کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام. در همون زمان پرداخت آدرس هم مي خواد؟

شماره كيس: **64///مصاحبه: 8 جولای./// آپديتها: ١٣ و ١٤ جولاي، ٢٠ جولاي، ٧ آگوست،10 آگوست، ١٣ آگوست///كلير: ١٤ آگوست/// تعداد افراد: ٢نفر ///محل مصاحبه: ابوظبی. /// وضعيت: سربازي س. ///شغل خصوصي.
تشکر کنندگان: Daneshjo ، moj21 ، Alex 2014
(2015-09-30 ساعت 21:45)Srod نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 16:52)Daneshjo نوشته:  سلام به همه ي اعضا
لطفا هر كسي اطلاع كامل داره جواب بده قبلا سپاسگذاري ميكنم ، بعد از ورود حتما بايد بيمه بشيم ؟ و اگر اقدام به اين كار نكنيم جريمه اش چقدر هست ؟

سلام دوست عزیز
از وقتی بیمه اوباما کر اومد بیمه اجباری شده
من خیلی بلد نیستم ولی شما تا وقتی کار نداری و درامد کمی داری میتونی از مزایای کم در آمدی استفاده کنی و بیمه رایگان داشته باشی.
بستگی به ایالتی داره که تشریف میبرین. من در مورد کالیفرنیا میدونم که با مراجعه به این سایت:
http://www.coveredca.com/medi-cal
میتونین جزئیات رو پیدا کنین و اپلای کنین.
بعد از پیدا کردن کار تمام وقت (Full Time) هم از طریق کارفرما خودتون و خانواده بییمه میشین.
در صورت بیمه نشدن هم موقع فایل کردن مالیات (Tax) باید جریمه هر ماهی که بیمه نبودین رو پرداخت کنین که ماهی ۹۵ دلار برای بزرگسالان و ۴۷.۵ دلار برای بچه ها و حداکثر ۲۸۵ دلار برای کل خانواده.
ولی با توجه به هزینه های درمان اینجا من خودم شدیدا توصیه می کنم که به هیچوجه بدون بیمه نمونین. با توجه به سیتیزن نبودن اگر خدایی نکرده اتفاقی بیوفته کسی که شما رو ساپورت مالی کرده موظف به پرداخت تمام هزینه شماست.
موفق باشین
دوست عزيز از پاسخگويتون ممنونم
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: Srod ، moj21 ، ریحانا ، Alex 2014
شما با رفتن به دفتر سوشال سرویس منطقتون میتونین تا شش ماه بیمه رایگان داشته باشین.بیمه مهمه.هفته پیش دوستم اپاندیس شد واسه یک شب بیمارستان 23000 دلار گرفتن اگر بیمه نمیبود خیلی بد میشد اما همین مرکز همه پول رو پرداخت
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: moj21 ، SomeOneX ، victor2016 ، Daneshjo ، ریحانا ، Alex 2014
(2015-09-30 ساعت 19:23)Adriann نوشته:  سلام
باید به کانتی محل اقامتتون زنگ بزنید و وقت بگیرین. توی اینترنت شماره شون را پیدا کنید. وقتی زنگ بزنید اتوماتیک راهنمایی می کنه. دنبال مدی*** یا مدیکل )کالیفرنیا( باشین.
معمولا توی اینترنت هم می تونید فرمهای آنلاین را پیدا کنید.

[quote='moj21' pid='667884' dateline='1443580492']
سلام دوستان عزیز
ماسوشیال سکوریتیمون اومده وکارهای صدور گرین کارتمون هم طبق سایتuscis درحال انجامه ،میخواستم بدانم ازکی وکجاوچه جوری باید برای بیمه درمانی اقدام کنیم؟البته من ازایران بیمه مسافرتی شش ماهه گرفتم.
ممنون ازراهنمایی دوستان.
به امیدکلیری دوستان منتظرباقیمانده دراین روزآخر،انشالا
[/quot

باسلام وسپاس ازپاسختون. ولی ماتوایالت آریزونا هستیم و ،پس قاعدتا باید به کانتی اینجا مراجعه کنیم.
شماره کیس :2015AS39XX نفراصلی همسرم
تعدادنفرات کیس :3
تاریخ مصاحبه : 15مارچ 2015
محل مصاحبه: آنکارا___»خودشون تغییربه ابوظبی
آخرین آپدیتهای سیس:22مارچ،24مارچ، 1جولای (ایمیل27جون،جواب ایمیل ظهر 1جولای،آپدیت کل کیس شب1جولای)،24جولای نفراصلی,26جولای بعدازظهر کل نفرات کیس
27جولاى كل كيس اپديت وايميل كليرى
تشکر کنندگان: Adriann ، Daneshjo ، babak90 ، Alex 2014
(2015-09-30 ساعت 22:10)Srod نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 07:04)moj21 نوشته:  سلام دوستان عزیز
ماسوشیال سکوریتیمون اومده وکارهای صدور گرین کارتمون هم طبق سایتuscis درحال انجامه ،میخواستم بدانم ازکی وکجاوچه جوری باید برای بیمه درمانی اقدام کنیم؟البته من ازایران بیمه مسافرتی شش ماهه گرفتم.
ممنون ازراهنمایی دوستان.

سلام به شما Smile
من برای بیمه توضیح دادم الان:

نقل قول:از وقتی بیمه اوباما کر اومد بیمه اجباری شده
من خیلی بلد نیستم ولی شما تا وقتی کار نداری و درامد کمی داری میتونی از مزایای کم در آمدی استفاده کنی و بیمه رایگان داشته باشی.
بستگی به ایالتی داره که تشریف میبرین. من در مورد کالیفرنیا میدونم که با مراجعه به این سایت:
http://www.coveredca.com/medi-cal
میتونین جزئیات رو پیدا کنین و اپلای کنین.
بعد از پیدا کردن کار تمام وقت (Full Time) هم از طریق کارفرما خودتون و خانواده بییمه میشین.
در صورت بیمه نشدن هم موقع فایل کردن مالیات (Tax) باید جریمه هر ماهی که بیمه نبودین رو پرداخت کنین که ماهی ۹۵ دلار برای بزرگسالان و ۴۷.۵ دلار برای بچه ها و حداکثر ۲۸۵ دلار برای کل خانواده.
ولی با توجه به هزینه های درمان اینجا من خودم شدیدا توصیه می کنم که به هیچوجه بدون بیمه نمونین. با توجه به سیتیزن نبودن اگر خدایی نکرده اتفاقی بیوفته کسی که شما رو ساپورت مالی کرده موظف به پرداخت تمام هزینه شماست.

مطمئن نیستم ولی بعید میدونم بیمه مسافرتی که ایران گرفتین اینجا اعتبار داشته باشه.

سلام دوست گرامی،ازپاسخ کاملتون سپاسگزارم.
شماره کیس :2015AS39XX نفراصلی همسرم
تعدادنفرات کیس :3
تاریخ مصاحبه : 15مارچ 2015
محل مصاحبه: آنکارا___»خودشون تغییربه ابوظبی
آخرین آپدیتهای سیس:22مارچ،24مارچ، 1جولای (ایمیل27جون،جواب ایمیل ظهر 1جولای،آپدیت کل کیس شب1جولای)،24جولای نفراصلی,26جولای بعدازظهر کل نفرات کیس
27جولاى كل كيس اپديت وايميل كليرى
تشکر کنندگان: ریحانا ، Srod ، Daneshjo ، babak90 ، Alex 2014
دوستان خواهش میکنم کسی جواب بده

من بیشتر از یک ماهه هیوستون هستم، سوشال اومد ولی گرین کارتم نه
نامه ولکام نت هم نیومده

شماره ای که اولش با IOE شروع میشه رو چطور میشه از جایی به جز نامه پیدا کرد که مراحل گرین کارت رو بشه تو https://egov.uscis.gov پیگیری کرد؟

بعد از پرداخت ۱۶۵ دلار هیچ جا حرفی از Receipt Number نزده، یه PAY.GOV TRACKING ID و یه AGENCY TRACKING ID هست که داده. اولی ۸ حرفی و دومی ۱۴ حرف هست و اصلا IOE نداره.

ممنون میشم
تشکر کنندگان: Daneshjo ، moj21 ، babak90 ، Alex 2014
دوستان گل 2015 با آرزوی موفقت برای شما در زندگی جدیدتون، لطفا اگر دوست داشتنید و تونستید تجربیات یا سفرنامه تون رو توی انجمن خصوصی 2015 بنویسید.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: Daneshjo ، sarasara1 ، ریحانا ، babak90 ، Alex 2014
(2015-10-01 ساعت 07:41)omid man نوشته:  شما با رفتن به دفتر سوشال سرویس منطقتون میتونین تا شش ماه بیمه رایگان داشته باشین.بیمه مهمه.هفته پیش دوستم اپاندیس شد واسه یک شب بیمارستان 23000 دلار گرفتن اگر بیمه نمیبود خیلی بد میشد اما همین مرکز همه پول رو پرداخت

میشه ازجزئیاتش بیشتر بگید که چه بیمه ای هست و آیا همه واجدشرایطند؟؟
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: Daneshjo ، moj21 ، babak90 ، Alex 2014
برای اریزونا می تونید به لینک زیر مراجعه کنید
http://www.azahcccs.gov/applicants/categ...dults.aspx
بنظرم برای اپلای کردن هم می تونید اینجا شروع کنید. ولی لینک بالا را خوب بخونید بعد شروع کنید.
https://www.healthearizonaplus.gov/app/A...ction.aspx

(2015-10-01 ساعت 07:51)moj21 نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 19:23)Adriann نوشته:  سلام
باید به کانتی محل اقامتتون زنگ بزنید و وقت بگیرین. توی اینترنت شماره شون را پیدا کنید. وقتی زنگ بزنید اتوماتیک راهنمایی می کنه. دنبال مدی*** یا مدیکل )کالیفرنیا( باشین.
معمولا توی اینترنت هم می تونید فرمهای آنلاین را پیدا کنید.

[quote='moj21' pid='667884' dateline='1443580492']
سلام دوستان عزیز
ممنون ازراهنمایی دوستان.
[/quot

باسلام وسپاس ازپاسختون. ولی ماتوایالت آریزونا هستیم و ،پس قاعدتا باید به کانتی اینجا مراجعه کنیم.
من به زیبایی یک گل٬ به هوای مه آلود صبحگاهی و به رنگ پریده کودکم که ترسید مدیونم.
شاید روزی یا ساعتی بجای آن بی نیاز از من ها ... دینم را به تو ادا کنم.
تشکر کنندگان: Daneshjo ، moj21 ، Alex 2014
بچه ها يكي من و همسرم رو دلداي بده بيست روزي مي شه اومديم و پسرم داره مي ره مدرسه و با محيط خوب كنار اومده و وضيت درسي و زبانش خيلي خوبه اما ما داغونيم و نمي دانيم اصلا چي كار بايد بكنيم و از كجا شروع كنيم براي كار يكم سخته هر كاري رو بشه قبول كرد چون سنمون چهل ساله و تو ايران خونه و زندگي و شغل خوب داشتيم و هدفمون اينده پسرمونه ولي همش فكر مي كنم براي ما اسمون هر جا باشيم ديگه يك رنگه و شايد هم دچار افسردگي بعد از مهاجرت شديم يكي ما رو اروم كنه
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
تشکر کنندگان: Daneshjo ، k1_m_1358 ، Srod ، behjat ، moj21 ، laleht ، babak90 ، Alex 2014
آقا کیا
شما الان موقیت خوبی دارین که:
۱.زبانتون را تقویت کنید
۲.با اجتماع و محیط آشناتر شوید
۳. رزمه و مدارک مربوط به کار را بهبود ببخشید. معمولا کانتی ها برای تازه واردین کلاسهای کاریابی و زبان مجانی می گذارند.
۴.دنبال فرصتهای جدید شغلی و ملزوماتش باشید. مثلا ببینید چه سرتیفیکیتها یا کلاسهای تکمیلی وجود داره که می تونه در اینده بدردتون بخوره.
۵.با اجتماعات معتبر ایرای یا خارجی آشنا شید و در جمعشون شرکت کنید.
۶.سعی کنید از تمام وقتتون برای زبان آموزی استفاده کنید. مثلا بروید فروشگاه و با فروشنده ها صحبت کنید. ازشون سوالات جورواجور بپرسید.
۷.روزنامه های محلی را بگیرید و بخونید.
۸.به مدرسه فرزندتون بروید و با معلمش صحبت کنید.
۹. توخونه به فرزندتوت کمک کنید.
۱۰.با خانواده به پارک برین و عکاسی کنید.
۱۱. برای شروع هر کار ساده ای هم گیرتون اومد اپلای کنید.

(2015-10-01 ساعت 23:50)Kia robani نوشته:  بچه ها يكي من و همسرم رو دلداي بده بيست روزي مي شه اومديم و پسرم داره مي ره مدرسه و با محيط خوب كنار اومده و وضيت درسي و زبانش خيلي خوبه اما ما داغونيم و نمي دانيم اصلا چي كار بايد بكنيم و از كجا شروع كنيم براي كار يكم سخته هر كاري رو بشه قبول كرد چون سنمون چهل ساله و تو ايران خونه و زندگي و شغل خوب داشتيم و هدفمون اينده پسرمونه ولي همش فكر مي كنم براي ما اسمون هر جا باشيم ديگه يك رنگه و شايد هم دچار افسردگي بعد از مهاجرت شديم يكي ما رو اروم كنه
من به زیبایی یک گل٬ به هوای مه آلود صبحگاهی و به رنگ پریده کودکم که ترسید مدیونم.
شاید روزی یا ساعتی بجای آن بی نیاز از من ها ... دینم را به تو ادا کنم.
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Rira_1982 ، Kia robani ، Srod ، moj21 ، laleht ، HERMES7 ، babak90 ، Alex 2014 ، fa15 ، aaraam
(2015-10-01 ساعت 23:50)Kia robani نوشته:  بچه ها يكي من و همسرم رو دلداي بده بيست روزي مي شه اومديم و پسرم داره مي ره مدرسه و با محيط خوب كنار اومده و وضيت درسي و زبانش خيلي خوبه اما ما داغونيم و نمي دانيم اصلا چي كار بايد بكنيم و از كجا شروع كنيم براي كار يكم سخته هر كاري رو بشه قبول كرد چون سنمون چهل ساله و تو ايران خونه و زندگي و شغل خوب داشتيم و هدفمون اينده پسرمونه ولي همش فكر مي كنم براي ما اسمون هر جا باشيم ديگه يك رنگه و شايد هم دچار افسردگي بعد از مهاجرت شديم يكي ما رو اروم كنه

کيا جان شما چيزي دارين که بايد 30 سپتامبر جلو سفارت ها بوديد تا ميديد، اوني که دارين چيه. اگه وقت مي کنين، سري به صفحات آخري کليرنس بزنين.
و اما در مورد مهاجرت، يعني دوباره شروع کردن، قبل اومدن بايد خودمون را همه آماده کنيم. من وضعيـتم تو ايران بد نبود، شوهرم ساليان سال، مدير بوده، که تو سالهاي اخير برا برنامه مهاجرتي استعفا داده، ولي خودمون را برا هر کاري که شده، اگه لازمه، Labor WOrk هم آماده کرديم. بالاخره بايد از يک جايي شروع کرد.
اگه آغازاده نيستيد، که اغازاده ها اصلاً به اين تاپيک ها نمي يان، نگاهي به شروع سابقه کاريتون بکنيد. ببينيد از کجا شروع کرديد!!! تقريباً همون شرايطه!! البته کارهاي دولتي اول خوبي داشتند، ولي ادامه اش هميشه 8 گره 9 هست. کارهاي خصوصي ولي به اندازه تواناييت بالا مي ري. من خودم تو ايران مديري را مي شناسم، که از کارگري نظافت شروع کرده. اصلاً يکي از وزيرها بود، که از کارگري آشپزخانه شروع کرده بود. بالاخره بايد همت کرد و از يک جايي شروع کرد.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: Kia robani ، Srod ، behjat ، Adriann ، moj21 ، SomeOneX ، Daneshjo ، Memolk ، ریحانا ، Alex 2014

سلام، بهترین کار اینه که تنها نمونید، سعی کنید با ایرانیهای تازه وارد که اکثرا همین وضعیت رو دارند در تماس باشید ، وضع شما که خوبه ،با همسر و فرزندتون اینجا هستین ،من که از بچه هام دورم باید شرایط سخت تری رو تجربه کنم ، تازه بیکاری رو هم بهش اضافه کنید ،
من به نظر خودم اگر همین بچه هایی که تازه اومدیم میشد آخر هفته ها گاهی تو پارکی، فضای سبزی ، قراری میگذاشتیم و دور هم جمع میشدیم قطعا میتونست تاثیر خوبی تو گذراندن این دوران سخت اول مهاجرت داشته باشه، من خودم تو محله Reseda هستم و هروقت کسی تنها بود میتونه رو همراهی من حساب کنه، باز هم امیدوارم این روزهای سخت برای هممون زودتر بگذره
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: Srod ، Adriann ، k1_m_1358 ، Kia robani ، moj21 ، SomeOneX ، laleht ، HERMES7 ، jupiterx ، Daneshjo ، Memolk ، ریحانا ، Alex 2014 ، lighthouse
بچه های لس آنجلس، من هنوز دنبال کار میگردم ، تمام سعیمو میکنم ولی هنوز نتونستم کاری پیدا کنم میخواستم اگر دوستان ساکن نواحی ،reseda, tarzana, Ventura, هر کسی جایی کار میکنه که به نیروی کار ساده نیاز دارند به من بگه، نوع کار فرقی نمیکنه، امیدوارم که مثل بچه های ایالتهای دیگر بتونیم برای همدیگر موقعیتهای خوب فراهم کنیم من هر چند وقت یکبار از این یادداشتهای طلب همیاری مینویسم تا خودم خیالم راحت باشه که تمام سعیمو کردم، توکل به خدا، جالبه که انقدر نگران کار پیدا کردن هستم دلتنگی و دوری فراموشم شده!!
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، Kia robani ، moj21 ، SomeOneX ، HERMES7 ، jupiterx ، Daneshjo ، Memolk ، shahin61 ، Alex 2014 ، lighthouse
سلام به همگی. امیدوارم خوب باشید.
اول از همه یه تشکر جانانه دارم از مهبوی عزیز که کلی زحمت بهش دادم و کلی به ما کمک کرد.
بعد یه سلام گرم به همگی
بعد هم یه تجربه جالب که خوندنش رو به همه توصیه میکنم و یک دنیا ارزش داره.
خوب به سلامتی کمی بعد از ورود به آمریکا هم گدا دیدیم و هم هوم لس و در نهایت هم داشتیم مورد سوء استفاده قرار میگرفتیم که شانس آوردیم.
داستان از این قرار بود که از طریق سایت Indeed اقدام کردم برای کار و کلی رزومه فرستادم. یکی هم به من ایمیل زد که شما رزومه تون اوکیه و کار ما ایلینویزه و من گفتم اوکی امکان جابجایی دارم و خیالت تخت. و بعد اطلاعات شامل اسم و فامیل و رزومه آپدیت شده و تاریخ تولد رو گرفت و مشخصات کار رو فرستاد! گفت باید تایید کنی منم تایید کردم.
دوباره زنگ زد با لحجه هندی مسخره باز مشخصات رو چک کرد گفت که 4 رقم آخر سوشیال رو بده گفتم فعلا سوشیال یوخدی و وایسا اومد میفرستم گفت تا ندی من نمیتونم اقدام کنم گفتم اوکی اومد با هم صحبت میکنیم.

یک ساعت پیش یکی دیگه با همون شماره زنگ زد و سلام و احوال پرسی که آقا این کار رو میخوای و گفتم آره و اینقدر حقوقشه گفتم اوکی و گفت سوشیالت فقط 4 رقمش رو میخوایم گفتم خبری نیست ندارم فعلا. گفت کی رسیدی گفتم چند روزه و گفت از کجا اومدی اینجا شصتم کاملا خبر دار شد که واقعا خبریه. گفتم از ایران اما گفتم بهت سوشیال رو میدم خدافظ
بلافاصله رفتم تو اینترنت
داستان از چه قراره حالا ؟ سوشیال 10 رقمه یعنی برای هر فرد اگر اسم و فامیلش رو داشته باشی باید ده میلیون حالت رو تست کنی تا بتونی سوشیال رو تشخصی بدی.
4 رقم آخر رو اگر داشته باشی میشه 6 رقم که با داشتن محل تولد و سن میشه 4 تای اولش رو پیدا کرد و میمونه 100 حالت در کل و دزدان عزیز میتونن سوشیال سکیوریتی نامبر شما رو حدس بزنن و یه پول درست حسابی به اسم شما وام بگیرند و شما رو به خاک سیاه بشونند. پس جدی بگیرید و حتی 1 عدد از سوشیال سکیوریتی نامبر رو به هیچ احدی که نمیشناسید ندید. منظورم این نیست که به دوستتون بدید. منظورم اینه که به بانک میتونید بدید در فرم مخصوصش یا به کارفرماتون بعد از اینکه استخدام شدید باز هم در فرم مخصوص برای ارائه به اداره مالیات

خوب دیر آمدن سوشیال یک درس خوب به من یکی داد شاید هم سه تا.
اول اینکه سوشیال سکیوریتی نامبر خیلی مهمه و باید هزار تا سوراخ قایمش کرد.
دومش اینکه چیزایی که خیلی خوبن اونقدر خوبن که نمیتونن واقعی باشن They are too good to be true
سوم اینکه کلاهبرداری تو آمریکا شاخ و دم نداره. کان من و مجستیک من فرواوونه و یکی از جاهایی که آدما رو پیدا میکنن همین سایت های کاریابیه و ما تازه وارد ها طعمه های خوبی براشون هستیم.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان