کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-09-01 ساعت 21:21)mitramagh نوشته:  دوستان ما 21 آگست تو سایت الیس closed شدیم ولی هنوز گرین کارتمون نیومده، طبیعیه؟ لازمه کاری انجام بدیم؟

از طرف Medicaid هم یه نامه اومد که برای بیمه شون eligibility نداریم و باید از Market place یه برنامه بیمه واسه خودمون انتخاب کنیم؛ دوباره حضوری رفتیم و گفتیم ما هنوز درآمدی نداریم و نمیتونیم هزینه بیمه رو پرداخت کنیم، گفتن چون هر دو بالغ هستین و بچه هم ندارین و حامله هم نیستی شامل بیمه ما نمیشین!

یه نامه هم اومده تو سایت Healthcare.gov که تا ۳ سپتامبر باید حتما یه برنامه بیمه داشته باشین وگرنه پنالتی داره، بیمه نشیم جریمه میشیم واقعا؟؟؟
1. ماهم 19 اگست closed شدیم ولی هنوز نیومده.
2. مگه شما بالای 65 سال هستین که برای medicaid اقدام کردین؟؟
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: farrokh33 ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام دوستان
ببخشید این شش ماهی که در طول هر سال باید امریکا بود ایا باید شش ماه متناوب باشه یا میتونه در طول سال پراکنده و گسسته باشه؟

ممنون
تشکر کنندگان: farrokh33 ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-02 ساعت 01:38)niloo_980 نوشته:  سلام دوستان
ببخشید این شش ماهی که در طول هر سال باید آمریکا بود ایا باید شش ماه متناوب باشه یا میتونه در طول سال پراکنده و گسسته باشه؟

ممنون

6 ماه مداوم
تشکر کنندگان: ریحانا ، ed2008 ، farrokh33 ، قصه گو ، sh_mm10 ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام دوستان عزیزم، موسسه pars equality center یک موسسه ایرانیه که برای کمک به ایرانیان مهاجر و پناهندگآن ایرانی تاسیس شده پنج سالی هست که فعاله من تازه باهاشون آشنا شدم یک دفتر بزرگ تو van nuys داره که هرروز میتونید رایگان تو کلاسهای زبان مبتدی، متوسط و مکالمات کاربردی، و کامپیوتر و آشنایی با فرهنگ آمریکا ، و آشنایی با تلفن های هوشمند شرکت کنید البته گفتند که برای پیدا کردن کار هم کمک میکنند، ولی طول میکشه، متاسفانه کار پیدا کردن برای من به تنهایی مشکله، فکر میکنم احتیاج به کمک دوستان ایرانی اینجا دارم که نمیدونم چطور میتونم از کمکشون برخوردار شم ، تمام سعیمو میکنم توکل به خدا ..خلاصه اگر کسی میخواد کلاسهای مکالمات کاربردیش خیلی خوب بود نیاز به خریدن کتاب هم نداره ، میتونه استفاده کنه و هم چند ساعتی تو محیط ایرانی باشه .........
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
(2015-09-02 ساعت 08:19)behjat نوشته:  سلام دوستان عزیزم، موسسه pars equality center یک موسسه ایرانیه که برای کمک به ایرانیان مهاجر و پناهندگآن ایرانی تاسیس شده پنج سالی هست که فعاله من تازه باهاشون آشنا شدم یک دفتر بزرگ تو van nuys داره که هرروز میتونید رایگان تو کلاسهای زبان مبتدی، متوسط و مکالمات کاربردی، و کامپیوتر و آشنایی با فرهنگ آمریکا ، و آشنایی با تلفن های هوشمند شرکت کنید البته گفتند که برای پیدا کردن کار هم کمک میکنند، ولی طول میکشه، متاسفانه کار پیدا کردن برای من به تنهایی مشکله، فکر میکنم احتیاج به کمک دوستان ایرانی اینجا دارم که نمیدونم چطور میتونم از کمکشون برخوردار شم ، تمام سعیمو میکنم توکل به خدا ..خلاصه اگر کسی میخواد کلاسهای مکالمات کاربردیش خیلی خوب بود نیاز به خریدن کتاب هم نداره ، میتونه استفاده کنه و هم چند ساعتی تو محیط ایرانی باشه .........

اگه دوست داشته باشید تو نوشتن رزومه میتونید رو کمک من حساب کنید
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، farrokh33 ، k1_m_1358 ، M.d ، قصه گو ، Alex 2014
(2015-09-01 ساعت 09:14)mars1980 نوشته:  سلام به دوستان
من اولین پستم رو دارم براتون تو این فروم میزارم آخه ما تازه ویزامونو گرفتیم Big GrinBig Grin
من چند روز بود سایت elis رو برای پرداخت 165 دلار نمیتونستم باز کنم امروز که تست کردم با این آدرس https://elis.uscis.dhs.gov که دوستان داده بودند تو صفحه ای که باز شد گفته از 31 آگوست نمیشه تو این سایت اکانت جدید ساخت و باید از سایت جدید برای پرداخت استفاده کنید و وقتی روی new site کلیک کنید ۲ تا error الکی میده و میره تو یه صفحه دیگه اونجا روی continue که کلیک کنید میره تو صفحه اضافه کردن مشخصات افراد و پرداخت 165 دلار حالا اگه چیز جدیدی پیدا کنم بازم میگم بهتونCoolCoolCool
با سلام اقا این سایت جدید errorمیده و میگه باید 5روز صبر کنی و دوباره امتحان کنم منظور چیه تو قسمتnew siteکه میرم بعد ادامه رو که بزنیم باید Aنامبر وDosرو وارد کنیم بعد از این مراحل error میده ایا شما اطلاعی دارید راهنمایی بفرمایید؟
با احترام.

Sent from my GT-I9300I
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، farrokh33 ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
اگر یک پنی واسه هر دفعه این سوال پرسیده میشد داشتم ... (الان کلی پنی داشتمBig Grin)

A number و Dos number رو اشتباه میزنی برادر من. پست اول رو بخون Wink
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
سلام
یه سوالی داشتم، اگر در پرواز به امریکا ابتدا در یک ایالت غیر از ایالت مقصد یک استاپ داشته باشیم، کارهای مربوط به مهاجرت در آن ایالت انجام می شود یا در ایالت مقصد؟
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-02 ساعت 15:59)behdadK نوشته:  اگر یک پنی واسه هر دفعه این سوال پرسیده میشد داشتم ... (الان کلی پنی داشتمBig Grin)

A number و Dos number رو اشتباه میزنی برادر من. پست اول رو بخون Wink
سلام بهداد جان صفحه اول رو هم خوندم هم پرینت گرفتم برادر من اما پیغام میده حتما بایستی 5روز از تاریخ صدور ویزا گذشته باشه تمام دستورات حضرتعالی رو هم مو به مو اجرا کردم اما پیغام همونه. راهکاری دارید؟
پنی چه قابل داره دلار میدم خدمتتون.شما مشکل رو حل کن چشم.[emoji2] [emoji2]

Sent from my GT-I9300I
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
البته تاریخ صدور ویزا 24اگست هست ایا ممکنه هنوز نشناخته باشه A number و Dosرو با توجه به اینکه سایت جدید شده و نیازی به ساختن اکانت دیگه نیست؟

Sent from my GT-I9300I
تشکر کنندگان: jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-01 ساعت 20:12)sarasara1 نوشته:  دوستان این ۱۶۵ دلار رو کی پرداخت کنیم بهترین موقع هست؟ من قبل از رفتن پرداخت میکنم فقط نمیدونم کی بهترین موقع هست، یک ماه دیگه پرواز دارم و از الآن تا همون یک ماه دیگه میتونم پرداخت کنم، اہن مرحلی که توی سایت باید طی بشه همش به ورود بستگی داره یا اینکه یک سریش طی میشه و بعد منتظر ورود ما میشه و بعد ادامه کار ؟ اگه تمام مراحل به ورود بستگی نداره تا سریع پرداخت کنم که تا اون موقع تا جایی که ممکنه کار پیش رفته باشه.
هیچ کس هیچ نظری نداره؟ اصلا فرقی هم داره؟
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

(2015-09-02 ساعت 20:56)sarasara1 نوشته:  
(2015-09-01 ساعت 20:12)sarasara1 نوشته:  دوستان این ۱۶۵ دلار رو کی پرداخت کنیم بهترین موقع هست؟ من قبل از رفتن پرداخت میکنم فقط نمیدونم کی بهترین موقع هست، یک ماه دیگه پرواز دارم و از الآن تا همون یک ماه دیگه میتونم پرداخت کنم، اہن مرحلی که توی سایت باید طی بشه همش به ورود بستگی داره یا اینکه یک سریش طی میشه و بعد منتظر ورود ما میشه و بعد ادامه کار ؟ اگه تمام مراحل به ورود بستگی نداره تا سریع پرداخت کنم که تا اون موقع تا جایی که ممکنه کار پیش رفته باشه.
هیچایوایهیچ نظری نداره؟ اصلا فرقی هم داره؟

الآن بهداد میاد میزنتم که مشتی پست اولو بخون، تسلیمBig Grin

*سفرنامه ابوظبی*

والا من فکر کنم با این سایت جدید دیگه نیازی به ساختن اکانت نیست و فقط باید کیس اصلی و بقیه رو اضافه کرد و بعد از اونم پرداخت اما کامل اطمینان ندارم اگه اینطور باشه مراحل خیلی ساده شده.وسایت هم دیگه نامبرتون رو میشناسه ودیگه طبیعتا نمیتونید اطلاعات غلط وارد کنید.مال من که پیام میده باید 5روز بعد از صدور ویزا اقدام کنی در صورتی که در حدود 7روز گذشته تا الان.

Sent from my GT-I9300I
سلام به تمام دوستان من فردا شب عازم هستم متاسفانه وقت نکردم این تاپیک را بخونم و فقط توضیحات صفحه اول بهداد عزیز رو خوندم.
من هنوز تو سایت USCIS ثبت نام نکردم، می خواستم بدونم می تونم بعد از ورود این کارو انجام بدم؟؟؟
ابوظبی *** 4xox *** ملاقات با افیسر: نیمه دوم مارچ *** وضعیت: کلییر 27 جولای*** ورود 4 سپتامبر
(2015-09-03 ساعت 00:13)a.farzad نوشته:  سلام به تمام دوستان من فردا شب عازم هستم متاسفانه وقت نکردم این تاپیک را بخونم و فقط توضیحات صفحه اول بهداد عزیز رو خوندم.
من هنوز تو سایت USCIS ثبت نام نکردم، می خواستم بدونم می تونم بعد از ورود این کارو انجام بدم؟؟؟
بله. میتونید. به امید موفقیت.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان