کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-09-20 ساعت 11:44)mitramagh نوشته:  سلام دوستان
گرین کارت هامون امروز، بعد از ۹ روز از درخواست تلفنی برای ارسال مجدد، رسید.
اگه Track کردین و آدرس عوض کردین این وسطا و برگشت خورده یا هنوز نرسیده یا اشتباها رفته جای دیگه حتما با شماره پایین سایتشون تماس بگیرین.
به سلامتی
شما بعد از درخواست مجدد که شماره پی گیری داد بهتون ، دیکه از جایی پی گیری کردین؟ تو ی سایتی جایی؟؟
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
نه وقتى اكسپت كرد و شماره پيگيرى داد ديگه مشكلى نميتونه باشه ولى خب شما از چه سايتى خريديد؟

تاریخ ورود:21/2/2014
اقامت:حومه سنفرانسیسکو
تشکر کنندگان: Daneshjo
نمی دونم اینا چرا اینجورین اون هفته گرین کارت دختر بزرگم اومد این هفته برای خودم و هنوز برای دختر کوچیکم نیومده هفته ی یکی رو می فرستن که حجم کاریشون بالا نره و یا اینکه یه وقت بیکار نشن خیلی طول کشید تا اینکه برای ما امد نزدیک دو ماه ونیم
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: behjat ، Daneshjo ، Alex 2014
ببخشید دوستان. ایا با پاسپورتی که شش ماه و پانزده روز اعتبار داره میشه وارد امریکا شد؟ یا باید دنبال تمدید پاسپورت در ایران باشم؟
زود بياين امريكا نزارين بيشتر بگذره اخه اگه بخواين درخواست پاسپورت بدين شايد واسه تعويض باطلش كنن و ويزا تون باطل بشه پس به ريسكش نمى ارزه و بعد از ورود به امريكا ميشه تمديد كرد

سلام دوستان ،يه سؤال داشتم اگه بعد از حضور در آمريكا و طولاني شدن پروسه دادن گرين كارت برگرديم ميشه گرين كارتمون به اون آدرسي كه داديم بره و آشنامون برامون بگيره و به ايران بفرسته؟بعد به مشكلي برنمي خوريم؟
(2015-09-20 ساعت 22:24)niloo_980 نوشته:  ببخشید دوستان. ایا با پاسپورتی که شش ماه و پانزده روز اعتبار داره میشه وارد آمریکا شد؟ یا باید دنبال تمدید پاسپورت در ایران باشم؟

دوستان قبلا هم گفتن که اگر ویزا داخل پاسپورت خورده، می تونید درخواست پاسپورت جدید بدید فقط مواظب باشید صفحه ویزا توی پاسپورت قبلی سوراخ نشه. بعد هنگام ورود به آمریکا می تونید ویزا رو توی پاس قبلی نشون بدید و با پاس جدید وارد بشید. این مطلب رو خودم توی سایت رسمی http://travel.state.gov هم خوندم. اما اگر هنوز ویزا توش نخورده و فرصت دارید می تونید درخواست پاس جدید بدید و به سفارت هم خبر بدید که پاستون تعویض شده تا ویزا رو برای شماره پاسپورت جدید صادر کنن. اما اگر از بچه های لاتاری 2015 هستید، اصلا فرصتی برای این کار نیست و توصیه هم نمیشه.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: moj21 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-20 ساعت 22:36)آتوسا٣٩ نوشته:  سلام دوستان ،يه سؤال داشتم اگه بعد از حضور در آمريكا و طولاني شدن پروسه دادن گرين كارت برگرديم ميشه گرين كارتمون به اون آدرسي كه داديم بره و آشنامون برامون بگيره و به ايران بفرسته؟بعد به مشكلي برنمي خوريم؟

نه مشکلی پیش نمیاد. مگر این که صادر بشه اما آشناتون براتون نفرسته و بدون اون بخواید برگردید آمریکا.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: moj21 ، Daneshjo ، Alex 2014
دوست عزيز
اره ميشه ولى خب بعضى وقت ها امكان داره دير بياد يا شايد نياد و شما خودت بايد پيگيرى كنى يعنى بايد خوش شانس باشى خودش بياد البته ٩٩٪خودش مياد

تشکر کنندگان: moj21 ، Daneshjo
(2015-09-20 ساعت 21:30)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 11:44)mitramagh نوشته:  سلام دوستان
گرین کارت هامون امروز، بعد از ۹ روز از درخواست تلفنی برای ارسال مجدد، رسید.
اگه Track کردین و آدرس عوض کردین این وسطا و برگشت خورده یا هنوز نرسیده یا اشتباها رفته جای دیگه حتما با شماره پایین سایتشون تماس بگیرین.
به سلامتی
شما بعد از درخواست مجدد که شماره پی گیری داد بهتون ، دیکه از جایی پی گیری کردین؟ تو ی سایتی جایی؟؟

ممنون، بله تو سایت الیس 16 سپتامبر آپدیت داشتیم، تو سایت my uscis هم که وضعیتمونو چک کردیم دوباره ارسال شده بود که دیروز 19 م رسید.
کیس نامبر :***2015AS00002 . تاریخ ارسال فرم : 31 July، ===> آپدیت : 4 Dec. تعداد افراد کیس : 2 نفر . سفارت : آنکارا . دریافت نامه دوم :٢٣ ژانويه. . تاريخ مصاحبه: 2 مارچ، خودم یکضرب، همسرم دریافت کلیرنس. آپدیت: 3 مارچ ... ٢٥، ٢٦، ٣٠، ٣١ مارچ، ١ اپريل، ٨ اپريل =كلير ورود به امریکا: 4 جولای
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام
بچه‌ها شنیدم یه فرم هس تو هواپیما ي عمه ریکا باید پر کنیم، درسته؟
اگه هست ، تو مهاجر سرا کجا میتونم پیداش کنم؟
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
بله اينم فرم [عکس: ca64c1f432856f2082b0116c703b4b6f.jpg][عکس: e21ab19d940d8613f9d0522d2249ee0c.jpg]
تشکر کنندگان: samirakn ، APOLO5321 ، fa15 ، moj21 ، Daneshjo ، Alex 2014 ، nimashariat
درود.پس از گذشت 12 روز هنوز خبری از سوشال و گرین کارت ما نیست.پرسش من اما در خصوص checking online در سایت جدید uscias هست.دوستان گفتند که در سایت جدید نیازی به چک وضعیت صدور گرین کارت نیست.پس این آپشن چک آنلاین و receipt number چیه.حتما مسیر و راهی برای چک کردن هست.تا اون جایی که من تحقیق کردم receipt number یک رمز 13 کارکتری هست که سه حرف اولش حروفه.مثلا برای کسانی که آدرس کالیفزنیا دادن سه حرف اول WAC هست.دو عدد بعدی سال میلادی (ورود یا تشکیل پرونده نمی دونم!!)، 3 رقم بعدی تاریخ ورود با پیش فرض عدد صفر( مثلا 10 سپتامبر میشه 010)، عدد بعدی یه عدد از عدد چهار رقمی شماره کیس و در نهایت شماره کیس.
من همه احتمالات رو بر اساس این فرمول امتحان کردم اما موفق نشدم.دوستان اگه تجربه دیگه ای دارن لطف کنن مطرح کنن.
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
بچه‌ها ویزای من تا ۴ اکتبر بیشتر اعتبار نداره. اگه همون روز ۴ اکتبر وارد بشم مشکلی هس؟
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
(2015-09-21 ساعت 11:06)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
بچه‌ها ویزای من تا ۴ اکتبر بیشتر اعتبار نداره. اگه همون روز ۴ اکتبر وارد بشم مشکلی هس؟

دوست عزیز ددلاین 4 اکتبره وهمون روز هم فرصت دارید ولی چرا این همه ریسک میکنید (کنسلی و تاخیر در پرواز ، ....)حداقل دو سه روز حاشیه امن درنظر بگیرید .
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: APOLO5321 ، samirakn ، SomeOneX ، sarasara1 ، Arshia2000 ، victor2016 ، Daneshjo ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان