کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-08-07 ساعت 06:46)ajab1 نوشته:  آقا من یکم گیج شدم راستش، یکی میشه توضیح بده در مورد فرودگاه، واین که آیا آفیسر بعد از باز کردن بسته چیزی هم بهتون تحویل داد؟

من یه سری حرف ها میشنوم واقعا یکم تعجب کردم و میخوام تا دیر نشده پیگیر بشم.

نامه خوش آمدگويى ؟؟!!!
نه والا ما كه نه فرش قرمز برامون پهن كردن نه كارت پستالى فرستادن Big Grin
به ما چيزى تحويل ندادن فقط ميزان پول همراهمون بالاى ١٠٠٠٠ تا بود پولها رو تو يه اتاق در حضور خودمون شمردن و وارد يه فرم كردن و امضا كرديم و يه كپى ازش دادن كه تا امروز هيچكس اونو از ما نخواسته

از قديم گفتن شنونده بايد عاقل باشه
اگه بخواى به حرف همه اطرافيان گوش كنى مطمئن باش اعصابت يكى دو روزه ميريزه بهم ماشالا برخى هموطنان عزيز چيزايى عنوان ميكنن كه هاج واج ميمونى
هرجا گير كردى بهترين رفرنس همون يار و ياور هميشگى گوگل جان و همين مهاجرسرا خودمون هست
واسه پيگيري گرين كارت هم همون سايت اليس كه پول واريز كردى رو چك كنين هر وقت از آپتيمايزد به كلوزد تبديل شد ٦-٥ روز بعدش كارت مياد دم در خونه
گود لاك داداشى
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: ed2008 ، آزاده_امین ، ajab1 ، ARSAMNEW ، A_A ، Mahboy ، ریحانا ، p00ya2001 ، M.d ، k1_m_1358 ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-07 ساعت 16:57)laleht نوشته:  
(2015-08-07 ساعت 06:46)ajab1 نوشته:  آقا من یکم گیج شدم راستش، یکی میشه توضیح بده در مورد فرودگاه، واین که آیا آفیسر بعد از باز کردن بسته چیزی هم بهتون تحویل داد؟

من یه سری حرف ها میشنوم واقعا یکم تعجب کردم و میخوام تا دیر نشده پیگیر بشم.

نامه خوش آمدگويى ؟؟!!!
نه والا ما كه نه فرش قرمز برامون پهن كردن نه كارت پستالى فرستادن Big Grin
به ما چيزى تحويل ندادن فقط ميزان پول همراهمون بالاى ١٠٠٠٠ تا بود پولها رو تو يه اتاق در حضور خودمون شمردن و وارد يه فرم كردن و امضا كرديم و يه كپى ازش دادن كه تا امروز هيچكس اونو از ما نخواسته

از قديم گفتن شنونده بايد عاقل باشه
اگه بخواى به حرف همه اطرافيان گوش كنى مطمئن باش اعصابت يكى دو روزه ميريزه بهم ماشالا برخى هموطنان عزيز چيزايى عنوان ميكنن كه هاج واج ميمونى
هرجا گير كردى بهترين رفرنس همون يار و ياور هميشگى گوگل جان و همين مهاجرسرا خودمون هست
واسه پيگيري گرين كارت هم همون سايت اليس كه پول واريز كردى رو چك كنين هر وقت از آپتيمايزد به كلوزد تبديل شد ٦-٥ روز بعدش كارت مياد دم در خونه
گود لاك داداشى
مرسی آجی
راست میگی واقعا، اینجا یه سری آدم ها مغذ گنجشک هم تو کله اشون نیست و همون بهتر که آدم بهایی نده بهشون و بذاره تو حال و هوای خودشون باشن.

کلا یه دونه ای آجی
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، laleht ، p00ya2001 ، M.d ، Daneshjo
سلام دوستان
ما دفعه اول ۱۰ روز آمریکا بودیم و گرین کارتمون هم اومده ولی هند درس میخونیم و دفعه بعد که بتونیم بریم میشه نزدیک به 11 ماه تا ۱ سال بعد از ورود اولمون میخواستم بدونم مشکلی پیش میاد و احتیاج هست که کاری انجام بدیم؟؟؟؟
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام به دوستان عزیز
تو این بیست و یکی دوروزی که اومدیم خداروشکر کارها یواش یواش داره پیش میره و همه چیز راه خودش رو پیدا میکنه کارتهای سوشیالمون رسید امروز رفتیم برای آی دی کارت اقدام کردیم الحمدالله سن شوهرم همه جا به درد ما خورده برای شوهرم کارت ld seniorقرارشد صادر بشه بالای ۶۲ سال براش رایگان حساب شد از من ۲۸ دلار گرفتند ولی برای شوهرم مجانی شد گفتند دو تا سه هفته دیگه میاد دم خونه، ما چون مدیکل هم اقدام کردیم بعد از گرفتن ldمیتونیم تلفن رایگان همراه با اینترنت و تماس نامحدود در آمریکا و امکانات دیگر که من ازش سردرنیاوردم بگیریم! خدروشکر ،فکر کنم میتونه از امکانات ورزشی و تفریحی و تخفیف تو خیلی چیزها استفاده کنه، اتوبوس هم که همه ۱/۷۵سنت میدند شوهرم ۲۵سنت ،تا اتوبوس نزدیک میشه میرم دستشو میگیرم ،میگه چیه ، باز اتوبوس اومد مهربون شدی! ببین برای یک دلار چیکار میکنی! منم میگم اولا یک دلار نیست هربار رفت وآمد میشه نزدیک سه دلار دونفری ،سی روزش میکنه نود دلار ،حدود سیصدهزارتومن صرفه جویی، میگه اقلا یک آبجو بخر ،بخورم ،میگم هروقت کار پیدا کردم باشه فعلا هفته ای یکی یا دوتا سهمیه داری? خلاصه برای ما شاید شرایط به سختی شما جوونا نباشه، ولی خوب هنوز دنبال کارم انشاالله اگر یک کارهم پیدا کنم اوضاع خوبترهم میشه،به امید موفقیت دوستان ،یک موضوع دیگه که جالب بود یادم رفت بگم اینه که تو اداره dmvفرم درخواست ld را که پر میکردیم،یک سوال بود که متوجه نمیشدم منظورش چیه، پرسیدم چی میشه؟ دیدم هی دل و روده خودشو نشون میده! فکرکردم میگه مریضی چیزی ندارید؟ آخرسر گرفتم فرمو نگاه کردم دیدم منظورش اینه که بعد از مرگ حاضرید اعضای بدنتون را اهدا کنید?منم گفتم OK if i weel be here ,I agree (گفتم اگه اینجا بودم، باشه? خلاصه ....سر که نه در راه عزیزان بود... بار گرانیست کشیدن به دوش
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
(2015-08-08 ساعت 02:57)MAHSA9812 نوشته:  سلام دوستان
ما دفعه اول ۱۰ روز آمریکا بودیم و گرین کارتمون هم اومده ولی هند درس میخونیم و دفعه بعد که بتونیم بریم میشه نزدیک به 11 ماه تا ۱ سال بعد از ورود اولمون میخواستم بدونم مشکلی پیش میاد و احتیاج هست که کاری انجام بدیم؟؟؟؟
سلام بر شما؛ شما با گرین کارت نمیتونید بیشتر از 6 ماه خارج از امریکا باشید وگرنه برای گرین کارتتون مشکل پیش میاد. شما باید برای re-entry permit یا همون پاس سفید اقدام کنید که در اون صورت میتونید یکبار بیشتر از 6 ماه و حداکثر تا 2 سال بدون هیچ مسئله ای خارج از خاک امریکا باشید. برای اون هم تاپیک جداگانه هست (کافی هست که یک سرچ تو همین مهاجرسرا بزنید) که اطلاعات کاملی داره.
تشکر کنندگان: miyu ، ed2008 ، p00ya2001 ، Daneshjo ، Alex 2014
دوستان اين سايت هواپيمايى قطر safe هست واسه گرفتن بليط؟
من امروز ميخوام بليط بگيرم واسه واشنگتن
شماره كيس : ***۶ - رويت قبولى ۷ مى - افراد كيس : ٢ نفر - ارسال فرم 12جولاى -،كارنت 12 مى - نامه دوم : بيست مى بود كه دوم جون باز شد!! مصاحبه : نهم جولاى - سفارتخانه : ابوظبى - ويزا : يكضرب Big Grin - مقصد : مريلند - ورود : اواخر نوامبر - سوشیال : یک هفته بعد از ورود - گرین کارت : برای همسرم ۶۵ روز بعد از ورود و برای نفر اصلی هنوز منتظرم!!
تشکر کنندگان: ریحانا ، rbrb-2015 ، p00ya2001 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-08 ساعت 11:27)behrayan نوشته:  دوستان اين سايت هواپيمايى قطر safe هست واسه گرفتن بليط؟
به نظر من پرواز مطمینیه
تشکر کنندگان: behrayan ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-08 ساعت 08:01)saboktakin نوشته:  
سلام بر شما؛ شما با گرین کارت نمیتونید بیشتر از ۶ ماه خارج از آمریکا باشید وگرنه برای گرین کارتتون مشکل پیش میاد. شما باید برای re-entry permit یا همون پاس سفید اقدام کنید که در اون صورت میتونید یکبار بیشتر از ۶ ماه و حداکثر تا ۲ سال بدون هیچ مسئله ای خارج از خاک آمریکا باشید. برای اون هم تاپیک جداگانه هست (کافی هست که یک سرچ تو همین مهاجرسرا بزنید) که اطلاعات کاملی داره.
ﺧﯿﻠﯽ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﺍز جوابتون
بﻠﻪ ﺍﯾﻥ ﻣﻄﻠﺒﯽ ﮐﻪ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺪ ﺭﻭ ﺧﻮﻧﺪﻡ ﻣﺸﮑﻞ ﺍﯾﻨﺠﺎﺳﺖ ﮐﻪ ﻣﺎ ﺩﻓﻌﻪ ﺍﻭﻝ ﮐﻪ ﺭﻓﺘﯿﻢ ﻓﮑﺮ ﻣﯽ‌ﮐﺮﺩﯾﻢ ﮐﺎﺭﻣﻮﻥ ﭼﻨﺪ ﻣﺎﻩ ﺗﻤﻮﻡ ﻣﯽ‌ﺷﻪ ﻭ ﺑﺮﻣﯿﮕﺮﺩﻡ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﻤﯿﻦ ﭘﺎﺱ ﺳﻔﯿﺪ ﻧﮕﺮﻓﺘﯿﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﻢ ﺑﺪﻭﻧﻢ ﺍﻻﻥ ﺑﺪﻭﻥ ﺭﻓﺘﻦ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺑﻪ ﺍﻣﺮﯾﮑﺎ ﺭﺍﻫﯽ ﻫﺴﺖ ﯾﺎ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﭼﻘﺪﺭ ﺟﺪﯼ ﻫﺴﺘﻦ ﺭﻭﯼ ﺍﯾﻦ ۶ﻣﺎﻩ ﻣﯽ‌ﺷﻪ ﺭﯾﺴﮏ ﮐﺮﺩ ﻭ ﻧﺮﻓﺖ ﯾﺎ نه؟

(2015-08-08 ساعت 11:27)behrayan نوشته:  دوستان اين سايت هواپيمايى قطر safe هست واسه گرفتن بليط؟

من از آژانس خيلي ارزونتر از نرخ سايت قطري تونستم همون پرواز رو بگيرم. يه پرس و جويي از آژانسها بكنيد
كيس نامبر ٣٣٠٠- كيس ٢ نفره (برنده همسرم)- ارسال فرم ٩ آگوست- كارنت ٩ دسامبر- دريافت نامه ٢٣ ژانويه- مصاحبه ٩ مارچ آنكارا- آپديت ٢٠ مارچ-٢٤ ژوئن آپديت شبانه- ٢٥ ژوئن آپديت ايميل- ٢٧ ژوئن كلير بعد از ١١٠ روزSmile اولين ورود ٣٠ آگوست
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، ed2008 ، APOLO5321 ، behrayan ، laleht ، A_A ، Daneshjo ، Alex 2014
دقیقا گاهی سایت خود هواپیمایی گرونتر میگه و گاهی بهترین قیمت رو میده همیشه با cheapoair و kayak و skyscanner چک کنید
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، ed2008 ، behrayan ، A_A ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-08 ساعت 15:25)lida55 نوشته:  دقیقا گاهی سایت خود هواپیمایی گرونتر میگه و گاهی بهترین قیمت رو میده همیشه با cheapoair و kayak و skyscanner چک کنید

soorati.com
اينم يه سايتيه كه ميتونين توش قيمتهاي مناسبي پيدا كنينSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: behrayan ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام
يك سوال
به نظرتون میشه از این مستر کارت هایی که تو ایران میدن و مطمئن هم هست تهیه کرد و مثلا 6 ، 7 هزار دلار شارژ کرد و با خود برد و هنگام ورود مبلغش رو اعلام نکرد ؟
البته شاید به هیچ دردی هم نخوره ولی نمیدونم چرا فکر میکنم مثلا اگر 10 هزار دلار بیشتر از آنچه هنگام ورود اعلام میکنیم پول داشته باشیم بهتره ؟
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: ed2008 ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام
من و همسرم حدودای یک ماه دیگه می‌خوای بریم سن حوزه، برای کارای گرین کارتمون... برای مدت یک ماه هم می‌مونیم... لطفا اگه کسی محلی برای اقامت با قیمت مناسب سراغ داره راهنماییمون کنه...
مرسی
شماره کیس:2015AS47XX ... تاریخ رویت قبولی:4 May...سفارت:آنکارا ... تعداد افراد کیس :۲ نفر... تاریخ مصاحبه: 6 می... وضعیت: Issued... مقصد: سن‌حوزه... آپدیت‌ها: نفر اصلی: 7، 12، 19 می و 20 جولای و نفر دوم: 7 و 12 می...  کلیر: هر دو نفر 29 جولای... صدور ویزا: هر دو نفر 11 آگوست  Big GrinWink
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
کاملا safe هست و من خودم بلیطم رو از سایت مستقیم و راحت خریدم (با کارت شتاب). اما قیمت رو حتما چک کنید با جاهای دیگه (یه موقع هایی میشه از آژانس ها بلیط ارزونتری به نسبت سایت پیدا کرد)... البته الان با کد IROFFER تخفیف داره تا پایان سپتامبر.
تشکر کنندگان: behrayan ، bahar101 ، Mahboy ، p00ya2001 ، A_A ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-08 ساعت 14:15)MAHSA9812 نوشته:  
(2015-08-08 ساعت 08:01)saboktakin نوشته:  
سلام بر شما؛ شما با گرین کارت نمیتونید بیشتر از ۶ ماه خارج از آمریکا باشید وگرنه برای گرین کارتتون مشکل پیش میاد. شما باید برای re-entry permit یا همون پاس سفید اقدام کنید که در اون صورت میتونید یکبار بیشتر از ۶ ماه و حداکثر تا ۲ سال بدون هیچ مسئله ای خارج از خاک آمریکا باشید. برای اون هم تاپیک جداگانه هست (کافی هست که یک سرچ تو همین مهاجرسرا بزنید) که اطلاعات کاملی داره.
ﺧﯿﻠﯽ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﺍز جوابتون
بﻠﻪ ﺍﯾﻥ ﻣﻄﻠﺒﯽ ﮐﻪ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺪ ﺭﻭ ﺧﻮﻧﺪﻡ ﻣﺸﮑﻞ ﺍﯾﻨﺠﺎﺳﺖ ﮐﻪ ﻣﺎ ﺩﻓﻌﻪ ﺍﻭﻝ ﮐﻪ ﺭﻓﺘﯿﻢ ﻓﮑﺮ ﻣﯽ‌ﮐﺮﺩﯾﻢ ﮐﺎﺭﻣﻮﻥ ﭼﻨﺪ ﻣﺎﻩ ﺗﻤﻮﻡ ﻣﯽ‌ﺷﻪ ﻭ ﺑﺮﻣﯿﮕﺮﺩﻡ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﻤﯿﻦ ﭘﺎﺱ ﺳﻔﯿﺪ ﻧﮕﺮﻓﺘﯿﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﻢ ﺑﺪﻭﻧﻢ ﺍﻻﻥ ﺑﺪﻭﻥ ﺭﻓﺘﻦ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺑﻪ ﺍﻣﺮﯾﮑﺎ ﺭﺍﻫﯽ ﻫﺴﺖ ﯾﺎ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﭼﻘﺪﺭ ﺟﺪﯼ ﻫﺴﺘﻦ ﺭﻭﯼ ﺍﯾﻦ ۶ﻣﺎﻩ ﻣﯽ‌ﺷﻪ ﺭﯾﺴﮏ ﮐﺮﺩ ﻭ ﻧﺮﻓﺖ ﯾﺎ نه؟

ببینید اداره مهاجرت امریکا کاملا در مورد 6 ماه جدی هست و ممکنه بعد از ورودتون افیسر مهاجرت توبیختون کنه (دفعه اول ممکنه تذکر جدی باشه و باید دلیل موجهی ارائه کنید) تصمیم با خودتونه اما با پاس سفید راحت میتونید کارهاتون رو انجام بدید و بعد اقدام به مهاجرت کنید.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان