کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوستان تازه وارد به عنوان یک قاعده کلی:
هر وقت تو امریکا کار اداری دارید فکر کنید تو ایرانید.
پیگیری کنید-دبل چک کنید-کنترل کنید....

(2015-09-29 ساعت 22:25)mohammad384 نوشته:  سلام. من ۱ ماه شده که اومدم ولی هنوز خبری از سوشال هم نشده.با اینکه روز دوم رفتم اداره سوشال.اماهنوز خبری نیستش. دوستان این طبیعیه؟؟
من به زیبایی یک گل٬ به هوای مه آلود صبحگاهی و به رنگ پریده کودکم که ترسید مدیونم.
شاید روزی یا ساعتی بجای آن بی نیاز از من ها ... دینم را به تو ادا کنم.
تشکر کنندگان: Srod ، laleht ، mohammad384 ، victor2016 ، moj21 ، behjat ، samane1363 ، ریحانا ، Daneshjo ، APOLO5321 ، Alex 2014 ، aaraam
دوستان من 165 دلار رو پرداخت کردم ولی اون مراحلی که برای پرداخت در اینجا بود رو پیدا نکردم. اضلا اوون مراحل نبودش که. یعنی اشتباه پرداخت کردم؟؟؟
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 1 نفر ; سفارت : ابوظبي مصاحبه : مارچ ; كلير : بزودي. (20 مارچ عزیز کی تغییر میکنی؟؟؟؟؟ نمیخوای بری؟؟دست از سر ما بردار خو)
هووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااا. 20 مارچ دست از سرم بردااااااااااااااااااااااااااااشششششششششششششششت.
خدایا شکرت.بالاخره منم کلیر شدم
مقصد: کالیفرنیاBig Grin
تشکر کنندگان: ریحانا ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-29 ساعت 23:55)Srod نوشته:  متاسفانه چون این ۱۶۵ دلار جدیدا باب شده من چیزی در موردش نمیدونم ولی تو سایت خودشون کاملا توضیح داده مراحل پرداخت رو
http://www.uscis.gov/uscis-elis/immigran...os-case-id
سلام . خیلی ممنون
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 1 نفر ; سفارت : ابوظبي مصاحبه : مارچ ; كلير : بزودي. (20 مارچ عزیز کی تغییر میکنی؟؟؟؟؟ نمیخوای بری؟؟دست از سر ما بردار خو)
هووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااا. 20 مارچ دست از سرم بردااااااااااااااااااااااااااااشششششششششششششششت.
خدایا شکرت.بالاخره منم کلیر شدم
مقصد: کالیفرنیاBig Grin
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-09-29 ساعت 21:07)mitramagh نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 07:12)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 06:39)ajab1 نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 01:45)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-09-28 ساعت 10:45)ajab1 نوشته:  دمت گرم
آقا من امروز رفتم اداره مهاجرت ، افيسر چك كرد و همون چيزايي كه ميدونستم رو بهم گفت كه فلان تاريخ برات إرسال شده ، دليور نشده و برگشت خورده ، و ما توي سايت ما چيز ديگه اي ننوشته ، و برو اداره پست پي گيري كن ، بعدش رفتم اداره پست گفتيد ما برگردونديم به ادرس ارسالي ، خلاصه هيچي ديگه الان نميدونم چي كار بايد بكنم ، با اين زبون داغون نميتونيم به اين زبون نفهما هم چيزي بفهمونيم ،
يه لحظه ياد اداره هاي ايران افتادم كه هي به همديگه پاس ميدن
خب بهش میگفتی که آقا الان من گرین کارتم رو از کدوم بی همه چیزی باید بگیرم، ای به روح پدر بی پدرشون، یه آفیسر عوضی کوتاهی کرده، ببین زندگی ما رو داغون کرده
والا ميخاسم بگم ديدم يارو كلن خيلي بي أعصابه ،
حالا اين هفته رو هم صبر ميكنم اگه خبري نشد يه بار ديگه ميرم ميگم اداره پست گفته ما برگشت داديم به كنتاكي . البته اميدوارم كار به اونجاها نرسه .
شما كجا هستين؟ كدوم منطقه؟

سلام، برای ما هم همه این اتفاقات افتاده بود و گرین کارت ها رفته بود آدرس قبلی و دلیور نشده بود و در نهایت طبق ترکینگ نامبر رفته بود یه دفتر مرکزی تو ایالت تگزاس که به ایالت ما هیچ ربطی نداشت. من اول زنگ زدم به پست گفتن که به باید با خود سایت تماس بگیرین. به شماره پایین سایت زنگ زدم و برای من درخواست ارسال مجدد ثبت کرد، چند روز بعد توی سایت الیس آپدیت شدیم و یه ترکینگ نامبر جدید داشتیم و ۹ روز بعد رسید. ( ببخشید که دوباره دارم میگم)
وقتی زنگ میزنین به شماره پایین سایت حتما وقتی تلفن گویا میگه کارتون چیه بگین representative تا سریع وصلتون کنه به کارمند مربوطه و براش توضیح بدین، اونم همه اطلاعاتتون شامل IOE نامبر و A نامبر و آدرس جدیدو میگیره و درخواستتونو ثبت میکنه.
ممنونم ، من همه اين كارها رو كردم يعني زنگ زدم اطلاعات رو دادم شماره پي گيري هم داد، از زنگ زدنمون هم تقريبا ١٥ روز ميگذره كه رفتم دفتر مهاجرت ، اونجا هم گفتم كه زنگ زدم و اين شماره پي گيري رو دادن بهم ، گفتم شماره فقط مال اينه كه شما زنگ زدين و توي سايت ما هيچ چيزي نيست. برو اداره پست ، كه گفتم پست هم چي شد
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: behjat ، Daneshjo ، Alex 2014
اگه ابعاد چمدان بیشتر از 158 باشه مشکلی پیش میاد؟
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان: برنا ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام دوستان عزیز
ماسوشیال سکوریتیمون اومده وکارهای صدور گرین کارتمون هم طبق سایتuscis درحال انجامه ،میخواستم بدانم ازکی وکجاوچه جوری باید برای بیمه درمانی اقدام کنیم؟البته من ازایران بیمه مسافرتی شش ماهه گرفتم.
ممنون ازراهنمایی دوستان.
به امیدکلیری دوستان منتظرباقیمانده دراین روزآخر،انشالا
شماره کیس :2015AS39XX نفراصلی همسرم
تعدادنفرات کیس :3
تاریخ مصاحبه : 15مارچ 2015
محل مصاحبه: آنکارا___»خودشون تغییربه ابوظبی
آخرین آپدیتهای سیس:22مارچ،24مارچ، 1جولای (ایمیل27جون،جواب ایمیل ظهر 1جولای،آپدیت کل کیس شب1جولای)،24جولای نفراصلی,26جولای بعدازظهر کل نفرات کیس
27جولاى كل كيس اپديت وايميل كليرى
تشکر کنندگان: Behinaz ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-09-29 ساعت 23:51)mohammad384 نوشته:  دوستان من 165 دلار رو پرداخت کردم ولی اون مراحلی که برای پرداخت در اینجا بود رو پیدا نکردم. اضلا اوون مراحل نبودش که. یعنی اشتباه پرداخت کردم؟؟؟

نخیر .سایت تغییر کرده و درحال حاضر ظاهرا آسونتر شده من هم در همین سایت جدید پرداخت کردم
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: Daneshjo ، moj21 ، mohammad384 ، Alex 2014
سلام به همه ي اعضا
لطفا هر كسي اطلاع كامل داره جواب بده قبلا سپاسگذاري ميكنم ، بعد از ورود حتما بايد بيمه بشيم ؟ و اگر اقدام به اين كار نكنيم جريمه اش چقدر هست ؟
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: Srod ، moj21 ، Alex 2014
(2015-09-30 ساعت 16:26)ریحانا نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 23:51)mohammad384 نوشته:  دوستان من 165 دلار رو پرداخت کردم ولی اون مراحلی که برای پرداخت در اینجا بود رو پیدا نکردم. اضلا اوون مراحل نبودش که. یعنی اشتباه پرداخت کردم؟؟؟

نخیر .سایت تغییر کرده و درحال حاضر ظاهرا آسونتر شده من هم در همین سایت جدید پرداخت کردم
اگر از ایران پرداخت کردید ممنون میشم به من هم راهنمایی کنید.
خوش شانس تر از من نیست ......
تشکر کنندگان: Daneshjo ، moj21 ، Alex 2014
بعد از یه تماس طولانی با USCIS یه سری مطالب دارم در حد المپیک برای همه ، چون مشکل همه دیگه با این موضوع در آینده حل خواهد شد.
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: Hopeman ، Daneshjo ، behjat ، moj21 ، Alex 2014
سلام
باید به کانتی محل اقامتتون زنگ بزنید و وقت بگیرین. توی اینترنت شماره شون را پیدا کنید. وقتی زنگ بزنید اتوماتیک راهنمایی می کنه. دنبال مدیکیر یا مدیکل )کالیفرنیا( باشین.
معمولا توی اینترنت هم می تونید فرمهای آنلاین را پیدا کنید.

(2015-09-30 ساعت 07:04)moj21 نوشته:  سلام دوستان عزیز
ماسوشیال سکوریتیمون اومده وکارهای صدور گرین کارتمون هم طبق سایتuscis درحال انجامه ،میخواستم بدانم ازکی وکجاوچه جوری باید برای بیمه درمانی اقدام کنیم؟البته من ازایران بیمه مسافرتی شش ماهه گرفتم.
ممنون ازراهنمایی دوستان.
به امیدکلیری دوستان منتظرباقیمانده دراین روزآخر،انشالا
من به زیبایی یک گل٬ به هوای مه آلود صبحگاهی و به رنگ پریده کودکم که ترسید مدیونم.
شاید روزی یا ساعتی بجای آن بی نیاز از من ها ... دینم را به تو ادا کنم.
بسم الله الرحمن الرحیم
الحمدالله رب العالمین.
خدایا خودت خواستی .
من هم به این تاپیک وارد قطعی شدم Smile
تشکر کنندگان: ajab1 ، Siamak ، Hopeman ، Kia robani ، Arshia2000 ، sh_mm10 ، k1_m_1358 ، Daneshjo ، Srod ، rz59 ، Behinaz ، tandis_n_m ، victor2016 ، babak12 ، rbrb-2015 ، behjat ، jupiterx ، moj21 ، shahin61 ، farsan ، M.d ، APOLO5321 ، SomeOneX ، Alex 2014 ، aaraam
(2015-09-30 ساعت 19:22)ajab1 نوشته:  بعد از یه تماس طولانی با USCIS یه سری مطالب دارم در حد المپیک برای همه ، چون مشکل همه دیگه با این موضوع در آینده حل خواهد شد.
خب بگو اين مطالب رو فيض ببريم ، مرديم از بي مطلبي.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

(2015-09-30 ساعت 19:30)HERMES7 نوشته:  بسم الله الرحمن الرحیم
الحمدالله رب العالمین.
خدایا خودت خواستی .
من هم به این تاپیک وارد قطعی شدم Smile
خیر مقدم[emoji1]

(2015-09-30 ساعت 19:22)ajab1 نوشته:  بعد از یه تماس طولانی با USCIS یه سری مطالب دارم در حد المپیک برای همه ، چون مشکل همه دیگه با این موضوع در آینده حل خواهد شد.
به گوشیم....[emoji6]
خوش شانس تر از من نیست ......
تشکر کنندگان: HERMES7 ، moj21 ، Alex 2014
با سلام
دوستان من واسه پرداخت 165 دلار وارد سایتی شدم که تو این تاپیک صعحه اول گفته. نوشته بود که از 31 آگوست باید وارد این سایت بشیم https://public-prod-elis2.uscis.dhs.gov/
کسی میدونه روند جدید چطوره؟
تو روند جدید باید اکانت بسازیم؟ کجا؟
ما سه نفر هستیم باید سه تا 165 دلار با سه تا اکانت جدا بسازیم یا میشه یه اکانت بسازیم و همه رئ با هم 495 دلار پرداخت کنیم؟

ممنون از راهنمائئتون

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان