کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام بر همگی
ما هم از دیروز به این تاپيک باصفا نقل مکان کردیم، خداروشکر یکضرب بودیم و گذرمون به اون یکی نيفتاد،
فقط خواستیم یه سلامی عرض کنيم همين :دي
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، sarasara1 ، M.d ، behjat ، mojgan m ، Mahboy ، قصه گو ، h_researcher ، ریحانا ، A_A ، pmoudi ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-28 ساعت 00:40)p00ya2001 نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 22:31)ajab1 نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 22:02)sarasara1 نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 14:05)mojgan m نوشته:  سلام دوستان..منم ویزا و پاکت زرد رو دریافت کردم . الان فکر مشغول این شده که کنار پاکت زرد همه به اندازه ی ثلث بریده شده؟

بله، اون پاکت که به همین معروفه حتی، نگرانش نباشین
معروف به پاکت گوش ندار!!!Big GrinBig GrinBig Grin

بهش میگن پاکت گوش بریدهBig Grin
آره دیگه، یه چیزی تو همین مایه ها، گوش ندار، بریده، کنده، جویده، ... همون پاکته اهم ه Big Grin، میدونستن ماها طاقت نمیاریم گوششو باز گذاشتن فضولیمون گل کرد از همونجا نگاه کنیم، من که قبل از ویزا اونو چک کردم گفتم ببینم چی توشه که میگن درشو باز
نکنید

(2015-08-28 ساعت 00:50)mohammad_sepah نوشته:  سلام بر همگی
ما هم از دیروز به این تاپيک باصفا نقل مکان کردیم، خداروشکر یکضرب بودیم و گذرمون به اون یکی نيفتاد،
فقط خواستیم یه سلامی عرض کنيم همين :دي

خوش آمدید
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: mohammad_sepah ، mojgan m ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام دوستان عزیزم، من قبل از اومدن برای انتخاب ایالت خیلی جستجو کردم، بیشتر دنبال امکانات رایگانی بودم که شامل من و همسرم بشه، مثلا بیمه رایگان مدیکل که امروز که وقت دکتر داشتیم از طرف اداره سوشیال، بهمون گفتند که بیمه مدیکلتون درست شده، البته اولش تاریخ تولد منو تو سیستم روز و ماه رو جابجا نوشته بودند و میگفتند بیمه شوهرت آمادست ولی شما باید ۳۴دلار بپردازید، منم کلی کل کل به زبان انگلیسی که من سرگروه هستم و شوهرم زیر مجموعه منه، چطور میشه من بیمه نشده باشم!! بعد شوهرم بیمه شده باشه خلاصه فهمیدند که اشتباه از طرف اوناست ولی باز وقت مارو انداختند هفته دیگه همراه با مترجم فارسی که دکتر مارو چکاپ کامل کنه و نظرشو به اداره سوشیال بفرسته ، خلاصه بیمه رایگانمون درست شد دیگه خیالمون از مریضی و حوادث راحت شد اینم از امکانات لس آنجلس، چون دوستان گفتند تو بعضی از ایالتها بیمه رایگان بعد از سیتیزن شدن شامل لاتاریها میشه، البته از لحاظ کار و اجاره خانه کمی مشکله ولی توکل به خدا ، اونم سپردم به خودش ....ٔ...
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: mojgan m ، ajab1 ، nora ، Mahboy ، h_researcher ، ed2008 ، sarasara1 ، areb1356 ، Abdorrezaa ، zhila1393 ، sh_mm10 ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-28 ساعت 03:06)behjat نوشته:  سلام دوستان عزیزم، من قبل از اومدن برای انتخاب ایالت خیلی جستجو کردم، بیشتر دنبال امکانات رایگانی بودم که شامل من و همسرم بشه، مثلا بیمه رایگان مدیکل که امروز که وقت دکتر داشتیم از طرف اداره سوشیال، بهمون گفتند که بیمه مدیکلتون درست شده، البته اولش تاریخ تولد منو تو سیستم روز و ماه رو جابجا نوشته بودند و میگفتند بیمه شوهرت آمادست ولی شما باید ۳۴دلار بپردازید، منم کلی کل کل به زبان انگلیسی که من سرگروه هستم و شوهرم زیر مجموعه منه، چطور میشه من بیمه نشده باشم!! بعد شوهرم بیمه شده باشه خلاصه فهمیدند که اشتباه از طرف اوناست ولی باز وقت مارو انداختند هفته دیگه همراه با مترجم فارسی که دکتر مارو چکاپ کامل کنه و نظرشو به اداره سوشیال بفرسته ، خلاصه بیمه رایگانمون درست شد دیگه خیالمون از مریضی و حوادث راحت شد اینم از امکانات لس آنجلس، چون دوستان گفتند تو بعضی از ایالتها بیمه رایگان بعد از سیتیزن شدن شامل لاتاریها میشه، البته از لحاظ کار و اجاره خانه کمی مشکله ولی توکل به خدا ، اونم سپردم به خودش ....ٔ...
برای بیمه رایگان و پیگیری اینکه ایالتتون داره همچین بیمه ای یا نه، به کجا مراجعه کردید؟
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-28 ساعت 04:07)ajab1 نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 03:06)behjat نوشته:  سلام دوستان عزیزم، من قبل از اومدن برای انتخاب ایالت خیلی جستجو کردم، بیشتر دنبال امکانات رایگانی بودم که شامل من و همسرم بشه، مثلا بیمه رایگان مدیکل که امروز که وقت دکتر داشتیم از طرف اداره سوشیال، بهمون گفتند که بیمه مدیکلتون درست شده، البته اولش تاریخ تولد منو تو سیستم روز و ماه رو جابجا نوشته بودند و میگفتند بیمه شوهرت آمادست ولی شما باید ۳۴دلار بپردازید، منم کلی کل کل به زبان انگلیسی که من سرگروه هستم و شوهرم زیر مجموعه منه، چطور میشه من بیمه نشده باشم!! بعد شوهرم بیمه شده باشه خلاصه فهمیدند که اشتباه از طرف اوناست ولی باز وقت مارو انداختند هفته دیگه همراه با مترجم فارسی که دکتر مارو چکاپ کامل کنه و نظرشو به اداره سوشیال بفرسته ، خلاصه بیمه رایگانمون درست شد دیگه خیالمون از مریضی و حوادث راحت شد اینم از امکانات لس آنجلس، چون دوستان گفتند تو بعضی از ایالتها بیمه رایگان بعد از سیتیزن شدن شامل لاتاریها میشه، البته از لحاظ کار و اجاره خانه کمی مشکله ولی توکل به خدا ، اونم سپردم به خودش ....ٔ...
برای بیمه رایگان و پیگیری اینکه ایالتتون داره همچین بیمه ای یا نه، به کجا مراجعه کردید؟
سلام ،من به اداره سوشیال سکیوریتی، یا کانتی لس آنجلس مراجعه کردم و فرم بیمه مدیکل را پر کردم و بعد دوهفته باهاش موافقت کردند البته کلی فرم و دنگ و فنگ هم داره که همرو انجام دادم البته سن شوهر من هم نزدیک ۶۵ سال هست که شاید در تسریع کار بی علت نبوده باشه، البته شما تو سایت velfareمربوط به هر ایالتی که هستید توضیحات کامل راجع به امکانات رایگان و بیمه های درمانی توضیح داده شده موفق باشید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: nora ، ed2008 ، areb1356 ، Abdorrezaa ، zhila1393 ، sh_mm10 ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام
امروز كارتهاي بيمه رايگان ما هم رسيد
ما سمت ارواين هستيم و كانتي اينجا خيلي به ما كمك كرد و حدودا ٧-٨ روزه كار ما انجام شد
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: behjat ، h_researcher ، areb1356 ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-27 ساعت 08:59)k1_m_1358 نوشته:  سلام دوستان
ما ١٩ آگست توي سايت أليس closed شديم ولي هنوز گرين كارت هامون نيومده ، به نظرتون دير نشده؟

اصولا باید تا یک هفته بعد از Closed شدن میومد. از طریق خود سایت که بخش ارتباطی داره ای-میل بزنید سریع حواب میدن
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
سلام دوستان
ابن لینک واسه اونایی که آتلانتا امتحان رانندگی دارند
http://www.dmv-written-test.com/georgia/...aQodagkIyw
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: areb1356 ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام در مورد بیمه درمانی برای کسی که تازه وارده و هنوز کاری نداره کسی اطلاعاتی داره?
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-08-28 ساعت 08:27)neda733 نوشته:  سلام در مورد بیمه درمانی برای کسی که تازه وارده و هنوز کاری نداره کسی اطلاعاتی داره?

شما باید به اداره سوشیال سکوریتی هر شهری که هستید مراجعه کنید، و ازشون درخواست بیمه رایگان کنید اگر شرایطشو داشته باشید شامل شما میشه
تشکر کنندگان: ed2008 ، zhila1393 ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-08-28 ساعت 07:14)Mahboy نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 08:59)k1_m_1358 نوشته:  سلام دوستان
ما ١٩ آگست توي سايت أليس closed شديم ولي هنوز گرين كارت هامون نيومده ، به نظرتون دير نشده؟

اصولا باید تا یک هفته بعد از Closed شدن میومد. از طریق خود سایت که بخش ارتباطی داره ای-میل بزنید سریع حواب میدن
ممنون
فقط نميدونم كدوم قسمت كه ميشه ايميل زد ميشه راهنمايي كنيد
ممنون
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-08-28 ساعت 09:12)behjat نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 08:27)neda733 نوشته:  سلام در مورد بیمه درمانی برای کسی که تازه وارده و هنوز کاری نداره کسی اطلاعاتی داره?

شما باید به اداره سوشیال سکوریتی هر شهری که هستید مراجعه کنید، و ازشون درخواست بیمه رایگان کنید اگر شرایطشو داشته باشید شامل شما میشه

ببخشيد شرايطش چيه؟
برنده لاتاري ٢٠١٥/دونفر/ورود به امريكا اكتبر٢٠١٥/ ميامي فلوريدا
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-08-28 ساعت 11:39)Hopeman نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 09:12)behjat نوشته:  

ببخشيد شرايطش چيه؟

شرایط هر ایالت فرق میکنه باید حضوری برید و بگید که هنوز کار ندارید کار یکی از شرایطشه که هنوز ندارید بقیشو خودشون بهتون میگن
تشکر کنندگان: areb1356 ، jupiterx ، saharbb ، Alex 2014
(2015-08-28 ساعت 05:58)k1_m_1358 نوشته:  
سلام
امروز كارتهاي بيمه رايگان ما هم رسيد
ما سمت ارواين هستيم و كانتي اينجا خيلي به ما كمك كرد و حدودا ٧-٨ روزه كار ما انجام شد

سلام شما داراي چه شرايطي هستيد كه بيمه رايگان بهتون تعلق گرفت؟
برنده لاتاري ٢٠١٥/دونفر/ورود به امريكا اكتبر٢٠١٥/ ميامي فلوريدا
تشکر کنندگان: jupiterx ، Alex 2014
درود.ما تا دو هفته دیگه داریم میایم لوس آنجلس.اگه دوستان می تونن ما رو برای پیدا کردن یه استودیوی مناسب تو اورنج کانتی اناهیم یا ارواین کمک کنه ممنون میشم پیغام بدن.ممنون
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
تشکر کنندگان: jupiterx ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان