کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-09-21 ساعت 18:57)ali1980 نوشته:  من خودم مي خوام با تركيش برم استانبول ٢ روز اونجا باشم بعدش با بريتيش برم لس آنجلس. قيمتش در مجموع رفت و برگشت ميشه ٨٠٠ تا. تازه با يه تير ٢ نشون زدم

ببخشيد 800 چي دلار یورو ليره، چي؟
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
لطفا یکی توضیح بده چجوری باید در سایت الیس اکانت ساخت؟ ایا باید قبل از ورود این کار انجام بشه؟ ادرس سایت چی هست؟ ممنون
شماره كيس: **64///مصاحبه: 8 جولای./// آپديتها: ١٣ و ١٤ جولاي، ٢٠ جولاي، ٧ آگوست،10 آگوست، ١٣ آگوست///كلير: ١٤ آگوست/// تعداد افراد: ٢نفر ///محل مصاحبه: ابوظبی. /// وضعيت: سربازي س. ///شغل خصوصي.
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Azer ، Alex 2014
(2015-09-22 ساعت 22:57)niloo_980 نوشته:  لطفا یکی توضیح بده چجوری باید در سایت الیس اکانت ساخت؟ ایا باید قبل از ورود این کار انجام بشه؟ ادرس سایت چی هست؟ ممنون

دیگه نیازی به ساختن اکانت نیست دوست من
خیلی ساده تر شده
https://elis.uscis.dhs.gov/cislogin/CISC...OLDSESSION=
سمت راست وارد new site بشید و با وارد کردن اطلاعات لازم می تونید پرداخت انجام بدید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: sos1center ، Daneshjo ، victor2016 ، Alex 2014
(2015-09-22 ساعت 23:10)babak12 نوشته:  
(2015-09-22 ساعت 22:57)niloo_980 نوشته:  لطفا یکی توضیح بده چجوری باید در سایت الیس اکانت ساخت؟ ایا باید قبل از ورود این کار انجام بشه؟ ادرس سایت چی هست؟ ممنون

دیگه نیازی به ساختن اکانت نیست دوست من
خیلی ساده تر شده
https://elis.uscis.dhs.gov/cislogin/CISC...OLDSESSION=
سمت راست وارد new site بشید و با وارد کردن اطلاعات لازم می تونید پرداخت انجام بدید
ممنون از راهنماییتون. من پرداخت انجام دادم. ولی دیدم خیلیها از طریق الیس روند صدور گرین کارتشونو چک میکنند. من کجا باید چک کنم؟ ایاسایت الیس هست یا جای دیگه ؟ ممنون
(2015-09-16 ساعت 21:11)sos1center نوشته:  سلام، دوستان ببخشید یک سوال داشتم
تو یکی از یادداشت ها توسط دوستان (دقیقا یادم نیست کدوم بخش بود میخوندم)
ایشان نوشته بودند برای stop در آمریکا رفتن به هواپیمای دیگر برای رسیدن به مقصد نهایی، میگفت مدت زمان انتظار در فرودگاه شیکاگو کمتر از ۵ ساعت نگیرید، چون از پرواز بعدی جا میمونید. میخواستم ببینم کسی این مطلب رو تایید میکنه؟ من پرواز که انتخاب کردم مدت زمان ماندن در فرودگاه شیکاگو ۴ ساعت هستش.
اگه از دوستان کسی اطلاعات داره ممنون میشم راهنماییم کنه
سلام مجدد
از دوستان کسی نبود اطلاعاتی داشته باشه ؟
(2015-09-23 ساعت 00:53)sos1center نوشته:  
ایشان نوشته بودند برای stop در آمریکا رفتن به هواپیمای دیگر برای رسیدن به مقصد نهایی، میگفت مدت زمان انتظار در فرودگاه شیکاگو کمتر از ۵ ساعت نگیرید، چون از پرواز بعدی جا میمونید. میخواستم ببینم کسی این مطلب رو تایید میکنه؟ من پرواز که انتخاب کردم مدت زمان ماندن در فرودگاه شیکاگو ۴ ساعت هستش.
سلام مجدد

فکر کنم کافی باشه
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
(2015-09-23 ساعت 01:22)tajhizgaran نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 00:53)sos1center نوشته:  
سلام مجدد

فکر کنم کافی باشه

من هم ٣ ساعت و ٤٥ دقيقه توقف در فرودگاه شيكاگو داشتم هيچ مشكلي هم نداشتم و كارهاي اداري گرين كارت سريع در مدت نيم ساعت انجام شد
مردم غیور ایران

این گرین کارت ما دو ماه شد ولی نیومده، چه کار کنیم، طبیعی هست؟

جان مادرت نگاه کن ما یه سوال درست میپرسیم کسی نیس جواب بده، حالا اگه بگیم 165 دلار چه طوری بدیم، 800 نفر میان پیام میدن. 196 صفحه اینجا 100 صفحه اش در مورد پرداخت 165 دلار هست، آمریکا بفهمه اینقدر ما درگیریم با این موضوع ، دلشون میسوزه و احتمالا حذفش کنن!!!
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: babisondes ، omid man ، samane1363 ، Daneshjo ، APOLO5321 ، Alex 2014 ، nimashariat
(2015-09-23 ساعت 07:11)ajab1 نوشته:  مردم غیور ایران

جان مادرت نگاه کن ما یه سوال درست میپرسیم کسی نیس جواب بده، حالا اگه بگیم 165 دلار چه طوری بدیم، 800 نفر میان پیام میدن. 196 صفحه اینجا 100 صفحه اش در مورد پرداخت 165 دلار هست، آمریکا بفهمه اینقدر ما درگیریم با این موضوع ، دلشون میسوزه و احتمالا حذفش کنن!!!

معمولا 30 تا40 روز عادیه بعد از اون دیگه یه کم به معنای طولانی شدنهاما بودن بچه هایی که سه ماهم طول کشیده.
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک

توی سایت که چک میکنی چی نوشته؟
closed شده یانه؟
مثلا مال خودد ما closed شد و فرستادند ولی برگشت خورده بوده نمیدونم به چه دلیلی که ما مجددا درخواست ارسال کردیم . فعلن منتظریم
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: ajab1 ، Daneshjo ، Alex 2014

عجب جان یه سه چهار صفحه اخیر رو میخوندی جوابت رو میگرفتی.
my uscis ات چی میگه؟ تو چه مرحله ایه. اگر کیست رو نشناخته تا حالا زنگ بزن به uscis ازشون پیگیری کن. اگر خیلی وقته شناخته و دو سه هفته ای شده نیومده باز زنگ بزن uscis ببین کجا رفته و برگشت خورده یا نه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: samane1363 ، babak12 ، ajab1 ، Daneshjo ، omid man ، APOLO5321 ، Alex 2014
روز 10سپتامبر وارد عمه ريکا شديم و 14سپتامبربراى سوشيال سکيورتى فرم درخواست پر کردم و امروز 22سپتامبرسوشيال سکيوريتى من و پسرو خانمم به دستم رسيد
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
تشکر کنندگان: behjat ، samane1363 ، Hopeman ، mehdiyk ، Daneshjo ، SomeOneX ، APOLO5321 ، Alex 2014
دوستان به نظرتون من كه يكماه ميخوام برم هم كارامو انجام بدم هم تفريحي و بعد برگردم ،تا بيست دسامبر وقت دارم كه برم (سه شهر لس آنجلس و سانفرانسيسكو و لاس وگاس)زودتر برم بهتره يا بزارم تو دسامبر برم كه كريسمس اونجا باشم ؟؟
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
دوست عزیز برای من و چند تا دوستان 6ماه طول کشید تا گرین کارت بیاد و حتی یک نفر تا 10 ماه بخصوص اگه پرداخت کمی دیر انجام بشه. مثلا یک ماه پس از ورود حتما پیگیری کنید
تشکر کنندگان: Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان