کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-08-16 ساعت 08:49)Alireza1347 نوشته:  
(2015-08-16 ساعت 05:24)renausa نوشته:  من ابتدا دو هفته در سال ۲۰۱۳ اومدم آمریکا و برگشتم. از ژانویه ۲۰۱۴ به طور کامل اومدم و به محض ورود هم دانشگاه رفتم. ترم اول اوت او استیت بود ولی از ترم دوم حساب بانکی که در سال ۲۰۱۳ باز شده بود و همچنین یک نامه از دوستم که نوشته بود من از سال ۲۰۱۳ پیشش بودم رو به دانشگاه ارائه دادم و اونها هم قبول کردند. از ترم دوم این استیت شدم

سلام
اگه امکان داره سوال من رو جواب بدید.
اینکه ایا شهریه in state را میشود لون گرفت یا باید پرداخت شود.
ایا هیچ راهی برای گرفتن وام در هنگام تحصیل هست یا نه؟
ممنون
تحصیل تو آمریکا بدون وام اگر کمک هزینه نتونی بگیری یعنی اینکه خودت پولداری، دانشگاه های دولتی سالی اگر in state باشی حدود 10 هزار تا میگیرن، حالا ببین پولداری یا وام میخوای، در ضمن وام رو به راحتی میتونی بگیری، فقط حواست باشه که این وام ها پرداخت هم داره یهو زیاده روی نکنی که بعدا توش بمونی!!!
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: Memolk ، lighthouse ، ebrahim1e ، sarasara1 ، miyu ، Alireza1347 ، sh_mm10 ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-16 ساعت 20:00)Hagh81-2 نوشته:  سلام خدمت همه دوستان، تو صفحه هاي مختلف در مورد گواهينامه رانندگي اطلاعات ضد ونقيضه ، مي خواستم ببينم اگه براي يكماه بخوايم فقط كاليفرنيا باشيم ميشه با گواهينامه ايران يا بين المللي ماشين اجاره كرد يا بايد حتماً گواهينامه اونجا رو گرفت، ؟
درود بر شما

در کالیفرنیا تا گواهینامه بگیرید می توانید با گواهینامه بین المللی ( کانون اتومبیلرانی ) + اصل گواهینامه ایران ماشین اجاره کنید و رانندگی کنید ولی یک شرط داره .... باید کارت بانکی ( کردیت کارت یا دبیت کارت ) به نام خودتون باشه . در غیر اینصورت باید کسی از اقوام یا دوستان اجاره کنند و شما به عنوان راننده دوم ثبت و اجازه رانندگی داشته باشید.
در تگزاس که سختگیر تر هستند هم همینطوره .

موفق باشید
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، lotttery2015 ، Hagh81-2 ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام
والدین من دیروز مصاحبه داشتن و پدرم یکضرب و مامانم کلیرنس خوردن. آفیسر به مامانم گفت زود کلیر میشین. حالا من چند سوال دارم:

۱ـ من استاتوس مامانمو چک کردم امروز ولی کیس نامبرو نمیشناسه. آیا به خاطر این که تازه مصاحبه تموم شده و باید صبر کرد یا اشکالی در کاره؟
۲ـ تا جایی که من پستارو خوندم فهمیدم که والدینم میتونن حتی یک ماهه هم بیان و نیازی نیست که حتمن ۶ ماه بمونن آمریکا. درسته؟ ولی نباید بیشتر از ۶ ماه خارج از آمریکا باشن. درسته؟

ممنون
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام دوستان منم اومدم به این تایپیک .
ایشالا تمام منتظرای امسال هم بیان اینجا دوباره جمع بشیم.

Sent from my GT-I9300I
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، powermohsen ، hilda60 ، rbrb-2015 ، قصه گو ، APOLO5321 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-16 ساعت 22:51)alireza.moazini نوشته:  سلام دوستان منم اومدم به این تایپیک .

Sent from my GT-I9300I

ای بابا ای بابا
کی نوبت ما بشه ؟؟؟؟
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: hilda60 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-16 ساعت 22:53)ebrahim1e نوشته:  
(2015-08-16 ساعت 22:51)alireza.moazini نوشته:  سلام دوستان منم اومدم به این تایپیک .

Sent from my GT-I9300I

ای بابا ای بابا
کی نوبت ما بشه ؟؟؟؟
میای دوست من شک نکنید امسال جا مونده نخواهیم داشت.
دل قوی دار داداش.

Sent from my GT-I9300I
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، hilda60 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-16 ساعت 22:54)alireza.moazini نوشته:  
(2015-08-16 ساعت 22:53)ebrahim1e نوشته:  

Sent from my GT-I9300I

ای بابا ای بابا
کی نوبت ما بشه ؟؟؟؟
میای دوست من شک نکنید امسال جا مونده نخواهیم داشت.
دل قوی دار داداش.

Sent from my GT-I9300I

ممنون دوست گرامی
خدا از دهنت بشنوه
تشکر کنندگان: hilda60 ، Daneshjo ، Alex 2014
آدم تا میاد اینجا همه بچه ها که تا 1 ماه پیش تاپیک کلیرنس بودن را همشونو میبینه
کلا اونایی که اینجا بودن همش یک تاپیک از ما جلو بودن
کاش ما هم برسیدم به این تاپیک
اخه بودن دوستایی که تو تاپیک بولتن ویزا بودن ولی متاسفانه به تاپیک کلیرنس نرسیدن همینجا یادشون را گرامی میدارم
امروز داشتم تاپیک کلیرنس 2014 را میخوندم رسیدم به 5 سپتامبر 2014 جمعه هم بود یک دوستی داشتیم که کارنت نشد بند خدا اومده بود کلی انرژی مثبت به 2014 ایها داده بود
یادش بخیر انشالله هرجا هست سلامت باشه
تشکر کنندگان: hilda60 ، Mahboy ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-16 ساعت 22:34)niloo_980 نوشته:  سلام
والدین من دیروز مصاحبه داشتن و پدرم یکضرب و مامانم کلیرنس خوردن. آفیسر به مامانم گفت زود کلیر میشین. حالا من چند سوال دارم:

۱ـ من استاتوس مامانمو چک کردم امروز ولی کیس نامبرو نمیشناسه. آیا به خاطر این که تازه مصاحبه تموم شده و باید صبر کرد یا اشکالی در کاره؟
۲ـ تا جایی که من پستارو خوندم فهمیدم که والدینم میتونن حتی یک ماهه هم بیان و نیازی نیست که حتمن ۶ ماه بمونن آمریکا. درسته؟ ولی نباید بیشتر از ۶ ماه خارج از آمریکا باشن. درسته؟

ممنون

در مورد سوال اولتون اگر تو سایت سفارت منظورتون هست، نمیدونم چون من به اونجا نرسید کارم ولی سایت سیس باید کیستون رو بشناسه و احتمالا یه جا دارید اشتباه میکنین مثلا شماره کیس رو فرمت درست نمیزنید، در مورد سوال دومتون هم کاملا درست دارید میگید، والدینتون حتی یک روزه هم میتونن بیان ولی بدون پاس سفید بیشتر از ۶ ماه نباید خارج از عمه ریکا باشن، موفق باشید
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: ebrahim1e ، Mahboy ، Daneshjo ، Alex 2014
دوستان یه سوال؟؟؟
ما موقع پر کردن فرم 260 آدرس دوستمون را دادیم که توی فلوریدا زندگی می کنن.مقصد ما سانفرانسیسکو و سن حوزه است.ایشون با خانومشون 3 هفته ی دیگه فلوریدا را برای همیشه ترک می کنن و می رن ویرجینیا زندگی کنن و ما چون آدرسی نداریم باید دوباره برای دریافت گرین کارت آدرس جدیدشون را بدیم.
الان می خواستم بدونم که چون ما وارد فرودگاه سانفرانسیسکو می شیم و باید آدرس جدید بدیم مشکلی پیش نمیاد که این آدرس توی ویرجینیاست؟؟؟
یا اداره ی مهاجرت بخوایم بریم ایرادی توش هست یا نه.
چون ما توی سن حوزه هیچ دوست و آشنایی نداریم. و این دوستمون از بهترین دوستان و قابل اعتماد ترین دوستانمون هستن.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-16 ساعت 23:23)Memolk نوشته:  دوستان یه سوال؟؟؟
ما موقع پر کردن فرم 260 آدرس دوستمون را دادیم که توی فلوریدا زندگی می کنن.مقصد ما سانفرانسیسکو و سن حوزه است.ایشون با خانومشون ۳ هفته ی دیگه فلوریدا را برای همیشه ترک می کنن و می رن ویرجینیا زندگی کنن و ما چون آدرسی نداریم باید دوباره برای دریافت گرین کارت آدرس جدیدشون را بدیم.
الان می خواستم بدونم که چون ما وارد فرودگاه سانفرانسیسکو می شیم و باید آدرس جدید بدیم مشکلی پیش نمیاد که این آدرس توی ویرجینیاست؟؟؟
چون ما توی سن حوزه هیچ دوست و آشنایی نداریم. و این دوستمون از بهترین دوستان و قابل اعتماد ترین دوستانمون هستن.
دوست عزيز هيچ مشكلي در تعويض ادرس نيست حتي سوال هم نمي پرسند كه چرا مي خواهيد عوض كنيد، با خيال راحت ادرس رو عوض كنيد ولي اميدوارم به مانند من كه تعويض ادرس به همين دليل مشابه شما در فرودگاه داشتم مشمول دريافت ديرتر گرين كارت نشويد( براي من دو ماه طول كشيد) البته نيازي هم بهش نداشتم در اون مدت...
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ed2008 ، Memolk ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-16 ساعت 23:42)SNSH نوشته:  
(2015-08-16 ساعت 23:23)Memolk نوشته:  دوستان یه سوال؟؟؟
ما موقع پر کردن فرم 260 آدرس دوستمون را دادیم که توی فلوریدا زندگی می کنن.مقصد ما سانفرانسیسکو و سن حوزه است.ایشون با خانومشون ۳ هفته ی دیگه فلوریدا را برای همیشه ترک می کنن و می رن ویرجینیا زندگی کنن و ما چون آدرسی نداریم باید دوباره برای دریافت گرین کارت آدرس جدیدشون را بدیم.
دوست عزيز هيچ مشكلي در تعويض ادرس نيست حتي سوال هم نمي پرسند كه چرا مي خواهيد عوض كنيد، با خيال راحت ادرس رو عوض كنيد ولي اميدوارم به مانند من كه تعويض ادرس به همين دليل مشابه شما در فرودگاه داشتم مشمول دريافت ديرتر گرين كارت نشويد( براي من دو ماه طول كشيد) البته نيازي هم بهش نداشتم در اون مدت...

نه ما که خروج نداریم از آمریکا داریم میریم که بمونیم.اگر هم بره به آدرس دوستمون بعدا برامون پست می کنن.تا ما یه آدرس دقیق بخوایم داشته باشیم یه مقدار زمان می بره. شما هم آدرس محل سکونتتون با آدرس گرین کارتتون فرق داشت ؟؟؟ممنون از راهنماییتون.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-16 ساعت 23:19)sarasara1 نوشته:  

ممنون

در مورد سوال اولتون اگر تو سایت سفارت منظورتون هست، نمیدونم چون من به اونجا نرسید کارم ولی سایت سیس باید کیستون رو بشناسه و احتمالا یه جا دارید اشتباه میکنین مثلا شماره کیس رو فرمت درست نمیزنید، در مورد سوال دومتون هم کاملا درست دارید میگید، والدینتون حتی یک روزه هم میتونن بیان ولی بدون پاس سفید بیشتر از ۶ ماه نباید خارج از عمه ریکا باشن، موفق باشید

توی برگه وب سایت سفارت ابوظبی رو داده برای چک کردن استاتوس . من کیس نامبرو بدون صفرهای وسط وارد میکنم که میگه موجود نیست. حالا باید جای دیگه چک کنم؟ لطفا راهنمایی کنید.

ممنون
ما بخاطر داشتن "پت" در اولین سفر مجبوریم یکی از پروازهای لوفتهانزا یا ترکیش رو انتخاب کنیم. دوستان کسی تجربه حمل حیوان خونگی با هیچ کدوم از این ایرلاین ها رو داره؟!
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
(2015-08-16 ساعت 23:59)niloo_980 نوشته:  
(2015-08-16 ساعت 23:19)sarasara1 نوشته:  

ممنون

توی برگه وب سایت سفارت ابوظبی رو داده برای چک کردن استاتوس . من کیس نامبرو بدون صفرهای وسط وارد میکنم که میگه موجود نیست. حالا باید جای دیگه چک کنم؟ لطفا راهنمایی کنید.

ممنون

ابوظبی سیستم شناسایی و کنترلی کندی داره نگران نباش ممکنه چندین روز طول بکشه اخرش اینه که یه ایمیل میزنی حل میشه مهم نیست سایت ceas رو چک کن
میتونن حتی ۲۴ ساعت برن امریکا و برگردن !!! ولی در نهایت طی ۵ سال اینده باید ۳ونیم سال امریکا باشن و مدت اقامت خارج از امریکاشون طی این ۵ سال بیشتر از ۶ ماه نباشه
شماره کیس2015 43xx تعداد 4 نفر مصاحبه 14 اپریل ابوظبی اپدیت ها 14,15,19,21,اپریل
19 می,
23 جون,
1جولای
ایمیل کلیرنس 4 جولای بعد از ایمیل پیگیری خودم
دریافت ویزا 13 جولای
اعلام کلیرنس در سایت ابوظبی انجام نشد !! و ظاهرا خیال نداره انجام بشه
ورود به امریکا : ۱۹ اگوست
ثبت نام سایت و واریز 165 دلار 20 آگوست
دریافت سوشال 3 هفته و 4 روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت یکماه و 3 روز بعد از ورود
خداوندا راضیم به انچه تو خواسته ای و به ان رضا داری. تسلیم!!Smile