کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان، زمانی که برای درخواست credit card به بانک مراجعه کردم مسئول مربوطه ادرس سایت زیر رو هم بهم داد و گفت که برای اشنایی با سیستم بانکی آمر.ی.کا توضیحات کامل در این سایت اومده: www.bettermoneyhabits.com , وقتی که وارد سایت شدید می توانید choose a goal رو انتخاب کنیده و مستقیم به سراغ موضوع مورد نظرتون بروید یا اینکه view all items رو انتخاب کنید و نکات مربوط به credit, saving & budgetting, debt و غیره رو یک به یک مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: ed2008 ، karo.eng ، Mahboy ، Haghighat ، Alex 2014
نکته بعدی اینکه اگر سوالی در زمینه مهاجرت دارید که پاسخش رو در سایت uscis نمی تونید پیدا کنید می تونین با مراجعه به دفاتر uscis مستقیما سوالتون رو مطرح کرده و جواب بگیرید.
تشکر کنندگان: Mahboy ، Haghighat ، Alex 2014
(2015-09-18 ساعت 20:12)p00ya2001 نوشته:  
(2015-09-17 ساعت 23:29)behjat نوشته:  سلام عزیزان من بعد از رسیدن سوشیال نامبرمون ، برای گرفتن آی دی به دفتر dmvمراجعه کردم و الان حدود پنج هفته گذشته هنوز نیومده، دیروز که رفتم پرس و جو گفت احتمالا منتظرند اول گرین کارتت بیاد بعد رو آی دی کار کنند، گرین کارتمون هم ۲۳ اگوست پست شده ولی هنوز نرسیده، گفتند تا ۲۱سپتامبر صبر کن اگر نیومد اقدام کن ، کسی میدونه روال آی دی چطوره و آیا طبیعیه انقدر صبر کردن ممنونم
سلام

من فکر میکنم اصلا به گرین کارت نیاز نداره من واسه همسر و پسرم ای دی گرفتم خودم گواهینامه رانندگی گرفتم و گرین کارتمو تازه پست کردند و اگه رفتین DDS و فرم پرکردین و عکس گرفتن یه کارت موقت میدن کارت اصلی یه هفته بعد پست میشه
سلام
منم همچین مشکلی داشتم تا گرین کارت اومد و رفتم بهشون گفتم که ابدیت کنند.یه ده دقیقه طول کشید بعد گفتن برین و منتظر باشین.بعد دو هفته پس از ابدیت اومد
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: behjat ، SomeOneX ، Alex 2014
(2015-09-19 ساعت 22:59)elchin_f نوشته:  سلام دوستای عزیزم
دوستانی که به جنوب کالیفرنبا پرواز دارن در صورت نیاز کمک با من تماس بگیرن و اگر دنبال کار و بیزینس هستید میتونم کمکتون کنم ( لس انجلس ، ایرواین ، سن دیگو).
سلام دوست عزیز من هم دنبال کار هستم ، دفعه قبل هم براتون پیغام خصوصی هم گذاشتم من لس آنجلس Reseda هستم اگر کاری هست به من هم بگید ممنون میشم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: Alex 2014
سلام دوستان
گرین کارت هامون امروز، بعد از 9 روز از درخواست تلفنی برای ارسال مجدد، رسید.
اگه Track کردین و آدرس عوض کردین این وسطا و برگشت خورده یا هنوز نرسیده یا اشتباها رفته جای دیگه حتما با شماره پایین سایتشون تماس بگیرین.
کیس نامبر :***2015AS00002 . تاریخ ارسال فرم : 31 July، ===> آپدیت : 4 Dec. تعداد افراد کیس : 2 نفر . سفارت : آنکارا . دریافت نامه دوم :٢٣ ژانويه. . تاريخ مصاحبه: 2 مارچ، خودم یکضرب، همسرم دریافت کلیرنس. آپدیت: 3 مارچ ... ٢٥، ٢٦، ٣٠، ٣١ مارچ، ١ اپريل، ٨ اپريل =كلير ورود به امریکا: 4 جولای
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-17 ساعت 22:39)Hopeman نوشته:  
(2015-09-17 ساعت 12:01)amrikale نوشته:  با سلام
من چند وقت پیش به خاطر تمام شدن تاریخ ویزا مجبور شدم یک سفر ۱ روزه به دالاس داشته باشم ولی تو مدارک و ... من آدرس هتل رو داده بودم ولی چون عموم اصرار کرد رفتم خونه اونا . قبلش هم بهم گفت که آدرس ما را بده که گرین کارت و سوشیالت بیاد اینجا . وگفت که تو فرودگاه تغییر بده آدرسو . من هم یادم رفت که تغییر بدم . تو اون یک روزی هم که بودم اونجا به اداره (اسمش یادم نیست ) رفتم و گفتم که می خوام ادرسمو تغییر بدم اونم یه پرینت داد و گفت برو از طریق اینترنت این کارو بکن . خلاصه وقت نشد و حتی 165 دلارو هم واریز نکردم . دیروز با عموم صحبت می کردم گفت سوشیالت آومده . من در تعجبم چطوری رفته اونجا من که نه تغییری دادم نه پولی واریز کردم . نمی دونم تا جایی که یادمه اون کارمنده هم آدرسو بهش نشون دادم نه جایی ثبت کرد و نه کاری کرد فقط یک پرینت گرفت داد که توش نحوه واریز 165 دلارو نوشته بود و اینکه می تونی از طریق اینترنت تغیر بدی . کسی در این مورد اطلاعاتی داره

فكر كنم شما براي گرين كارتتون ١٦٥ دلارو بايد پرداخت كنيد سوشيال فقط با ورودتون به امريكا بدون هزينه انجام ميشه و مياد

اره گرین کارتم هم هنوز نیومده چون 165 دلارو نریختم . فقط اینکه آدرس منو از کجا آوردن و سوشیالم رفته برام سوال بود . الان که زیاد فکر کردم دیدم من آدرسو تو فرودگاه امام به متصدی قطر ایرلاین دادم برام هم جای سوال بود که به این چه مربوطه من تو آمریکا کجا میرم و همسرم گفت احتمالا بعدا اگر چمدونی چیزی گم شد به اون آدرس بیارن . ولی فکر نکنم قطر ایر با قسمت مهاجرت امریکا دیتا بیس مشترکی داشته باشند
کیس نامبر 2300
کارنت سری اول
فرم 260 اواخر جولای
محل مصاحبه آنکارا
نامه دوم فکر کنم تا آخر پاییز بیاد
تشکر کنندگان: Hopeman ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام
چطوری میشه از ایران 165 دلار رو بدون استفاده از کارت دیگران پرداخت کرد.
چیزی مثل گیفت کارد یا همچین چیزی هست؟
خوش شانس تر از من نیست ......
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-20 ساعت 12:51)mehdi_a_3084 نوشته:  سلام

سلام

فکر میکنم بشه چون اینجا شرکتهایی هستند که گیفت کارت میفروشن ولی خوب فکر میکنم هزینش یکم بالاتر در میاد.
من توی یکی از تاپیکها خوندم که دوستی با استفاده از همین گیف کارتها پرداخت کرده بوده ولی متاسفانه هرچی گشتم نتونستم براتون پیداش کنم.
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
(2015-09-20 ساعت 13:00)Siamak.k نوشته:  

سلام

فکر میکنم بشه چون اینجا شرکتهایی هستند که گیفت کارت میفروشن ولی خوب فکر میکنم هزینش یکم بالاتر در میاد.
من توی یکی از تاپیکها خوندم که دوستی با استفاده از همین گیف کارتها پرداخت کرده بوده ولی متاسفانه هرچی گشتم نتونستم براتون پیداش کنم.
متشکرم
خوش شانس تر از من نیست ......
تشکر کنندگان: Siamak ، Daneshjo ، Alex 2014
گیرین کارت مام اومد 1ماه طول کشید
شماره کیس4xxx.تعدادنفرات2نفر.سفارت از انکارا به ابوضبی.تاریخ مصاحبه 12 مارچ. چک.اخرین اخرین ابدیت 7جولای وضعیت ایشود
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، behjat ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-20 ساعت 13:39)mehdi_a_3084 نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 13:00)Siamak.k نوشته:  

سلام

متشکرم
من شنیدم بانک پارسیان، چنین خدماتی داره
حالا فردا صبح قراره خودم برم دنبالش. نتیجه ش رو اعلام میکنم اینجا
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: mojgan m ، Siamak ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام دوستان یه سئوال داشتم کسایی که تجربه داشتن لطفا کمک کنید. مقصد ما سانفرانسیسکو ارزون تری بلیطی که سرچ کردیم مربوط به الاتحاد است که اول ابوظبی میره ولی از ابوظبی تاا سانفرانسیکو با ایر لاین دیگری انجام میشه به نام جت ایرویس که فکر میکنم ایرلاینش هندیه. کسی از این ایرلاین استفاده کرده؟ اطلاعاتی در موردش داری؟ ممنون میشم پاسخ بدید
٢٠١٥، ايالت تگزاس، شهر دالاس
دوست عزيز بهترين ايرلاين امارات هستش كه يه ضرب از دوبى به سن فرنسيسكو ميره وبد هم نيس از نظر قيمت هم هميشه قيمتش مناسب تر بوده

تاریخ ورود:21/2/2014
اقامت:حومه سنفرانسیسکو
تشکر کنندگان: sinapco ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-20 ساعت 21:21)ali heydari نوشته:  دوست عزيز بهترين ايرلاين امارات هستش كه يه ضرب از دوبى به سن فرنسيسكو ميره وبد هم نيس از نظر قيمت هم هميشه قيمتش مناسب تر بوده

دوست عزیز اون تاریخی که ما میخوایم بریم امارات 11 میلیون میشه ولی الاتحاد حدود 6 میلیون!!! چطور شما میگید امارات قیمتش مناسبه؟
٢٠١٥، ايالت تگزاس، شهر دالاس
١١ ميليون!!!!!
من كه اول فوريه اومدم ١٠٨٠ دلار الانم چك كردم همينه ديگه اونو نميدونم ولى اينو ميدونم هركى رو ميشناسم معمولا با امارات يا تركيش ميره و مياد ديگه اونش با شما

تاریخ ورود:21/2/2014
اقامت:حومه سنفرانسیسکو
تشکر کنندگان: sinapco ، Daneshjo ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان