کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-09-10 ساعت 16:51)behdadK نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 15:56)Abdorrezaa نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 15:43)HERMES7 نوشته:  خیر
اقا چرا اطلاعات غلط میدی؟؟ میشه داداش من خوبم میشه.
فقط باید قبلش از سفارت آلمان تقاضای ویزا بدید. خوبیش اینه این یکی تو ایران هست لازم نیست برید ترکیه.

فقط باید ویزای شینگن از آلمان باید اقدام کنه؟
[عکس: 6dd5f9e30e54d7201224d05c27e64e0a.jpg]

فقط؟!

[عکس: attachment.php?aid=3628]

فقط؟!!!!!
[عکس: a8ca4dc8215706cd89e4679daec3ee23.jpg]

فقط؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[عکس: images?q=tbn:ANd9GcTImDJ89IDudrA_Z10VZwL...Sg8ebu0kHg]
وا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ای عکسها تهشه
ولی حاجی من منظورتو نگرفتم. میگی شینگن نمیدن یعنی؟ ویزا گرفتنش سخته؟؟
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-11 ساعت 17:48)laleht نوشته:  
(2015-09-11 ساعت 11:33)Abdorrezaa نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 17:00)behdadK نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 16:38)boshra نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 12:46)Abdorrezaa نوشته:  ]

[quote='Abdorrezaa' pid='659340' dateline='1441954999']
[quote='behdadK' pid='659069' dateline='1441888214']
[quote='boshra' pid='659052' dateline='1441886920']
[quote='Abdorrezaa' pid='658910' dateline='1441872988']
خب تا حالا اگه بحث سر این بود که در صورت تعویض گذرنامه ویزای جدید باید توش بخوره یا با همون ویزای قدیمی میشه رفت، امروز ۱ چیز دیگه هم بهش اضافه شد. تو جواب ایمیل من به سفارت ترکیه اومده :
We are unable to renew your visa as we have come to the end of the DV ۲۰۱۵ program. You must travel to U.S. before the expiration date of your passport.
Sincerely

الان همه اساتید میگن : اقااااااااااااا این حرفا چیه ؟ چرا بی حودی حرف میزنی. ما همه اومدیم و هیچ مشکلی هم نبوده.....

شما و سایر دوستان میتونید نگران باشید و هزینه کنید. Wink
قصد پاسخ نداشتم و سعی داشتم که وارد این موضوع دیگه نشم فقط احساس کردم این تصور اشتباه برای یک عده پیش آمده باشه که اگر جوابی نمیدم یعنی فهمیدم اشتباه کردم. Big Grin وگرنه بنده اصراری بر کاهش استرس و هزینه دوستان ندارمBig Grin

خوب به سلامتی محیط اینجا هم دوباره شاد شد. به امید اینکه همه رو ینگه دنیا ببینیم.
من که اعتبار گذرنامم تا مهر95 هست ولی چون حالا حالاها قصد برگشت ندارم
میخوام عوضش کنم. الانم با وجود جوابی که سفارت داد، به روش لاله خانم میرم.

فكر نكنم چون تا مهر ٩٥ اعتبار دارين پليس +١٠ پاستون رو عوض كنه درهرصورت اگه كرد كه هيچ نكرد دفتر حفاظت منافع ايران در واشنگتن دى سى ميتونين حضورى يا با پست پاسپورت رو تعويض كنين
اما
روش منو شك نكنين من از پنجاه جا استعلام گرفتم و پرينت ايميل همه رو هم گرفتم
اول حضورى تو سفارت ابوظبى خودم پرسيدم لحظه اى كه ويزامو گرفتم
بعد زنگ زدم به شوهر دوستم كه كارمند فرودگاه لوس آنجلس هست كه اون گفت اصلا اين موضوع جز آموزشهاى اوليه ما هست كه مسافر ميتونه با ويزاى معتبر در پاسپورت منقضى به همراه پاسپورت جديد وارد شه
بعد زنگ زدم دفتر حفاظت منافع امريكا در سفارت سوييس در تهران پرسيدم كه همون جواب رو دادن
بعد تو فروم ايميگريشن از سايمون پرسيدم اونم تاييد كرد
بعد زنگ زدم سوپروايزر قطر ايرويز در فرودگاه امام از اون هم پرسيدم تاييد كرد
بعد به مارتين كه يك وكيل امركايى تو فروم ايميگريشن هست پيام دادم اونم تاييد كرد
بعد ايميل زدم سفارت ابوظبى كه عين اين متن رو ميزارم اينجا و من ازش پرينت گرفتم و طول سفر پرينت همراهم بود :

اين سوال من :

Dear sir/madam My passport expiry date is Jan.,12,۲۰۱۶ and I'm planning to fly to USA in July,۱۰,۲۰۱۵. Shall I change my passport before flying to USA? Will it be ok to fly with new passport and show my valid visa in old passport ? I'm not sure the airline how will react toward this matter ? Your early response would highly be appreciated

اين جواب سفارت :

Madam,

As long as your passport is good for ۶ months, you are fine to travel with it. Likewise, you can renew it and travel with both passports. Please ensure the Immigration Officers in Iran that renew your passport do not damage your U.S. visa in any way (cutting the corner or stamping it.)

Thank you,
Immigrant Visa Unit, Abu Dhabi

بعد تو پليس +١٠ (ميرداماد-نرسيده به ميدون محسنى ) هم به أفسر گذرنامه اصرار كه مواظب ويزام باشين بنده خدا گفت خانم ما اصلا به ويزا كار نداريم فقط صفحه اول و آخر گذرنامه با جلدش رو سوراخ ميكنيم و حالا كه اينقدر استرس دارى بيا جلو خودت نگاه كن هر صفحه اى كه گفتى من سوراخ ميكنم Big Grin

فكر نكنم كسى به وسواسى من تو اين فروم پيدا شه بس شك نكنين Big Grin

اتفاقا منم از از دفرت حافظ منافع عمه ریکا تو کره ماه و سفارت آ م ر ی کا تو دوشنبه و نیز آفیسر مسئول مهاجرت در جنوب شرقی جزایر هاوایی پرسیدم همنو تایید کاردنBig GrinBig Grin. اوووو چه حوصله ای دارید لاله خانم، این حساسیت قبل از گرفتن ویزا همه دارن ولی حیوان کودنمون که از پل گذشت دیگه فقط میخواد یه بلیط، خوبه ماشالا تا حالا آدم به پیگیری شما ندیدم، فقط‌ از مرحوم خواجه شیراز استعلام نگرفتید که اونم بنده خدا در جوارحضرت حق بوده وگرنه ...
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: laleht ، Abdorrezaa ، M.d ، mojgan m ، jupiterx ، victor2016 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-10 ساعت 15:03)SINA FALL نوشته:  سلام به همسفران عزیز. آیا اگه پروازمون مثلا بره فرانکفورت و مدت طولانی مثلا نزدیک یک روز اونجا باشیم تا پرواز بعدی ، میشه از فرودگاه خارج شد یا خیر؟
سلام دوست عزیز بله میشه شما باید سفارت المان تشریف ببرین و درخواست ویزای ترانزیت بکنید .خیلی راحت بهتون میدن برای من 1 هفته طول کشید البته من از کشور دیگه اقدام کردم برای ایران رو نمیدونم
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: sh_mm10 ، jupiterx ، Daneshjo
دوستان کالیفرنیایی ....

امسال زمستون جو ایالت های غربی بهم میریزه ، خلاصه مواظب باشید :

"کالیفرنیا طی چهار سال گذشته با خشکسالی عمیقی روبرو بوده و حالا در زمستان امسال قرار است بارش بیش از حد معمول باشد. در عین حال که می توان برداشتی منفی از آن داشت، می شود آن را مثبت نیز پنداشت. زمستان امسال، ۲٫۵ الی ۳ برابر حالت عادی در کالیفرنیا باران خواهد بارید.

اگرچه ایالات متحده حالا از برخورد داشتن با ال نینیو در حال کسب منفعت است اما کشورهای دیگر چندان شانس نیاورده اند. با چرخش جریان آب و هوایی، مناطق بسیاری از جمله جزایر اندونزی تا استرالیا با کمبود جدی آب مواجه خواهند شد"

ال نینیو با قدرتی فراوان امسال باز خواهد گشت
شماره کیس 0XX
ایروان
ویزا
ورود به آمریکا
تشکر کنندگان: sardar ، Mahboy ، mojgan m ، areb1356 ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-11 ساعت 21:55)Nima4185 نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 15:03)SINA FALL نوشته:  سلام به همسفران عزیز. آیا اگه پروازمون مثلا بره فرانکفورت و مدت طولانی مثلا نزدیک یک روز اونجا باشیم تا پرواز بعدی ، میشه از فرودگاه خارج شد یا خیر؟
سلام دوست عزیز بله میشه شما باید سفارت المان تشریف ببرین و درخواست ویزای ترانزیت بکنید .خیلی راحت بهتون میدن برای من ۱ هفته طول کشید البته من از کشور دیگه اقدام کردم برای ایران رو نمیدونم

ويزاى ترانزيت از اسمش معلومه در ترانزيت فرودگاه هستين باهاش اجازه خروج از فرودگاه و ورود به شهر رو ندارين و زمانى لازمه كه پروازتون در دو كشور اروپايى بشينه اگه فقط در يك كشور اروپايى توقف دارين نيازى به أخذ ويزا نيست و معمولا تو همون ترانزيت ميمونين تا پرواز بعدى
درضمن appointment گرفتن از سفارت آلمان در تهران براحتى وقت گرفتن از سفارت آلمان در كشورهاى ديگه نيست و معمولا از چند وقت قبل بايد آنلاين وقتى سيستم تعيين وقت باز ميشه وقت بگيرين
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: jupiterx ، APOLO5321 ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام به همه دوستان
فرق پرواز با یک ایرلاین و یا اینکه پرواز با چند ایرلاین باشه چیه؟
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-09-11 ساعت 18:17)lotttery2015 نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 22:54)HTQ نوشته:  ما هم با الاخره پس از یک پرواز طولانی از دبی به لس آنجلس اومدیم.کارهای ورودمون در کمتر از ۱۰ دقیقه انجام شد.تغییر آدرس در فرودگاه اعلام و به عنوان نشانی ارسال گرین کارت و سوشال ثبت شد.برخوردها دوستانه و همراه با تبریک ورود به ایالات متحده بود.چون سفر اولمون حدودا یک ماهه در فرودگاه یک سیک کارت تی موبایل با اعتبار 28 روزه گرفتیم که البته قابل شارژ هم هست با ۵ گیگ دیتا که حدود 100 دلار شد.فعلا مهمان یکی از دوستان در آناهایم هستیم.هوا شرجی و گرمه و برای ما که تو منطقه خنک و خشک بودیم یه کن غریبه. فعلا هنوز ساعت بیولوژیکی بدنمون تنظیم نشده.به امید خدا فردا میریم برای سوشال و پیدا کردن جایی برای اقامت کوتاهمون.فقط یک نکته که هنوز سایت الیس کیس من رو نمی شناسه برای پرداخت 165 دلار.اگه راه حلی به ذهنتون می رسه خوشحال میشم کمکمون کنید.
سلام دوست عزیز رسیدن بخیر .
والا در مورد پرداخت 165 دلار مشکل مشترک داریم . من حدود یک هفته پیش از طریق خود سایت ایمیل زدم بهشون و مشکلم رو گفتم دیشب جواب دادن که داریم مشکل شما رو برطرف میکنیم و یه مشت از این حرفا که نگران نباشید ویزای مهر خورده خودش تا یکسال اعتبار داره و حتی میشه تمدیدش کرد .
درود.من دیروز دوباره تلاش کردم و مشکل حل شد و البته دوستمون زحمت کشید و با ویزا کارت، مبلغ 330 دلار رو پرداخت کرد.امروز هم رفتیم اداره سوشال انهایم.مدارک رو دیدن و گفتن نهایتا طی یک پروسه 21 روزه میاد و اگه نیومد مراجعه کنید.بنابراین برای کیس های لاتاری واقعا نیازی به مراجعه به اداره سوشال نیست.حالا با کمک دوستمون داریم در مورد حساب بانکی تحقیق می کنیم.
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
تشکر کنندگان: areb1356 ، Hopeman ، jupiterx ، samane1363 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-12 ساعت 00:06)laleht نوشته:  
سلام دوست عزیز بله میشه شما باید سفارت المان تشریف ببرین و درخواست ویزای ترانزیت بکنید .خیلی راحت بهتون میدن برای من ۱ هفته طول کشید البته من از کشور دیگه اقدام کردم برای ایران رو نمیدونم

ويزاى ترانزيت از اسمش معلومه در ترانزيت فرودگاه هستين باهاش اجازه خروج از فرودگاه و ورود به شهر رو ندارين و زمانى لازمه كه پروازتون در دو كشور اروپايى بشينه اگه فقط در يك كشور اروپايى توقف دارين نيازى به أخذ ويزا نيست و معمولا تو همون ترانزيت ميمونين تا پرواز بعدى
درضمن appointment گرفتن از سفارت آلمان در تهران براحتى وقت گرفتن از سفارت آلمان در كشورهاى ديگه نيست و معمولا از چند وقت قبل بايد آنلاين وقتى سيستم تعيين وقت باز ميشه وقت بگيرين

دوست عزیز من فکر نمیکنم آلمان ویزای ترانزیت بخواد
چون خیلی از دوستان با لوفتانزا میرن کانادا بدون گرفتن ویزای خاصی

با توجه با لینک زیر اصلا ویزا ترانزیت لازم نیست.

Airport Transit Visa
Germany is at the heart of Europe and thus a very frequented transit country. The vast majority of travelers do not need a visa when in transit through German airports. Airport Transit Visas for Germany are required by nationals of the following countries:

Afghanistan, Bangladesh, Eritrea, Ethiopia, Ghana, India, Iran, Iraq, Jordan, Lebanon, Mali, Nigeria, Pakistan, Somalia, South Sudan, Sri-Lanka, Sudan, Syria, Turkey.

GENERAL EXCEPTIONS:
Nationals of the above mentioned countries Do NOT require an airport transit visa if:

have a valid visa for the UK, Ireland, Japan, Canada, USA, Romania, Bulgaria, Cyprus, Lichtenstein

they are a partner (married, common-law or same sex) or child of an EU/EEA/EFTA national and hold a British “Residence Card of a Family Member of an EEA National”
they are holders of Diplomatic Passports
have a valid visa for a Member State of the EU, Canada, Japan or the United States of America, or when they return from these countries after having used the visa
عرض سلام خدمت همه دوستان ، من در زمان ورودم به آمریکا ، پاسپورتم 6 ماه و سه روز اعتبار داره ، به نظرتون با خیال راحت مسافرتمو انجام بدم ؟
ﺷﻤﺎﺭﻩ ﮐﯿﺲ: 2015AS00005XXX / سفارت : آنکارا / تعداد افراد کیس : 4 نفر /رویت قبولی : May 1 / فرستادن مدارک : June 12 / تاریخ کارنت : 14 April / نامه دوم : 24 April/ مصاحبه : 8 june / سه تا یکضرب یکنفر AP / کلیرنس 25 august / صدور ویزا 27 august
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-09-12 ساعت 06:55)daniel_b نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 00:06)laleht نوشته:  

دوست عزیز من فکر نمیکنم آلمان ویزای ترانزیت بخواد
چون خیلی از دوستان با لوفتانزا میرن کانادا بدون گرفتن ویزای خاصی

با توجه با لینک زیر اصلا ویزا ترانزیت لازم نیست.

Airport Transit Visa
Germany is at the heart of Europe and thus a very frequented transit country. The vast majority of travelers do not need a visa when in transit through German airports. Airport Transit Visas for Germany are required by nationals of the following countries:

Afghanistan, Bangladesh, Eritrea, Ethiopia, Ghana, India, Iran, Iraq, Jordan, Lebanon, Mali, Nigeria, Pakistan, Somalia, South Sudan, Sri-Lanka, Sudan, Syria, Turkey.

GENERAL EXCEPTIONS:
Nationals of the above mentioned countries Do NOT require an airport transit visa if:

have a valid visa for the UK, Ireland, Japan, Canada, USA, Romania, Bulgaria, Cyprus, Lichtenstein

they are a partner (married, common-law or same sex) or child of an EU/EEA/EFTA national and hold a British “Residence Card of a Family Member of an EEA National”
they are holders of Diplomatic Passports
have a valid visa for a Member State of the EU, Canada, Japan or the United States of America, or when they return from these countries after having used the visa
شما متنی که کپی میکنید میخونید یا فقط کپی میکنید ؟Big Grin چون متنی که کپی کردید همون داستان یک توقف در آلمان رو نوشته و هیچ ربطی به دو توقف و نیاز به ویزای ترانزیت نداره!

یک توقف در اروپا در هر کدوم از کشور های اتحادیه اروپا برای ایرانی هایی که به آمریکا میرن ویزای ترانزیت نمیخواد.
ولی اگر در دو نقطه توقف داشته باشید ویزای ترانزیت لازمه که خود آژانس شما اقدام میکنه و مبلغ کمی فکر کنم در حدود 200 تومن لازمه .
ولی آخه ویزای ترانزیت چه ربطی به خارج شدن از فرودگاه داره؟! ویزای ترانزیت برای ترانزیته ! برای اینکه اگر در دو نقطه در اروپا ترانزیت داشتید باید داشته باشید وگرنه سوار هواپیما نمیشید.
برای اجازه خروج از فرودگاه ویزای شنگن باید داشته باشید به هر کی قبول دارید قسم که ویزای ترانزیت ربطی به ویزای توریستی نداره. وقت قبلی نیاز داره، دعوتنامه میخواد، بیمه سفر و گردش حساب و مصاحبه و هزینه ویزا و شاید هم ریجکتی. اونهم سفارت آلمان که جزو سختگیر هاست! اگر پیچیده تر از لاتاری نباشه ساده تر نیست! ضمنا همه این کار ها رو کردید دوست دارم موقع مصاحبه کنارتون باشم قیافه آفیسر رو ببینم وقتی دارید بهش توضیح میدید که 7 خوان رستم رو چطوری رد کردید و چقدر هزینه کردید که یکروزی که توقف در آلمان دارید یه سر بیایید بیرون فرودگاه و بگردید Big Grin

بله اگر یکبار شنگن گرفته باشید و یا گرین کارت آمریکا داشته باشید درصد گرفتن ویزاتون بیشتره ولی مراحلش همون مراحله.
حالا هر وقت سیتیزن شدید دیگه بدون ویزا میتونید با پاس آمریکایی به اروپا برید برای تفریح و هر جا خواستید پیاده شید و شهر رو بگردید ولی فعلا ایرانی هستید و در هنگام ترانزیت چه نیاز به ویزای ترانزیت باشه چه نباشه امکان خروج از فرودگاه رو ندارید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: ریحانا ، SomeOneX ، areb1356 ، laleht ، jupiterx ، samane1363 ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام به همه دوستاي خوبم ما ديروز با پرواز تركيش به لس انجلس اومديم سفر طولاني و خسته كننده اي بود برادرم در لس انجلس زندگي مي كنند و اومدند دنبال ما در فرودگاه در مورد فرودگاه در لحظه ورود دو راه بود كه يكي براي افراد با گرين كارت و راه ديگه افراد توريست و ما كه اولين بار بود وارد مي شديم رفتيم در يك صف بسيار طولاني و من پاكتهاي زرد رو دستم گرفتم تا اگر نيازي بود ببينند و ما رو از صف جدا كنند كه همين كار رو كردند و ما رو به قسمت ديگري بردند. و كارمون به سرعت ؤ راحت انجام شد امروز هم رقتيم براي ثبت نام پسرم در مدرسه چارتر اسكول منطقه وست وود كه مدرسه بسيار خوبي است و بعد از پر كردن فرمها گفتند بايد واكسن tdapرو بزنه وگرنه اجازه شروع مدرسه رو نخواهد داشت
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
تشکر کنندگان: Siamak ، areb1356 ، ریحانا ، h_researcher ، jupiterx ، samane1363 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-12 ساعت 04:47)HTQ نوشته:  
(2015-09-11 ساعت 18:17)lotttery2015 نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 22:54)HTQ نوشته:  ما هم با الاخره پس از یک پرواز طولانی از دبی به لس آنجلس اومدیم.کارهای ورودمون در کمتر از ۱۰ دقیقه انجام شد.تغییر آدرس در فرودگاه اعلام و به عنوان نشانی ارسال گرین کارت و سوشال ثبت شد.برخوردها دوستانه و همراه با تبریک ورود به ایالات متحده بود.چون سفر اولمون حدودا یک ماهه در فرودگاه یک سیک کارت تی موبایل با اعتبار 28 روزه گرفتیم که البته قابل شارژ هم هست با ۵ گیگ دیتا که حدود 100 دلار شد.فعلا مهمان یکی از دوستان در آناهایم هستیم.هوا شرجی و گرمه و برای ما که تو منطقه خنک و خشک بودیم یه کن غریبه. فعلا هنوز ساعت بیولوژیکی بدنمون تنظیم نشده.به امید خدا فردا میریم برای سوشال و پیدا کردن جایی برای اقامت کوتاهمون.فقط یک نکته که هنوز سایت الیس کیس من رو نمی شناسه برای پرداخت 165 دلار.اگه راه حلی به ذهنتون می رسه خوشحال میشم کمکمون کنید.
سلام دوست عزیز رسیدن بخیر .
والا در مورد پرداخت 165 دلار مشکل مشترک داریم . من حدود یک هفته پیش از طریق خود سایت ایمیل زدم بهشون و مشکلم رو گفتم دیشب جواب دادن که داریم مشکل شما رو برطرف میکنیم و یه مشت از این حرفا که نگران نباشید ویزای مهر خورده خودش تا یکسال اعتبار داره و حتی میشه تمدیدش کرد .
درود.من دیروز دوباره تلاش کردم و مشکل حل شد و البته دوستمون زحمت کشید و با ویزا کارت، مبلغ 330 دلار رو پرداخت کرد.امروز هم رفتیم اداره سوشال انهایم.مدارک رو دیدن و گفتن نهایتا طی یک پروسه 21 روزه میاد و اگه نیومد مراجعه کنید.بنابراین برای کیس های لاتاری واقعا نیازی به مراجعه به اداره سوشال نیست.حالا با کمک دوستمون داریم در مورد حساب بانکی تحقیق می کنیم.

ببخشيد با سايت جديد pay.gov پرداخت كرديد؟ reciept number رو هم گرفتيد؟ ميشه يكم راجع به نحوه پرداختتون توضيح بدبد...
برنده لاتاري ٢٠١٥/دونفر/ورود به امريكا اكتبر٢٠١٥/ ميامي فلوريدا
تشکر کنندگان: jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-12 ساعت 12:41)Kia robani نوشته:  سلام به همه دوستاي خوبم ما ديروز با پرواز تركيش به لس انجلس اومديم سفر طولاني و خسته كننده اي بود برادرم در لس انجلس زندگي مي كنند و اومدند دنبال ما در فرودگاه در مورد فرودگاه در لحظه ورود دو راه بود كه يكي براي افراد با گرين كارت و راه ديگه افراد توريست و ما كه اولين بار بود وارد مي شديم رفتيم در يك صف بسيار طولاني و من پاكتهاي زرد رو دستم گرفتم تا اگر نيازي بود ببينند و ما رو از صف جدا كنند كه همين كار رو كردند و ما رو به قسمت ديگري بردند. و كارمون به سرعت ؤ راحت انجام شد امروز هم رقتيم براي ثبت نام پسرم در مدرسه چارتر اسكول منطقه وست وود كه مدرسه بسيار خوبي است و بعد از پر كردن فرمها گفتند بايد واكسن tdapرو بزنه وگرنه اجازه شروع مدرسه رو نخواهد داشت
سلام ببخشید پسر من هم 10سالشه به محض ورود میشه ثبت نامشون کرد مدرسه یا اینکه نیاز به سوشیال نامبر داره ممنونم از پاسختون .
با احترام.

Sent from my GT-I9300I
تشکر کنندگان: samane1363 ، nimanoush ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-12 ساعت 17:55)alireza.moazini نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 12:41)Kia robani نوشته:  سلام به همه دوستاي خوبم ما ديروز با پرواز تركيش به لس انجلس اومديم سفر طولاني و خسته كننده اي بود برادرم در لس انجلس زندگي مي كنند و اومدند دنبال ما در فرودگاه در مورد فرودگاه در لحظه ورود دو راه بود كه يكي براي افراد با گرين كارت و راه ديگه افراد توريست و ما كه اولين بار بود وارد مي شديم رفتيم در يك صف بسيار طولاني و من پاكتهاي زرد رو دستم گرفتم تا اگر نيازي بود ببينند و ما رو از صف جدا كنند كه همين كار رو كردند و ما رو به قسمت ديگري بردند. و كارمون به سرعت ؤ راحت انجام شد امروز هم رقتيم براي ثبت نام پسرم در مدرسه چارتر اسكول منطقه وست وود كه مدرسه بسيار خوبي است و بعد از پر كردن فرمها گفتند بايد واكسن tdapرو بزنه وگرنه اجازه شروع مدرسه رو نخواهد داشت
سلام ببخشید پسر من هم ۱۰سالشه به محض ورود میشه ثبت نامشون کرد مدرسه یا اینکه نیاز به سوشیال نامبر داره ممنونم از پاسختون .
با احترام.

Sent from my GT-I9300I
بچه دار ها بهتر میتونن توضیح بدن اما چیزی که از منطق و شنیده ها داریم:
طبق قوانین فدرال نه تنها نفرستادن ماینور ها (بچه ها) به مدرسه جرم بزرگیه ممانعت از این کار توسط هر شخص و نهادی هم محکومه.
شما که ویزای مهاجرتی دارید بلافاصله می بایستی اقدام به ثبت نام بچه کنید و هیچ کسی هم جرات نداره به دلیل نبودن سوشیال شما بچه رو به مدرسه راه نده.
ضمنا خود بچه ها که سوشیال ندارند عموما در این سن و خودشون لازم ندارن این نامبر رو.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: ed2008 ، victor2016 ، Mahboy ، areb1356 ، SomeOneX ، ریحانا ، samane1363 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-12 ساعت 18:06)behdadK نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 17:55)alireza.moazini نوشته:  
سلام ببخشید پسر من هم ۱۰سالشه به محض ورود میشه ثبت نامشون کرد مدرسه یا اینکه نیاز به سوشیال نامبر داره ممنونم از پاسختون .
با احترام.

Sent from my GT-I9300I
بچه دار ها بهتر میتونن توضیح بدن اما چیزی که از منطق و شنیده ها داریم:
طبق قوانین فدرال نه تنها نفرستادن ماینور ها (بچه ها) به مدرسه جرم بزرگیه ممانعت از این کار توسط هر شخص و نهادی هم محکومه.
شما که ویزای مهاجرتی دارید بلافاصله می بایستی اقدام به ثبت نام بچه کنید و هیچ کسی هم جرات نداره به دلیل نبودن سوشیال شما بچه رو به مدرسه راه نده.
ضمنا خود بچه ها که سوشیال ندارند عموما در این سن و خودشون لازم ندارن این نامبر رو.
ممنونم از پاسختون.

Sent from my GT-I9300I

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان