کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان برای اقامت موقت حدود یک هفته تا 10 روز هتل رو پیشنهاد میکنید یا اتاق ؟؟ کسی تجربه گرفتن اتاق از سایت airbnb رو داره ؟ چون نوشته از حداقل یک روز هم میشه بوک کرد . آیا رزو اتاق از یه خونه هست ؟ چون اسم صاحبخونه رو هم نوشته .
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان: ریحانا ، Daneshjo ، Alex 2014
دوستانی که تجربه سفر داشتند؛ الاتحاد یا امارات؟ پرواز امارات a380 هست و خود هواپیما به مراتب بهتر از الاتحاد.در مورد مقایسه خدمات و سرویس و ... راهنمایی بفرمایید.
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-22 ساعت 11:01)lotttery2015 نوشته:  سلام دوستان برای اقامت موقت حدود یک هفته تا ۱۰ روز هتل رو پیشنهاد میکنید یا اتاق ؟؟ کسی تجربه گرفتن اتاق از سایت airbnb رو داره ؟ چون نوشته از حداقل یک روز هم میشه بوک کرد . آیا رزو اتاق از یه خونه هست ؟ چون اسم صاحبخونه رو هم نوشته .

درود.اولا برای درخواست، باید عضو سایت شوید.برای این کار هم حتما باید از وی p ان استفاده کنید.چون این سایت به تقریبا همه جای دنیا مثل زیمبابوه خدمات میده اما به ایران نه.بعد باید خودتون رو معرفی کنید و یک شماره تلفن در جایی غیر از ایران برای verifyبدید که اگه درخواستتون قبول شد بتونن از طریق تلفن هم به شما اطلاع بدن.ضمنا برای پرداخت نیاز به ویزا یا مستر کارت و یا سایر کارت های بین المللی پرداخت دارید.نکته مهم مطالعه کامل توضیحات هست به ویژه بخش دسترسی مهمانان و قوانین و مقررات.برای رزرو یک اتاق از یک خونه هم باید فیلتر private room رو فعال کنید.
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
تشکر کنندگان: lotttery2015 ، sh_mm10 ، ARSAMNEW ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-22 ساعت 11:10)HTQ نوشته:  
(2015-08-22 ساعت 11:01)lotttery2015 نوشته:  سلام دوستان برای اقامت موقت حدود یک هفته تا ۱۰ روز هتل رو پیشنهاد میکنید یا اتاق ؟؟ کسی تجربه گرفتن اتاق از سایت airbnb رو داره ؟ چون نوشته از حداقل یک روز هم میشه بوک کرد . آیا رزو اتاق از یه خونه هست ؟ چون اسم صاحبخونه رو هم نوشته .

درود.اولا برای درخواست، باید عضو سایت شوید.برای این کار هم حتما باید از وی p ان استفاده کنید.چون این سایت به تقریبا همه جای دنیا مثل زیمبابوه خدمات میده اما به ایران نه.بعد باید خودتون رو معرفی کنید و یک شماره تلفن در جایی غیر از ایران برای verifyبدید که اگه درخواستتون قبول شد بتونن از طریق تلفن هم به شما اطلاع بدن.ضمنا برای پرداخت نیاز به ویزا یا مستر کارت و یا سایر کارت های بین المللی پرداخت دارید.نکته مهم مطالعه کامل توضیحات هست به ویژه بخش دسترسی مهمانان و قوانین و مقررات.برای رزرو یک اتاق از یک خونه هم باید سد غیرقابل عبور private room رو فعال کنید.
خوبی این سایت اینه که ابشنهای زیادی وجود دارد از موقعیت گرفته تا قیمت
و فکر کنم یکی از حسناش هم اینه که میتونید از صابخونه کمک بگیرید برای انجام یه سری کارها
فقط ابهام من الان امنیت این جاهاست و برای ماها که تا الان اینکار رو نکردیم پذیرفتنش سخته
شماره کیس: 2015AS 51xx
تعداد افراد کیس : 2 نفر
تاریخ مصاحبه:12 می ایروان
اپدیت ها: 13 می هر دو کیس روزانه- 15 می هر دو کیس شبانه- 18 می و 19 می کیس اصلی شبانه_7 جولای کیس اصلی روزانه_21 جولای کیس اصلی شبانه و 22 جولای کیس اصلی روزانه و اعلام شماره کیس در سایت سفارت برای کلیر شدن
مقصد: هیوستون
تشکر کنندگان: jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-22 ساعت 11:48)mahtaji نوشته:  

درود.اولا برای درخواست، باید عضو سایت شوید.برای این کار هم حتما باید از وی p ان استفاده کنید.چون این سایت به تقریبا همه جای دنیا مثل زیمبابوه خدمات میده اما به ایران نه.بعد باید خودتون رو معرفی کنید و یک شماره تلفن در جایی غیر از ایران برای verifyبدید که اگه درخواستتون قبول شد بتونن از طریق تلفن هم به شما اطلاع بدن.ضمنا برای پرداخت نیاز به ویزا یا مستر کارت و یا سایر کارت های بین المللی پرداخت دارید.نکته مهم مطالعه کامل توضیحات هست به ویژه بخش دسترسی مهمانان و قوانین و مقررات.برای رزرو یک اتاق از یک خونه هم باید سد غیرقابل عبور private room رو فعال کنید.
و فکر کنم یکی از حسناش هم اینه که میتونید از صابخونه کمک بگیرید برای انجام یه سری کارها
فقط ابهام من الان امنیت این جاهاست و برای ماها که تا الان اینکار رو نکردیم پذیرفتنش سخته
سلام از نظر امنیت خیالتون کاملا راحت باشه من تو دو تا اتاق از این سایت مستقر شدم و امنیت هردوش عالی بود هیچ مشکلی نداره این خونه دومی که زیر نظر دوربین پلیس چک ۲۴ساعته میشه کلا خوبه فقط یکماهه بگیرید بهتره به تمام کارهاتون میرسید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: mahtaji ، lotttery2015 ، areb1356 ، Memolk ، lighthouse ، ARSAMNEW ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-22 ساعت 11:58)behjat نوشته:  
(2015-08-22 ساعت 11:48)mahtaji نوشته:  

سلام از نظر امنیت خیالتون کاملا راحت باشه من تو دو تا اتاق از این سایت مستقر شدم و امنیت هردوش عالی بود هیچ مشکلی نداره این خونه دومی که زیر نظر دوربین پلیس چک ۲۴ساعته میشه کلا خوبه فقط یکماهه بگیرید بهتره به تمام کارهاتون میرسید
امکانش هست راجع تمیزی خونه ها هم توضیح بدید با عکسایی که میبینیم مطابقت داره؟
من برا ارمنستان از سایت هیور خونه گرفتم کاملا مطابق باهمونی بود که تو عکس بود خیلی خوب و تمیز و من واقعن راضی بودم
اپدیت ها: 13 می هر دو کیس روزانه- 15 می هر دو کیس شبانه- 18 می و 19 می کیس اصلی شبانه_7 جولای کیس اصلی روزانه_21 جولای کیس اصلی شبانه و 22 جولای کیس اصلی روزانه و اعلام شماره کیس در سایت سفارت برای کلیر شدن
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Daneshjo ، Alex 2014
با سلام .
دوستان سوالي داشتم . فرض كنيد پرواز اولين ورود يك روز قبل از اتمام ويزا باشد و احتمالا روز اتمام وارد فرودگاه مربوطه شويم . آيا مشكلي پيش مي آيد ؟
كيس 2000-2001 خانوادگي f4 . تكميل مدارك 2009 - 2011 . مصاحبه ابوظبي دسامبر 2014 .دريافت برگه آبي . از زمان مصاحبه تا بحال 4 بار اپديت شده ايم و بعد از 5/5 ماه كلير و يك ماه بعد از كلير ويزا دريافت كردم .متاسفانه ايميل ام باز نمي شود و اگر كاري بود پيام خصوصي بدهيد .
سلام، دوستان لطفا پاسخ بديد، بعد از اولين ورود به usa ، بعد از دريافت گرين كارت و سوشيال چه مدت بدون مشكل مي تونيم خارج از آمريكا باشيم، سه ماه؟ 6 ماه؟ يكسال؟
شماره کیس:6xxx
تاریخ ارسال فرم ها: 8 Jun
سفارت: آنکارا
تاريخ مصاحبه: 5 اگوست
وضعيت: يكضربBig Grin
دريافت از پست: 6 اگوست
سلام دوستان یه سوال...
کسایی که اطلاعات یا تجربه رفتن به آمریکا با پرواز الاتحاد رو دارن، میشه بگن کارای مهاجرت تو فرودگاه ابوظبی چقدر طول می‌کشه؟ پروازی که من دارم می‌گیرم 2 ساعت توقف تو ابوطبی داره، به نظرتون به کارامون می‌رسیم؟
شماره کیس:2015AS47XX ... تاریخ رویت قبولی:4 May...سفارت:آنکارا ... تعداد افراد کیس :۲ نفر... تاریخ مصاحبه: 6 می... وضعیت: Issued... مقصد: سن‌حوزه... آپدیت‌ها: نفر اصلی: 7، 12، 19 می و 20 جولای و نفر دوم: 7 و 12 می...  کلیر: هر دو نفر 29 جولای... صدور ویزا: هر دو نفر 11 آگوست  Big GrinWink
(2015-08-22 ساعت 13:01)remarya نوشته:  سلام، دوستان لطفا پاسخ بديد، بعد از اولين ورود به usa ، بعد از دريافت گرين كارت و سوشيال چه مدت بدون مشكل مي تونيم خارج از آمريكا باشيم، سه ماه؟ ۶ ماه؟ يكسال؟

شش ماه بدون مشکل
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، k1_m_1358 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-22 ساعت 13:01)remarya نوشته:  سلام، دوستان لطفا پاسخ بديد، بعد از اولين ورود به usa ، بعد از دريافت گرين كارت و سوشيال چه مدت بدون مشكل مي تونيم خارج از آمريكا باشيم، سه ماه؟ ۶ ماه؟ يكسال؟
بهترين حالت 6 ماه 6 ماه است . اگه دوست داشتي بيشتر بماني بهتره به بخش پاس سفيد مراجعه شود كه كامل همه چيز را توضيح داده .
كيس 2000-2001 خانوادگي f4 . تكميل مدارك 2009 - 2011 . مصاحبه ابوظبي دسامبر 2014 .دريافت برگه آبي . از زمان مصاحبه تا بحال 4 بار اپديت شده ايم و بعد از 5/5 ماه كلير و يك ماه بعد از كلير ويزا دريافت كردم .متاسفانه ايميل ام باز نمي شود و اگر كاري بود پيام خصوصي بدهيد .
(2015-08-22 ساعت 13:04)pmoudi نوشته:  سلام دوستان یه سوال...
کسایی که اطلاعات یا تجربه رفتن به آمریکا با پرواز الاتحاد رو دارن، میشه بگن کارای مهاجرت تو فرودگاه ابوظبی چقدر طول می‌کشه؟ پروازی که من دارم می‌گیرم ۲ ساعت توقف تو ابوطبی داره، به نظرتون به کارامون می‌رسیم؟
منم با اتحاد رزرو کرده بودم اما بخاطر همین سوال و مشکلی که احتمالا پیش بیاد رفتم کنسل کردم با امارات میخوام بگیرم . از دوستانم قبل تر پرسیدم 2-3 بار دیدم کسی جواب نداد ریسک نکردم
تشکر کنندگان: pmoudi ، ARSAMNEW ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-22 ساعت 13:35)سامانتاوآرش نوشته:  
(2015-08-22 ساعت 13:04)pmoudi نوشته:  سلام دوستان یه سوال...
کسایی که اطلاعات یا تجربه رفتن به آمریکا با پرواز الاتحاد رو دارن، میشه بگن کارای مهاجرت تو فرودگاه ابوظبی چقدر طول می‌کشه؟ پروازی که من دارم می‌گیرم ۲ ساعت توقف تو ابوطبی داره، به نظرتون به کارامون می‌رسیم؟
منم با اتحاد رزرو کرده بودم اما بخاطر همین سوال و مشکلی که احتمالا پیش بیاد رفتم کنسل کردم با امارات میخوام بگیرم . از دوستانم قبل تر پرسیدم ۲-۳ بار دیدم کسی جواب نداد ریسک نکردم
منم با الاتحاد بلیط گرفتم ولی با استاپ سه ساعت و نیم
اکثرا دوستان گفته بودن سه ساعت وقت نیازه
تشکر کنندگان: pmoudi ، Memolk ، Daneshjo ، Alex 2014
در رابطه با کارای مهاجرتی توی ابوظبی

موقعی که هواپیما نشست چون کلا یه دونه کوله پشتی داشتم و چیزی هم دستم نبود با سرعت سه برابر راه رفتن بقیه افراد سبقت میگرفتم توی راهروها

چون مسیر بین پرواز ورودی تا ترمینال 59 کلی راهه
من انقدر تند راه رفتم که نفر پنجم شدم

کلا بیست دقیقه طول کشید و سه ساعت هم بیکار نشستم تا پرواز بعدی
شماره کیس 0XX
ایروان
ویزا
ورود به آمریکا
تشکر کنندگان: h_researcher ، Siamak ، ofrfar ، areb1356 ، pmoudi ، sara mohajer ، A_A ، ریحانا ، Memolk ، M.d ، moj21 ، bahar101 ، قصه گو ، ARSAMNEW ، babak12 ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-22 ساعت 10:33)k1_m_1358 نوشته:  سلام يه گزارش كوتاه:
٧ جولاي ورود به امريكا
٨ جولاي واريز ١٦٥ دلار گرين كارت
٨ جولاي مراجعه براي سوشيال
١٢ جولاي دريافت سوشيال
٢٠ جولاي امتحان ايين نامه و قبولي بار اول
٢٤ جولاي امتحان درايو و قبولي بار اول و دريافت گواهينامه موقت
١٨ آگوست سايت اليس از حالت optimized به حالت closed

خيييلي هم عالي... كدوم شهر هستيد كه انقدر زود وقت امتحان گرفتيد؟
كيس نامبر ٣٣٠٠- كيس ٢ نفره (برنده همسرم)- ارسال فرم ٩ آگوست- كارنت ٩ دسامبر- دريافت نامه ٢٣ ژانويه- مصاحبه ٩ مارچ آنكارا- آپديت ٢٠ مارچ-٢٤ ژوئن آپديت شبانه- ٢٥ ژوئن آپديت ايميل- ٢٧ ژوئن كلير بعد از ١١٠ روزSmile اولين ورود ٣٠ آگوست
تشکر کنندگان: A_A ، omid man ، M.d ، moj21 ، bahar101 ، ARSAMNEW ، Daneshjo ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان