وجود نداره !!!!و گفته بودن اگه میخواین باید ویزایرشما رو باطل کنیم و شاید بشه با مدیکال جدید ویزا تون رو صادر کرد و تاکید کرده اصلا مشخص نیست در این حالت ویزا دوباده براتون صادر بشه یا نه . حالا منم میدونم فر ا برم همین داستانه چون ما چند نفر با هم تو سایت سیس ایشود شده بودیم . اگه ویزای موجود رو بخوام بگیرم که تا حدود یک ماه دیگه باید برم که اصلا شرایطش رو ندارم اگه بخوام ویزای موجود رو باطل کنم ریسک بزرگیه و ممکنه اصلا ویزایی صادر نشه کمک کنید دارم دیوانه میشم

سلام

انقدر هول شدن نداره كه
نميدونم اصلا شرايطش رو نداريد منظورتون چيه
اما كلا سفر شما به امريكا برگشتش به ايران 60 ساعت طول ميكشه !
فقط اگه مسئله ي مالي مطرحه كه بحثش جداست

به نظرم سخت نيست سي ساعته بريد سي ساعته برگرديد خيلي ارزش داره تا ويزاتون باطل شه

چون من خودم ويزام باطل شد اينو ميگم
البته به خاطر موضوع ديگه اي باطل شد

اون استرس "دوباره ويزا ميدن يا نه" ، اون حجم استرس واقعا پنج سال از عمر ادمو كم ميكنه !
شماره کیس 0XX
ایروان
ویزا
ورود به آمریکا
تشکر کنندگان: ریحانا ، p00ya2001 ، lotttery2015 ، بابراس ، Memolk ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-27 ساعت 01:41)omid man نوشته:  http://cld.persiangig.com/home/sarfe%20j...cx/preview

اینم فایل زیاده اما مطالعه کنید شایدم خونده باشید

سلام دوست عزیز
ممنون از لینک تون و زحمتی که کشیده اید. ولی متاسفانه من نمی تونم اون رو ازاین طریق بگیرم چون ارور سرور میده. اگه امکان داره اون رو با ایمیل برای من بفرستید.وبسیار ممنون خواهم شد.
موفق باشید.
علیرضا
WinkBig Grin
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، بابراس ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-03 ساعت 06:39)Alireza1347 نوشته:  
(2015-07-27 ساعت 01:41)omid man نوشته:  http://cld.persiangig.com/home/sarfe%20j...cx/preview

اینم فایل زیاده اما مطالعه کنید شایدم خونده باشید

سلام دوست عزیز
ممنون از لینک تون و زحمتی که کشیده اید. ولی متاسفانه من نمی تونم اون رو ازاین طریق بگیرم چون ارور سرور میده. اگه امکان داره اون رو با ایمیل برای من بفرستید.وبسیار ممنون خواهم شد.
موفق باشید.
علیرضا

من هم چندین بار امتحان کردم،نشد
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: بابراس ، Daneshjo ، Alex 2014
دوست عزیز اصلا به فکرتم تمدید ویزا خطور نکنه که اصلا عقلانی نیست با این اوضاع
نقدو بچسب نسیه را فراموش کن
هر طوری شده مقدمات سفرتو تو این یک ماه مهیا کن که بعدا افسوس این فرصت از دست رفته را نخوری
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

شما یه بلیط رفت و برگشت بلافاصله میگیرید و یه نصف روز امریکا میمونید. آخر هفته که وقت دارید برید؟ هزینه اش هم نفری 3-4 میلیون میشه و هر جایی باشه فرقی نمیکنه.
اصلا ریسک نکنید. اینکاری که سفارت کرده به این دلیل بوده که احتمال میداده ویزایی دیگه برای شما نباشه اگر کنسل کنید احتمال زیاد کلا باید بیخیال بشید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان