کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
بهجت جان كجايى؟
لطفا يك كم انرژى مثبت تزريق كنين به تاپيك اولين سفر به امريكا كه احساس غربت زدگى نكنيم و بدونيم جويندگان كار و زندگى بهتر در اين ينگه دنيا تنها نيستن
Miss u
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Mahboy ، behjat ، moj21 ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-21 ساعت 07:51)fati.d نوشته:  دوستاني كه كرين كارتشونو كرفتن؛ از زماني كه تو سايت uscis.gov/home قسمت استاتوس جك شماره رسيدشون شناخته ميشه تا زمان تحويل كرين كارت جقد طول كشيد؟ واسه من به تاريخ ۱۰ aug يه بيام جايكزين شده و آخرش نوشته كه كارت به آدرستون بست ميشه؛ ولي هنوز خبري نيست؛ من ۶ روز ديكه برميكردم و نكرانم كه كرين كارتبه دستم نرسه تو اين مدت

مال ما تو uscis به تاريخ ٥ آگوست هست و هنوز خبرى نيست فكر كنم تو elis از وقتى بصورت closed ميشيم ٦-٥ روز طول ميكشه بياد كه مال ما هنوز optimized هست
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Mahboy ، moj21 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-21 ساعت 07:52)laleht نوشته:  بهجت جان كجايى؟
لطفا يك كم انرژى مثبت تزريق كنين به تاپيك اولين سفر به امريكا كه احساس غربت زدگى نكنيم و بدونيم جويندگان كار و زندگى بهتر در اين ينگه دنيا تنها نيستن
Miss u

لاله خانم من و همسرم هى دو دل مى شيم برا رفتن و باز مى گيم به خاطر اينده پسرمون بايد بريم لطفا يکم ما رو دلدارى بدهيد تا ارام بشويم شما تو اين مدتى ه اونجا هستيد پشيمان شديد از رفتن
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
تشکر کنندگان: behjat ، hilda60 ، nora ، moj21 ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام عزیزان، امیدوارم که همتون سلامت و امیدوار باشید، من تمام سعیمو برای پیدا کردن کار میکنم، ولی هنوز نشده،البته یک دفتر کاریابی که برای نگهداری سالمندان و کودکان فعالیت میکنه پیدا کردم و ثبت نام کردم و گفتند اگر موردی بود خبر میدن ، حتی گفتم که چهار روزش روهم live inهم میمونم اگر لازم باشه، شوهرم هم مشکلی نداره با نبودنم چون چاره نداره اعتراضی هم نداره? اگر پیدا شد که شد اگرم نشد بازهم میگردم، به قول دوستمون ،اینجا آمریکاست ما باید خودمونو پا به پاش جلو ببریم، راستش من پشیمان نشدم از آمدن چون باید حتما این دوره پنج ساله رو با تمام سختیهاش بگذرونم تا اقامت بگیرم و در آینده که بچه هام میان کانادا، ازشون دور نباشم، الان دوری بچه هام خیلی دلتنگم میکنه ولی آینده امیدوارم میکنه، شما اگر همه خانواده با هم هستید به نظر من نباید نا امید باشید چون اینجا شرایط رفاهیش برای خانواده ها و بچه ها همه جوره فراهمه، دوست جدید ایرانیم با ماهی ۴۰۰ دلار ماشین تویوتا مدل امسال رو خریده۲۱۰۰۰دلار، همه آخرین مدل ماشین سوارند قدم به قدم زمینهای ورزشی بزرگ پر از امکانات ورزشی، فروشگاهها پر از تنوع غذایی، چیزهایی که من اصلا نمیدونم چی هست، اکثرا ارزان و در دسترس، شرایط برای سن و سال ما هم که خوب و ایده آله ، آینده روشن برای خانواده ها، همه چیز خوبه ،هوا عالی احترام به همدیگر ، هیچ چیز ناراحت کننده ای برای من نداره، البته دلتنگی روزهای اول و دوری از شور و هیجانات خیابانهای شلوغ تهران و نبودن کنار هموطنامون برای من سخته، از اونطرف دیدن سردی روابط ایرانیهای اینجا هم آدمو اذیت میکنه ، من اخلاقا دوست دارم با همه سلام علیک کنم ولی اینجا همه از هم فراریند، ولی من رویه خودمو ادامه میدم شاید رو دو نفر تاثیر داشته باشه،
بهرحال شرایط هرکدوم از ما با هم فرق میکنه من شاید برای زندگی همیشگی اینجارو انتخاب نکنم و فقط ویزای رفت و آمدش برام مهم باشه، ولی برای شما که جوونید ودر شروع راه، حتما زندگی بهتری در پیش خواهد بود انشاالله
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
(2015-08-21 ساعت 10:10)behjat نوشته:  سلام عزیزان، امیدوارم که همتون سلامت و امیدوار باشید، من تمام سعیمو برای پیدا کردن کار میکنم، ولی هنوز نشده،البته یک دفتر کاریابی که برای نگهداری سالمندان و کودکان فعالیت میکنه پیدا کردم و ثبت نام کردم

به این سایت مراجعه کنید و در قسمت صفحات این هفته دنبال صفحه استخدام بگردید . کارهایی مثل نگهداری از سالمندان و کودکان را اگاهی استخدام دارند. http://www.haftehbazaar.com
در این سایت http://www.iranianhotline.com/Jobs.cfm هم می تونید چند اگهی نگهداری از سالمند و کودک را پیدا کنید البته اگهی ها در این سایت به زبان انگلیسی است
کیس نامبر: **2014AS42/محل مصاحبه: انکارا---> ابوظبی/ تعداد نفرات: 2/ کارنت : 9 ژانویه/ نامه دوم:17 ژانویه/مصاحبه:4W مارچ/ویزا یکضرب/ورود به امریکا:20 شهریور 93/ ساکن : لس آنجلس/دریافت گرین: 26 روز و سوشال:9 روز بعد از ورود
*** Seize the day ***
همسر من در بانکی در لس انجلس( منطقه انسینو) کار می کنه اگر کاری داشتین می تونه کمکتون کنه
تشکر کنندگان: h_researcher ، behjat ، Mahboy ، nora ، moj21 ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-21 ساعت 11:04)atriana نوشته:  
(2015-08-21 ساعت 10:10)behjat نوشته:  سلام عزیزان، امیدوارم که همتون سلامت و امیدوار باشید، من تمام سعیمو برای پیدا کردن کار میکنم، ولی هنوز نشده،البته یک دفتر کاریابی که برای نگهداری سالمندان و کودکان فعالیت میکنه پیدا کردم و ثبت نام کردم

به این سایت مراجعه کنید و در قسمت صفحات این هفته دنبال صفحه استخدام بگردید . کارهایی مثل نگهداری از سالمندان و کودکان را اگاهی استخدام دارند. http://www.haftehbazaar.com
در این سایت http://www.iranianhotline.com/Jobs.cfm هم می تونید چند اگهی نگهداری از سالمند و کودک را پیدا کنید البته اگهی ها در این سایت به زبان انگلیسی است

سلام ممنون من هفته بازار رو از ایران که بودیم مرتب رو سایتش چک میکردم اکثر آگهیهاش تکراریه ولی اون یکی رو حتما نگاه میکنم مرسی
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: nora ، moj21 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-21 ساعت 07:52)laleht نوشته:  بهجت جان كجايى؟
Miss u
ممنون لاله عزیز از لطفت من هستم عزیزم سعی میکنم از این به بعد با روحیه بهتر و امیدوارتر بنویسم که خدای نکرده دوستان رو هم نا امید نکرده باشم به امید موفقیت همه تازه واردها و کلیری همه بچه های منتظر
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، hilda60 ، Kia robani ، nora ، قصه گو ، moj21 ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-08-21 ساعت 10:10)behjat نوشته:  سلام عزیزان، امیدوارم که همتون سلامت و امیدوار باشید، من تمام سعیمو برای پیدا کردن کار میکنم، ولی هنوز نشده،البته یک دفتر کاریابی که برای نگهداری سالمندان و کودکان فعالیت میکنه پیدا کردم و ثبت نام کردم و گفتند اگر موردی بود خبر میدن ، حتی گفتم که چهار روزش روهم live inهم میمونم اگر لازم باشه، شوهرم هم مشکلی نداره با نبودنم چون چاره نداره اعتراضی هم نداره? اگر پیدا شد که شد اگرم نشد بازهم میگردم، به قول دوستمون ،اینجا آمریکاست ما باید خودمونو پا به پاش جلو ببریم، راستش من پشیمان نشدم از آمدن چون باید حتما این دوره پنج ساله رو با تمام سختیهاش بگذرونم تا اقامت بگیرم و در آینده که بچه هام میان کانادا، ازشون دور نباشم، الان دوری بچه هام خیلی دلتنگم میکنه ولی آینده امیدوارم میکنه، شما اگر همه خانواده با هم هستید به نظر من نباید نا امید باشید چون اینجا شرایط رفاهیش برای خانواده ها و بچه ها همه جوره فراهمه، دوست جدید ایرانیم با ماهی ۴۰۰ دلار ماشین تویوتا مدل امسال رو خریده۲۱۰۰۰دلار، همه آخرین مدل ماشین سوارند قدم به قدم زمینهای ورزشی بزرگ پر از امکانات ورزشی، فروشگاهها پر از تنوع غذایی، چیزهایی که من اصلا نمیدونم چی هست، اکثرا ارزان و در دسترس، شرایط برای سن و سال ما هم که خوب و ایده آله ، آینده روشن برای خانواده ها، همه چیز خوبه ،هوا عالی احترام به همدیگر ، هیچ چیز ناراحت کننده ای برای من نداره، البته دلتنگی روزهای اول و دوری از شور و هیجانات خیابانهای شلوغ تهران و نبودن کنار هموطنامون برای من سخته، از اونطرف دیدن سردی روابط ایرانیهای اینجا هم آدمو اذیت میکنه ، من اخلاقا دوست دارم با همه سلام علیک کنم ولی اینجا همه از هم فراریند، ولی من رویه خودمو ادامه میدم شاید رو دو نفر تاثیر داشته باشه،
بهرحال شرایط هرکدوم از ما با هم فرق میکنه من شاید برای زندگی همیشگی اینجارو انتخاب نکنم و فقط ویزای رفت و آمدش برام مهم باشه، ولی برای شما که جوونید ودر شروع راه، حتما زندگی بهتری در پیش خواهد بود انشاالله
سلام به سلامتی ، منم 2 هفته دیگه میام لس آنجلس طرفای westeood، اونجا 10 روز هستم دعا کنید
تشکر کنندگان: M.d ، behjat ، tandis_n_m ، Alex 2014
سلام دوستانی که تازه رفتید
1. آیا به جز ssn و اگه وقت شد باز کردن حساب بانکی کارر واجبی هست که اونجا انجام بدم؟( من 10 روزه میخوام برم و برگردم و آدرس دوستانم رو دادم که مورد اعتمادن و برام میارن کارت و ssn رو)
2. هوای لس آنجلس الان چطوره؟
3. کدوم ایرلاین از همه بهتره . میخواستم با اتحاد بگیرم چون fbi check تو ابوظبی هست نگرانیه اینو دارم از پرواز بعدی جا بمونم کسی تجربه داره؟

ممنون میشم هر کی درمورد سوالات من پاسخی داره ارسال کنه
تشکر کنندگان: Alex 2014
سلام دوستان. كسي تجربه تغيير تاريخ برگشت با هواپيمايي قطر رو داشته؟ ميدونم كه نفري ١٠٠$ جريمه داره. اگر بعد از ورود برگشت رو بخوايم تغيير بديم بصورت one way ميشه بليط برگشت؟
كيس نامبر ٣٣٠٠- كيس ٢ نفره (برنده همسرم)- ارسال فرم ٩ آگوست- كارنت ٩ دسامبر- دريافت نامه ٢٣ ژانويه- مصاحبه ٩ مارچ آنكارا- آپديت ٢٠ مارچ-٢٤ ژوئن آپديت شبانه- ٢٥ ژوئن آپديت ايميل- ٢٧ ژوئن كلير بعد از ١١٠ روزSmile اولين ورود ٣٠ آگوست
(2015-08-21 ساعت 10:10)behjat نوشته:  سلام عزیزان، امیدوارم که همتون سلامت و امیدوار باشید، من تمام سعیمو برای پیدا کردن کار میکنم، ولی هنوز نشده،البته یک دفتر کاریابی که برای نگهداری سالمندان و کودکان فعالیت میکنه پیدا کردم و ثبت نام کردم و گفتند اگر موردی بود خبر میدن ، حتی گفتم که چهار روزش روهم live inهم میمونم اگر لازم باشه، شوهرم هم مشکلی نداره با نبودنم چون چاره نداره اعتراضی هم نداره? اگر پیدا شد که شد اگرم نشد بازهم میگردم، به قول دوستمون ،اینجا آمریکاست ما باید خودمونو پا به پاش جلو ببریم، راستش من پشیمان نشدم از آمدن چون باید حتما این دوره پنج ساله رو با تمام سختیهاش بگذرونم تا اقامت بگیرم و در آینده که بچه هام میان کانادا، ازشون دور نباشم، الان دوری بچه هام خیلی دلتنگم میکنه ولی آینده امیدوارم میکنه، شما اگر همه خانواده با هم هستید به نظر من نباید نا امید باشید چون اینجا شرایط رفاهیش برای خانواده ها و بچه ها همه جوره فراهمه، دوست جدید ایرانیم با ماهی ۴۰۰ دلار ماشین تویوتا مدل امسال رو خریده۲۱۰۰۰دلار، همه آخرین مدل ماشین سوارند قدم به قدم زمینهای ورزشی بزرگ پر از امکانات ورزشی، فروشگاهها پر از تنوع غذایی، چیزهایی که من اصلا نمیدونم چی هست، اکثرا ارزان و در دسترس، شرایط برای سن و سال ما هم که خوب و ایده آله ، آینده روشن برای خانواده ها، همه چیز خوبه ،هوا عالی احترام به همدیگر ، هیچ چیز ناراحت کننده ای برای من نداره، البته دلتنگی روزهای اول و دوری از شور و هیجانات خیابانهای شلوغ تهران و نبودن کنار هموطنامون برای من سخته، از اونطرف دیدن سردی روابط ایرانیهای اینجا هم آدمو اذیت میکنه ، من اخلاقا دوست دارم با همه سلام علیک کنم ولی اینجا همه از هم فراریند، ولی من رویه خودمو ادامه میدم شاید رو دو نفر تاثیر داشته باشه،
سلام.من چندتایی ازپستهای شماروخونده بودم وبرام واقعا سوال بودکه چرا وقتی بچه هاتون ایرانند رفتین اونجا واینقدر دارین سختی هاروتحمل میکنین ولی حالا باخوندن این پست واقعا شماروتحسین میکنم .راستش همسرمن فعلا نمیتونه ماروبطوردایم همراهی کنه وبرای منم دوپاره شدن خانواده خیلی مشکله چون سالهای زیادی درشهرهای کوچک وبزرگ ایران زندگی کرده ام ولی همیشه خانواده راکنارهم نگه داشتم حالادقیقا مثل شما بخاطر فرزندانم حاضربه مهاجرت شدم چون هرد نوجوانند ودیریازود برای ادامه تحصیل ازمادورمیشدن گفتم اینطوری شایدبازم بتونیم همه کنارهم جمع شیم.خیلی از روحیتون قوت قلب گرفتم امیدوارم به زودی زود کارخوبی پیداکنین وفکرتون راحت شه.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
تشکر کنندگان: Kia robani ، laleht ، ARSAMNEW ، Memolk ، قصه گو ، moj21 ، Alex 2014
از دوستان كسي اواخر مهر ماه نميخواد تنهايي بره لس آنجلس و سانفرانسيسكو كه با هم بريم من يك ماهي ميخوام برم برگردم
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
آيا ساخت فقط يك اكانت براي ١٦٥ دلار يك زوج كافيه يعني مثلا فقط فرد برنده اكانت بسازه و همسرش هم در همان اكانت ١٦٥ دلارو پرداخت ميكنه يا جداگانه با دو اكانت بايد ١٦٥ دلارو پرداخت كرد؟
برنده لاتاري ٢٠١٥/دونفر/ورود به امريكا اكتبر٢٠١٥/ ميامي فلوريدا
تشکر کنندگان: jupiterx ، Alex 2014
اكثر بچه دارها از من سوال كردن كه بيايم يا نيايم و خلاصه حالا كه موقع عمل رسيده استرس گرفتن :
خوب راستشو بخواين اينا همه به خود آدم بستگى داره كه چى بخواد و چى واسش اهميت داره
اينجا واسه بچه كه بهترين هست و نبايد شك كرد راستش قبلا هم گفتم مدرسه اى كه پسرم رو ثبت نام كردم از دانشگاه شيراز كه من توش درس خوندم بزرگتره .هنوز اينجا مدارس باز نشده ولى در حياط و زمين ورزشى باز هست و پسر من هر روز عصر ميره بازى البته باز بشه اونوقت بهتر ميشه درباره شيوه آموزش هم صحبت كرد
در مورد بچه شك نكنين كه همه چيز واسش بهترين خواهد بود
هوا عاليه، آرامش خاصى تو مردم هست من هر روز كه سركار ميرفتم حداقل يكى دو نفر رو ميديدم كه عصبى در حال دعوا و فحش دادن هستن يا نااميد از زندگى كه اينو اصلا اينجا نديدم
اما در مورد خودمون كه يه اصل مهم سن و سال هست اكثر شما ها زير ٤٠ سال هستين كه خوب بهتر از ما هست كه بالاى ٤٠ هستيم هرچه سن بالاتر ميره وفق پذيرى با شرايط جديد و تحمل تغيير سخت تر ميشه
بايد ديد چقدر قابليت پذيرش تغيير و بعبارتي از صفر شروع كردن در شما هست مثلا خود ما تو ايران خونه و ماشين مال خودمون بود و اينقدر بود كه هر سال يكى دو سفر هم به انگلستان يا كشورهاى اروپايى ديگه داشتيم اما الان خونه اجاره اى و بدون ماشين كه فعلا هم داريم از جيب ميخوريم خوب شايد خيلى ها همينو كه بشنون بگن شما ديوونه بودين رفتين و چى كم داشتين
اينا ديگه به خود آدم بستگى داره البته اينم بگم شوهرم به اندازه خودم تمايل به اينكار نداشت ولى اينجا كه اومده و إمكانات واسه بچه رو كه ميبينه نرمتر شده
من نميگم اگه تو ايران ميمونديم بچه مون چيزى نميشد چون خود من تو اون مملكت بزرگ شدم و درس خوندم و تحصيلات تكميلى با رتبه شاگرد أولى دارم پس تو ايران هم ميشه موفق بود اما بايد ديد به ازاءش در مقايسه با هم سن و سالهاى خودم و هم رشته هاى خودم كه اينجا بودن چى ها رو از دست دادم اونوقت ميشه بسطش داد به همه چيز
مهاجرت شهامت و استقامت ميخواد كه هر كسى از پسش بر نمياد
سخته خيلى هم سخته ما هردو شاغل با حقوق خوب بوديم و الان تو خونه بر دل هم دنبال كار بعد از يه مدتى آدم ديگه خسته ميشه و هرچه جوونتر باشى راحت تر اين مرحله رو پشت سر ميزارى اما اگه قرار باشه يه چند وقت سختى بكشى ولى بعدش به اونى كه دوست دارى برسى چرا كه نه
داييم چندين سال امريكا بوده وقتى رفتم ازش خداحافظى كنم گفت برو گرين كارتت رو بگير و بيا هيچ جاى دنيا به راحتى ايران نميشه پول مفت درآورد خوب شايد راست ميگه
بچه هايى كه مثل من شركت دولتى كار كردن ميدونن كه نصف روز رو يا دارى با همكارا قصه ميگى و چاى ميخورى و اينترنت بازى ميكنى (البته اونايى كه مثل ما ارباب رجوع ندارن رو ميگم) و سر ماه هم حقوق ميگيرى بله اينجا از اين خبرا نيست .
بايد با خودتون خلوت كنين ببينين به ازاء اين مهاجرت چى ها رو از دست ميدين و چى ها رو بدست ميارين
يكى از بچه ها از من پرسيد چيكار كنم از كار استعفا بدم گفتم نه منم استعفا ندادم و مرخصى بدون حقوق گرفتم اما الان به اين فكر نميكنم كه خوب بر ميگردم بدترين حالت اينه كه بيايى اينجا و نه دل موندن داشته باشى و نه دل برگشت و اين دو دلى باعث ميشه بيچاره بشى
اگه بخوام حرف بزنم حالا حالا ها بايد بنويسم تازه اينا سلايق و نظرات من هست كه هر كسى عقيده خودشو داره و بايد تصميم گرفت آدم هيچوقت نميتونه همه چيز رو با هم داشته باشه پس يه جايى بايد تصميم بگيره از دست دادن چه چيزايى براش راحت و چه چيزايى سخته و اونوقت انتخاب كنه
يادتون هم باشه هيچوقت به حرف مردم اهميت ندين كه واى الان فلانى چى ميگه چى نميگه كه ما ايرانى ها هميشه از همينجا بدترين ضربه رو ميخوريم
يه مطلب ديگه اينكه مهاجرت تصميمى هست كه زن و شوهر با هم ميگيرن پس اگه اومدين و شرايط اوايلش بر وفق مراد نبود قرار نيست هركسى به اون يكى سركوفت بزنه كه تو باعث شدى و ....... چون اين خطرناكترين و بدترين چيز در پروسه مهاجرته
ولى يه چيز ديگه هم يادتون باشه آدمايى كه شهامت تغيير ندارن و به يه زندگى روتين قناعت ميكنن معمولا در زندگى موفقيت خاصى بدست نميارن ولى باز هم بشينين بقول قديميا سنگاتون رو با هم وابكنين و ببينين كدوم طرف ترازو سنگين تره

بعدشم بابا جان مرگ كه نيست نهايت ٥ سال سختى و يه پاسپورت خوشگل هست اينطورى تا آخر عمر خيالتون راحته كه بچه نميگه شما ها اين فرصت رو از من گرفتين راستش اگه قرار بود بترسين و نياين پس خدا خيرتون بده چرا ثبت نام كردين و شانس برندگى و ويزا رو از يكى ديگه گرفتين Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
اين آخرى رو از روى شوخى نوشتم تروخدا به دل نگيرين كه يه شوخى بود از طرف خواهرتون Wink
(2015-08-20 ساعت 05:59)reza.aa نوشته:  
(2015-08-20 ساعت 05:48)laleht نوشته:  
(2015-08-20 ساعت 03:32)reza.aa نوشته:  تجربه ۱۰۵$
برید و این پست رو بخونید

http://www.mohajersara.com/Thread-%D8%B3...#pid648211

فداى سرتون آقا رضا بقول قديميا صدقه سر عزيزاتون
درعوض برين يه اسفند دود كنين كه ركورد كاريابى رو تو ماهايى كه با هم وارد شديم شكوندين
ايشالا بيش از پيش موفق باشين
مرسی اما خیلی ناراحتم کرد
همه اینکه شیرینی پی چک رو تلخ کرد هم دوستم رو رنجونم
و این بیشتر ناراحتم کرد
امیدوارم دیگران اشتباه من رو تجربه نکنن
آقا رضا شما با این تجربه و مطرح کردنش به نظر من کار بزرگی کردی بابت این موضوع ازت متشکرم.
تشکر کنندگان: laleht ، ARSAMNEW ، Daneshjo ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان