کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوستان کسانی که قصد آمدن به لوس آنجلس دارن من بسته ای دارم اگه کسی توان آوردن رو داره اینجا جبران می کنم .

حدود ۲ ۳ کیلو میشه . هزینه اش هم تقدیم می کنم
کیس: 11xx / کنسولگری: لندن / دريافت ويزا:روز مصاحبه Big Grin

ورود به آمریکا : آخر 2012

God Bless The USA
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-29 ساعت 02:58)behjat نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 01:45)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-09-28 ساعت 10:45)ajab1 نوشته:  
(2015-09-28 ساعت 09:40)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-09-28 ساعت 07:44)ajab1 نوشته:  آقا من یه وقت گرفتم برای هفته اول اکتبر که برم آفیس uscis در مورد گرین کارتم که فرستادن به آدرس قبلیم ، ایشالا حل بشه موضوع و ختم به خیر

من فردا صب وقت دارم ، هر خبري شد اطلاع ميدم.
دمت گرم
آقا من امروز رفتم اداره مهاجرت ، افيسر چك كرد و همون چيزايي كه ميدونستم رو بهم گفت كه فلان تاريخ برات إرسال شده ، دليور نشده و برگشت خورده ، و ما توي سايت ما چيز ديگه اي ننوشته ، و برو اداره پست پي گيري كن ، بعدش رفتم اداره پست گفتيد ما برگردونديم به ادرس ارسالي ، خلاصه هيچي ديگه الان نميدونم چي كار بايد بكنم ، با اين زبون داغون نميتونيم به اين زبون نفهما هم چيزي بفهمونيم ،
يه لحظه ياد اداره هاي ايران افتادم كه هي به همديگه پاس ميدن

انشاالله که زودتر گرین کارتتون برسه، من هم مثل شما باید تازه وقت بگیرم، شما کدام منطقه هستید، آدرس اداره مهاجرت کجا بود؟

ممنون همينطور شما ، ما سمت ارواين هستيم ،
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: behjat ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-28 ساعت 07:44)ajab1 نوشته:  آقا من یه وقت گرفتم برای هفته اول اکتبر که برم آفیس uscis در مورد گرین کارتم که فرستادن به آدرس قبلیم ، ایشالا حل بشه موضوع و ختم به خیر

دمت گرم
آقا من امروز رفتم اداره مهاجرت ، افيسر چك كرد و همون چيزايي كه ميدونستم رو بهم گفت كه فلان تاريخ برات إرسال شده ، دليور نشده و برگشت خورده ، و ما توي سايت ما چيز ديگه اي ننوشته ، و برو اداره پست پي گيري كن ، بعدش رفتم اداره پست گفتيد ما برگردونديم به ادرس ارسالي ، خلاصه هيچي ديگه الان نميدونم چي كار بايد بكنم ، با اين زبون داغون نميتونيم به اين زبون نفهما هم چيزي بفهمونيم ،
خب بهش میگفتی که آقا الان من گرین کارتم رو از کدوم بی همه چیزی باید بگیرم، ای به روح پدر بی پدرشون، یه آفیسر عوضی کوتاهی کرده، ببین زندگی ما رو داغون کرده
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: k1_m_1358
(2015-09-29 ساعت 06:39)ajab1 نوشته:  

دمت گرم
خب بهش میگفتی که آقا الان من گرین کارتم رو از کدوم بی همه چیزی باید بگیرم، ای به روح پدر بی پدرشون، یه آفیسر عوضی کوتاهی کرده، ببین زندگی ما رو داغون کرده
والا ميخاسم بگم ديدم يارو كلن خيلي بي أعصابه ،
حالا اين هفته رو هم صبر ميكنم اگه خبري نشد يه بار ديگه ميرم ميگم اداره پست گفته ما برگشت داديم به كنتاكي . البته اميدوارم كار به اونجاها نرسه .
شما كجا هستين؟ كدوم منطقه؟
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

سلام به خانواده بزرگه مهاجرسرا خصوصا دوستانه ۲۰۱۵. بالاخره بعد از ۱ ماه تونستم مجدد برسم خدمتتون. منم بالاخره رسیدم به هدفی که چندین ماه با کمکه شما عزیزان بارش فعالیت کردم. ممنون از کمک تمامه دوستان و دلگرمیهاشون. کمکی از دستم بر بیاد با کمال میل در خدمتتون هستم.
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 1 نفر ; سفارت : ابوظبي مصاحبه : مارچ ; كلير : بزودي. (20 مارچ عزیز کی تغییر میکنی؟؟؟؟؟ نمیخوای بری؟؟دست از سر ما بردار خو)
هووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااا. 20 مارچ دست از سرم بردااااااااااااااااااااااااااااشششششششششششششششت.
خدایا شکرت.بالاخره منم کلیر شدم
مقصد: کالیفرنیاBig Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، shahin61 ، behjat ، eagla ، Behinaz ، moj21 ، samane1363 ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
دوستان کلیر شده برای دوستان منتظر در این دو روز باقی مانده دعا کنند.

انشاله هرجا باشید موفق و پیروز باشید.

اونهایی که دعا بلد نیستن آرزو کنن. Smile
(2015-09-29 ساعت 09:27)HERMES7 نوشته:  دوستان کلیر شده برای دوستان منتظر در این دو روز باقی مانده دعا کنند.

ایشالا همه به آرزوشون برسن
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 1 نفر ; سفارت : ابوظبي مصاحبه : مارچ ; كلير : بزودي. (20 مارچ عزیز کی تغییر میکنی؟؟؟؟؟ نمیخوای بری؟؟دست از سر ما بردار خو)
هووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااا. 20 مارچ دست از سرم بردااااااااااااااااااااااااااااشششششششششششششششت.
تشکر کنندگان: HERMES7 ، k1_m_1358 ، samane1363 ، Alex 2014
سلام دوستان عزيز برای باره دیگه
ميخواستم عرض كنم من san bruno هستم نزديك San Francisco و يه اپارتمان يه خوابه رنت كردم و اينكه الان همخونه ميخوام بگيرم از لحاظ مكان جاى خيلى خوب و با امنيت و يه طورايى حيفم مياد كه بدم بره قيمتش مناسبه ولى واس يه نفر نميصرفه ولى خب گفتم اگه كسى از دوستان مايل باشه ميتونه بهم خبر بده شايد بتونم كارى بكنم در هرصورت من از لحاظ كمك هم تا جايى كه بتونم كمك ميكنم و اينو هم بگم خونه كامله هيچى نياز نيس اشپزخانه و اتاق خواب و مبل همه چى اوكيه و خودم بشخصه خیلی جاهای دیگه ای رو رفتم دیدم اپارتمان من از همشون بهتر و تمیزتر و بزرگتر بود من خیلی وقت فکر کردن ندارم و این شاید اخرین شانس باشه واسه کسانی که بخوان همخونه بشن اگه کسی مایل هست پیغام خصوصی با شماره تماس بده که هروقت بیکار بودم جواب بدم
تاریخ ورود:21/2/2014
اقامت:حومه سنفرانسیسکو
تشکر کنندگان: Daneshjo ، jupiterx
خدایا تورو به بزرگیت قسمت میدم که دل این جوونارو شاد کن، همه دستها به سوی تو بلند شده بعضی از بچه ها که دیگه حتی متن هم نمیگذارند،مثل hi_resecher ، که همزمان با ما تقریبا رفته بود برای مصاحبه ، بدونه که مرتب براشون دعا میکنم دیروز که دنبال کار یک مسیر طولانی رو پیاده میرفتم و جز من و خدا هیچکس نبود با گریه از خدا کلیری بچه هارو میخواستم ، امیدوارم که تا فردا همتون کلیر بشید و همه با هم خوشحالی کنیم الهی آمین
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
سلام دوستان ما هم اومدیم این تاپیک
ما می خوایم بریم دالاس انشاله می خواستم ببینم از بچه های این تاپیک کسی دالاس زندگی میکنه راهنمایی ازشون بگیرم ؟ ممنون میشم
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: shahin61 ، babak12 ، moj21 ، Daneshjo
(2015-09-29 ساعت 10:34)behjat نوشته:  خدایا تورو به بزرگیت قسمت میدم که دل این جوونارو شاد کن، همه دستها به سوی تو بلند شده بعضی از بچه ها که دیگه حتی متن هم نمیگذارند،مثل hi_resecher ، که همزمان با ما تقریبا رفته بود برای مصاحبه ، بدونه که مرتب براشون دعا میکنم دیروز که دنبال کار یک مسیر طولانی رو پیاده میرفتم و جز من و خدا هیچکس نبود با گریه از خدا کلیری بچه هارو میخواستم ، امیدوارم که تا فردا همتون کلیر بشید و همه با هم خوشحالی کنیم الهی آمین
به بزرگی قلب شما حسودیم میشه! اینقدر که مهربونید....ما هم دعا میکنیم که هرچه از خدا میخواهید برآورده بشه..
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان: behjat ، ریحانا ، Pariba ، mehdi1989 ، Behinaz ، k1_m_1358 ، moj21 ، samane1363 ، Daneshjo ، sh_mm10 ، Alex 2014
(2015-09-29 ساعت 10:44)Alex 2014 نوشته:  سلام دوستان ما هم اومدیم این تاپیک
ما می خوایم بریم دالاس انشاله می خواستم ببینم از بچه های این تاپیک کسی دالاس زندگی میکنه راهنمایی ازشون بگیرم ؟ ممنون میشم
سلام واستون پیام خصوصی گذاشتم کاری از دستم بر بیاد در خدمتم.

Sent from my GT-I9300I
تشکر کنندگان: ریحانا ، babak12 ، Pariba ، k1_m_1358 ، moj21 ، samane1363 ، Daneshjo
(2015-09-29 ساعت 09:27)HERMES7 نوشته:  دوستان کلیر شده برای دوستان منتظر در این دو روز باقی مانده دعا کنند.

با چه پروازی به کلرادو میرید؟
تشکر کنندگان: Pariba ، alireza051@gmail.com ، Alex 2014
(2015-09-29 ساعت 07:12)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 06:39)ajab1 نوشته:  
(2015-09-28 ساعت 09:40)k1_m_1358 نوشته:  من فردا صب وقت دارم ، هر خبري شد اطلاع ميدم.
دمت گرم
والا ميخاسم بگم ديدم يارو كلن خيلي بي أعصابه ،
حالا اين هفته رو هم صبر ميكنم اگه خبري نشد يه بار ديگه ميرم ميگم اداره پست گفته ما برگشت داديم به كنتاكي . البته اميدوارم كار به اونجاها نرسه .
شما كجا هستين؟ كدوم منطقه؟

سلام، برای ما هم همه این اتفاقات افتاده بود و گرین کارت ها رفته بود آدرس قبلی و دلیور نشده بود و در نهایت طبق ترکینگ نامبر رفته بود یه دفتر مرکزی تو ایالت تگزاس که به ایالت ما هیچ ربطی نداشت. من اول زنگ زدم به پست گفتن که به باید با خود سایت تماس بگیرین. به شماره پایین سایت زنگ زدم و برای من درخواست ارسال مجدد ثبت کرد، چند روز بعد توی سایت الیس آپدیت شدیم و یه ترکینگ نامبر جدید داشتیم و 9 روز بعد رسید. ( ببخشید که دوباره دارم میگم)
وقتی زنگ میزنین به شماره پایین سایت حتما وقتی تلفن گویا میگه کارتون چیه بگین representative تا سریع وصلتون کنه به کارمند مربوطه و براش توضیح بدین، اونم همه اطلاعاتتون شامل IOE نامبر و A نامبر و آدرس جدیدو میگیره و درخواستتونو ثبت میکنه.
کیس نامبر :***2015AS00002 . تاریخ ارسال فرم : 31 July، ===> آپدیت : 4 Dec. تعداد افراد کیس : 2 نفر . سفارت : آنکارا . دریافت نامه دوم :٢٣ ژانويه. . تاريخ مصاحبه: 2 مارچ، خودم یکضرب، همسرم دریافت کلیرنس. آپدیت: 3 مارچ ... ٢٥، ٢٦، ٣٠، ٣١ مارچ، ١ اپريل، ٨ اپريل =كلير ورود به امریکا: 4 جولای
تشکر کنندگان: ajab1 ، k1_m_1358 ، moj21 ، behjat ، lotttery2015 ، Daneshjo ، sh_mm10 ، Alex 2014
سلام. من 1 ماه شده که اومدم ولی هنوز خبری از سوشال هم نشده.با اینکه روز دوم رفتم اداره سوشال.اماهنوز خبری نیستش. دوستان این طبیعیه؟؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان