کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-09-12 ساعت 18:06)behdadK نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 17:55)alireza.moazini نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 12:41)Kia robani نوشته:  سلام به همه دوستاي خوبم ما ديروز با پرواز تركيش به لس انجلس اومديم سفر طولاني و خسته كننده اي بود برادرم در لس انجلس زندگي مي كنند و اومدند دنبال ما در فرودگاه در مورد فرودگاه در لحظه ورود دو راه بود كه يكي براي افراد با گرين كارت و راه ديگه افراد توريست و ما كه اولين بار بود وارد مي شديم رفتيم در يك صف بسيار طولاني و من پاكتهاي زرد رو دستم گرفتم تا اگر نيازي بود ببينند و ما رو از صف جدا كنند كه همين كار رو كردند و ما رو به قسمت ديگري بردند. و كارمون به سرعت ؤ راحت انجام شد امروز هم رقتيم براي ثبت نام پسرم در مدرسه چارتر اسكول منطقه وست وود كه مدرسه بسيار خوبي است و بعد از پر كردن فرمها گفتند بايد واكسن tdapرو بزنه وگرنه اجازه شروع مدرسه رو نخواهد داشت
سلام ببخشید پسر من هم ۱۰سالشه به محض ورود میشه ثبت نامشون کرد مدرسه یا اینکه نیاز به سوشیال نامبر داره ممنونم از پاسختون .
با احترام.

Sent from my GT-I9300I
بچه دار ها بهتر میتونن توضیح بدن اما چیزی که از منطق و شنیده ها داریم:
طبق قوانین فدرال نه تنها نفرستادن ماینور ها (بچه ها) به مدرسه جرم بزرگیه ممانعت از این کار توسط هر شخص و نهادی هم محکومه.
شما که ویزای مهاجرتی دارید بلافاصله می بایستی اقدام به ثبت نام بچه کنید و هیچ کسی هم جرات نداره به دلیل نبودن سوشیال شما بچه رو به مدرسه راه نده.
ضمنا خود بچه ها که سوشیال ندارند عموما در این سن و خودشون لازم ندارن این نامبر رو.
با پاسپورت مهر ورود خورده قبول كردند و واقعا رفتارشون دوستانه بود و خيلي كمك و راهنمايي كردند
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
تشکر کنندگان: areb1356 ، ریحانا ، samane1363 ، Daneshjo ، Alex 2014
elis.uscis.dhs.gov من از اين سايت رفتم و از قسمت new siteوارد شدم و a numberرو با يك صفر در ابتدا وارد كردم و dos numberرو بدون01'وارد كردم و اعضا خانواده رو اد كردم پرداخن رو انجام دادم و ايميل تاييد برام اومد
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
تشکر کنندگان: M.d ، h_researcher ، Hopeman ، jupiterx ، samane1363 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-12 ساعت 19:15)Kia robani نوشته:  elis.uscis.dhs.gov من از اين سايت رفتم و از قسمت new siteوارد شدم و a numberرو با يك صفر در ابتدا وارد كردم و dos numberرو بدون01'وارد كردم و اعضا خانواده رو اد كردم پرداخن رو انجام دادم و ايميل تاييد برام اومد
یعنی میفرمایید تا وارد امریکا نشیم با این سایت جدید نمیشه پرداخت رو انجام داد؟
چون من هر چی تلاش میکنم همون error5روز رو میده.

Sent from my GT-I9300I
تشکر کنندگان: jupiterx ، samane1363 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-12 ساعت 08:10)behdadK نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 06:55)daniel_b نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 00:06)laleht نوشته:  
(2015-09-11 ساعت 21:55)Nima4185 نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 15:03)SINA FALL نوشته:  سلام به همسفران عزیز. آیا اگه پروازمون مثلا بره فرانکفورت و مدت طولانی مثلا نزدیک یک روز اونجا باشیم تا پرواز بعدی ، میشه از فرودگاه خارج شد یا خیر؟
سلام دوست عزیز بله میشه شما باید سفارت المان تشریف ببرین و درخواست ویزای ترانزیت بکنید .خیلی راحت بهتون میدن برای من ۱ هفته طول کشید البته من از کشور دیگه اقدام کردم برای ایران رو نمیدونم

ويزاى ترانزيت از اسمش معلومه در ترانزيت فرودگاه هستين باهاش اجازه خروج از فرودگاه و ورود به شهر رو ندارين و زمانى لازمه كه پروازتون در دو كشور اروپايى بشينه اگه فقط در يك كشور اروپايى توقف دارين نيازى به أخذ ويزا نيست و معمولا تو همون ترانزيت ميمونين تا پرواز بعدى
درضمن appointment گرفتن از سفارت آلمان در تهران براحتى وقت گرفتن از سفارت آلمان در كشورهاى ديگه نيست و معمولا از چند وقت قبل بايد آنلاين وقتى سيستم تعيين وقت باز ميشه وقت بگيرين

دوست عزیز من فکر نمیکنم آلمان ویزای ترانزیت بخواد
چون خیلی از دوستان با لوفتانزا میرن کانادا بدون گرفتن ویزای خاصی

با توجه با لینک زیر اصلا ویزا ترانزیت لازم نیست.

Airport Transit Visa
Germany is at the heart of Europe and thus a very frequented transit country. The vast majority of travelers do not need a visa when in transit through German airports. Airport Transit Visas for Germany are required by nationals of the following countries:

Afghanistan, Bangladesh, Eritrea, Ethiopia, Ghana, India, Iran, Iraq, Jordan, Lebanon, Mali, Nigeria, Pakistan, Somalia, South Sudan, Sri-Lanka, Sudan, Syria, Turkey.

GENERAL EXCEPTIONS:
Nationals of the above mentioned countries Do NOT require an airport transit visa if:

have a valid visa for the UK, Ireland, Japan, Canada, USA, Romania, Bulgaria, Cyprus, Lichtenstein

they are a partner (married, common-law or same sex) or child of an EU/EEA/EFTA national and hold a British “Residence Card of a Family Member of an EEA National”
they are holders of Diplomatic Passports
have a valid visa for a Member State of the EU, Canada, Japan or the United States of America, or when they return from these countries after having used the visa
شما متنی که کپی میکنید میخونید یا فقط کپی میکنید ؟Big Grin چون متنی که کپی کردید همون داستان یک توقف در آلمان رو نوشته و هیچ ربطی به دو توقف و نیاز به ویزای ترانزیت نداره!

یک توقف در اروپا در هر کدوم از کشور های اتحادیه اروپا برای ایرانی هایی که به آمریکا میرن ویزای ترانزیت نمیخواد.
ولی اگر در دو نقطه توقف داشته باشید ویزای ترانزیت لازمه که خود آژانس شما اقدام میکنه و مبلغ کمی فکر کنم در حدود 200 تومن لازمه .
ولی آخه ویزای ترانزیت چه ربطی به خارج شدن از فرودگاه داره؟! ویزای ترانزیت برای ترانزیته ! برای اینکه اگر در دو نقطه در اروپا ترانزیت داشتید باید داشته باشید وگرنه سوار هواپیما نمیشید.
برای اجازه خروج از فرودگاه ویزای شنگن باید داشته باشید به هر کی قبول دارید قسم که ویزای ترانزیت ربطی به ویزای توریستی نداره. وقت قبلی نیاز داره، دعوتنامه میخواد، بیمه سفر و گردش حساب و مصاحبه و هزینه ویزا و شاید هم ریجکتی. اونهم سفارت آلمان که جزو سختگیر هاست! اگر پیچیده تر از لاتاری نباشه ساده تر نیست! ضمنا همه این کار ها رو کردید دوست دارم موقع مصاحبه کنارتون باشم قیافه آفیسر رو ببینم وقتی دارید بهش توضیح میدید که ۷ خوان رستم رو چطوری رد کردید و چقدر هزینه کردید که یکروزی که توقف در آلمان دارید یه سر بیایید بیرون فرودگاه و بگردید Big Grin

بله اگر یکبار شنگن گرفته باشید و یا گرین کارت آمریکا داشته باشید درصد گرفتن ویزاتون بیشتره ولی مراحلش همون مراحله.
حالا هر وقت سیتیزن شدید دیگه بدون ویزا میتونید با پاس آمریکایی به اروپا برید برای تفریح و هر جا خواستید پیاده شید و شهر رو بگردید ولی فعلا ایرانی هستید و در هنگام ترانزیت چه نیاز به ویزای ترانزیت باشه چه نباشه امکان خروج از فرودگاه رو ندارید.

زمانی که من خواستم از ایران بیام کانادا دوستان آژانس داستانهای زیادی رو که یکیش این مورد هست رو برام تعریف کردند که باید ویزای ترانزیت بگیری ، بلیط دو طرفه و .... و البته شما که مدیر هستید باید این مطالب رو هم زیاد دیده باشید. WinkBig Grin
این مطلب رو که گذاشتم تنها جهت یاد آوری به دوستان بود که اگر فقط در ترانزیت فرودگاه میخواید بمونید پول الکی ندید. همین
پیروز باشید.
تشکر کنندگان: behdadK ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
با سلام دوستان ایا اطلاع دارید که با ترجمه گواهینامه و گواهینامه بین المللی میتوان در امریکا رانندگی کرد یا خیر؟
ممنون از پاسختان.
با احترام.

Sent from my GT-I9300I
تشکر کنندگان: jupiterx ، Alex 2014
(2015-09-12 ساعت 19:15)Kia robani نوشته:  elis.uscis.dhs.gov من از اين سايت رفتم و از قسمت new siteوارد شدم و a numberرو با يك صفر در ابتدا وارد كردم و dos numberرو بدون01'وارد كردم و اعضا خانواده رو اد كردم پرداخن رو انجام دادم و ايميل تاييد برام اومد

عزیز پرداخت انجام میشه ولی سوال اینجاست که چطوری میشه کیس رو چک کرد؟
برای منم ایمیل تایید اومده ولی رسپینت نامبر نداره که کیس رو چک کنیم، من نمیفهمم آخه مگه میشه دولت عمه ریکا تو مهمترین سایتش باگ داشته باشه، یه ترکینگ آی دی داده که معلوم نیست کجا به درد میخوره.SadSadSadSad
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: Hopeman ، jupiterx ، Alex 2014
شماره کیس: 2015AS000004xxx / تاریخ روئت قبولی در سایت:2May / ارسال فرم ها: 31 May / سفارت: آنکارا ____ تغییر به ____ ابوظبی / کارنت: 9 Jan / تاریخ مصاحبه: March / همسر و فرزند یکضرب / خودم: AP آپدیت 20 مارچ، 24 جولای / کلییر: 26 جولای / مقصد: هیوستون
«خوشبختی و عشق را به بها دهند و نه بهانه!»
تشکر کنندگان: victor2016 ، ریحانا ، Mahboy ، jupiterx ، samane1363 ، Alex 2014
(2015-09-12 ساعت 17:55)alireza.moazini نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 12:41)Kia robani نوشته:  سلام به همه دوستاي خوبم ما ديروز با پرواز تركيش به لس انجلس اومديم سفر طولاني و خسته كننده اي بود برادرم در لس انجلس زندگي مي كنند و اومدند دنبال ما در فرودگاه در مورد فرودگاه در لحظه ورود دو راه بود كه يكي براي افراد با گرين كارت و راه ديگه افراد توريست و ما كه اولين بار بود وارد مي شديم رفتيم در يك صف بسيار طولاني و من پاكتهاي زرد رو دستم گرفتم تا اگر نيازي بود ببينند و ما رو از صف جدا كنند كه همين كار رو كردند و ما رو به قسمت ديگري بردند. و كارمون به سرعت ؤ راحت انجام شد امروز هم رقتيم براي ثبت نام پسرم در مدرسه چارتر اسكول منطقه وست وود كه مدرسه بسيار خوبي است و بعد از پر كردن فرمها گفتند بايد واكسن tdapرو بزنه وگرنه اجازه شروع مدرسه رو نخواهد داشت
سلام ببخشید پسر من هم ۱۰سالشه به محض ورود میشه ثبت نامشون کرد مدرسه یا اینکه نیاز به سوشیال نامبر داره ممنونم از پاسختون .
با احترام.

Sent from my GT-I9300I

واسه ثبت نام فقط پاسپورت و كارنامه هاى ترجمه شده و از همه مهمتر كپى كارت واكسن كه پزشك معتمد سفارت داده و البته پاسپورت يكى از والدين رو ميخوان
تا به امروز اصلا از سوشيال نامبر پسر من هيچ استفاده اى نشده
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: ریحانا ، Mahboy ، samane1363 ، Alex 2014
(2015-09-12 ساعت 20:27)daniel_b نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 08:10)behdadK نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 06:55)daniel_b نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 00:06)laleht نوشته:  
(2015-09-11 ساعت 21:55)Nima4185 نوشته:  سلام دوست عزیز بله میشه شما باید سفارت المان تشریف ببرین و درخواست ویزای ترانزیت بکنید .خیلی راحت بهتون میدن برای من ۱ هفته طول کشید البته من از کشور دیگه اقدام کردم برای ایران رو نمیدونم

ويزاى ترانزيت از اسمش معلومه در ترانزيت فرودگاه هستين باهاش اجازه خروج از فرودگاه و ورود به شهر رو ندارين و زمانى لازمه كه پروازتون در دو كشور اروپايى بشينه اگه فقط در يك كشور اروپايى توقف دارين نيازى به أخذ ويزا نيست و معمولا تو همون ترانزيت ميمونين تا پرواز بعدى
درضمن appointment گرفتن از سفارت آلمان در تهران براحتى وقت گرفتن از سفارت آلمان در كشورهاى ديگه نيست و معمولا از چند وقت قبل بايد آنلاين وقتى سيستم تعيين وقت باز ميشه وقت بگيرين

دوست عزیز من فکر نمیکنم آلمان ویزای ترانزیت بخواد
چون خیلی از دوستان با لوفتانزا میرن کانادا بدون گرفتن ویزای خاصی

با توجه با لینک زیر اصلا ویزا ترانزیت لازم نیست.

Airport Transit Visa
Germany is at the heart of Europe and thus a very frequented transit country. The vast majority of travelers do not need a visa when in transit through German airports. Airport Transit Visas for Germany are required by nationals of the following countries:

Afghanistan, Bangladesh, Eritrea, Ethiopia, Ghana, India, Iran, Iraq, Jordan, Lebanon, Mali, Nigeria, Pakistan, Somalia, South Sudan, Sri-Lanka, Sudan, Syria, Turkey.

GENERAL EXCEPTIONS:
Nationals of the above mentioned countries Do NOT require an airport transit visa if:

have a valid visa for the UK, Ireland, Japan, Canada, USA, Romania, Bulgaria, Cyprus, Lichtenstein

they are a partner (married, common-law or same sex) or child of an EU/EEA/EFTA national and hold a British “Residence Card of a Family Member of an EEA National”
they are holders of Diplomatic Passports
have a valid visa for a Member State of the EU, Canada, Japan or the United States of America, or when they return from these countries after having used the visa
شما متنی که کپی میکنید میخونید یا فقط کپی میکنید ؟Big Grin چون متنی که کپی کردید همون داستان یک توقف در آلمان رو نوشته و هیچ ربطی به دو توقف و نیاز به ویزای ترانزیت نداره!

یک توقف در اروپا در هر کدوم از کشور های اتحادیه اروپا برای ایرانی هایی که به آمریکا میرن ویزای ترانزیت نمیخواد.
ولی اگر در دو نقطه توقف داشته باشید ویزای ترانزیت لازمه که خود آژانس شما اقدام میکنه و مبلغ کمی فکر کنم در حدود 200 تومن لازمه .
ولی آخه ویزای ترانزیت چه ربطی به خارج شدن از فرودگاه داره؟! ویزای ترانزیت برای ترانزیته ! برای اینکه اگر در دو نقطه در اروپا ترانزیت داشتید باید داشته باشید وگرنه سوار هواپیما نمیشید.
برای اجازه خروج از فرودگاه ویزای شنگن باید داشته باشید به هر کی قبول دارید قسم که ویزای ترانزیت ربطی به ویزای توریستی نداره. وقت قبلی نیاز داره، دعوتنامه میخواد، بیمه سفر و گردش حساب و مصاحبه و هزینه ویزا و شاید هم ریجکتی. اونهم سفارت آلمان که جزو سختگیر هاست! اگر پیچیده تر از لاتاری نباشه ساده تر نیست! ضمنا همه این کار ها رو کردید دوست دارم موقع مصاحبه کنارتون باشم قیافه آفیسر رو ببینم وقتی دارید بهش توضیح میدید که ۷ خوان رستم رو چطوری رد کردید و چقدر هزینه کردید که یکروزی که توقف در آلمان دارید یه سر بیایید بیرون فرودگاه و بگردید Big Grin

بله اگر یکبار شنگن گرفته باشید و یا گرین کارت آمریکا داشته باشید درصد گرفتن ویزاتون بیشتره ولی مراحلش همون مراحله.
حالا هر وقت سیتیزن شدید دیگه بدون ویزا میتونید با پاس آمریکایی به اروپا برید برای تفریح و هر جا خواستید پیاده شید و شهر رو بگردید ولی فعلا ایرانی هستید و در هنگام ترانزیت چه نیاز به ویزای ترانزیت باشه چه نباشه امکان خروج از فرودگاه رو ندارید.

زمانی که من خواستم از ایران بیام کانادا دوستان آژانس داستانهای زیادی رو که یکیش این مورد هست رو برام تعریف کردند که باید ویزای ترانزیت بگیری ، بلیط دو طرفه و .... و البته شما که مدیر هستید باید این مطالب رو هم زیاد دیده باشید. WinkBig Grin
این مطلب رو که گذاشتم تنها جهت یاد آوری به دوستان بود که اگر فقط در ترانزیت فرودگاه میخواید بمونید پول الکی ندید. همین
پیروز باشید.

همونطور كه عرض كردم ويزاى ترانزيت زمانى لازم هست كه پرواز شما در ٢ كشور اروپايى توقف داشته باشه و براى يك توقف در كشور اروپايى هيچ ويزايى لازم نيست و همونطور كه بهداد جان گفتن براى خروج از فرودگاه نياز به ويزاى شنگن هست كه مقوله خودش رو داره آژانسهاى هواپيمايى كاملا اينو ميدونن و فكر نميكنم جرات كنن پول الكى از شما بگيرن چون اين قانون رو همه ميدونن
درهرصورت اين فروم هم واسه همينه كه اگه كسى چيزى گفت قبلش آدم با پرس و جو و تحقيق صحت و سقم حرف آژانسها رو متوجه بشه
موفق باشيد و هميشه سلامت
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: behdadK ، HERMES7 ، areb1356 ، jupiterx ، samane1363 ، Alex 2014
(2015-09-12 ساعت 23:27)sarasara1 نوشته:  

عزیز پرداخت انجام میشه ولی سوال اینجاست که چطوری میشه کیس رو چک کرد؟
برای منم ایمیل تایید اومده ولی رسپینت نامبر نداره که کیس رو چک کنیم، من نمیفهمم آخه مگه میشه دولت عمه ریکا تو مهمترین سایتش باگ داشته باشه، یه ترکینگ آی دی داده که معلوم نیست کجا به درد میخوره.SadSadSadSad

وضعيت منم دقيقا مثل شماست فقط يك تركينگ آي دي دارم
برنده لاتاري ٢٠١٥/دونفر/ورود به امريكا اكتبر٢٠١٥/ ميامي فلوريدا
تشکر کنندگان: sarasara1 ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-09-12 ساعت 15:14)Hopeman نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 04:47)HTQ نوشته:  
(2015-09-11 ساعت 18:17)lotttery2015 نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 22:54)HTQ نوشته:  ما هم با الاخره پس از یک پرواز طولانی از دبی به لس آنجلس اومدیم.کارهای ورودمون در کمتر از ۱۰ دقیقه انجام شد.تغییر آدرس در فرودگاه اعلام و به عنوان نشانی ارسال گرین کارت و سوشال ثبت شد.برخوردها دوستانه و همراه با تبریک ورود به ایالات متحده بود.چون سفر اولمون حدودا یک ماهه در فرودگاه یک سیک کارت تی موبایل با اعتبار 28 روزه گرفتیم که البته قابل شارژ هم هست با ۵ گیگ دیتا که حدود 100 دلار شد.فعلا مهمان یکی از دوستان در آناهایم هستیم.هوا شرجی و گرمه و برای ما که تو منطقه خنک و خشک بودیم یه کن غریبه. فعلا هنوز ساعت بیولوژیکی بدنمون تنظیم نشده.به امید خدا فردا میریم برای سوشال و پیدا کردن جایی برای اقامت کوتاهمون.فقط یک نکته که هنوز سایت الیس کیس من رو نمی شناسه برای پرداخت 165 دلار.اگه راه حلی به ذهنتون می رسه خوشحال میشم کمکمون کنید.
سلام دوست عزیز رسیدن بخیر .
والا در مورد پرداخت 165 دلار مشکل مشترک داریم . من حدود یک هفته پیش از طریق خود سایت ایمیل زدم بهشون و مشکلم رو گفتم دیشب جواب دادن که داریم مشکل شما رو برطرف میکنیم و یه مشت از این حرفا که نگران نباشید ویزای مهر خورده خودش تا یکسال اعتبار داره و حتی میشه تمدیدش کرد .
درود.من دیروز دوباره تلاش کردم و مشکل حل شد و البته دوستمون زحمت کشید و با ویزا کارت، مبلغ 330 دلار رو پرداخت کرد.امروز هم رفتیم اداره سوشال انهایم.مدارک رو دیدن و گفتن نهایتا طی یک پروسه 21 روزه میاد و اگه نیومد مراجعه کنید.بنابراین برای کیس های لاتاری واقعا نیازی به مراجعه به اداره سوشال نیست.حالا با کمک دوستمون داریم در مورد حساب بانکی تحقیق می کنیم.

ببخشيد با سايت جديد pay.gov پرداخت كرديد؟ reciept number رو هم گرفتيد؟ ميشه يكم راجع به نحوه پرداختتون توضيح بدبد...
بله.کافیه به نشانی http://www.uscis.gov/uscis-elis مراجعه کنید و وارد بخش login بشید و بعد هم از طریق گزینه click to pay the immigrant fee وارد صفحه توضیحات privacyبشید.گزینه continue را انخاب و وارد صفحه وارد کردنANUMBER و ID CASE بشید.پس از وارد کردن گزینهADD رو انتخاب کنید و بعد کیس های دیگه رو هم اد کنید.بعد کافیه گزینه پرداخت رو بزنید و مبلغ رو واریز کنید.حقیقتش تا قبل از ورود به امریکا نفر دوم کیس ما با ارور مواجه می شد اما به محض وود مشکل حل شد و پرداخت صورت گرفت.
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
تشکر کنندگان: jupiterx ، ریحانا ، Hopeman ، samane1363 ، Alex 2014
تشکر کنندگان: Alex 2014
دوستان ایا راه حلی وجود نداره واسه پرداخت این 165دلار با سایت جدید؟
بیش از صد بار امتحان کردم و هر بار همون ارور رو میده .
ممنون .

Sent from my GT-I9300I
تشکر کنندگان: jupiterx ، Alex 2014
سلام دوستان ی سوال دارم ایا کسی اطلاع دارید درکدامیک از بانکهای خصوصی حساب داشته باشیم تو امریکا میتونیم دسترسی جهت نقل وانتقال احتمالی داشته باشیم ممنون
Case 2015AS31##
Number of Persons in Case 2
Interview 08 DEC 2014
Visa Issued 29 APR 2015
تشکر کنندگان: jupiterx ، Daneshjo
سلام دوستان ایا بعد از پرداخت نیاز هست که اطلاعات رو در سایت uscisهم وارد کرد و شماره رسید رو ادد کنیم واسه پیگیری صدور گرین کارت؟

Sent from my GT-I9300I
تشکر کنندگان: jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان