کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-09-14 ساعت 12:30)behdadK نوشته:  انگشتم کنده شد ولی بالاخره پست اول رو کامل کردم. امیدوارم مسائل پرداخت 165 دلار در سایت جدید و سوالهاش کمتر بشه.

ممنون از زحمات شما
برنده لاتاري ٢٠١٥/دونفر/ورود به امريكا اكتبر٢٠١٥/ ميامي فلوريدا
تشکر کنندگان: Alireza1347 ، sanix ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام دوستان و مدیران محترم لطفا اگه کسی اطلاع دارد دسترسی به حساب بصورت اینترنتی کدامیک از بانکها در امریکا قابل دسترسی هست
Case 2015AS31##
Number of Persons in Case 2
Interview 08 DEC 2014
Visa Issued 29 APR 2015
تشکر کنندگان: jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-14 ساعت 12:10)behdadK نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 11:06)alireza.moazini نوشته:  سلام ایا منطقیه با وجود تغییر ادرس به یه ایالت دیگه تو فرودگاه همون ادرس قدیم رو بدیم تا این داستانها نباشه و وقتی به ادرس اول رفت همون دوستی که ادرسش رو دادیم واسمون به ادرس جدید پست کنه؟

Sent from my GT-I9300I

نه . طبق اعلام اداره مهاجرت گرین کارت یا به آدرس جدید میره یا قدیم. جایی که اون وسط ها گم نمیشه. پس اگر آدرس رو عوض کنید یا میره آدرس قدیم که براتون پست میکنند یا میاد آدرس جدید که خودتون هستید! و احتمال اینکه هزینه پست بدید کمتر میشه. معمولا این اتفاق در حالاتی می افته که آدرس اشتباه وارد شده و یا طرف خیلی بدشانس بوده مامور پست چیزی خورده بوده و یا اشتباهات کوچک مثل اینکه در آدرسی که دادید نام صاحب صندوق پستی را ننوشته اید و یا نام صاحب صندوق پستی چیزی که فکر میکردید نبوده و .... بوده . به هر حال اگر آدرس رو عوض نکنید احتمال اینکه به جای قبلی بره 100% هست و اگر این مشکلات وجود داشته باشه گرین کارت قطعا برگشت میخوره.

البته یک احتمال هم هست که آدرس جدید که میدید اشتباه باشه که اونجوری من دیگه حرفی واسه گفتن ندارم Big Grin
ممنونم بهداد جان اما من از ادرس اول کاملا مطمعن هستم ایشون دایی بنده و مدت 40سال هست که اونجا هستند پس فکر کنم منطقی تر باشه بره به ادرس قدیم و ایشون واسم زحمت پستش رو بکشن .اینطور نیست؟
باز هم ممنون از راهنماییت .

Sent from my GT-I9300I
تشکر کنندگان: areb1356 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-14 ساعت 14:23)darkmatter نوشته:  سلام دوستان و مدیران محترم لطفا اگه کسی اطلاع دارد دسترسی به حساب بصورت اینترنتی کدامیک از بانکها در آمریکا قابل دسترسی هست

یعنی چی؟ منظورتون اینه که کدومها سایت دارن برای کارهای بانکی ؟! واقعا اگر منظورتون اینه که میشه همه! تو گینه بیساوو هم همه اینترفیس اینترنتی دارند.

(2015-09-14 ساعت 14:42)alireza.moazini نوشته:  ممنونم بهداد جان اما من از ادرس اول کاملا مطمعن هستم ایشون دایی بنده و مدت 40سال هست که اونجا هستند پس فکر کنم منطقی تر باشه بره به ادرس قدیم و ایشون واسم زحمت پستش رو بکشن .اینطور نیست؟

Sent from my GT-I9300I
من دیگه حرفی واسه گفتن ندارم! یه چیزایی رو خودت باید تصمیم بگیری! من نظرم رو قبلا گفتم
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-14 ساعت 15:06)behdadK نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 14:23)darkmatter نوشته:  سلام دوستان و مدیران محترم لطفا اگه کسی اطلاع دارد دسترسی به حساب بصورت اینترنتی کدامیک از بانکها در آمریکا قابل دسترسی هست

یعنی چی؟ منظورتون اینه که کدومها سایت دارن برای کارهای بانکی ؟! واقعا اگر منظورتون اینه که میشه همه! تو گینه بیساوو هم همه اینترفیس اینترنتی دارند.

(2015-09-14 ساعت 14:42)alireza.moazini نوشته:  ممنونم بهداد جان اما من از ادرس اول کاملا مطمعن هستم ایشون دایی بنده و مدت 40سال هست که اونجا هستند پس فکر کنم منطقی تر باشه بره به ادرس قدیم و ایشون واسم زحمت پستش رو بکشن .اینطور نیست؟

Sent from my GT-I9300I
من دیگه حرفی واسه گفتن ندارم! یه چیزایی رو خودت باید تصمیم بگیری! من نظرم رو قبلا گفتم
بازم ممنون از لطفت.[WHITE SMILING FACE]

Sent from my GT-I9300I
(2015-09-14 ساعت 12:24)sarasara1 نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 09:14)Alireza1347 نوشته:  سلام
قابل توجه دوستانی که هزینه گرین کارت رو پرداختن ولی به دلیل نداشتن شماره رسید نمیتونن وضعیت شون رو چک کنن. من به USCIS ایمیل زدم و امروز این جواب رو به من دادن. امیدوارم مفید باشه.

Dear ....,

Thank you for your inquiry dated September ۹, ۲۰۱۵, regarding the status of your USCIS Immigrant Fee.
The USCIS Electronic Immigration System does not provide a receipt number when you complete the USCIS Immigrant Fee payment. You should receive your green card (Permanent Resident Card) within 60 days of your entry into the United States or within 60 days after your USCIS Immigrant Fee is received (whichever occurred later). If you do not receive your green card within this time-frame, please submit a follow-up inquiry with the Customer Contact Center by clicking on the “Contact Us” link located at https://egov.uscis.gov/cris/contactus.
Please provide the following information for all applicants:
• Full names (including ALL other names ever used);
• Date(s) of birth; and
• A-File number(s);
Follow up inquiries must be submitted by the applicant or the applicant’s parent/legal guardian if the applicant is a minor child. A USCIS Immigration Services Officer will contact you regarding the status of the green card.
If you need to update your address, only the applicant may do so and MUST complete BOTH steps below:
Complete an AR-11 address update by:
Selecting https://egov.uscis.gov/coa/displayCOAForm.do.
Use your Alien Registration Number, NOT your USCIS Electronic Immigration System Receipt Number.
You will be asked if your change of address is for an application or petition currently in progress. Select “NO” and continue as directed.
Create a Change of Address service request by:
Contact the USCIS Electronic Immigration System Customer Contact Center by clicking on the “Contact Us” link located at https://egov.uscis.gov/cris/contactus
• Date of birth;
• Current Address;
• Previous Address; and
• A-File number(s)
Please be advised that a USCIS Immigration Services Officer will call you (the applicant or the parent/legal guardian), in order to verify your identity prior to changing the address.
We hope this information is helpful.
Sincerely,
USCIS Customer Contact Center
KDE

آقا خدا خیرت بده، منم سوال کردم ولی ویک اند بوده هنوز جواب ندادن، جواب دادن اگه چیز جدیدی گفتن میام میگم اگه نه هم که هیچی، خلاصه دم شما گرم

خوب پس یعنی باز کردن اکانت یواس یس ای اس الزامی نیست مگر در مورد تغییر ادرس. درسته؟ یعنی الان ما کار دیگه ای نباید انجام بدیم. درسته؟
تشکر کنندگان: sarasara1 ، Daneshjo
دوستان ممنون که به بنده لطف دارید. یک خواهش داشتم اگر خیلی فکر میکنید جوابم کمکتون کرد از دکمه تشکر استفاده کنید. اینجوری پست زدن و تبریک نوشتاری کار من و بقیه دوستانی که دنبال جوابهاشون میگردن در تاپیک رو سخت میکنه.
واقعا شرمنده میکنید بابت تشکر و وظیفه من هست و معذرت میخوام دوباره یاداوری میکنم
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
سلام ممنون از مدیر منظورم اینه که وقتی می خوای از امریکا وارد سیستم بانکداری اینترنتی بعضی بانک های ایران بشی مثل بانک قوامین، اونا ip خارج از کشور رو بلاک میکنن و اجازه ورود نمیدن ولی بعضی بانکها اینجوری نیستن
می خوام ببینم کدوم بانکها رو از امریکا میشه اینترنتی کار کرد
Case 2015AS31##
Number of Persons in Case 2
Interview 08 DEC 2014
Visa Issued 29 APR 2015
تشکر کنندگان: jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-14 ساعت 16:24)darkmatter نوشته:  سلام ممنون از مدیر منظورم اینه که وقتی می خوای از آمریکا وارد سیستم بانکداری اینترنتی بعضی بانک های ایران بشی مثل بانک قوامین، اونا ip خارج از کشور رو بلاک میکنن و اجازه ورود نمیدن ولی بعضی بانکها اینجوری نیستن
می خوام ببینم کدوم بانکها رو از آمریکا میشه اینترنتی کار کرد

بانکهایی که دستگاه یکبار رمز دارند معمولا با این قضیه مشکلی ندارند. ملت رو میدونم مشکلی نداره. فقط باید قبلش یک دستگاه یکبار رمز از بانک بگیرید.
تشکر کنندگان: areb1356 ، victor2016 ، Mahboy ، APOLO5321 ، jupiterx ، samane1363 ، Daneshjo ، Alex 2014
[quote='alireza.moazini' pid='659989' dateline='1442077743']
با سلام دوستان ایا اطلاع دارید که با ترجمه گواهینامه و گواهینامه بین المللی میتوان در آمریکا رانندگی کرد یا خیر؟
ممنون از پاسختان.
با احترام.

تو ايالت مريلند اين نوع گواهينامه را يك ساله قبول ميكنند .
بقيه ايالتها را نميدانم
شماره كيس : ***۶ - رويت قبولى ۷ مى - افراد كيس : ٢ نفر - ارسال فرم 12جولاى -،كارنت 12 مى - نامه دوم : بيست مى بود كه دوم جون باز شد!! مصاحبه : نهم جولاى - سفارتخانه : ابوظبى - ويزا : يكضرب Big Grin - مقصد : مريلند - ورود : اواخر نوامبر - سوشیال : یک هفته بعد از ورود - گرین کارت : برای همسرم ۶۵ روز بعد از ورود و برای نفر اصلی هنوز منتظرم!!
تشکر کنندگان: jupiterx ، samane1363 ، Daneshjo ، Alex 2014
خوب ما هم به اجماع رسیدیم بعد از ۱ سال و اندی تحقیق و تفحص و با اینکه تنها هم هستیم و کلی به در و دیوار کوبیدن و کلی تایپیک های مختلف را از جمله سیاتل و آتلانتا و بوستن و لوس آنجلس و مرینلند و اورنج کانتی و ایرواین و آخریش هم که مصر بودیم روی سن حوزه..............دادادام دام دام بلیطمون را به مقصد دالاس خریدیم Smile باشد که رستگار شویم.14 آکتبر 21 مهر کشور را ترک میکنیم.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: babak12 ، Mahboy ، Hopeman ، h_researcher ، behjat ، jupiterx ، samane1363 ، nimanoush ، Daneshjo ، Alex 2014 ، sheghi
(2015-09-14 ساعت 15:53)niloo_980 نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 12:24)sarasara1 نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 09:14)Alireza1347 نوشته:  سلام
قابل توجه دوستانی که هزینه گرین کارت رو پرداختن ولی به دلیل نداشتن شماره رسید نمیتونن وضعیت شون رو چک کنن. من به USCIS ایمیل زدم و امروز این جواب رو به من دادن. امیدوارم مفید باشه.

Dear ....,

Thank you for your inquiry dated September ۹, ۲۰۱۵, regarding the status of your USCIS Immigrant Fee.
The USCIS Electronic Immigration System does not provide a receipt number when you complete the USCIS Immigrant Fee payment. You should receive your green card (Permanent Resident Card) within 60 days of your entry into the United States or within 60 days after your USCIS Immigrant Fee is received (whichever occurred later). If you do not receive your green card within this time-frame, please submit a follow-up inquiry with the Customer Contact Center by clicking on the “Contact Us” link located at https://egov.uscis.gov/cris/contactus.
• Date(s) of birth; and
• A-File number(s);
Follow up inquiries must be submitted by the applicant or the applicant’s parent/legal guardian if the applicant is a minor child. A USCIS Immigration Services Officer will contact you regarding the status of the green card.
If you need to update your address, only the applicant may do so and MUST complete BOTH steps below:
Complete an AR-11 address update by:
Selecting https://egov.uscis.gov/coa/displayCOAForm.do.
Use your Alien Registration Number, NOT your USCIS Electronic Immigration System Receipt Number.
You will be asked if your change of address is for an application or petition currently in progress. Select “NO” and continue as directed.
Create a Change of Address service request by:
Contact the USCIS Electronic Immigration System Customer Contact Center by clicking on the “Contact Us” link located at https://egov.uscis.gov/cris/contactus
• Date of birth;
• Current Address;
• Previous Address; and
• A-File number(s)
Please be advised that a USCIS Immigration Services Officer will call you (the applicant or the parent/legal guardian), in order to verify your identity prior to changing the address.
We hope this information is helpful.
Sincerely,
USCIS Customer Contact Center
KDE

آقا خدا خیرت بده، منم سوال کردم ولی ویک اند بوده هنوز جواب ندادن، جواب دادن اگه چیز جدیدی گفتن میام میگم اگه نه هم که هیچی، خلاصه دم شما گرم

خوب پس یعنی باز کردن اکانت یواس یس ای اس الزامی نیست مگر در مورد تغییر ادرس. درسته؟ یعنی الان ما کار دیگه ای نباید انجام بدیم. درسته؟

والا من اکانتم ساختم ولی فعلا که به دردم نمیخوره، البته ضرر نداره، تو خود سایت برید نوشته چه مزیت هایی داره، الان که نه ولی شاید بعدا تو خود عمه ریکا به کار بیاد. فعلا کار دیگه ای نیست به جز اینکه عمه ریکا رو به قدوممان متبرک کنیمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

(2015-09-14 ساعت 16:41)behdadK نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 16:24)darkmatter نوشته:  سلام ممنون از مدیر منظورم اینه که وقتی می خوای از آمریکا وارد سیستم بانکداری اینترنتی بعضی بانک های ایران بشی مثل بانک قوامین، اونا ip خارج از کشور رو بلاک میکنن و اجازه ورود نمیدن ولی بعضی بانکها اینجوری نیستن

بانکهایی که دستگاه یکبار رمز دارند معمولا با این قضیه مشکلی ندارند. ملت رو میدونم مشکلی نداره. فقط باید قبلش یک دستگاه یکبار رمز از بانک بگیرید.

ملت با همین دستگاه توکن تو دبی کامل جواب میده، اینو مطمئنم و خودم باهاش کار کردم ، اونجا رو نمیدونم ولی دیگه آقا بهداد میگه لابد یه چیزی میدونه دیگه.
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: Mahboy ، samane1363 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-14 ساعت 10:22)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 10:20)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 10:14)behdadK نوشته:  no میزنی فرم نمیپرسه . اون فرم و شماره فرم به دلیل انتخاب گزینه yes میاد!
بله درست میگین.
ولی اگه yes بزنیم کدوم فرم رو باید انتخاب کنیم؟ چون من گرین کارتها اومده ولی نمیدونم به چه دلیلی دلیور نشده. برگشت خورده . حالا گفته اگه میخای مجدد ارسال بشه یه لینکی داده که باید برم اونجا درخواست بدم که اونجا هم باید فرم انتخاب کنیم.
https://egov.uscis.gov/e-request/display...geType=ndc
سلام، ما هم بعد از عوض کردن خونه، تو همه سایت ها آدرسو عوض کردیم که باعث شد گرین کارتمون تا آدرس قبلی بره و دلیور نشه و در نهایت برگشت بخوره.
من به اون شماره ی پایین سایت زنگ زدم و یه درخواست فرستادن جدید ثبت کرد، دوباره لازمه که این فرمو پر بکنیم؟
کیس نامبر :***2015AS00002 . تاریخ ارسال فرم : 31 July، ===> آپدیت : 4 Dec. تعداد افراد کیس : 2 نفر . سفارت : آنکارا . دریافت نامه دوم :٢٣ ژانويه. . تاريخ مصاحبه: 2 مارچ، خودم یکضرب، همسرم دریافت کلیرنس. آپدیت: 3 مارچ ... ٢٥، ٢٦، ٣٠، ٣١ مارچ، ١ اپريل، ٨ اپريل =كلير ورود به امریکا: 4 جولای
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
من همیشه از اینترنت بانک سامان استفاده کردم و تا حالا مشکلی نبوده.
مطمن بشید که رمز دومتون ست شده باشه.

من به زیبایی یک گل٬ به هوای مه آلود صبحگاهی و به رنگ پریده کودکم که ترسید مدیونم.
شاید روزی یا ساعتی بجای آن بی نیاز از من ها ... دینم را به تو ادا کنم.
تشکر کنندگان: darkmatter ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان