کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوستان من همسرم کلیر نشده هنوز Sad Sad
دارم با گذر زمان میرم جلو
امروز با کلی ناراحتی بلیط گرفتیم برای اوایل سپتامبر
البته رفت و برگشت با قطر ایر برای مقصد هیوستون
تقریبا شد سه میلیون و خورده ایی
امیدوارم قبل از سفر همسرم کلیر بشه و با هم بریم
خدا خودت کمکمون کن
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
(2015-08-13 ساعت 00:44)M.d نوشته:  سلام دوستان،با عرض معذرت كه تو اين تاپيك ميپرسم چون تو تاپيك مربوطه جواب نگرفتم
بين پرواز قطر ( با دو استاپ شيراز- دوحه - هيوستون- لس انجلس) و تركيش ( با يك استاپ شيراز- استانبول- لس انجلس) با قيمت بيشتر كدام بهتره؟
بين تركيش و قطر با فرض قيمت يكسان از لحاظ كيفيت كدام بهتره؟

Turkish
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: hilda60 ، A_A ، rbrb-2015 ، M.d ، farrokh33 ، shahin61 ، بابراس ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-12 ساعت 23:21)HTQ نوشته:  درود.شمارش معکوس برای عزیمت ما شروع شده اما هنوز به شدت سر موضوع شهر محل عزیمت دچار تردیدیم.به واسطه این که کسی رو در آمریکا نداریم که بتونیم پیشش بمونیم در انتخاب مکان به ویژه در سفر اول چند نکته رو مد نظر داشتیم و نهایتا میان دو راهی شارلوت (در کارولینای شمالی) و سن فرناندو یا ساکرامنتو (در کالیفرنیا) قرار گرفته ایم.هدف ما در سفر اول آشنایی با محیط، تقویت زبان، انجام امور اداری اولیه مثل دریافت ssn، گرین کارت و گواهینامه رانندگی و شناسایی و حضور در دوره هاییه که مجوز ورودمون رو به کارهای مرتبط با تخصصمون (عمران و میکروبیولوژی) فراهم کنه.تقریبا شرایط مالی اقامت و سفر به هر دو نقطه هم برابره ( با اختلاف خیلی کم).زبانمون در حدی هست که بتونیم امور روزانه مون رو مدیریت کنیم.با جمیع جهات پیشنهاد بزرگواران چیست؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

برای شروع به کار باید تسلط کامل به اتوکد و رویت داشته باشید و از اپراتوری اتوکد شروع کنید
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: hilda60 ، rbrb-2015 ، HTQ ، Amir.AA ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام دوستان عزیز
اینجا هنوز دنبال کار و کارهای اولیمون هستم هرروز که بانک میرم یا سوشیال سکیوریتی میریم دوروز بعدش چندتا نامه میاد دم در که توضیح میده که چکار براتون انجام شده و آیا راضی بودید و کلی چیزهای دیگه، تا حالا تو عمرم انقدر نامه برام نیامده بود دیروز از اداره سوشیال ازم خواستند پرینت موجودیمو از بانک ولز فارگو براشون ببرم وقتی رفتم بانک گفتند باید تا آخر ماه اوت صبر کنی تا گردش مالی بهت بدیم با کلی اصرار و تلفنی با مترجم فارسی صحبت کردن تازه یه نامه دادند که اسمم و بالانس حسابم رو نوشته بودند و باز گفتند باید آخر ماه بیای خلاصه دیدم همون بانک صادرات خودمون دمش گرم هروقت گردش مالیمیخواستی آنی تا هفت روز قبل رو میدادند، پشیمان شدم چرا بانکی که کارمند ایرانی داره نرفتم ،امروزهم فرمهایی اومده از بانک که مربوط به مالیاته و سردر نیاوردم باید ببرم بانک ببینم چی میگه، . کارهم کلی رستوران اپلای حضوری و اینترنتی کردم خبری نیست میخوام مدارک ترجمه شدمو ببرم چند تا دفتر کاریابی ببینم اونا کاری برام پیدا میکنند یا نه ... توکل به خدا.....ٔ ادامه دارد
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
(2015-08-13 ساعت 02:29)behjat نوشته:  سلام دوستان عزیز
اینجا هنوز دنبال کار و کارهای اولیمون هستم هرروز که بانک میرم یا سوشیال سکیوریتی میریم دوروز بعدش چندتا نامه میاد دم در که توضیح میده که چکار براتون انجام شده و آیا راضی بودید و کلی چیزهای دیگه، تا حالا تو عمرم انقدر نامه برام نیامده بود دیروز از اداره سوشیال ازم خواستند پرینت موجودیمو از بانک ولز فارگو براشون ببرم وقتی رفتم بانک گفتند باید تا آخر ماه اوت صبر کنی تا گردش مالی بهت بدیم با کلی اصرار و تلفنی با مترجم فارسی صحبت کردن تازه یه نامه دادند که اسمم و بالانس حسابم رو نوشته بودند و باز گفتند باید آخر ماه بیای خلاصه دیدم همون بانک صادرات خودمون دمش گرم هروقت گردش مالیمیخواستی آنی تا هفت روز قبل رو میدادند، پشیمان شدم چرا بانکی که کارمند ایرانی داره نرفتم ،امروزهم فرمهایی اومده از بانک که مربوط به مالیاته و سردر نیاوردم باید ببرم بانک ببینم چی میگه، . کارهم کلی رستوران اپلای حضوری و اینترنتی کردم خبری نیست میخوام مدارک ترجمه شدمو ببرم چند تا دفتر کاریابی ببینم اونا کاری برام پیدا میکنند یا نه ... توکل به خدا.....ٔ ادامه دارد
بهجت جان
Indeed.com
Monster.com
Recruiter.com
هم يه چرخى بزنين دو تاى أولى خودتون اقدام ميكنين سوميش از اين كارهايى ها هست
البته درسته من خودمم اينا رو پر كردم و خبرى نشده ولى واسه دلخوشى بد نيست Wink Big Grin
ايشالا حتما بزودى خبر خوش دريافت ميكنين عزيزم
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: A_A ، hilda60 ، rbrb-2015 ، قصه گو ، behjat ، Amir.AA ، بابراس ، Memolk ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-13 ساعت 00:44)M.d نوشته:  سلام دوستان،با عرض معذرت كه تو اين تاپيك ميپرسم چون تو تاپيك مربوطه جواب نگرفتم
بين پرواز قطر ( با دو استاپ شيراز- دوحه - هيوستون- لس انجلس) و تركيش ( با يك استاپ شيراز- استانبول- لس انجلس) با قيمت بيشتر كدام بهتره؟

اصلا شک نکنید که قطر
کیفیت هواپیمای قطر و سرویس دهی قطر قابل مقایسته با ترکیش نیست
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: M.d ، hilda60 ، بابراس ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014

قطر:
بدی ها:
مسیر طولانی تر و طول پرواز در کل بیشتر (فارغ از توقف های طولانی)
استاپ بیشتر
مسیر اصلی طولانی تر (اگر اشتباه نکنم)
اولین توقف در آمریکا قبل از مقصد که دردسر بیشتری داره.

خوبی ها:
ارزانتر
با کیفیت بالاتر (از نظر مهماندار پذیرایی و هواپیما)

ترکیش:
بدی ها:
احتمال کسر شدن وسایل! که به هر حال احتماله و میتونه اتفاق بیوفته و یا نیوفته و برای هزاران نفر اتفاق نیوفتاده ولی به شخصه چندین نفر رو میشناسم که براشون اتفاق افتاده (باید اضافه کنم که تقریبا همه کسانی که از نزدیک میشناسم و با قطر پرواز کردن براشون اتفاق افتاده!!) اما میتونید شانستون رو امتحان کنید و مهم تر از اون میتونید وسایل با ارزش در بارتون نگذارید.

فاصله صندلی کمتر که برای مدت طولانی پرواز میتونه اذیت کننده باشه (فاصله بین دو صندلی 30 اینچ در ترکیش که تقریبا کمترین فاصله است بین کل هواپیمایی ها در مقابل فاصله بین دو صندلی 32 اینچ قطر که بیشترین فاصله هست) که اگر قد بلندی نداشته باشید اصلا فاکتور نیست.
اگر قد بلندی دارید نگید 5 سانت مهم نیست. به این فکر کنید که صندلی جلوی شما خوابیده باشه و شما برای 15-16 ساعت در حالت پرس قرار داشته باشید!!

قیمت بالاتر که قبلا فرمودید

خوبی ها:

پرواز اصلی، کل پرواز و توقف های کوتاهتر

اولین استاپ در آمریکا مقصد شما که باعث میشه بعد از انجام کارهای مهاجرتی از فرودگاه خارج بشید.

-------------------------
هر دو خوبند و بد و بستگی به اولویت های شما داره!
1- چقدر هزینه براتون مهمه و چند نفرید. مثلا اگر به هزینه حساس باشید و یک خانواده 4 نفری شاید اون چند صد دلار برای شما اهمیت زیادی داشته باشه.

2- چقدر حساس هستید به دزدی از چمدان و آیا وسایل با ارزشی رو مجبورید در چمدان حمل کنید (این قضیه دزدی ترکیش رو جدا جدی بگیرید. نه افسانه است نه شوخی و حتی در خبرهای رسمی هم بارها اعلام شده! نمونه : http://www.irna.ir/fa/News/81406457/) حرف اینهایی که میگن ما رفتیم و ندزدیدند رو هم بشنوید ولی اهمیت ندید. بالاخره از دست دزدها 4 تا چمدون هم ممکنه در بره!

3- بچه کوچیک و نوزاد اگر دارید چاره ای جز انتخاب پرواز کوتاهتر ندارید چون با بلند شدن پرواز و کانکشن ها واقعا اذیت میشید.

4- قدتون اگر بلند هست اصلا و ابدا فکر ترکیش نکنید مگر اینکه Economy Plus که قیمت بیشتری داره. توجه داشته باشید که فضای بین صندلی ها 30 اینچ چیزی مثل فاصله صندلی های پرواز های وطنی آسمان و زاگرس و این هواپیمایی های درپیت هست.

5- تعصبات قومی! من این یکی رو اصلا و ابدا قبول ندارم اما این باور در یکسری هست (که در این فروم هم هستند) که پول تو شیکم این عرب های ... خور نریزیم و ... !! اما اگر جزو این دسته هستید دیگه هرچی بگیم فایده ای نداره.

و کلام آخر خود من چی کار میکردم اگر در شرایط شما بودم؟
هزینه برای من خیلی مهمه
قدم هم نسبتا متوسط رو به بالاست (184)
بارهام هم برام مهمه
7-8 ساعت پرواز در کل بلند تر هم برام اولویت کمتری داره تا زجر در پرواز
تعصبی هم ندارم

پس قطر رو انتخاب میکنم

اما اگر قدم کوتاهتر بود و بار مهمی نداشتم از هزینه به خاطر 7-8 ساعت پرواز کوتاهتر صرفنظر میکردم.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2015-08-13 ساعت 08:33)behdadK نوشته:  

قطر:
بدی ها:
استاپ بیشتر

خوبی ها:
ارزانتر

ترکیش:
بدی ها:
احتمال کسر شدن وسایل! که به هر حال احتماله و میتونه اتفاق بیوفته و یا نیوفته و برای هزاران نفر اتفاق نیوفتاده ولی به شخصه چندین نفر رو میشناسم که براشون اتفاق افتاده (باید اضافه کنم که تقریبا همه کسانی که از نزدیک میشناسم و با قطر پرواز کردن براشون اتفاق افتاده!!) اما میتونید شانستون رو امتحان کنید و مهم تر از اون میتونید وسایل با ارزش در بارتون نگذارید.

فاصله صندلی کمتر که برای مدت طولانی پرواز میتونه اذیت کننده باشه (فاصله بین دو صندلی 30 اینچ در ترکیش که تقریبا کمترین فاصله است بین کل هواپیمایی ها در مقابل فاصله بین دو صندلی 32 اینچ قطر که بیشترین فاصله هست) که اگر قد بلندی نداشته باشید اصلا فاکتور نیست.
اگر قد بلندی دارید نگید ۵ سانت مهم نیست. به این فکر کنید که صندلی جلوی شما خوابیده باشه و شما برای 15-16 ساعت در حالت پرس قرار داشته باشید!!

خوبی ها:

اولین استاپ در آمریکا مقصد شما که باعث میشه بعد از انجام کارهای مهاجرتی از فرودگاه خارج بشید.

۱- چقدر هزینه براتون مهمه و چند نفرید. مثلا اگر به هزینه حساس باشید و یک خانواده ۴ نفری شاید اون چند صد دلار برای شما اهمیت زیادی داشته باشه.

۲- چقدر حساس هستید به دزدی از چمدان و آیا وسایل با ارزشی رو مجبورید در چمدان حمل کنید (این قضیه دزدی ترکیش رو جدا جدی بگیرید. نه افسانه است نه شوخی و حتی در خبرهای رسمی هم بارها اعلام شده! نمونه : http://www.irna.ir/fa/News/81406457/) حرف اینهایی که میگن ما رفتیم و دزدیدند رو هم بشنوید ولی اهمیت ندید. بالاخره از دست دزدها ۴ تا چمدون هم ممکنه در بره!

۳- بچه کوچیک و نوزاد اگر دارید چاره ای جز انتخاب پرواز کوتاهتر ندارید چون با بلند شدن پرواز و کانکشن ها واقعا اذیت میشید.

۴- قدتون اگر بلند هست اصلا و ابدا فکر ترکیش نکنید مگر اینکه Economy Plus که قیمت بیشتری داره. توجه داشته باشید که فضای بین صندلی ها 30 اینچ چیزی مثل فاصله صندلی های پرواز های وطنی آسمان و زاگرس و این هواپیمایی های درپیت هست.

۵- تعصبات قومی! من این یکی رو اصلا و ابدا قبول ندارم اما این باور در یکسری هست (که در این فروم هم هستند) که پول تو شیکم این عرب های ... خور نریزیم و ... !! اما اگر جزو این دسته هستید دیگه هرچی بگیم فایده ای نداره.

هزینه برای من خیلی مهمه
بارهام هم برام مهمه
۷-۸ ساعت پرواز در کل بلند تر هم برام اولویت کمتری داره تا زجر در پرواز
تعصبی هم ندارم

پس قطر رو انتخاب میکنم

اما اگر قدم کوتاهتر بود و بار مهمی نداشتم از هزینه به خاطر ۷-۸ ساعت پرواز کوتاهتر صرفنظر میکردم.

ممنون از توضيحات كاملتون
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: hilda60 ، Daneshjo ، Alex 2014
یه دست گل جدید از ترکیش بگم
یکی از آشنایان ما همین یک ماه پیش با این پرواز رفتند. یکی از چمدونهاشون داخلش یک پلوپز بود و یه خورده لباس دورش که ضربه رو بگیره.
لطف کردن پلوپز رو دزدیدند و چمدان با لباس رو تحویل دادند! اعتراض هم به هیچ نتیجه ای نرسید.
آخه پلوپز رو برای چی میدزدند!!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: omid man ، ali3875 ، miyu ، قصه گو ، hilda60 ، Amir.AA ، بابراس ، AliReza.Sh ، Memolk ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-13 ساعت 02:16)tajhizgaran نوشته:  
(2015-08-12 ساعت 23:21)HTQ نوشته:  درود.شمارش معکوس برای عزیمت ما شروع شده اما هنوز به شدت سر موضوع شهر محل عزیمت دچار تردیدیم.به واسطه این که کسی رو در آمریکا نداریم که بتونیم پیشش بمونیم در انتخاب مکان به ویژه در سفر اول چند نکته رو مد نظر داشتیم و نهایتا میان دو راهی شارلوت (در کارولینای شمالی) و سن فرناندو یا ساکرامنتو (در کالیفرنیا) قرار گرفته ایم.هدف ما در سفر اول آشنایی با محیط، تقویت زبان، انجام امور اداری اولیه مثل دریافت ssn، گرین کارت و گواهینامه رانندگی و شناسایی و حضور در دوره هاییه که مجوز ورودمون رو به کارهای مرتبط با تخصصمون (عمران و میکروبیولوژی) فراهم کنه.تقریبا شرایط مالی اقامت و سفر به هر دو نقطه هم برابره ( با اختلاف خیلی کم).زبانمون در حدی هست که بتونیم امور روزانه مون رو مدیریت کنیم.با جمیع جهات پیشنهاد بزرگواران چیست؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

برای شروع به کار باید تسلط کامل به اتوکد و رویت داشته باشید و از اپراتوری اتوکد شروع کنید
ممنون.بله به اتوکد و revit و البته چند نرم افزار طراحی مثل فتوشاپ و ایندیزاین تسلط دارم.اگه در مورد انتخاب جا (بین کالیفرنیا و کارولینای شمالی) هم راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
من به همسرم همش اينو مي گم كه بيست ، بيست و پنج سال تو كار كردي ، حالا من يه دو سه سالي كار مي كنم،، غصه نداره كه! هر كسي رو ميشناسم زن و شوهر با هم كار مي كردند، ولي من خونه دار بودم ، حالا موقعيتي پيش اومده من كار بيرون انجام بدم و تو به كارهاي خونه برسي، اصلن هم ناراحت نباش، من راضي ام!!!!! و ظاهرا با اين حرفا آروم ميشه ولي ميدونم كه در درونش غوغايي بر پاست.
مرداي عزيز ايروني يكم تعصب رو كنار بذاريد، اينجا فرقي نمي كنه كه اول كي سر كار بره. به اميد خدا موقعيت هاي شغلي خوب بهتون رو مياره و از اين وضعيت بلاتكليفي رها ميشيد. فقط كمي صبر و تحمل و اينكه خوش اخلاقي يادتون نره!! من يكي كه بابت همراهي همسرم ، سپاس گزارم. ميدونم چقدر براش سخته ولي تحمل مي كنه.

ولي واقعا كاغد بازي ها و نامه پراكني ها اينجا اينقدر زياده كه فقط يكيو مي خواد واسه خودش!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: ali3875 ، behjat ، Hopeman ، zhila1393 ، miyu ، hilda60 ، Amir.AA ، laleht ، A_A ، h_researcher ، sh_mm10 ، بابراس ، Memolk ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-13 ساعت 09:02)M.d نوشته:  
(2015-08-13 ساعت 08:33)behdadK نوشته:  

قطر:
بدی ها:
استاپ بیشتر

خوبی ها:
ارزانتر

ترکیش:
بدی ها:

اگر قد بلندی دارید نگید ۵ سانت مهم نیست. به این فکر کنید که صندلی جلوی شما خوابیده باشه و شما برای 15-16 ساعت در حالت پرس قرار داشته باشید!!

خوبی ها:

۱- چقدر هزینه براتون مهمه و چند نفرید. مثلا اگر به هزینه حساس باشید و یک خانواده ۴ نفری شاید اون چند صد دلار برای شما اهمیت زیادی داشته باشه.

۲- چقدر حساس هستید به دزدی از چمدان و آیا وسایل با ارزشی رو مجبورید در چمدان حمل کنید (این قضیه دزدی ترکیش رو جدا جدی بگیرید. نه افسانه است نه شوخی و حتی در خبرهای رسمی هم بارها اعلام شده! نمونه : http://www.irna.ir/fa/News/81406457/) حرف اینهایی که میگن ما رفتیم و دزدیدند رو هم بشنوید ولی اهمیت ندید. بالاخره از دست دزدها ۴ تا چمدون هم ممکنه در بره!

۳- بچه کوچیک و نوزاد اگر دارید چاره ای جز انتخاب پرواز کوتاهتر ندارید چون با بلند شدن پرواز و کانکشن ها واقعا اذیت میشید.

۴- قدتون اگر بلند هست اصلا و ابدا فکر ترکیش نکنید مگر اینکه Economy Plus که قیمت بیشتری داره. توجه داشته باشید که فضای بین صندلی ها 30 اینچ چیزی مثل فاصله صندلی های پرواز های وطنی آسمان و زاگرس و این هواپیمایی های درپیت هست.

۵- تعصبات قومی! من این یکی رو اصلا و ابدا قبول ندارم اما این باور در یکسری هست (که در این فروم هم هستند) که پول تو شیکم این عرب های ... خور نریزیم و ... !! اما اگر جزو این دسته هستید دیگه هرچی بگیم فایده ای نداره.

هزینه برای من خیلی مهمه
بارهام هم برام مهمه
۷-۸ ساعت پرواز در کل بلند تر هم برام اولویت کمتری داره تا زجر در پرواز
تعصبی هم ندارم

پس قطر رو انتخاب میکنم

اما اگر قدم کوتاهتر بود و بار مهمی نداشتم از هزینه به خاطر ۷-۸ ساعت پرواز کوتاهتر صرفنظر میکردم.

ممنون از توضيحات كاملتون

آقا ممنون از اطلاعات کامل، آقا اگر اطلاعات KLM و لوفتانزا را هم داشتيد، و به اشتراک مي گذاشتيد، مقاله پر باري مي شد. آخه بعضي وقت ها، همه پروازها مخصوصاً KLM آفرهاي خوبي مي گذاره و قيمتش از قطر هم کمتره!
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: بابراس ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-13 ساعت 03:14)laleht نوشته:  
(2015-08-13 ساعت 02:29)behjat نوشته:  سلام دوستان عزیز
بهجت جان
Indeed.com
Monster.com
Recruiter.com
هم يه چرخى بزنين دو تاى أولى خودتون اقدام ميكنين سوميش از اين كارهايى ها هست
البته درسته من خودمم اينا رو پر كردم و خبرى نشده ولى واسه دلخوشى بد نيست Wink Big Grin
ايشالا حتما بزودى خبر خوش دريافت ميكنين عزيزم
ممنونم لاله جان تمام تلاشمو میکنم خدابزرگه برای شماهم آرزوی موفقیت میکنم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: zhila1393 ، laleht ، Alex 2014

پرواز من دقیقا همینه که گفتین، با قطری، از لحاظ کیفیت قطری پرواز 5 ستاره هست ، تو قطر هتل رایگان یا سیتی تور دارید، در کل قطری رنک اول جهان و ترکیش به گفته خودشون رنک اول اروپان، من قطری رو قبول دارم دیگه نظر شخصیه، قیمتم یا تقریبا برابره یا قطری ارزونتره، مواقعی که پروموشن تپل میزنن که با اجازتون ما یکیشو رو هوا قاپیدیمBig Grin
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: M.d ، ریحانا ، A_A ، sh_mm10 ، بابراس ، Alex 2014
(2015-08-13 ساعت 15:22)sarasara1 نوشته:  

پرواز من دقیقا همینه که گفتین، با قطری، از لحاظ کیفیت قطری پرواز ۵ ستاره هست ، تو قطر هتل رایگان یا سیتی تور دارید، در کل قطری رنک اول جهان و ترکیش به گفته خودشون رنک اول اروپان، من قطری رو قبول دارم دیگه نظر شخصیه، قیمتم یا تقریبا برابره یا قطری ارزونتره، مواقعی که پروموشن تپل میزنن که با اجازتون ما یکیشو رو هوا قاپیدیمBig Grin

ممنون،الان كه پروموشن نداره و قيمتش با تركيش يكيه،يه كار ديگه هم ميشه كرد از تهران با لوفتانزا رفت لس آنجلس قيمت هر سه پرواز هم چهار تومن ميشه تقريبا،فكر كنم لوفتانزا بر اساس صحبت دوستان بهتر باشه درسته؟
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: بابراس ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان