کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-09-03 ساعت 16:02)behdadK نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 15:23)alireza.moazini نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 09:41)behdadK نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 22:30)alireza.moazini نوشته:  والا من فکر کنم با این سایت جدید دیگه نیازی به ساختن اکانت نیست و فقط باید کیس اصلی و بقیه رو اضافه کرد و بعد از اونم پرداخت اما کامل اطمینان ندارم اگه اینطور باشه مراحل خیلی ساده شده.وسایت هم دیگه نامبرتون رو میشناسه ودیگه طبیعتا نمیتونید اطلاعات غلط وارد کنید.مال من که پیام میده باید ۵روز بعد از صدور ویزا اقدام کنی در صورتی که در حدود ۷روز گذشته تا الان.

Sent from my GT-I9300I

شما A-number رو چطور میزنی
dos number رو چطور میزنی؟
اگر درست میزنی که هیچ کاری از دست من بر نمیاد.
اگر نمیدونی درست زدنش چطوره و فکر کردی باید از تو ویزا عینا بزنی پست اول رو بخون.Big Grin
مرسی بهداد جان نه درست میزنم طبق دستور اما داستان کلا عوض شده ظاهرا بایستی شماره واسه سایت تعریف شده باشه واین زمانبره حالا چقدر خدا داند.

Sent from my GT-I9300I
من در این مدت فقط یک نفر دیدم که همچین مشکلی داشت با شما شد دو نفر. البته سایت تغییر کرده شاید به این خاطر کمی کند تر شده باشه.
ایمیل بزنید یا زنگ بزنید اگر بعد از ۱ هفته درست نشد.
مجدد میگذارم برای دوستان
۱- a-NUMBER بایستی ۹ رقم جلوی A باشه . نبود یک صفر اضافه کنید
۲- dOS NUMBER می بایست فقط کیس نامبرتون بدون 0 باشه و از قراردادن 01 و 02 و ... جلوی اون خودداری کنید.
ممنون از لطفتون اما به چه شماره تلفنی؟ در قسمت helpهم مورد رو نوشتم اما ارسال نشد ظاهرا مشکل داره سایت.

Sent from my GT-I9300I
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
سلام دوستان از منم توسایت جدید میگه 5روز از ورود باید بگذره
شماره کیس4xxx.تعدادنفرات2نفر.سفارت از انکارا به ابوضبی.تاریخ مصاحبه 12 مارچ. چک.اخرین اخرین ابدیت 7جولای وضعیت ایشود
(2015-09-03 ساعت 11:39)ریحانا نوشته:  به نظرتون من الان 165 دلارهای خود و فرزندمو واریز کنم و یا این ماه را هم منتظر بمونم که اگر همسرم کلیرشد همه را با هم واریز کنم.این قابلیت وجود داره که الان واریز و بعد با واریز برای همسرم آنرا آپدیت کنم؟
فرقی نداره
تشکر کنندگان: ریحانا ، ebrahim1e ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-03 ساعت 17:49)alireza.moazini نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 09:41)behdadK نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 22:30)alireza.moazini نوشته:  والا من فکر کنم با این سایت جدید دیگه نیازی به ساختن اکانت نیست و فقط باید کیس اصلی و بقیه رو اضافه کرد و بعد از اونم پرداخت اما کامل اطمینان ندارم اگه اینطور باشه مراحل خیلی ساده شده.وسایت هم دیگه نامبرتون رو میشناسه ودیگه طبیعتا نمیتونید اطلاعات غلط وارد کنید.مال من که پیام میده باید ۵روز بعد از صدور ویزا اقدام کنی در صورتی که در حدود ۷روز گذشته تا الان.

Sent from my GT-I9300I

شما A-number رو چطور میزنی
اگر نمیدونی درست زدنش چطوره و فکر کردی باید از تو ویزا عینا بزنی پست اول رو بخون.Big Grin
مرسی بهداد جان نه درست میزنم طبق دستور اما داستان کلا عوض شده ظاهرا بایستی شماره واسه سایت تعریف شده باشه واین زمانبره حالا چقدر خدا داند.

Sent from my GT-I9300I
من در این مدت فقط یک نفر دیدم که همچین مشکلی داشت با شما شد دو نفر. البته سایت تغییر کرده شاید به این خاطر کمی کند تر شده باشه.
مجدد میگذارم برای دوستان
۲- dOS NUMBER می بایست فقط کیس نامبرتون بدون 0 باشه و از قراردادن 01 و 02 و ... جلوی اون خودداری کنید.
ممنون از لطفتون اما به چه شماره تلفنی؟ در قسمت helpهم مورد رو نوشتم اما ارسال نشد ظاهرا مشکل داره سایت.

Sent from my GT-I9300I
منم با اين سايت به مشكل خوردم در قسمت بعد از پين كد ميگه درحال حاضر امكان پرداخت نيست
برنده لاتاري ٢٠١٥/دونفر/ورود به امريكا اكتبر٢٠١٥/ ميامي فلوريدا
(2015-09-03 ساعت 06:23)behjat نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 14:05)sarasara1 نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 08:19)behjat نوشته:  سلام دوستان عزیزم، موسسه pars equality center یک موسسه ایرانیه که برای کمک به ایرانیان مهاجر و پناهندگآن ایرانی تاسیس شده پنج سالی هست که فعاله من تازه باهاشون آشنا شدم یک دفتر بزرگ تو van nuys داره که هرروز میتونید رایگان تو کلاسهای زبان مبتدی، متوسط و مکالمات کاربردی، و کامپیوتر و آشنایی با فرهنگ آمریکا ، و آشنایی با تلفن های هوشمند شرکت کنید البته گفتند که برای پیدا کردن کار هم کمک میکنند، ولی طول میکشه، متاسفانه کار پیدا کردن برای من به تنهایی مشکله، فکر میکنم احتیاج به کمک دوستان ایرانی اینجا دارم که نمیدونم چطور میتونم از کمکشون برخوردار شم ، تمام سعیمو میکنم توکل به خدا ..خلاصه اگر کسی میخواد کلاسهای مکالمات کاربردیش خیلی خوب بود نیاز به خریدن کتاب هم نداره ، میتونه استفاده کنه و هم چند ساعتی تو محیط ایرانی باشه .........

اگه دوست داشته باشید تو نوشتن رزومه میتونید رو کمک من حساب کنید

ممنونم عزیزم من البته تو تکنولوژی های جدید ضعیفم دخترم برام چند جا اپلای کرده، خودمم هرجا میبینم زده help wanted, میرم فرم پر میکنم ولی خبری نمیشه سن و سال منو خیلی تحویل نمیگیرند باز هم ممنونم از لطفت

خواهش میکنم،
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

(2015-09-04 ساعت 00:35)Hopeman نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 17:49)alireza.moazini نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 09:41)behdadK نوشته:  شما A-number رو چطور میزنی

Sent from my GT-I9300I
مجدد میگذارم برای دوستان

Sent from my GT-I9300I
منم با اين سايت به مشكل خوردم در قسمت بعد از پين كد ميگه درحال حاضر امكان پرداخت نيست

لطفا منو راهنمايي كنين من مرحله اول را تا ساختن پين كد چندروز پيش انجام دادم حالا كه ميخوام برم مرحله بعد بعد از ورود ايميل و پسورد كه وارد ميشم و پين كد جديدو كه از ايميل گرفتم و وارد ميكنم يك صفحه مياد كه ايتم uscis immigrant fee رو نداره و همينطور apply online نمياد چيكار بايد كنم؟
برنده لاتاري ٢٠١٥/دونفر/ورود به امريكا اكتبر٢٠١٥/ ميامي فلوريدا
واسه ی ماه دیگه ب مقصد واشنگتن بلیط گرفتیم نفری 1.900.000 تومان _ هواپیمای قطری بایک استاپ در دوحه

2015AS2***
مصاحبه می - آنکارا
تعداد افراد 2 نفر
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
تشکر کنندگان: h_researcher ، sunn789 ، ریحانا ، babak90 ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام دوستان عزيزم. ما ٣٠ اكتبر ساعت ١١ شب ميرسيم به لس انجلس. اكه تاخيري نباشه. ميخوايم شب رو بريم يه هتل يا جايي كه نزديك به فرودگاه باشه. كسي هتل يا متلي ميشناسه؟؟؟؟

تشکر کنندگان: jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
دوستان این سایت الیس که جدید شده میگن که نیازی به ساختن اکانت برای پرداخت ۱۶۵ دلار نیست که ظاهرا هم نبود، ولی وارد پیج کیس ترکینگ که مشیم هنوز دکمه ی ساین آپ داره، کسی میدونه این برای چی هست، تو خود سایتم نوشته حتی برای کسایی که قبل از آگوست پرداخت کردن هم دیگه اون شرایط قبلی برای چک کردن وجود نداره حالا این اکانت ساختنه برای چی فعاله هنوز... !! SadSad

ضمنا من وارد * پیج پرداخت * که میشم پیام میده که You are not authorized to perform this action ، کسی میدونه برای چی هست؟ جالبه که وقتی اوکی میکنم وارد میشه و حتی اطلاعاتم رو که وارد میکنم میشناسه و به تیبل اد میشه ولی هر مرحله که میخوام برم جلو همین پیام رو میده و باز مرحله بعدی ، من پرداخت نکردم چون نوشته not authorized گفتم یه دفعه یه مشکلی درست نشه، ممکنه به خاطر اینکه آی پیم از ایران هست باشه؟ وی پی ان استفاده نکردم و همینجوری وارد سایت شدم، کسی تجربه مشابه نداشته؟CoolCool

و اینکه اون Receipt Number که باهاش وضعیت کیس رو چک میکنیم از کجا میاریم؟ تو همون ایمیل کانفرمیشن پرداخت که به آدرسی که حین پرداخت میدیم ایمیل میشه هستش دیگه آره؟
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام دوستان

من یک قلیون برقی میخوام ببرم بنظرتون مشکلی داره یا نه؟
تشکر کنندگان: Daneshjo
سلام دوستان،

من تازه ويزام رو گرفتم، مجردم و يه كار نسبتا خوب دارم.

من آدم ظاهرن كم احساس اما در باطن فوق العاده احساساتى هستم!

تا يك ماه ديگه بايد بيام.

اما هميشه با اومدن مخالف بودم...

به خودم ميگم مگه من از زندگى چى ميخوام كه اينهمه دوستان و خونواده و همه رو بذارى كنار كه به چى برسى؟!؟

نهايتن ميخواي بشى "شهروند امريكا"؟!

بعدش چى؟!

چى از دست دادى كه به اين لقب نايل شى؟!

خلاصه خيلى ذهنم درگيره دارم ديوونه ميشم!

لطفن كمكم كنين

❶کيس نامبر : 2015AS5### ❷تعداد افراد :۱ نفر ❸کنسولگری : Abudhabi❹تاریخ مصاحبه : May 03 ❺آپدیت ها: 4-5-6 می (+7 جون آپدیت ایمیل پیگیری)، 5 می (سایت سفارت)
تشکر کنندگان: zhila1393 ، ed2008 ، ebrahim1e ، farrokh33 ، Daneshjo
(2015-09-04 ساعت 16:39)amj7 نوشته:  سلام دوستان،

من تازه ويزام رو گرفتم، مجردم و يه كار نسبتا خوب دارم.

من آدم ظاهرن كم احساس اما در باطن فوق العاده احساساتى هستم!

تا يك ماه ديگه بايد بيام.

اما هميشه با اومدن مخالف بودم...

به خودم ميگم مگه من از زندگى چى ميخوام كه اينهمه دوستان و خونواده و همه رو بذارى كنار كه به چى برسى؟!؟

نهايتن ميخواي بشى "شهروند امريكا"؟!

بعدش چى؟!

چى از دست دادى كه به اين لقب نايل شى؟!

خلاصه خيلى ذهنم درگيره دارم ديوونه ميشم!

لطفن كمكم كنين

ببخشید میدونم ناراحت میشید ولی من این سوالو از خیلیا دارم. اخه ادمای خوب شماها که از اولش شم دارید برا جی ثبت نام میکنید و حق یه نفری مه قصد حدی واسه اومدن داره رو میگیریذ؟
تشکر کنندگان: ajab1 ، k1_m_1358 ، areb1356 ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
❶کيس نامبر : 2015AS5### ❷تعداد افراد :۱ نفر ❸کنسولگری : Abudhabi❹تاریخ مصاحبه : May 03 ❺آپدیت ها: 4-5-6 می (+7 جون آپدیت ایمیل پیگیری)، 5 می (سایت سفارت)
تشکر کنندگان: aaraam
تشکر کنندگان: h_researcher ، jupiterx ، Alex 2014
تشکر کنندگان: sunn789

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان