کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-08-05 ساعت 09:31)Maryam_Am نوشته:  
(2015-08-05 ساعت 08:59)shahin61 نوشته:  سلام دوستان عزیز من فرصت نکردم که همه پست ها را بخوانم..سوالم اینه که دقیقآ کدام فرودگاه ها درآمریکا مخصوص ورود اولیه برای مهاجرت هست که باید ابتدا یه آنجا وارد وپس از چک کردن ویزا و دادن پاکت زرد به مقصد مورد نظر پرواز کرد؟ مقصد نهایی لس آنجلس هست...سپاسگذارم..

سلام

اگه مقصدتون لوس آنجلس هست فرودگاه LAX که همون لوس آنجلس هست همهٔ کاراتون هم همون‌جا انجام میدن دیگه نیازی به پرواز مجدد ندارین.
ممنونم دوست عزیز...خیلی خوب شد. من فکر میکردم 4-3 ورودی بیشتر نیست.. پس میشه که بلیط رو مستقیم گرفت..
ایا پیشنهادی برای هر ایر لاینی که کوتاهترین مسافت رمانی و کمترین استاپ را داشته باش هست ؟
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-05 ساعت 09:39)shahin61 نوشته:  
(2015-08-05 ساعت 09:31)Maryam_Am نوشته:  
(2015-08-05 ساعت 08:59)shahin61 نوشته:  سلام دوستان عزیز من فرصت نکردم که همه پست ها را بخوانم..سوالم اینه که دقیقآ کدام فرودگاه ها درآمریکا مخصوص ورود اولیه برای مهاجرت هست که باید ابتدا یه آنجا وارد وپس از چک کردن ویزا و دادن پاکت زرد به مقصد مورد نظر پرواز کرد؟ مقصد نهایی لس آنجلس هست...سپاسگذارم..

سلام

اگه مقصدتون لوس آنجلس هست فرودگاه LAX که همون لوس آنجلس هست همهٔ کاراتون هم همون‌جا انجام میدن دیگه نیازی به پرواز مجدد ندارین.
ممنونم دوست عزیز...خیلی خوب شد. من فکر میکردم ۴-۳ ورودی بیشتر نیست.. پس میشه که بلیط رو مستقیم گرفت..
ایا پیشنهادی برای هر ایر لاینی که کوتاهترین مسافت رمانی و کمترین استاپ را داشته باش هست ؟
دوست عزیز این سایت رو برای پرواز می تونید چک کنید جالبه soorati.com
کیس 71xx/رویت قبولی22 می/سفارت:آنکارا/ ارسال فرمها:13june/
تعداد نفرات کیس: 3 نفر/برنده اصلی:همسر(سرباز نیروی هوایی)/تاریخ رویت کارنتی:10 june
تاریخ مصاحبه 11Agu,سفارت آنکارا
آپدیتها:11 Agu12 ,Agu(کیس اصلی)،2Sep (کیس اصلی-شبانه)،3 sep(کیس اصلی or و بقیه ready). دریافت ایمیل کلیری:8 Sep.
تشکر کنندگان: shahin61 ، p00ya2001 ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام ،امروز رفتیم بانک ولز فارگو برای کردیت ولی چون پول زیادی تو حسابمون نداشتیم گفتند کردیت فعلا به شما نمیدیم اول کلی سوال و جواب کرد از آدرس ایران و کارم تو ایران و اینکه از جایی ساپورت میشید یا نه که گفتم دخترم کمی مارا ساپورت میکنه بعد رفت و برگشت گفت باید ۳۰۰۰ دلار یکسال تو حسابت بگذاری و باهاش کار کنی و اگر خوش حساب بودی بعد بهت کردیت میدیم، ما هم مثل بچه آدم سرمونو انداختیم پایین و آمدیم بیرون، ولی انقدر یه آدم احترام میگذارند که آدم دلش میخواد هر روز بره بانک الکی?یه نفر اون وسط بانک ایستاده اول سلام و خوش آمد میگه بعد میره با کارمند بانک برمیگرده باهاتون دست میده و میرید پشت میز میشینید و کامل هر کاری دارید انجام میدن و بعد میبرنتون پشت گیشه و کارتتون را می کشید و رمزتونو وارد میکنید و پول میگیرید یا میگذارید آخرهم ازتون تشکر میکنند که بانکشونو انتخاب کردید، این از بانک، تو اتوبوس هم که سوار میشید جلوی دست راننده دو قسمت هست برای ریختن پول یکی اسکناس یکی پول خورد، لب اسکناس را میگذارید سر دستگاه ،خودش میکشه تو و پول خورد هم باید یکی یکی بندازی تو دستگاه ،بعضی خطها مسیرش طولانیه نفری ۱/۷۵سنت هرنفر میندازند،بعد سه ردیف اول اتوبوسها طوری درست شده که هروقت کسی با ویلچر بخواد سوار اتوبوس بشه راننده دگمه ای رو میزنه جلوی در اتوبوس بلند میشه مثل سطح صاف آماده میشه که ویلچر بیاد تو راننده بلند میشه سه ردیف را بلند میکنه م کمک میکنه ویلچر را میاره تو کمربندشو میبنده و بعد حرکت میکنه حتی اگر از این بی خانمان ها باشند فرقی نمیکنه، موقع پیاده شدن هم همینطور خلاصه خیلی به سالمندان و معلولین احترام میگذارند همه هم بلا استثنا موقع پیاده شدن از راننده تشکر میکنند ،اگر از قبل ساعت رسیدن اتوبوسهارو از گوگل در بیاری زیاد معطل نمیشی ولی خوب بالاخره با ماشین شخصی خیلی فرق میکنه، اینم از اتوبوس،پیاده روی تو خیابونای لس آنجلس اینجایی که ما هستیم هم خیلی به آدم آرامش میده خیلی کم کسی پیاده روی میکنه غیر از کسانی که ورزش میکنند یا می دوند یا اسکیت و دوچرخه سواری میکنند من عاشق پیاده روی هستم تمام انرژی های منفیم با پیاده روی کم میشه خوب فعلا تا بعد چیزهای جالب دیگری هم براتون بنویسم....... ادامه دارد
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
ممنون از همه دوستانی که راهنمایی کردن بنده رو در وضعیتی که برام پیش اومده بود من ویزام رو گرفتم و الان بهترین کار برام اینه که یه سفر کوتاه چند روزه به امریکا در یک ماه آینده داشته باشم . و الان دارم بلیط های ارزان را جستجو میکنم فارغ از مقصداش تو امریکا . حالا اگه آدرسی که در امریکا برای گرین کارتم میخوام بدم با جایی که وارد میشم متفاوت باشه مشکلی که ایجاد نمیشه؟ و گرین کارت میرسه در خونه طرف ؟ آیا پست کردن گرین کارت به ایران کار ریسکی و خطرناکیه ؟
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، ریحانا ، shahin61 ، behjat ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-05 ساعت 14:07)lotttery2015 نوشته:  ممنون از همه دوستانی که راهنمایی کردن بنده رو در وضعیتی که برام پیش اومده بود من ویزام رو گرفتم و الان بهترین کار برام اینه که یه سفر کوتاه چند روزه به آمریکا در یک ماه آینده داشته باشم . و الان دارم بلیط های ارزان را جستجو میکنم فارغ از مقصداش تو آمریکا . حالا اگه آدرسی که در آمریکا برای گرین کارتم میخوام بدم با جایی که وارد میشم متفاوت باشه مشکلی که ایجاد نمیشه؟ و گرین کارت میرسه در خونه طرف ؟ آیا پست کردن گرین کارت به ایران کار ریسکی و خطرناکیه ؟
ارسال اول آقای بهداد در صفحه اول این تاپیک برگرفته از کلی جوابهاست که طی صفحات متعدد این تاپیک طرح شده بوده خیلی کامله (جدیدا ًآپدیتش کردند)و کاملا ذهنتونو بازمیکنه که چیکارا بکنید همون را مطالعه کنید . موفق باشید.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، shahin61 ، lotttery2015 ، M.d ، Kia robani ، آزاده_امین ، ARSAMNEW ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-04 ساعت 19:02)boshra نوشته:  لطفا اگر ایراد تایپ می‌بینید اصلاح کنین من از بهنویس استفاده کردم.

خواستم یه تاپیک جدا بزنم برای موضوع کردیت کارت. چون چیزی هست که همه راجع بهش میخوان بدونن و برای زندگی‌ در آمریکا بسیار موضوع مهمی‌ هست از خرید ماشین گرفته تا خونه و لوازم خونه.

قبلش هم بگم که رو چه اساسی‌ دارم حرف میزنم که دوستان بدونن حرفم رو اساس هست نه از سر اطلاعات جزئی و غیر. من در یکی‌ از شرکت‌های خودروسازی آمریکا در بخش ریسک منیجمنت و در قسمت طراحی کردیت کارت کار می‌کنم.

بنابرین تمامی‌ کردیت اسکور‌ها و اطلاعات مردم زیر دست ماست و کاملا میدونم که چطور کردیت شما طراحی می‌شه و چطور به شما یه نرخ سود رو اعلام می‌کنن.

درباره جزییات نمیتونم حرف بزنم اما فقط براتون نکات مهمی‌ که باعث می‌شه کردیتتون بره بالا رو میگم.

۱- حتماً بیل‌هاتون از جمله آب‌و برقو تلفنو اجاره رو به موقع پرداخت کنین. چون حتا یه روز تاخیر خیلی‌ تاثیر داره.

۲- حتما یک عدد کردیت کارت داشته باشید و به طور مرتب ازش استفاده کنین و اجازه بدید که آخر ماه پی اف کنین. تعداد زیاد کردیت کارت هم خودش خطرناکه. معمولا بین ۱ تا ۵ تا خوب. همه چیز از جمله کردیت کاردهای فروشگاها هم شامل می‌شه.

۳- فاصله زمانی‌ هر کردیت ران کردنتون حداقل ۶ ماه باشه. یعنی‌ هرجا میرین ماشین بخرین خوشتون اومد نگید کردیت ران کنن. اول مطمئن بشید بعد.

۴- بالانس کردیت کاردهاتون رو حدااکثر 20 درصد بگذارید نه بیشتر.

۵-حتما یک وام در هیستوری داشته باشید حتا اگر وام دانشجوی باشه.

۶-حتما سعی‌ کنین از ۳ تا شرکت: اکویفکس، ترنسیونیون، اکسپرین کردیت هیستوری سالتون رو چک کنین. به طور مثال من برام تو اکویفکس هیچی‌ رد نمی‌شد و وقتی‌ خواستم ماشین بخرم فهمیدم اون کمپانی فقط با اکویفکس کار می‌کنه و من هیچ کردیتی پیششون ندارم.

فعلا این به ذهنم میاد. بدن شاید کاملترش کنم.
دوست عزیر از اطلاعات مفیدتون جدا سپاسگذارم اگر ممکنه کمی راجع به این اصطلاحاتی که در متنتون هست و من متوجه نمیشم توضیح بدید. یا اینکه باقی دوستان مطلع توضیح بدند. مثلا " پی آف" کردن- "کردیت ران کردن" " بالانس کردیت کارت" " اکسپرین کردیت هیستوری"
ممنون و سپاسگزار.
CR1
تشکر کنندگان: ریحانا ، shahin61 ، Mahboy ، sh_mm10 ، Daneshjo ، Alex 2014
دوستاني كه رفتند امريكا دلداريم بدن استرس مهاجرت وجودم رو گرفته
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
تشکر کنندگان: shahin61 ، mehr22 ، miyu ، قصه گو ، mahtaji ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-05 ساعت 21:05)Kia robani نوشته:  دوستاني كه رفتند امريكا دلداريم بدن استرس مهاجرت وجودم رو گرفته
اصلا استرس نگیر دوست گرام...یه سر بزن اگه خوشت نیامد سروته کن بیا خونه ! حالت جا اومد ، دوباره یه سر برو ! بابا جنگ که نمیری ! یه شروع تازست فقط با امکانات بیشتر..پس نگران نباش..
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان: areb1356 ، Mahboy ، miyu ، قصه گو ، ARSAMNEW ، behjat ، lighthouse ، Memolk ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-04 ساعت 09:35)k1_m_1358 نوشته:  دوستان سلام در مورد كلاس زبان هم لطفا اطلاعاتي اگه دارين بنويسيد ممنون

http://bas.berkeley.net/
این آدرس یک adult school در شهر برکلی هست که شما میتونید با هزینه خیلی پایین در کلاسهای ESL یا ENGLISH AS A SECOND LANGUAGE ثیت نام کنید با قیمت 45$ در هر ترم که واقعا عالیه . هر روز کلاس داره و فکر کنم در عرض یکسال شما از سطح مبتدی به پیشرفته برسید . در هر شهری در آمریکا میتونید این کلاسها را پیدا کنید . دنبال ADULT SCHOOL ها باشید. موفق باشید.
شماره کیس : ---1 ارسال فرم ٢٦٠ : سپتامبر، تعداد افراد كيس : ١ نفر، تاريخ مصاحبه : ٢٢ آوريل 2015 ، محل مصاحبه : آنكارا ⬅️ ابوظبي
آپديتها : ٢٢، ٢٣، ٢٤ آوريل - ٢٣ ژوئن - 1 جولای
اعلام کلیر در سایت سفارت 2 جولای 2015
دريافت ويزا : ٩ جولاي 2015
مقصد : كاليفرنيا
اولین ورود به آمریکا : 18 سپتامبر 2015
تشکر کنندگان: areb1356 ، Rira_1982 ، Mahboy ، k1_m_1358 ، h_researcher ، sh_mm10 ، Aamed ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
درود.ما باید تا 20 سپتامبر یک سفر به ایالات متحده داشته باشیم.ما قصد داریم به مدت یک ماه اقامت داشته باشیم تا کارهای اولیه رو انجام بدیم و بعد یکی دو ماه بعد مجددا برای اقامت طولانی برگردیم.طبیعتا متوجه شدید که کسی که بتونه ما رو در بدو ورود به آمریکا راهنمایی و کمک کنه نداریم.تا این لحظه طبق بررسی های اولیه کالیفرنیا، بوستون یا شیکاگو رو در نظر داریم.البته هر کدوم از انتخاب های ما کاملا با همدیگه فرق داره.به قول یکی از دوستان، آمریکا مثل یه قاره می مونه که هر ایالت با ایالت دیگه تفاوت هایی مثل دو تا کشور رو دارن.طی این مدت از طریق سایت airbnb گزینه های زیادی رو بررسی کردیم.ولی به این نتیجه رسیدیم که انتخاب جا برای ما که آشنایی با محیط و لمس واقعیت های هر منطقه نداریم ان هم به صورت مجازی و از ایران کمی غیر منطقی است.دوستان در برخی پست ها، متل ها یا هتل ها را برای بررسی بیشتر محیط پیشنهاد دادن اما وقتی در بوکینگ جستجو کردم گزینه های موجود فوق العاده گران و قابل قیاس با قیمت های موجود در air bnb برای یک استودیو نیستن.خب طبیعتا کمی گیج شدم.دوست دارم دوستانی که تجربه مشابه من رو داشتن راهنمایی کنن بنده رو.ما یه زوج هستیم.رشته من عمران هست و البته چندین سال هست که در زمینه تبلیغات عالیت دارم.وضع اقتصادی ما هم متوسطه.خانمم تسلط کامل به زبان داره و من هم در حال بهبود زبانم هستم.ممنون
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
تشکر کنندگان: lotttery2015 ، Memolk ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-05 ساعت 22:33)Abdorrezaa نوشته:  
(2015-08-05 ساعت 08:59)shahin61 نوشته:  سلام دوستان عزیز من فرصت نکردم که همه پست ها را بخوانم..سوالم اینه که دقیقآ کدام فرودگاه ها درآمریکا مخصوص ورود اولیه برای مهاجرت هست که باید ابتدا یه آنجا وارد وپس از چک کردن ویزا و دادن پاکت زرد به مقصد مورد نظر پرواز کرد؟
شاهین جان شما که جزء قدیمیهای این سایتی نباید این حرفو بزنی که فرصت نکردم و وقت نداشتم. :)
هر کدوم از تاپیکهای مهاجرسرا مثل زندانه و برا خودش دانشگاست، که نخوندن و مطالعه نکردنش میتونه ضررهایی به آدم بزنه
درمورد سوالی که پرسیدی باید بگم تا اونجایی که من مطلع شدم شما تو اولین فرودگاهی که داخل آمریکا پیاده شی همونجا کارهای مهاجرتی انجام میشه و برا پرواز داخلی دوم باید سه ساعتی زمان انجام پروسه ها درنظر گرفت.

شرمنده...منظورم اپدیت شده ها بود ، در گیر بلیطو ارزو این چیزا بودم قربان...میخاستم مطمین شم لس انجلس هنوز فعاله ! بازم از لطفت ممنونم.صراط المستقیم ! none !!stop.

تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-05 ساعت 11:04)behjat نوشته:  سلام ،امروز رفتیم بانک ولز فارگو برای کردیت ولی چون پول زیادی تو حسابمون نداشتیم گفتند کردیت فعلا به شما نمیدیم اول کلی سوال و جواب کرد از آدرس ایران و کارم تو ایران و اینکه از جایی ساپورت میشید یا نه که گفتم دخترم کمی مارا ساپورت میکنه بعد رفت و برگشت گفت باید ۳۰۰۰ دلار یکسال تو حسابت بگذاری و باهاش کار کنی و اگر خوش حساب بودی بعد بهت کردیت میدیم.

سلام
اگه بخواین می تونین برید پیش همسر من در بانک ولز فارگو ، فکر کنم می تونن براتون کردیت باز کنن. اگه دوست داشتین پیغام بدید که اسم و ادرس بهتون بدم
کیس نامبر: **2014AS42/محل مصاحبه: انکارا---> ابوظبی/ تعداد نفرات: 2/ کارنت : 9 ژانویه/ نامه دوم:17 ژانویه/مصاحبه:4W مارچ/ویزا یکضرب/ورود به امریکا:20 شهریور 93/ ساکن : لس آنجلس/دریافت گرین: 26 روز و سوشال:9 روز بعد از ورود
*** Seize the day ***
همسر من در بانکی در لس انجلس( منطقه انسینو) کار می کنه اگر کاری داشتین می تونه کمکتون کنه
تشکر کنندگان: hilda60 ، laleht ، ARSAMNEW ، sh_mm10 ، Daneshjo ، Alex 2014
• If you move to another residence after you arrive in the United
States, you will need to update your address with USCIS:
° Step 1: Update your mailing address in USCIS ELIS under
the “View My Profile” section on the main menu;
° Step 2: Report a change of address to USCIS within 10
days of moving to a new residence by completing a USCIS
Form AR-11, Change of Address. You can file an AR-11 online
at https://egov.uscis.gov/crisgwi/go?action=coa.Terms or by
mail. If you use the Online Change of Address, you do not
need to file a paper Form AR-11. To learn more about the
AR-11, Change of Address process please visit
http://www.uscis.gov/ar-11.
Please Note: We strongly recommend that you update your address
by visiting your local U.S. post office in person or online at
https://www.usps.com/umove. You should receive a confirmation
notice from the U.S. Postal Service of your address change at your
new residence.[/align]
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: laleht ، ed2008 ، miyu ، p00ya2001 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-06 ساعت 00:40)atriana نوشته:  
(2015-08-05 ساعت 11:04)behjat نوشته:  سلام ،امروز رفتیم بانک ولز فارگو برای کردیت ولی چون پول زیادی تو حسابمون نداشتیم گفتند کردیت فعلا به شما نمیدیم اول کلی سوال و جواب کرد از آدرس ایران و کارم تو ایران و اینکه از جایی ساپورت میشید یا نه که گفتم دخترم کمی مارا ساپورت میکنه بعد رفت و برگشت گفت باید ۳۰۰۰ دلار یکسال تو حسابت بگذاری و باهاش کار کنی و اگر خوش حساب بودی بعد بهت کردیت میدیم.

سلام
اگه بخواین می تونین برید پیش همسر من در بانک ولز فارگو ، فکر کنم می تونن براتون کردیت باز کنن. اگه دوست داشتین پیغام بدید که اسم و ادرس بهتون بدم

سلام از لطفتون ممنونم متاسفانه فعلا موجودیم خیلی کمه و برنامه ای هم برای خیلی فعال بودن در زمینه مالی ندارم ولی هر وقت خواستم فعال شم حتما از لطف شما استفاده میکنم ممنونم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، ARSAMNEW ، Memolk ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-06 ساعت 08:26)behjat نوشته:  
(2015-08-06 ساعت 00:40)atriana نوشته:  

سلام

سلام از لطفتون ممنونم متاسفانه فعلا موجودیم خیلی کمه و برنامه ای هم برای خیلی فعال بودن در زمینه مالی ندارم ولی هر وقت خواستم فعال شم حتما از لطف شما استفاده میکنم ممنونم
سلام بهجت جان

واسه شروع فعلا هیچ جای واسه کردیت کارت اپلای نکنید چون مطمئناً رد میشید چون شما اصلا کردیت اسکور ندارید، واسه شروع برید بانک ما رفتیم سیتی بانک و درخواست سکیور کردیت بدید، حساب سکیور کردیت به این شکل که شما مثلا ۳۰۰$ میدین به‌‌‌ بانک و بانک به جاش به‌‌‌ شما یه کردیت کارت میده که ۳۰۰$ توشه و شما میتونید ازش خرج کنید و پرش کنید بعد از ۱ سال که خوش حساب بودید بانک پول شما رو برمیگردونه ولی‌ همچنان ۳۰۰$ یا بیشتر بهتون کردیت کارت میده. ولی‌ کلا هیچ جا واسه کردیت کارت درخواست ندید چون واسه سابقتون خوب نیست که مدام ردّ میشید و این ردّ شدنها توی سابقتون میمونه و اثر خوبی‌ نداره.
تشکر کنندگان: behjat ، k1_m_1358 ، ed2008 ، miyu ، p00ya2001 ، Mahboy ، ARSAMNEW ، lighthouse ، Memolk ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان