کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-08-24 ساعت 13:37)Kia robani نوشته:  
(2015-08-24 ساعت 09:54)sunn789 نوشته:  سلام دوستان فردا اولین روز مدرسه ست خدایا به امید تو ما که شروع کردیم حرکت اول برای بچه ها محط جدید و دوستان جدید

کدوم ایالت هستید؟
تگزاس
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-24 ساعت 10:52)Memolk نوشته:  
(2015-08-24 ساعت 09:54)sunn789 نوشته:  سلام دوستان فردا اولین روز مدرسه ست خدایا به امید تو ما که شروع کردیم حرکت اول برای بچه ها محط جدید و دوستان جدید

موفق باشید قطعا مهمترین قدم برای ما بچه دارها برخورد اولیه ی بچه ها با محیط جدیده (البته پسر من هنوز وقت مدرسه رفتنش نیست) ولی مطمئن باشید بچه ها خیلی زودتر راحتتر و بهتر از ما بزرگترها با محیط جدید منطبق می شن و مخصوصا اگر محیط و مدرسه ی ایران را هم دیده باشن حتما تفاوت ها را متوجه می شن و از لحظه لحظه هاشون لذت می برن.Smile
شايد كوچولوتون چون مدرسه نرفته هنوز اوضاع شما بهتر باشه
من نگرانيم اينه كه چون ايران مدرسه رفته و خيلى مدرسه و دوستاش رو دوست داشته اينجا ببينه بخاطر زبان راحت نميتونه ارتباط برقرار كنه و دوست تو مدرسه نداره يه وقت جا نزنه
مشكل ديگه اينكه ما اين بچه رو تو ايران پاستوريزه بار آورديم و اصلا فست فود نخورده ماكزيمم ناگت مرغ حالا موندم ناهار اينجا چى ميشه اينا تو ايران هر روز پلو داشتن Big Grin Big Grin Big Grin
البته جمعه جلسه آشنايى واسه ورودى هاى جديد هست تا بريم ببينيم اوضاع از چه قراره
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: babak12 ، areb1356 ، behjat ، nora ، Memolk ، Kia robani ، ریحانا ، قصه گو ، Mahboy ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-24 ساعت 09:22)farnaz100 نوشته:  
(2015-08-22 ساعت 20:01)laleht نوشته:  
(2015-08-22 ساعت 08:16)farnaz100 نوشته:  [quote='laleht' pid='651072' dateline='1440176397']

لاله جان ممنون بابت اطلاعاتی که دادین

امیدوارم به زودی زود کار مورد نظرتون رو پیدا کنید و موفق باشین...اتفاقا ماهم فعلا تگزاس رو در نظر داریم هم بخاطر کمتر بودن هزینه ها و هم هوای گرمی که داره ولی هنوز در ابتدای مسیریم و راجع به ایالتهای دیگه تحقیق می کنیم و چقدر خوبه که دوستان خوبی مثل شما تجربیاتشون رو در اختیار دیگران قرار میدن...

موفق باشى عزيزم فقط شنيدم هواش مثل بندرعباس يا عسلويه هست
راست و دروغش رو بايد بچه هايى كه رفتن بگن
من خودم سرما رو به گرما ترجيح ميدم Big Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Memolk ، ریحانا ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-24 ساعت 18:01)laleht نوشته:  

موفق باشید قطعا مهمترین قدم برای ما بچه دارها برخورد اولیه ی بچه ها با محیط جدیده (البته پسر من هنوز وقت مدرسه رفتنش نیست) ولی مطمئن باشید بچه ها خیلی زودتر راحتتر و بهتر از ما بزرگترها با محیط جدید منطبق می شن و مخصوصا اگر محیط و مدرسه ی ایران را هم دیده باشن حتما تفاوت ها را متوجه می شن و از لحظه لحظه هاشون لذت می برن.Smile
من نگرانيم اينه كه چون ايران مدرسه رفته و خيلى مدرسه و دوستاش رو دوست داشته اينجا ببينه بخاطر زبان راحت نميتونه ارتباط برقرار كنه و دوست تو مدرسه نداره يه وقت جا نزنه
مشكل ديگه اينكه ما اين بچه رو تو ايران پاستوريزه بار آورديم و اصلا فست فود نخورده ماكزيمم ناگت مرغ حالا موندم ناهار اينجا چى ميشه اينا تو ايران هر روز پلو داشتن Big Grin Big Grin Big Grin

نه لاله جان وضعیت من هم به نوعی فرقی نداره پسر من دقیقا مهر ماه 3 سالش می شه و باید حتما مهد کودک بره زبان مادریش را هنوز نصفه نیمه حرف می زنه و همون ناگت مرغ را هم تا حالا نخورده و تنها دستپخت متفاوت دستپخت مامان بزرگها بوده و هنوز هم پوشکه. و خوب به هر حال برای ارتباط برقرار کردن با محیط و زود زبان یاد گرفتن حتما حتما در بدو ورود باید وارد جامعه بشه و یک موضوع دیگه اینکه این بچه ی 2 سال و 10 ماهه الان و 3 ساله ی در موقع ورود توی همین عمر کوتاه زندگیش تنها کسی را که از صبح چشم باز کرده دیده من بودم. حالا حساب کنید از صبح بخواد بره مهد و عصری بیاد.
ولی من باز هم می گم که انعطاف پذیری بچه ها بسیار بالاست و قطعا و مطمئنا بهتر از ما بزرگتر ها می تونن با با محیط های جدید رابطه بر قرار کنن.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: ریحانا ، laleht ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-24 ساعت 18:04)laleht نوشته:  
(2015-08-22 ساعت 08:16)farnaz100 نوشته:  [quote='laleht' pid='651072' dateline='1440176397']

امیدوارم به زودی زود کار مورد نظرتون رو پیدا کنید و موفق باشین...اتفاقا ماهم فعلا تگزاس رو در نظر داریم هم بخاطر کمتر بودن هزینه ها و هم هوای گرمی که داره ولی هنوز در ابتدای مسیریم و راجع به ایالتهای دیگه تحقیق می کنیم و چقدر خوبه که دوستان خوبی مثل شما تجربیاتشون رو در اختیار دیگران قرار میدن...

جاااااااااااااااااااااااااااااااان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!

(2015-08-24 ساعت 16:55)shayan seyfi نوشته:  
(2015-08-23 ساعت 18:03)shayan seyfi نوشته:  دوستان یه سوال
من پول 156 دلار دادم و تو سایت این پروسس هستم
درسته دیگه؟

دوستان لطفا جواب بدید

١٦٥ دلار و از طريق
https://elis.uscis.dhs.gov/cislogin/CISC...rAction.do
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

کدوم ایالت هستید؟

دوستان براي من هم دعا كنيد زودتر كلير شم. دوقلوهاي من هم بايد كلاس اولشون رو امروز شروع مي كردن تو آمريكا.
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: laleht ، الناز٢ ، behjat ، areb1356 ، k1_m_1358 ، Memolk ، bidaad ، Daneshjo ، Alex 2014
س
(2015-08-24 ساعت 21:48)boshra نوشته:  
(2015-08-22 ساعت 20:01)laleht نوشته:  [quote='farnaz100' pid='651212' dateline='1440215189']
[quote='laleht' pid='651072' dateline='1440176397']

(2015-08-24 ساعت 09:22)farnaz100 نوشته:  [quote='laleht' pid='651465' dateline='1440257518']
[quote='farnaz100' pid='651212' dateline='1440215189']
[quote='laleht' pid='651072' dateline='1440176397']

من كه گفتم شنيدم بايد شما ها كه اونجا هستين صحتش رو تأييد كنين البته اينم شنيدم كه هواى دالاس خيلى بهتر از هيوستون هست و در اصل هيوستون گرم و شرجى هست
بجاى جااااااااان؟؟؟؟؟!!!!!!
تعريف كنين ببينيم هواى هيوستون و يا دالاس كه شما توش هستين چطوريه Big Grin Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: الناز٢ ، mehdiyk ، Memolk ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-24 ساعت 21:09)Memolk نوشته:  
(2015-08-24 ساعت 18:01)laleht نوشته:  

نه لاله جان وضعیت من هم به نوعی فرقی نداره پسر من دقیقا مهر ماه ۳ سالش می شه و باید حتما مهد کودک بره زبان مادریش را هنوز نصفه نیمه حرف می زنه و همون ناگت مرغ را هم تا حالا نخورده و تنها دستپخت متفاوت دستپخت مامان بزرگها بوده و هنوز هم پوشکه. و خوب به هر حال برای ارتباط برقرار کردن با محیط و زود زبان یاد گرفتن حتما حتما در بدو ورود باید وارد جامعه بشه و یک موضوع دیگه اینکه این بچه ی ۲ سال و ۱۰ ماهه الان و ۳ ساله ی در موقع ورود توی همین عمر کوتاه زندگیش تنها کسی را که از صبح چشم باز کرده دیده من بودم. حالا حساب کنید از صبح بخواد بره مهد و عصری بیاد.
ولی من باز هم می گم که انعطاف پذیری بچه ها بسیار بالاست و قطعا و مطمئنا بهتر از ما بزرگتر ها می تونن با با محیط های جدید رابطه بر قرار کنن.
دوست من وقتى اومد امريكا درست دخترش هم سن كوچولوى شما بود و ميگفت خيلى راحت تَر از اونى كه فكر ميكرد با محيط كنار اومد و به مهد كودك خيلى زود علاقه نشون داد. اون همش به من دلدارى ميده كه نگران نباش حالا بايد ديد چى پيش مياد در هر صورت هفته ديگه هفته استرس از نوع جديدش واسه من هست Big Grin
تشکر کنندگان: behjat ، Memolk ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام خدمت دوستان عزیز بعد از اینکه مبلغ 165 دلار را پرداخت کردیم چه متنی و ادرسی که باید ایمیل بزنیم را راهنمایی می کنید و چطوری رسید پول پرداخت شده را داشته باشیم
شماره کیس *** 2015AS4 /سفارت :ایروان / مصاحبه 2 آپریل / تعداد 3 نفر / برنده اصلی خودم/ آپدیت کل کیس :7 و 8 آپریل 24 July و 27 July/آپدیت خودم 8 آپریل و با نامه پیگیری 13 جولای , 27 July / کلیر: 27 July تمام نفرات
(2015-08-25 ساعت 01:05)Elahe2015 نوشته:  سلام خدمت دوستان عزیز بعد از اینکه مبلغ 165 دلار را پرداخت کردیم چه متنی و ادرسی که باید ایمیل بزنیم را راهنمایی می کنید و چطوری رسید پول پرداخت شده را داشته باشیم

یک رسید میاد به ایمیل شما یکی هم تو الیس میاد که شماره roe را هم میدهد که همان شماره به شما کمک میکند روند گرین کارت رو چک کنید
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Daneshjo ، Alex 2014
دوستانی که در مورد تفاوت الاتحاد و امارات پرسیدن خوب امارات تاخیر بندرت داره و کمی کیفیت غذاش بهتره
در مورد فاصله دو پرواز باید بگم ما با 1:30 فاصله دو پرواز البته 20 دقیقه پرواز رو نگه داشتن واسمون رسیدیم
به انجمن خصوصی 2014 بخش سفرنامه اولین بار به امریکا مراجعه کنید تو سفرنامه من همه چیز در مورد الاتحاد گفته شده
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، laleht ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
دوستی که در مورد حساب بانکی مشکلی داشتین و بدلیل اوبر شارژ شدین اگر حضوری پیگیر شین شاید refund شین یادتون باشه اونجا همیشه حق با مشتری هست
ولی دوستان از ایران حسابی با ف ی ل ت ر شکن تو سایت تک تک بانکهای امریکا برید و انواع حسابها و هزینه اونها رو بررسی کنید چون هر نوع حساب یا کارتی قوانین خودشو داره منتظر کارمند بانک نشین
چون بعضی حسابها ی بانکی یا کارتهای اعتباری ممکنه مناسب شما نباشه و بی دلیل هزینه رو دستتون بزاره
تشکر کنندگان: laleht ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام خدمت دوستان گلBig Grin
من الان حدود 40 روز هست وارد خاک امریکاه شدم البته همسر بنده تازه کیلر شد
من هم تو این مدت اومدم ایالت کالیفرنیا شهر ارواین.
تو این مدت سوشیال من اومد
گریین کارت من هم حدود 3روز پیش اومد ولی با کمال تعجب اسم من رو اشتباه رو کارت نوشتن اسم من AMIR HOSSEIN است نوشتن AMIR
امروز زنگ زدم امیگریشن ولی چیزی حالیم نشد به نظر شما چیکار باید بکنم
این اشتباه رو حتی موقع صادر کردن ویزا کرده بودن که بعد سه روز معطلی تو دبی و رفت و امد ویزای دوم درست صادر شد.
فقط سوشیال من رو تونستن مثل ادم بدن و گریین کارتم هم مثل ویزام با جا موندن اسمم حال من رو گرفت.
حالا موندم چی بکنم اداره امی گریشن یک چیز های در مورد فرم I90 گفت که به نظر من این فرم یک خورده پیچیده هست پر کردنش.
اخه اشتباه از خودشون هست من موقع ثبت اسم نام گریین کارت کاملا همه چی رو درست وارد کردم و فایل پی دی اف USCIS رو دارم کا همه چی دست هست.
لطفا دوستان من رو راهنمای کنن.
کیس: **67/ رویت قبولی ۲ May /ارسال فرم : 14 nov ۲۰۱۴ /سفارت : ترکیه انکارا تغییر به ابوظبی /تعداد افراد منظور در کیس: ۲نفر /کارنت شدن :12 May/ نامه دوم : 20 May/مصاحبه:02 July /گرفتن ویزای من یک ضرب همسر من کلیرانس خورد/ورود من به امریکاه 10 جولای/
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، Memolk ، h_researcher ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-24 ساعت 23:26)1362amin1362 نوشته:  

کدوم ایالت هستید؟

دوستان براي من هم دعا كنيد زودتر كلير شم. دوقلوهاي من هم بايد كلاس اولشون رو امروز شروع مي كردن تو آمريكا.

حتما بزودى كلير ميشين شك نكنين
نگران دو قلو ها هم نباشين هر زمان كه وارد بشين اينجا طبق قانون فدرال موظفند همه كمكى كنند تا از سال تحصيلى و هم كلاسى ها عقب نيفتن
Pls think positive
V r waiting for u & your family to join us buddy
تشکر کنندگان: قصه گو ، behjat ، h_researcher ، Daneshjo ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان