کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-09-10 ساعت 01:09)k1_m_1358 نوشته:  اقا کجا میشه ادرسی که برای ارسال گرین کارت اعلام کردیم رو میشه دید؟
برای من توی my uscis نوشته تاریخ 20 اگست فرستادیم کارت رو ولی دلیورنشده برگشت خورده؟؟

پایین صفحه My USCIS شماره USCIS هست میتونید به اون شماره زنگ بزنید پیگیری کنید
1-800-375-5283
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-10 ساعت 09:01)behdadK نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 01:09)k1_m_1358 نوشته:  اقا کجا میشه ادرسی که برای ارسال گرین کارت اعلام کردیم رو میشه دید؟
برای من توی my uscis نوشته تاریخ 20 اگست فرستادیم کارت رو ولی دلیورنشده برگشت خورده؟؟

پایین صفحه My USCIS شماره USCIS هست میتونید به اون شماره زنگ بزنید پیگیری کنید
۱-800-375-5283
ممنون فقط یه سوال دیگه:
در مورد تغییر ادرس اینترنتی توی USCIS :
اونجایی که گفته Form Number کدوم رو باید انتخاب کنیم؟
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-10 ساعت 04:31)Alireza1347 نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 11:49)Alireza1347 نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 11:34)behdadK نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 08:59)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 07:46)behdadK نوشته:  اگر منظورتون گرین کارته معمولا خیلی دیرتر از این چیزی که شما منتظرید میاد و روی 50 روز حداقل حساب کنید.
اگر منظورتون سوشیاله که فکر نکنم اینطور باشه به اداره سوشیال مراجعه کنید
خب معلومه كه منظورم گرين كارتي واسه سوشيال كه ١٦٥ دلار پرداخت نميكنن و بازم واسه سوشيال closed وجود نداره؟!! يا داره من نميدونم؟؟؟!!!!
بعدش هم مگه حدودا ۱ هفته بعد از closed شدن نمياد؟ براي دوستان كه اينجوري بوده؟
و در آخر ميگي حداقل ٥٠ روز خب ما كه ٥٥ روز شده.
شما چند وقته وارد شدید؟
در سایت MY USCIS چه پیغامی میده؟
اگر هنوز کیستون رو نمیشناسه زوده اما اگر خیلی وقته که رسیدتون رو میدید و قبول میکنه و این مدت بیشتر از 14 روز هست میتونید به اون شماره زنگ بزنید ببینید که کجا رفته کارتتون.

سلام
من اصلا نمی تونم این صفحه رو باز کنم تا بتونم پول رو بپردازم. در ضمن از هر سه تا اکس پلورر یعنی اینترنت اکسپلور . گوگل کروم و فایر فاکس استفاده کردم ولی وقتی روی log in کلیک میکنم مگه can not find the page . حتی my uscis ساختم باز هم نشد و بعد از دوسه بار حتی my uscis را هم لاک کرد و یووزر و پسورد رو هم قبول نمیکنه. کسی پیشنهادی داره برای این مشکل؟
در ضمن من هنوز ا م ر ی ک ا نیستم.

ایا کسی غیر از داخل آمریکا تونسته پول رو پرداخت کنه؟

امروز تونستم پول روواریز کنم . ولی مشکل اینجاست که شماره رسید برای چک کردن status نمیده که بشه اون رو چک کرد. کسی میدونه چطوری میشه چک کرد؟
WinkBig Grin
تشکر کنندگان: jupiterx ، Hopeman ، Daneshjo ، Alex 2014
خب تا حالا اگه بحث سر این بود که در صورت تعویض گذرنامه ویزای جدید باید توش بخوره یا با همون ویزای قدیمی میشه رفت، امروز 1 چیز دیگه هم بهش اضافه شد. تو جواب ایمیل من به سفارت ترکیه اومده :
We are unable to renew your visa as we have come to the end of the DV 2015 program. You must travel to U.S. before the expiration date of your passport.
Sincerely
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: nimanoush ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام دوستان من در اولین ورودم ب هیوستن رفتم و الان برای دومین ورودم ب لوس آنجلس میرم ،آیا بنظرتون مشکلی‌ پیش میاد یا اینکه مکان مهم نیست و فقط ورود ب آمریکا مهمه و اینکه مدت زمانی‌ ک می‌خوام بمونم چقدر باشه یا ۱ هفته کافیه البته بعد 11 ماه میرم و خیلی‌ نگرانم ک مشکلی‌ پیش بیاد؟ یا اینکه حتی می‌تونم با تور برم ?
با آرزوی بهترین‌ها برای همه شما عزیزان
سلام، کسی از soorati.com بلیط گرفته؟
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-09-10 ساعت 10:17)Alireza1347 نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 04:31)Alireza1347 نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 11:49)Alireza1347 نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 11:34)behdadK نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 08:59)k1_m_1358 نوشته:  خب معلومه كه منظورم گرين كارتي واسه سوشيال كه ١٦٥ دلار پرداخت نميكنن و بازم واسه سوشيال closed وجود نداره؟!! يا داره من نميدونم؟؟؟!!!!
بعدش هم مگه حدودا ۱ هفته بعد از closed شدن نمياد؟ براي دوستان كه اينجوري بوده؟
و در آخر ميگي حداقل ٥٠ روز خب ما كه ٥٥ روز شده.
شما چند وقته وارد شدید؟
در سایت MY USCIS چه پیغامی میده؟
اگر هنوز کیستون رو نمیشناسه زوده اما اگر خیلی وقته که رسیدتون رو میدید و قبول میکنه و این مدت بیشتر از 14 روز هست میتونید به اون شماره زنگ بزنید ببینید که کجا رفته کارتتون.

سلام
من اصلا نمی تونم این صفحه رو باز کنم تا بتونم پول رو بپردازم. در ضمن از هر سه تا اکس پلورر یعنی اینترنت اکسپلور . گوگل کروم و فایر فاکس استفاده کردم ولی وقتی روی log in کلیک میکنم مگه can not find the page . حتی my uscis ساختم باز هم نشد و بعد از دوسه بار حتی my uscis را هم لاک کرد و یووزر و پسورد رو هم قبول نمیکنه. کسی پیشنهادی داره برای این مشکل؟
در ضمن من هنوز ا م ر ی ک ا نیستم.

ایا کسی غیر از داخل آمریکا تونسته پول رو پرداخت کنه؟

امروز تونستم پول روواریز کنم . ولی مشکل اینجاست که شماره رسید برای چک کردن status نمیده که بشه اون رو چک کرد. کسی میدونه چطوری میشه چک کرد؟

منم از طريق سايت جديد پرداخت كردم و مشكل شما رو دارم براي چك كردن وضعيت status
برنده لاتاري ٢٠١٥/دونفر/ورود به امريكا اكتبر٢٠١٥/ ميامي فلوريدا
(2015-09-10 ساعت 00:32)behrayan نوشته:  دوستان و مديران محترم سايت
ضمن تشكر از راهنمايهاى خوب شما در اين تاپيك ، همانطور كه اطلاع داريد سايت USCIS تغيير كرده و خيلى از دوستان با اين سايت مشكل دارند ، لطفاً دوستانى كه توسط سايت جديد مبلغ ١٦٥ دلار را پرداخت كرده اند ، تجارب خود را با ديگران به اشتراك بگذارند . اينطور كه من متوجه شدم هنوز سايت اون ثبات خودشو بدست نياورده و بهتره فعلاً اقدام به پرداخت نكنيم، درسته؟

جانا سخن از دل ما ميگويي
عاقا ، تو رو خدا يكي كه وارده ما ها رو درست راهنمايي كنه روش قديمي كه دستورالعملش اول تاپيك هست ديگه بدرد نميخوره ...
برنده لاتاري ٢٠١٥/دونفر/ورود به امريكا اكتبر٢٠١٥/ ميامي فلوريدا
تشکر کنندگان: tandis_n_m ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام به همسفران عزیز. آیا اگه پروازمون مثلا بره فرانکفورت و مدت طولانی مثلا نزدیک یک روز اونجا باشیم تا پرواز بعدی ، میشه از فرودگاه خارج شد یا خیر؟
کیس نامبر: 5xxx مصاحبه : 4 جون ابوظبی ، تعداد : دو نفر،
آپدیت نفر اصلی: 4 جون و 22 جولای شبانه، 23جولای ، 26 جولای ، 28 جولای ، 10 آگوست ، 11 آگوست ، 14 آگوست ، 16 آگوست ، 26 آگوست ، 27 آگوست ، 28 آگوست شبانه، 30 آگوست تبدیل به OR و کلیر
آپدیت همراه: 5 جون و 23جولای ، 26 جولای ، 10 آگوست ، 11 آگوست ، 27 آگوست شبانه ، 27 آگوست روز و OR

خیر
تشکر کنندگان: laleht ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-10 ساعت 15:43)HERMES7 نوشته:  خیر
اقا چرا اطلاعات غلط میدی؟؟ میشه داداش من خوبم میشه.
فقط باید قبلش از سفارت آلمان تقاضای ویزا بدید. خوبیش اینه این یکی تو ایران هست لازم نیست برید ترکیه.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
(2015-09-10 ساعت 15:56)Abdorrezaa نوشته:  
فقط باید قبلش از سفارت آلمان تقاضای ویزا بدید. خوبیش اینه این یکی تو ایران هست لازم نیست برید ترکیه.

بشرطی که به همین راحتی و سرعت هم ویزا آلمان بدن البته !!!!!!
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: jupiterx ، samane1363 ، APOLO5321 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-10 ساعت 12:46)Abdorrezaa نوشته:  خب تا حالا اگه بحث سر این بود که در صورت تعویض گذرنامه ویزای جدید باید توش بخوره یا با همون ویزای قدیمی میشه رفت، امروز ۱ چیز دیگه هم بهش اضافه شد. تو جواب ایمیل من به سفارت ترکیه اومده :
We are unable to renew your visa as we have come to the end of the DV ۲۰۱۵ program. You must travel to U.S. before the expiration date of your passport.
Sincerely

شما دو راه دارین یا تا قبل از انقضا پاسپورت اونم بالای ۶ ماه اعتبار پاسپورت برین یا پاسپورت جدبد گیرین و باویزای موجود در پاس قدیم برین
یادتون باشه تو پلیس +10 که میخواین پاس جدید گیرین مواظب باشین موقع پانچ پاس قدیم ویزا آسیب نبینه
البته من اینقدر وسواس بخرج دادم خود افسره گفت خانم ما خودمون حواسمون هست فقط صفحه اول و آخر رو پانچ میکنبم و کاری به ویزا نداریم
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: ed2008 ، jupiterx ، nimanoush ، samane1363 ، Abdorrezaa ، APOLO5321 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-10 ساعت 15:56)Abdorrezaa نوشته:  

فقط باید ویزای شینگن از آلمان باید اقدام کنه؟
[عکس: 6dd5f9e30e54d7201224d05c27e64e0a.jpg]

فقط؟!

[عکس: attachment.php?aid=3628]

فقط؟!!!!!
[عکس: a8ca4dc8215706cd89e4679daec3ee23.jpg]

فقط؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[عکس: images?q=tbn:ANd9GcTImDJ89IDudrA_Z10VZwL...Sg8ebu0kHg]

آخه چرا رضا اطلاعات غلط میدی؟ Big Grin

من دیگه حرفی واسه گفتن ندارم!

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: jupiterx ، ریحانا ، babak12 ، sarasara1 ، samane1363 ، areb1356 ، APOLO5321 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-10 ساعت 16:38)boshra نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 12:46)Abdorrezaa نوشته:  خب تا حالا اگه بحث سر این بود که در صورت تعویض گذرنامه ویزای جدید باید توش بخوره یا با همون ویزای قدیمی میشه رفت، امروز ۱ چیز دیگه هم بهش اضافه شد. تو جواب ایمیل من به سفارت ترکیه اومده :
We are unable to renew your visa as we have come to the end of the DV ۲۰۱۵ program. You must travel to U.S. before the expiration date of your passport.
Sincerely

الان همه اساتید میگن : اقااااااااااااا این حرفا چیه ؟ چرا بی حودی حرف میزنی. ما همه اومدیم و هیچ مشکلی هم نبوده.....

شما و سایر دوستان میتونید نگران باشید و هزینه کنید. Wink
قصد پاسخ نداشتم و سعی داشتم که وارد این موضوع دیگه نشم فقط احساس کردم این تصور اشتباه برای یک عده پیش آمده باشه که اگر جوابی نمیدم یعنی فهمیدم اشتباه کردم. Big Grin وگرنه بنده اصراری بر کاهش استرس و هزینه دوستان ندارمBig Grin

خوب به سلامتی محیط اینجا هم دوباره شاد شد. به امید اینکه همه رو ینگه دنیا ببینیم.
تشکر کنندگان: jupiterx ، babak12 ، Mahboy ، areb1356 ، Daneshjo ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان