کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-08-15 ساعت 15:15)moj21 نوشته:  سلام به دوستان عزیز مهاجرسرایی

اگر کسی اطلاع دقیقی داره،ممنون میشم من رو راهنمایی کنه. من یه پسر دانشجودارم ووقتی شهریه دانشگاهها رو نگاه کردم دیدم بین شهریهin-state و out-state اختلاف زیادی وجوذاره. حالا میخواهم بدونم چه مدارکی نشاندهنده in-stateبودن ما میشه؟ ودیگه اینکه این مدارک میتوانه مربوط به من وهمسرم باشه یا باید مربوط به خود پسرم باشه؟
پیشاپیش از لطف دوستان راهنماسپاسگزارم.

دوست عزیز منم مثل شما پسر دانشجو دارم و در این مورد که سوال کردم ظاهرا هر ایالت و دانشگاه زمان و مدرک in state بودن متفاوته عمدتا گرین کارت و گاها گواهینامه رانندگی یا کارت بانکی رو هم قبول میکنن
و ظاهرا باید برای خودش باشه نه پدر و مادر
زمان شروع کلاس های هر دانشگاه هم در جاهای مختلف فرق میکنه که میتونه نسبت به زمان محاسبه in state بودن تغییر ایجاد کنه
شماره کیس2015 43xx تعداد 4 نفر مصاحبه 14 اپریل ابوظبی اپدیت ها 14,15,19,21,اپریل
19 می,
23 جون,
1جولای
ایمیل کلیرنس 4 جولای بعد از ایمیل پیگیری خودم
دریافت ویزا 13 جولای
اعلام کلیرنس در سایت ابوظبی انجام نشد !! و ظاهرا خیال نداره انجام بشه
ورود به امریکا : ۱۹ اگوست
ثبت نام سایت و واریز 165 دلار 20 آگوست
دریافت سوشال 3 هفته و 4 روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت یکماه و 3 روز بعد از ورود
خداوندا راضیم به انچه تو خواسته ای و به ان رضا داری. تسلیم!!Smile
تشکر کنندگان: moj21 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-15 ساعت 18:05)gholamrezaei نوشته:  سلام بر دوستان
در ادامه سوال قبلی با توجه به شروع سالتحصیلی آمریکا در ماه آگوست ، اگه مثلا ما توی اکتبر بیایم آمریکا اون وقت سال آینده پسرم نمیتونه از مزایای in state شدن در سال آینده تحصیلی استفاده کنه ؟

اکتبر دیره !! پسر خواهرشوهر من وسطای سپتامبر رفت مجبور شد سه ترم صبر کنه !! چون تا مدارک لازم برای in state اماده بشه زمان میبره البته میشه ظاهرا یکی دو تا درس رو پولی ثبت نام کرد تا بعد از مزایای دولتی بهره برد
شماره کیس2015 43xx تعداد 4 نفر مصاحبه 14 اپریل ابوظبی اپدیت ها 14,15,19,21,اپریل
19 می,
23 جون,
1جولای
دریافت ویزا 13 جولای
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، moj21 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-15 ساعت 03:08)behjat نوشته:  سلام دوستان من هم مثل رضا شانس لاتاریم هنوز برقراره ولی نه برای کار بلکه برای خونه ،اینجا تو پارک نزدیک خونمون با یک زن و شوهر ایرانی مهربون آشنا شدیم که بعد از دوبار دیدن ما مارو به دوستشون که دنبال مستاجر برای اتاق خونشون میگردند معرفی کردند آخر این ماه قراره به خونه جدید بریم ایشون یک مرد ایرانی تنها هستند که صبح تا شب سرکار هستند و کل خونه در اختیار ماست برای دونفر۸۰۰دلار با تمام مخارج پرداخت کنیم جاش خوبه و قیمتش فعلا برامون بهتره ، هیچ چیزی هم از ما نخواستند ماه به ماه قراره کرایه رو پرداخت کنیم ،فعلا یکی دوماه میتونم کرایه رو بدم ولی هنوز شانس کارم بیدار نشده ، امیدوارم که بتونم کارهم پیداکنم توکل به خدا .......ادامه دارد

بهجت جان مطمین باش که قراره یه کار عالی پیدا کنی چون روحیه ات عالیه شانست عالیه دوستانت عالین و از همه مهتر یه خدای مهربون بالاسر همه مون هست که دست ما رو میگیره میبره اونجا که باید فقط کمی صبر تا با دید بهتر و تجربه ای بیشتر وارد یک کار عالی بشی :-)
19 می,
23 جون,
1جولای
دریافت ویزا 13 جولای
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، behjat ، ریحانا ، Kia robani ، sunn789 ، Memolk ، Daneshjo ، Alex 2014
الان دیدم ۳-۴ تا پست اخر رو همش من گذاشتم ! دیگه کسی سوال نداشت من جواب بدم??? !!!!!:-):-) رفتم بخوابما !!! البته اگه خواب به سراغم بیاد !!
19 می,
23 جون,
1جولای
دریافت ویزا 13 جولای
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، آزاده_امین ، ریحانا ، sunn789 ، Memolk ، Mahboy ، lighthouse ، moj21 ، Daneshjo ، Alex 2014
درود بر همه

چرا اینقدر در مورد کار پیدا کردن نا امید هستین؟؟ اولا من یه سری سایت میدم با توجه به ایالت و شهرتون میگردین و توش همه جور کاری هست
در ضمن فقط به اپلای کردن آنلاین اکتفا نکنید و سعی کنید حضوری حتما برید
http://www.indeed.com/
http://www.snagajob.com/find-jobs
http://www.craigslist.org/about/sites
باز هم تو اینترنت سرچ بزنین هست ولی این ها سر شناس هاش هستن تقریبا

از گوگل تا میتونید استفاده کنید
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: laleht ، p00ya2001 ، قصه گو ، h_researcher ، sunn789 ، Memolk ، moj21 ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-17 ساعت 03:10)ajab1 نوشته:  درود بر همه

چرا اینقدر در مورد کار پیدا کردن نا امید هستین؟؟ اولا من یه سری سایت میدم با توجه به ایالت و شهرتون میگردین و توش همه جور کاری هست

نفست از جاى گرم بلند ميشه داداشى جان
تا دلت بخواد ما در اين سايتها application پر كرده ايم و فعلا كه داريم سماق ميمكيم Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: behjat ، ajab1 ، Mahboy ، ریحانا ، Memolk ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-17 ساعت 02:03)zhila1393 نوشته:  
(2015-08-15 ساعت 03:08)behjat نوشته:  سلام دوستان من هم مثل رضا شانس لاتاریم هنوز برقراره ولی نه برای کار بلکه برای خونه ،اینجا تو پارک نزدیک خونمون با یک زن و شوهر ایرانی مهربون آشنا شدیم که بعد از دوبار دیدن ما مارو به دوستشون که دنبال مستاجر برای اتاق خونشون میگردند معرفی کردند آخر این ماه قراره به خونه جدید بریم ایشون یک مرد ایرانی تنها هستند که صبح تا شب سرکار هستند و کل خونه در اختیار ماست برای دونفر۸۰۰دلار با تمام مخارج پرداخت کنیم جاش خوبه و قیمتش فعلا برامون بهتره ، هیچ چیزی هم از ما نخواستند ماه به ماه قراره کرایه رو پرداخت کنیم ،فعلا یکی دوماه میتونم کرایه رو بدم ولی هنوز شانس کارم بیدار نشده ، امیدوارم که بتونم کارهم پیداکنم توکل به خدا .......ادامه دارد

بهجت جان مطمین باش که قراره یه کار عالی پیدا کنی چون روحیه ات عالیه شانست عالیه دوستانت عالین و از همه مهتر یه خدای مهربون بالاسر همه مون هست که دست ما رو میگیره میبره اونجا که باید فقط کمی صبر تا با دید بهتر و تجربه ای بیشتر وارد یک کار عالی بشی :-)
مرسی عزیزم منم منتظرم کار از همه چیز واجبتره زندگیم شکل میگیره الان میترسم خرج کنم شکل اسکروژ شدم ?
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: laleht ، sunn789 ، Memolk ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام بچه ها، درسته کار ندارم ولی دل که دارم هفته پیش رفتیم دریا سانتا مونیکا ،امروز هم هالیوود بلوار ستاره های هنرپیشه های هالیوود را دیدیم جای قشنگ و پر انرژی و زنده ای بود انشاالله یک روز همتون بیاید و خوش بگذرونید البته با جیب خالی بیشتر خوش میگذره چون مطمعنی که خرید نداری و فقط باید بگردی اینم از عوارض بیکاریه ?
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، laleht ، h_researcher ، ریحانا ، rbrb-2015 ، Kia robani ، sunn789 ، Memolk ، zhila1393 ، moj21 ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-17 ساعت 01:46)zhila1393 نوشته:  
(2015-08-16 ساعت 23:59)niloo_980 نوشته:  
(2015-08-16 ساعت 23:19)sarasara1 نوشته:  
(2015-08-16 ساعت 22:34)niloo_980 نوشته:  سلام
والدین من دیروز مصاحبه داشتن و پدرم یکضرب و مامانم کلیرنس خوردن. آفیسر به مامانم گفت زود کلیر میشین. حالا من چند سوال دارم:

۱ـ من استاتوس مامانمو چک کردم امروز ولی کیس نامبرو نمیشناسه. آیا به خاطر این که تازه مصاحبه تموم شده و باید صبر کرد یا اشکالی در کاره؟
۲ـ تا جایی که من پستارو خوندم فهمیدم که والدینم میتونن حتی یک ماهه هم بیان و نیازی نیست که حتمن ۶ ماه بمونن آمریکا. درسته؟ ولی نباید بیشتر از ۶ ماه خارج از آمریکا باشن. درسته؟

ممنون

در مورد سوال اولتون اگر تو سایت سفارت منظورتون هست، نمیدونم چون من به اونجا نرسید کارم ولی سایت سیس باید کیستون رو بشناسه و احتمالا یه جا دارید اشتباه میکنین مثلا شماره کیس رو فرمت درست نمیزنید، در مورد سوال دومتون هم کاملا درست دارید میگید، والدینتون حتی یک روزه هم میتونن بیان ولی بدون پاس سفید بیشتر از ۶ ماه نباید خارج از عمه ریکا باشن، موفق باشید

توی برگه وب سایت سفارت ابوظبی رو داده برای چک کردن استاتوس . من کیس نامبرو بدون صفرهای وسط وارد میکنم که میگه موجود نیست. حالا باید جای دیگه چک کنم؟ لطفا راهنمایی کنید.

ممنون

ابوظبی سیستم شناسایی و کنترلی کندی داره نگران نباش ممکنه چندین روز طول بکشه اخرش اینه که یه ایمیل میزنی حل میشه مهم نیست سایت ceas رو چک کن
میتونن حتی ۲۴ ساعت برن آمریکا و برگردن !!! ولی در نهایت طی ۵ سال اینده باید ۳ونیم سال آمریکا باشن و مدت اقامت خارج از آمریکاشون طی این ۵ سال بیشتر از ۶ ماه نباشه

ممنون از پاسختون. الان سایت سیس دیدم. اونجا استاتوس درست ثبت شده. پس از این به بعد توی سیس چک کنم؟ آیا سیس و سایت سفارت هر دو هماهنگ هستن؟ یعنی هر وقت سیس بگه کلیر سایت سفارت هم همینه؟
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-17 ساعت 03:32)laleht نوشته:  
(2015-08-17 ساعت 03:10)ajab1 نوشته:  درود بر همه

نفست از جاى گرم بلند ميشه داداشى جان
تا دلت بخواد ما در اين سايتها application پر كرده ايم و فعلا كه داريم سماق ميمكيم Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
شما دنبال کاری پس باید بری دنبالش نه اینکه منتظر جوابشون بشی، سعی کن آدرسشون رو پیدا کنی و حضوری بری، شما برو اگه موفق نشدی بیا بگو نشدم آجی جان.Shy
اینجا بالاخره باید 10 جا حضوری رفت تا یه جا گیر بیاد دیگه
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، laleht ، sunn789 ، Memolk ، Mahboy ، lighthouse ، moj21 ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-16 ساعت 22:07)Sam2014 نوشته:  
(2015-08-16 ساعت 20:00)Hagh81-۲ نوشته:  سلام خدمت همه دوستان، تو صفحه هاي مختلف در مورد گواهينامه رانندگي اطلاعات ضد ونقيضه ، مي خواستم ببينم اگه براي يكماه بخوايم فقط كاليفرنيا باشيم ميشه با گواهينامه ايران يا بين المللي ماشين اجاره كرد يا بايد حتماً گواهينامه اونجا رو گرفت، ؟
درود بر شما

در کالیفرنیا تا گواهینامه بگیرید می توانید با گواهینامه بین المللی ( کانون اتومبیلرانی ) + اصل گواهینامه ایران ماشین اجاره کنید و رانندگی کنید ولی یک شرط داره .... باید کارت بانکی ( کردیت کارت یا دبیت کارت ) به نام خودتون باشه . در غیر اینصورت باید کسی از اقوام یا دوستان اجاره کنند و شما به عنوان راننده دوم ثبت و اجازه رانندگی داشته باشید.
در تگزاس که سختگیر تر هستند هم همینطوره .

موفق باشید

ممنون از راهنمايي شما
سلام
ببخشید اینقدر دیر جواب دادم. مشغول اسباب کشی بودیم. حتما فردا بررسی می کنم و بهتون خبر می دم.

(2015-08-06 ساعت 10:59)HTQ نوشته:  
(2015-08-06 ساعت 09:40)Adriann نوشته:  
(2015-08-06 ساعت 00:19)HTQ نوشته:  درود.ما باید تا 20 سپتامبر یک سفر به ایالات متحده داشته باشیم.ما قصد داریم به مدت یک ماه اقامت داشته باشیم تا کارهای اولیه رو انجام بدیم و بعد یکی دو ماه بعد مجددا برای اقامت طولانی برگردیم.طبیعتا متوجه شدید که کسی که بتونه ما رو در بدو ورود به آمریکا راهنمایی و کمک کنه نداریم.تا این لحظه طبق بررسی های اولیه کالیفرنیا، بوستون یا شیکاگو رو در نظر داریم.البته هر کدوم از انتخاب های ما کاملا با همدیگه فرق داره.به قول یکی از دوستان، آمریکا مثل یه قاره می مونه که هر ایالت با ایالت دیگه تفاوت هایی مثل دو تا کشور رو دارن.طی این مدت از طریق سایت airbnb گزینه های زیادی رو بررسی کردیم.ولی به این نتیجه رسیدیم که انتخاب جا برای ما که آشنایی با محیط و لمس واقعیت های هر منطقه نداریم ان هم به صورت مجازی و از ایران کمی غیر منطقی است.دوستان در برخی پست ها، متل ها یا هتل ها را برای بررسی بیشتر محیط پیشنهاد دادن اما وقتی در بوکینگ جستجو کردم گزینه های موجود فوق العاده گران و قابل قیاس با قیمت های موجود در air bnb برای یک استودیو نیستن.خب طبیعتا کمی گیج شدم.دوست دارم دوستانی که تجربه مشابه من رو داشتن راهنمایی کنن بنده رو.ما یه زوج هستیم.رشته من عمران هست و البته چندین سال هست که در زمینه تبلیغات عالیت دارم.وضع اقتصادی ما هم متوسطه.خانمم تسلط کامل به زبان داره و من هم در حال بهبود زبانم هستم.ممنون

سلام
یک سوال دارم. چرا می خواین بیان و برگردین؟ شما وقتی وارد می شین بهتره زندگیتون را شروع کنید و برگشتن دوباره فقط هزینه و وقتتون را تلف می کنه. تو مدتی که موقت اینجا هستید هیچ کار مفیدی نخواهید رسید. تنها تفاوتش در اینه که اسباب و اساسیه باهاتون نیست و راحتتر می تونید جابجا بشید که اونهم مشکلات دیگه داره
شما هیچ دوست یا آشنایی که اول تو ورود شما را ساپورت کنه ندارین؟ ما کالیفرنیا هستیم و بنظر من برای زندگی اول تو آمریکا جای مناسبی است.
اگر تصمیم به اومدن اینجا داشتید من برای متل یا هتل می تونم راهنماییتون کنم. البته بهتره که یکنفر براتون یک جای اولیه ( اجاره کوتاه مدت) بگیره. بعد شما بگردین و آپارتمان یا خونه اصلی را پیدا کنید. برای همین اگه بخاهید برگردید تمام اون قسمت اول تلف خواهد شد.

سپاس از شما.به دلیل پایان نامه همسرم ناچار به برگشتن هستیم تا ایشون روند دفاع از پایان نامه رو طی کنن و بعد برگردیم.ممنون میشم در خصوص اقامت یک ماهه در هتل یا متل راهنمایی بفرمایید.ما یک دوست در سانفرانسیسکو داریم ولی گویا کمکی از دستشون برای ما ساخته نیست.ما می تونیم از ایران هم از طریق air bnb رزرو کنیم فضا رو ولی واقعا دیدی نسبت به مناطقی که در این سایت معرفی شده نداریم.
من به زیبایی یک گل٬ به هوای مه آلود صبحگاهی و به رنگ پریده کودکم که ترسید مدیونم.
شاید روزی یا ساعتی بجای آن بی نیاز از من ها ... دینم را به تو ادا کنم.
سلام دوستان فکر کردم این به درد میخوره گذاشتم مطالعه بفرمایید
http://www.lawa.org/welcome_LAX.aspx?id=256
http://www.lawa.org/uploadedFiles/LAX/pd...%20Map.pdf
وبسایت فرودگاه لس آنجلس با نقشه ایرلاینهای داخلی وبین المللی
کیس نامبر : 2015as1xxx /سفارت : ابو ظبی / مصاحبه : فوریه / آخرین آپ 19
اگست / تعدا کیس :4 نفر/مقصد : کالیفرنیا / ( فقط خدا ست که میداند آخر این داستان چه میشود )Cool
تشکر کنندگان: ریحانا ، babak12 ، Kia robani ، sarasara1 ، moj21 ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
شما و همسرتون می تونید تا قبل از پیدا کردن کار مورد نظر از کمک های دولت، چه مالی و چه کاریابی استفاده کنید. برای این کار باید به کانتی محل اقامتتون بروین. اونها می تونن توی همه ضمینه ها بهتون کمک کنن. شما الان مشمول بیمه مجانی هم هستین.

(2015-08-06 ساعت 22:45)behjat نوشته:  
(2015-08-06 ساعت 10:04)Adriann نوشته:  
(2015-08-06 ساعت 08:26)behjat نوشته:  
(2015-08-06 ساعت 00:40)atriana نوشته:  
(2015-08-05 ساعت 11:04)behjat نوشته:  سلام ،امروز رفتیم بانک ولز فارگو برای کردیت ولی چون پول زیادی تو حسابمون نداشتیم گفتند کردیت فعلا به شما نمیدیم اول کلی سوال و جواب کرد از آدرس ایران و کارم تو ایران و اینکه از جایی ساپورت میشید یا نه که گفتم دخترم کمی مارا ساپورت میکنه بعد رفت و برگشت گفت باید ۳۰۰۰ دلار یکسال تو حسابت بگذاری و باهاش کار کنی و اگر خوش حساب بودی بعد بهت کردیت میدیم.

سلام
اگه بخواین می تونین برید پیش همسر من در بانک ولز فارگو ، فکر کنم می تونن براتون کردیت باز کنن. اگه دوست داشتین پیغام بدید که اسم و ادرس بهتون بدم

سلام از لطفتون ممنونم متاسفانه فعلا موجودیم خیلی کمه و برنامه ای هم برای خیلی فعال بودن در زمینه مالی ندارم ولی هر وقت خواستم فعال شم حتما از لطف شما استفاده میکنم ممنونم

خانم بهجت
می شه بفرمایید همسرتون دنبال چه کاری هستند. کدوم شهر هستین؟
ضمنا اگر دوباره رفتین جایی و ازتون پرسید از جایی ساپورت می شوین لطفا نگین آره. اونا برداشتهای خودشون را دارند که بعدا ممکنه برای شما مشکل بشه. اون ساپورتی که اون می گه یعنی چیزی که دنباله داره و منبع درامد است. اونی که شما منظورتونه می شه هدیه یا سوغاتی دخترتون به شما. ضمنا یک سوال دیگه. شما به کانتی محلتون مراجعه کردین یا نه؟

ممنون از لطف شما من این چیزهایی که شما گفتید رو نمیدونستم خوب شد که فرمودید من فکر کردم اگر بدونند دخترم پشت ما هست خیالشون راحتتر میشه متاسفانه این شعبه مترجم ایرانی نداره و اگر بخواهیم از مترجم تلفنی هم استفاده کنیم طول میکشه شوهر من کارش تعمیرات لوازم صوتی و تصویریه و از برق و سیم کشی و کلیه کارهای برقی سر در میاره ولی متلسفانه زبان بلد نیست و ۶۵ سالش هم ۴ ماه دیگه تمام میشه اگر کار خودش تو قسمت ایرانی نشین پیدا کنه که خوبه وگرنه باید مثل من دنبال کار ساده باشه منظورتون رو از مراجعه به کانتی نفهمیدم در ضمن ما تو خیابان Sherman way van nuys نزدیک Reseda هستیم من اگر یک کار ساده پیدا کنم مشکلاتمون حل میشه ولی بدون ماشین و بدون اطلاعات کامل از محلهای کاریابی اینجا کمی برام سخت شده باز هم از لطف شما ممنونم
من به زیبایی یک گل٬ به هوای مه آلود صبحگاهی و به رنگ پریده کودکم که ترسید مدیونم.
تشکر کنندگان: h_researcher ، sunn789 ، Memolk ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
خوشحالم که شما مشکل زبان ندارین. من برای اون کسی نوشتم که گفته بودند دارن مجموعه نصرت را کار می کنن.
(2015-08-07 ساعت 01:07)laleht نوشته:  
(2015-08-06 ساعت 09:56)Adriann نوشته:  
(2015-08-04 ساعت 09:36)a4542 نوشته:  
(2015-08-04 ساعت 08:55)behjat نوشته:  
(2015-08-04 ساعت 05:21)laleht نوشته:  من هر وقت احساس ميكنم دارم كم ميارم ميشينم متنهاى بهجت جان رو ميخونم و انرژى ميگيريم
ايكاش نزديكتون بودم بهجت جان تا اگه كارى از دستم بر مياد انجام بدم و در عين حال ازتون روحيه بگيرم
واقعا لذت ميبرم از خانمهاى قوى و با اراده مثل شما
موفق باشى
دو سه روز اينترنت نداشتم و امروز تونستم مطالب اين دو صفحه آخر رو بخونم و خوشحالم كه بهجت جان اوضاعش نسبتا روبراه شد

سلام لاله جان خوشحالم که با کلامم به دوستان انرژی میدم مخصوصا شما که ندیده باهات احساس صمیمیت می کنم اینجا همه چی آرومه من چقدر خوشحالم،این برای فان بود البته، شما خانواده همه دورهمید و خداروشکر مشکل خاصی هم ندارید و انشاالله بزودی جا می افتید، واقعا اینجا آدم آرامش خاصی داره، من برای یک خرید کوچک ۴۵ دقیقه میرم سوپر و بر میگردم ماشین که نداریم ،حالا حالاها هم نمیتونیم بخریم مشکلم پیدا کردن یک کار سادست که هرجا رفتم تا حالا موفق نبودم ،یه پیتزا فروشی رفتم گفت برای دلیوری لازم داره گواهینامه میخواست ،پرستاری کودک و سالمند هم حاضرم انجام بدم اگر دوستان نیاز داشتند بشتابند که غفلت موجب پشیمانیست? خلاصه نبینم شما کم بیاری، اولش سخته ولی زمان هم خیلی زود میگذره امیدوارم همه موفق باشند و بتونند مشکلات همدیگرو کم کنند از لطف شما هم ممنونم همین که به فکر من بودی ازت ممنونم موفق باشی

بهجت جان من الا ن از ایران دارم فرایند رفتن شما بانوی فعال را دنبال میکنم امروز داستان شما را به همسرم تعریف می کردم که چقدر شجاع و با اراده هستید.راستی شما معلم زبان فرانسه هستید ولی انگلیسی را در چه سطخی بلد بودبد.من الان با نرم افزار نصرت شروع کردم به نظرتون چطوره؟

خانم لاله
لطفا برای انگلیسی دو تا کار مهم را دنبال کنید:
اول اینکه روی تلفظ صحیح تمرکز کنید. اینکه زیاد پیچیده حرف بزنید اینجا اولویتی ندارد ولی اینکه صحیح حرف بزنید هر چند ساده خیلی مهمه. مثلا یک محاوره ساده را بتونید درست ادا کنید خیلی مهمتره تا اینکه جملات قلمبه سلمبه بگین. دوم اینکه سعی کنید گوشتون به محاوره های عادی مثل فیلما عادت بدین. اگر خوب بشنوید و سپس ساده جواب بدین کارتون پیش میره ولی اگر 550 واژه هم بلد باشید ولی نفهمید طرفتون چی گفت!!!!!!
روی محاوره های روزمره کار کنید
مثلا فرض کنید رفتین بانک و می خواین چند تا سوال بپرسین. فکر کنید ببینید اون سوالا را چجوری به انگلیسی ساده بگین.
من مشكل زبان ندارم
فكر كنم منظورتون دوست ديگرى بوده Wink
تشکر کنندگان: sunn789 ، Daneshjo ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان