کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-02-06 ساعت 14:48)elchin_f نوشته:  
(2015-02-06 ساعت 14:26)arya25 نوشته:  ایا میتونیم سبزیجات خشک و لوبیا و لپه و زرشک با خودمون ببریم؟ تو اون فرم ابی رنگ که میدن حتما باید بنویسیم؟

دوست عزیز من الان آمریکا هستم و بهتون اطلاع میدم که اینجا همه چیز هست حتی تمام سبزی های قورمه سبزی رو هم میتونین تازه بخرین. تنها چیزی که اینجا هست ولی گرونه زرشک ، انجیر و آلو و البته زعفران .
پس با خودتون هیچی نیارین
راستش من برای خودم نمیخوام ببرم یکی از دوستان که امریکاست خانوادش براش سبزی خشک و اینجور چیزا دادن میترسم اونجا برام دردسر بشه با این حساب که فاصله ی بین دو پروازم در امریکا فقط 4 ساعته لطفا راهنمایی کنین که گیر میدن یا نه؟
تشکر کنندگان: Mahboy ، t_arian_n ، Alex 2014
(2015-02-06 ساعت 16:06)arya25 نوشته:  
(2015-02-06 ساعت 14:48)elchin_f نوشته:  
(2015-02-06 ساعت 14:26)arya25 نوشته:  ایا میتونیم سبزیجات خشک و لوبیا و لپه و زرشک با خودمون ببریم؟ تو اون فرم ابی رنگ که میدن حتما باید بنویسیم؟

دوست عزیز من الان آمریکا هستم و بهتون اطلاع میدم که اینجا همه چیز هست حتی تمام سبزی های قورمه سبزی رو هم میتونین تازه بخرین. تنها چیزی که اینجا هست ولی گرونه زرشک ، انجیر و آلو و البته زعفران .
پس با خودتون هیچی نیارین
راستش من برای خودم نمیخوام ببرم یکی از دوستان که آمریکاست خانوادش براش سبزی خشک و اینجور چیزا دادن میترسم اونجا برام دردسر بشه با این حساب که فاصله ی بین دو پروازم در آمریکا فقط 4 ساعته لطفا راهنمایی کنین که گیر میدن یا نه؟

در سایت گمرک آمریکا (لینک زیر) میتونید لیست مواد غذایی که میشه به آمریکا وارد کرد رو ببینید:
https://help.cbp.gov/app/answers/detail/...rsonal-use

مواردی که میخواید همراه ببرید در این صفحه چک کنید، اگه ممنوعیتی نداره، ایده من اینه که میشه لیست رو از سایت گمرک پرینت کرد و مواردی که همراهتون هست هایلایت کنید که مامور گمرک ببینه که شما از قوانین اطلاع داریم و دقیقا چه چیزهایی همراهتون هست. احتمالا دیگه مشکلی پیش نمیاد ، وقتتون گرفته نمیشه و سلیقه ای جلوی ورود وسایلتون رو نمیگیرن.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: Mahboy ، t_arian_n ، Alex 2014
سلام دوستان
سوال من تکراریه اما با کمی تغییرات
من آدرس برای پست گرین کارتم رو لس آنجلس زدم اما حالا میخوام برم دالاس ، بعضی دوستان میگن عوض کردن آدرس باعث میشه پروسه صدورگرین کارت طولانی بشه، بعصی ها میگن ممکنه باز بره به همون آدرس قبلی
دوستانی که تجربه داشتن خواهشا راهنمایی کنن من چکار کنم
مرسی
شماره کیس:21**
تاریخ رویت قبولی:1 may
کنسولگری:Ankara
تعداد افراد منظور در کیس :1
ارسال فرمهای سری اول:5 june
کارنت شدن کیس: 12 Aug
مصاحبه:14 january
دریافت کلیرنس:یکضرب
دریافت ویزا:17 ژانویه
ورود به آمریکا:3 آپریل 2015
دریافت گرین کارت:?
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، t_arian_n ، Memolk ، Alex 2014
(2015-02-06 ساعت 22:33)m.mehrjoo نوشته:  سلام دوستان
من آدرس برای پست گرین کارتم رو لس آنجلس زدم اما حالا میخوام برم دالاس ، بعضی دوستان میگن عوض کردن آدرس باعث میشه پروسه صدورگرین کارت طولانی بشه، بعصی ها میگن ممکنه باز بره به همون آدرس قبلی
مرسی
سلام دوست عزيز ما هم تغيير آدرس داشتيم. ولي تغيير آدرس داخل يك ايالت بود ولي به شخصه فكر نمي كنم اين مسأله تأثيري بذاره.ما بعد از ورودمون تو فرودگاه آدرس جديد رو اعلام كرديم بعد هم تو سايت اداره ي مهاجرت آدرس رو تغيير داديم.يه هفته قبل از پروازمون براي گرين كارت ثبت نام كرديم با همون آدرس قديمي و بعد از ورودمون به آمريكا و اعلام در فرودگاه در سايت هم آدرس رو تغيير داديم وقتي توي سايتي كه ثبت نام كردين پي گيري كنيد بعد از يه مرحله اي سايت پست شماره كارت شما رو ميشناسه و مي تونيد ببينيد كه كارتتون به كجا مي ره من تو سفرنامم تو قسمتي كه گرين كارت رو پر رنگ نوشتم كامل توضيح دادم كه چطوري اين مراحل انجام شد.بخونيد شايد بهتون كمك كنه.
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، m.mehrjoo ، Mahboy ، t_arian_n ، SAAM_60 ، jupiterx ، lighthouse ، Memolk ، Alex 2014
با سلام
سوال من این هستش من تا 1ماه دیگه قرار است بیام برا امریکا و در مورد نحوه پرداخت 165$ هیپی نمی دونم از دوستان و مدیران ممنون میشم من را راهنمایی کنید در این مورد استرس گرفتم من هیچ تغییر ادرسی از اول تا الان نداشتم و نخواهم داشت فقط در مورد نحوه پرداخت یا نحوه پر کردن فرم نگرانم.......
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-02-07 ساعت 00:49)Vandadi نوشته:  با سلام
سوال من این هستش من تا 1ماه دیگه قرار است بیام برا آمریکا و در مورد نحوه پرداخت 165$ هیپی نمی دونم از دوستان و مدیران ممنون میشم من را راهنمایی کنید در این مورد استرس گرفتم من هیچ تغییر ادرسی از اول تا الان نداشتم و نخواهم داشت فقط در مورد نحوه پرداخت یا نحوه پر کردن فرم نگرانم.......
سلام دوست عزیز
این پست مطالعه بفرمایید
http://www.mohajersara.com/thread-7103-p...#pid557825
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Vandadi ، آلیس-1980 ، A_A ، t_arian_n ، بابراس ، Alex 2014
سوال دیگه من این هستش ایا این مبلغ را بعد ورود به امریکا میشه پرداخت کرد یا نه حتما باید قبل ورود باید پرداخت کردCool
(2015-02-07 ساعت 01:01)Vandadi نوشته:  سوال دیگه من این هستش ایا این مبلغ را بعد ورود به آمریکا میشه پرداخت کرد یا نه حتما باید قبل ورود باید پرداخت کردCool

هم می تونید وقتی وارد شدید پرداخت کنید هم قبلش
وقتی شما وارد میشید پروسه صدور گرین کارت به جریان می افته
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Vandadi ، آلیس-1980 ، A_A ، t_arian_n ، بابراس ، Alex 2014
پس یعنی اگر بخواهیم بعد ورود به امریکا پرداخت کنیم مانعی نداره یعنی مانع ورود ما نمی شوند؟؟ Cool
سوال ذیگه اینکه غیر از داشتن ان پاکت زرد در بسته و cd مدیکال و پاسپورت ویزا خورده مدرک دیگه نیاز هستش؟؟Cool
(2015-02-06 ساعت 23:05)آلیس-1980 نوشته:  
(2015-02-06 ساعت 22:33)m.mehrjoo نوشته:  سلام دوستان
مرسی
سلام دوست عزيز ما هم تغيير آدرس داشتيم. ولي تغيير آدرس داخل يك ايالت بود ولي به شخصه فكر نمي كنم اين مسأله تأثيري بذاره.ما بعد از ورودمون تو فرودگاه آدرس جديد رو اعلام كرديم بعد هم تو سايت اداره ي مهاجرت آدرس رو تغيير داديم.يه هفته قبل از پروازمون براي گرين كارت ثبت نام كرديم با همون آدرس قديمي و بعد از ورودمون به آمريكا و اعلام در فرودگاه در سايت هم آدرس رو تغيير داديم وقتي توي سايتي كه ثبت نام كردين پي گيري كنيد بعد از يه مرحله اي سايت پست شماره كارت شما رو ميشناسه و مي تونيد ببينيد كه كارتتون به كجا مي ره من تو سفرنامم تو قسمتي كه گرين كارت رو پر رنگ نوشتم كامل توضيح دادم كه چطوري اين مراحل انجام شد.بخونيد شايد بهتون كمك كنه.
مرسی دوست عزیز
شماره کیس:21**
تاریخ رویت قبولی:1 may
کنسولگری:Ankara
تعداد افراد منظور در کیس :1
ارسال فرمهای سری اول:5 june
کارنت شدن کیس: 12 Aug
مصاحبه:14 january
دریافت کلیرنس:یکضرب
دریافت ویزا:17 ژانویه
ورود به آمریکا:3 آپریل 2015
دریافت گرین کارت:?
تشکر کنندگان: laleht ، t_arian_n ، بابراس ، Alex 2014
(2015-02-07 ساعت 01:12)Vandadi نوشته:  پس یعنی اگر بخواهیم بعد ورود به آمریکا پرداخت کنیم مانعی نداره یعنی مانع ورود ما نمی شوند؟؟ Cool
سوال ذیگه اینکه غیر از داشتن ان پاکت زرد در بسته و cd مدیکال و پاسپورت ویزا خورده مدرک دیگه نیاز هستش؟؟Cool

اصلا ورود شما به پرداخت 165$ ارتباطی نداره و میتونید بعداز ورود این مبلغ رو بحساب واریز کنی. پروسه گرین کارت شما بعداز اولین ورودتون استارت میخوره
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، HERMES7 ، laleht ، t_arian_n ، jupiterx ، Memolk ، Alex 2014
سوال من اینکه غیر از داشتن ان پاکت زرد در بسته و cd مدیکال و پاسپورت ویزا خورده مدرک دیگه نیاز هستش؟؟Cool
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، k1_m_1358 ، t_arian_n ، Alex 2014
به شما اگر عکس رادیولوژی ندادند (که احتمالا ندادند چون CD عوضش دادند) همون اکت زرد و سی دی و پاسپورت کفایت میکنه. البته فرم آبی هم در حین پرواز پر میکنید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Vandadi ، farrokh1675 ، luigiazzuri4 ، A_A ، Mahboy ، t_arian_n ، jupiterx ، بابراس ، Alex 2014
با تشکر از پاسخ به سوالاتم سوال بعدی من اینه که فرم ابی چی هستش ممنون میشم بیشتر توضیح بدید.
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، t_arian_n ، Alex 2014
اضهار نامه گمرکی
[عکس: US-customs-declaration-form.jpg]

تو پرواز به آمریکا بهتون میدن باید اعلام کنید که چی با خودتون دارید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان