کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-10-01 ساعت 21:38)Adriann نوشته:  برای اریزونا می تونید به لینک زیر مراجعه کنید
http://www.azahcccs.gov/applicants/categ...dults.aspx
بنظرم برای اپلای کردن هم می تونید اینجا شروع کنید. ولی لینک بالا را خوب بخونید بعد شروع کنید.
https://www.healthearizonaplus.gov/app/A...ction.aspx

(2015-10-01 ساعت 07:51)moj21 نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 19:23)Adriann نوشته:  سلام
باید به کانتی محل اقامتتون زنگ بزنید و وقت بگیرین. توی اینترنت شماره شون را پیدا کنید. وقتی زنگ بزنید اتوماتیک راهنمایی می کنه. دنبال مدی*** یا مدیکل )کالیفرنیا( باشین.
معمولا توی اینترنت هم می تونید فرمهای آنلاین را پیدا کنید.

[quote='moj21' pid='667884' dateline='1443580492']
سلام دوستان عزیز
ماسوشیال سکوریتیمون اومده وکارهای صدور گرین کارتمون هم طبق سایتuscis درحال انجامه ،میخواستم بدانم ازکی وکجاوچه جوری باید برای بیمه درمانی اقدام کنیم؟البته من ازایران بیمه مسافرتی شش ماهه گرفتم.
ممنون ازراهنمایی دوستان.
به امیدکلیری دوستان منتظرباقیمانده دراین روزآخر،انشالا
[/quot

باسلام وسپاس ازپاسختون. ولی ماتوایالت آریزونا هستیم و ،پس قاعدتا باید به کانتی اینجا مراجعه کنیم.

سلام دوست عزيز،اززحمتى كه براى گذاشتن لينكهاى مربوط به اريزونا كشيديد،خيلى ممنونم .هميشه سلامت وموفق باشيد.
شماره کیس :2015AS39XX نفراصلی همسرم
تعدادنفرات کیس :3
تاریخ مصاحبه : 15مارچ 2015
محل مصاحبه: آنکارا___»خودشون تغییربه ابوظبی
آخرین آپدیتهای سیس:22مارچ،24مارچ، 1جولای (ایمیل27جون،جواب ایمیل ظهر 1جولای،آپدیت کل کیس شب1جولای)،24جولای نفراصلی,26جولای بعدازظهر کل نفرات کیس
27جولاى كل كيس اپديت وايميل كليرى
تشکر کنندگان: Daneshjo ، babak90 ، Alex 2014 ، Adriann
(2015-10-02 ساعت 04:37)behdadK نوشته:  سلام به همگی. امیدوارم خوب باشید.
اول از همه یه تشکر جانانه دارم از مهبوی عزیز که کلی زحمت بهش دادم و کلی به ما کمک کرد.
بعد یه سلام گرم به همگی
بعد هم یه تجربه جالب که خوندنش رو به همه توصیه میکنم و یک دنیا ارزش داره.
خوب به سلامتی کمی بعد از ورود به آمریکا هم گدا دیدیم و هم هوم لس و در نهایت هم داشتیم مورد سوء استفاده قرار میگرفتیم که شانس آوردیم.
داستان از این قرار بود که از طریق سایت Indeed اقدام کردم برای کار و کلی رزومه فرستادم. یکی هم به من ایمیل زد که شما رزومه تون اوکیه و کار ما ایلینویزه و من گفتم اوکی امکان جابجایی دارم و خیالت تخت. و بعد اطلاعات شامل اسم و فامیل و رزومه آپدیت شده و تاریخ تولد رو گرفت و مشخصات کار رو فرستاد! گفت باید تایید کنی منم تایید کردم.
دوباره زنگ زد با لحجه هندی مسخره باز مشخصات رو چک کرد گفت که ۴ رقم آخر سوشیال رو بده گفتم فعلا سوشیال یوخدی و وایسا اومد میفرستم گفت تا ندی من نمیتونم اقدام کنم گفتم اوکی اومد با هم صحبت میکنیم.

یک ساعت پیش یکی دیگه با همون شماره زنگ زد و سلام و احوال پرسی که آقا این کار رو میخوای و گفتم آره و اینقدر حقوقشه گفتم اوکی و گفت سوشیالت فقط ۴ رقمش رو میخوایم گفتم خبری نیست ندارم فعلا. گفت کی رسیدی گفتم چند روزه و گفت از کجا اومدی اینجا شصتم کاملا خبر دار شد که واقعا خبریه. گفتم از ایران اما گفتم بهت سوشیال رو میدم خدافظ
بلافاصله رفتم تو اینترنت
داستان از چه قراره حالا ؟ سوشیال ۱۰ رقمه یعنی برای هر فرد اگر اسم و فامیلش رو داشته باشی باید ده میلیون حالت رو تست کنی تا بتونی سوشیال رو تشخصی بدی.
۴ رقم آخر رو اگر داشته باشی میشه ۶ رقم که با داشتن محل تولد و سن میشه ۴ تای اولش رو پیدا کرد و میمونه 100 حالت در کل و دزدان عزیز میتونن سوشیال سکیوریتی نامبر شما رو حدس بزنن و یه پول درست حسابی به اسم شما وام بگیرند و شما رو به خاک سیاه بشونند. پس جدی بگیرید و حتی ۱ عدد از سوشیال سکیوریتی نامبر رو به هیچ احدی که نمیشناسید ندید. منظورم این نیست که به دوستتون بدید. منظورم اینه که به بانک میتونید بدید در فرم مخصوصش یا به کارفرماتون بعد از اینکه استخدام شدید باز هم در فرم مخصوص برای ارائه به اداره مالیات

خوب دیر آمدن سوشیال یک درس خوب به من یکی داد شاید هم سه تا.
اول اینکه سوشیال سکیوریتی نامبر خیلی مهمه و باید هزار تا سوراخ قایمش کرد.
دومش اینکه چیزایی که خیلی خوبن اونقدر خوبن که نمیتونن واقعی باشن They are too good to be true
سوم اینکه کلاهبرداری تو آمریکا شاخ و دم نداره. کان من و مجستیک من فرواوونه و یکی از جاهایی که آدما رو پیدا میکنن همین سایت های کاریابیه و ما تازه وارد ها طعمه های خوبی براشون هستیم.
من فرم هایی که پر میکردم در همین سایت ها، خیلی هاشون سوشال رو میخواست و من زدم، یعنی اشتباه کردم در فرم ها وارد کردم؟
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: moj21 ، Daneshjo ، babak90 ، 123a ، Alex 2014
من لس انجلس ساکن شدم
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، behjat ، M.d ، Daneshjo ، ریحانا ، 123a ، Alex 2014
بهداد جان به سلامتی

مدیر جان چرا قضیه رو جنایی میکنی Big Grin
سه رقم اول سوشال area code هست اون ایالتی که به دنیا اومدن ماها و کلا مهاجرین که امریکا به دنیا نیومیدیم عددی بین 650-699 شروع میشه اینطوری هم نیست مثلا 684 عدد شیش یعنی ایران ، 8 تهران ، 4 انتهای کوچه درب ابی رنگ Big GrinBig Grin

دوستان 4 رقم اخر رو فقط توی فرم کاریابی بنویسید اینطوری xxx-xx-1234

خیالتون راحت با 4 رقم هیچکاری نمیکنن فقط میخوان مطمئن شن همون بودید که فرم رو پر کردید تشابه اسمی نباشه بعد استخدام Cool

اینکه پرسیدن کجا به دنیا اومدید و این حرفا واسه این بوده ببینن اجازه کار دارید یا از مکزیک و کوبا اومدید
شماره کیس 0XX
ایروان
ویزا
ورود به آمریکا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Daneshjo ، Memolk ، babak90 ، moj21 ، kiana11 ، mojgan m ، Alex 2014 ، lighthouse
(2015-10-02 ساعت 09:12)SomeOneX نوشته:  بهداد جان به سلامتی

سه رقم اول سوشال area code هست اون ایالتی که به دنیا اومدن ماها و کلا مهاجرین که آمریکا به دنیا نیومیدیم عددی بین 650-699 شروع میشه اینطوری هم نیست مثلا 684 عدد شیش یعنی ایران ، ۸ تهران ، ۴ انتهای کوچه درب ابی رنگ Big GrinBig Grin

دوستان ۴ رقم اخر رو فقط توی فرم کاریابی بنویسید اینطوری xxx-xx-1234

خیالتون راحت با ۴ رقم هیچکاری نمیکنن فقط میخوان مطمئن شن همون بودید که فرم رو پر کردید تشابه اسمی نباشه بعد استخدام Cool

اینکه پرسیدن کجا به دنیا اومدید و این حرفا واسه این بوده ببینن اجازه کار دارید یا از مکزیک و کوبا اومدید
فك نميكنم درست باشه اين حرفتون ، چون من ، همسرم و پسرم كاملا متفاوت هست سه رقم اول ، خودم بين ٢٠٠ تا ٣٠٠ خانمم بين ٦٠٠ تا ٧٠٠ و پسرم بين ٤٠٠ تا ٥٠٠
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: SomeOneX ، Daneshjo ، Memolk ، ریحانا ، babak90 ، laleht ، moj21 ، mojgan m ، Alex 2014
(2015-10-02 ساعت 10:06)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 09:12)SomeOneX نوشته:  بهداد جان به سلامتی

سه رقم اول سوشال area code هست اون ایالتی که به دنیا اومدن ماها و کلا مهاجرین که آمریکا به دنیا نیومیدیم عددی بین 650-699 شروع میشه اینطوری هم نیست مثلا 684 عدد شیش یعنی ایران ، ۸ تهران ، ۴ انتهای کوچه درب ابی رنگ Big GrinBig Grin

دوستان ۴ رقم اخر رو فقط توی فرم کاریابی بنویسید اینطوری xxx-xx-1234

خیالتون راحت با ۴ رقم هیچکاری نمیکنن فقط میخوان مطمئن شن همون بودید که فرم رو پر کردید تشابه اسمی نباشه بعد استخدام Cool

فك نميكنم درست باشه اين حرفتون ، چون من ، همسرم و پسرم كاملا متفاوت هست سه رقم اول ، خودم بين ٢٠٠ تا ٣٠٠ خانمم بين ٦٠٠ تا ٧٠٠ و پسرم بين ٤٠٠ تا ٥٠٠

خب به سلامتی شما امریکا به دنیا اومدید بعد ایران سیتیزن شدید فقط خانومتون ایرانین Big GrinBig Grin

پس به احتمال زیاد ترکیب دو رقم بعدی با قبلیا ناحیه رو مشخص میکنه ولی بازم نمیشه صرفا با محل تولد به اون رقم رسید اینطوری بود که خود امریکاییا که ایالتهاشون مشخصه راحتتر میشد دزدی کرد
تعداد شهر و کشورهای دنیا + روز و ماه تولد به شدت زیادتر از 10 به توان 5 هست

http://www.ssa.gov/employer/stateweb.htm

آپدیت :

عه چه جالب ، از سال 2011 سه رقم اول بر حسب ایالت برداشته شده و رندمیه هیچ منطقی پشتش نیست
کلا پس خیالتون راحت باشه هیچ منطقی پشت سه رقم اول نیست
http://www.ssa.gov/employer/randomization.html
شماره کیس 0XX
ایروان
ویزا
ورود به آمریکا
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، Daneshjo ، Memolk ، ریحانا ، moj21 ، mojgan m ، Alex 2014
سلام
دوستانی که سمت ارواین هستن اگه جایی واسه اجاره سراغ دارن یا تمایل دارن همخونه بشیم لطفا پیام بدن .
دوستانی هم که میتونن واسه کار کمک کنن ممنون میشم خبری به ما بدن
باتشکر از همه دوستان
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، Daneshjo ، Memolk ، moj21 ، Alex 2014
سلام کلا بهداد جان اینجا همه چی اولینه از جمله کلاهبردارها ولی سوشال نامبر از مهمم مهمتره
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، Daneshjo ، ریحانا ، Alex 2014
(2015-10-01 ساعت 23:50)Kia robani نوشته:  بچه ها يكي من و همسرم رو دلداي بده بيست روزي مي شه اومديم و پسرم داره مي ره مدرسه و با محيط خوب كنار اومده و وضيت درسي و زبانش خيلي خوبه اما ما داغونيم و نمي دانيم اصلا چي كار بايد بكنيم و از كجا شروع كنيم براي كار يكم سخته هر كاري رو بشه قبول كرد چون سنمون چهل ساله و تو ايران خونه و زندگي و شغل خوب داشتيم و هدفمون اينده پسرمونه ولي همش فكر مي كنم براي ما اسمون هر جا باشيم ديگه يك رنگه و شايد هم دچار افسردگي بعد از مهاجرت شديم يكي ما رو اروم كنه
دوست عزیز چه شما و چه همه دوستانی که قصد سفر دارن بهتره این اصطلاح رو سرچ کنن acculturation process تا در مورد مراحلی که یک مهاجر از نظر روحی و ذهنی طی میکنه بدونین اینطوری میفهمین که خودتون و عزیرانتون باید چطور خودتون رو اماده کنین و با شرایط کنار بیایین
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Daneshjo ، Memolk ، ریحانا ، Kia robani ، APOLO5321 ، SomeOneX ، Alex 2014 ، lighthouse
عجب داستانی شد قبلا از توانایی های بالقوه شان در تقلب و دزدی شنیده بودم حتی سفارش شده رسیدهاتونو مثل ایران مچاله نکنید بیندازید سطل آشغال بلکه آنها را منهدم کنید چون خیلی مهارت در اینگونه کلاهبرداری ها دارند ولیکن درخصوص سوشال نامبر برام سواله : من که نمیتونم تا ابد مخفی نگهش دارم مثلا وقتی استخدام بشم این شماره مطمئنا نمیتونه نزد کارفرما امن بمونه. بهرحال آدم کلاهبردار و شیاد تو همونجا هم میتونه به شماره من دسترسی پیدا کنه؟؟؟
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
دوستانی که تجربه گرفتن پاس سفید را دارند خواهشا هرازگاهی به فوروم مربوطه مراجعه کنند و جواب سوالاتمونو بدهند .کلی ممنونشون میشیم.
http://www.mohajersara.com/Thread-%D9%86...age=%DB%B1
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
(2015-10-02 ساعت 04:37)behdadK نوشته:  سلام به همگی. امیدوارم خوب باشید.
اول از همه یه تشکر جانانه دارم از مهبوی عزیز که کلی زحمت بهش دادم و کلی به ما کمک کرد.
بعد یه سلام گرم به همگی
بعد هم یه تجربه جالب که خوندنش رو به همه توصیه میکنم و یک دنیا ارزش داره.
خوب به سلامتی کمی بعد از ورود به آمریکا هم گدا دیدیم و هم هوم لس و در نهایت هم داشتیم مورد سوء استفاده قرار میگرفتیم که شانس آوردیم.
داستان از این قرار بود که از طریق سایت Indeed اقدام کردم برای کار و کلی رزومه فرستادم. یکی هم به من ایمیل زد که شما رزومه تون اوکیه و کار ما ایلینویزه و من گفتم اوکی امکان جابجایی دارم و خیالت تخت. و بعد اطلاعات شامل اسم و فامیل و رزومه آپدیت شده و تاریخ تولد رو گرفت و مشخصات کار رو فرستاد! گفت باید تایید کنی منم تایید کردم.
دوباره زنگ زد با لحجه هندی مسخره باز مشخصات رو چک کرد گفت که ۴ رقم آخر سوشیال رو بده گفتم فعلا سوشیال یوخدی و وایسا اومد میفرستم گفت تا ندی من نمیتونم اقدام کنم گفتم اوکی اومد با هم صحبت میکنیم.

یک ساعت پیش یکی دیگه با همون شماره زنگ زد و سلام و احوال پرسی که آقا این کار رو میخوای و گفتم آره و اینقدر حقوقشه گفتم اوکی و گفت سوشیالت فقط ۴ رقمش رو میخوایم گفتم خبری نیست ندارم فعلا. گفت کی رسیدی گفتم چند روزه و گفت از کجا اومدی اینجا شصتم کاملا خبر دار شد که واقعا خبریه. گفتم از ایران اما گفتم بهت سوشیال رو میدم خدافظ
بلافاصله رفتم تو اینترنت
داستان از چه قراره حالا ؟ سوشیال ۱۰ رقمه یعنی برای هر فرد اگر اسم و فامیلش رو داشته باشی باید ده میلیون حالت رو تست کنی تا بتونی سوشیال رو تشخصی بدی.
۴ رقم آخر رو اگر داشته باشی میشه ۶ رقم که با داشتن محل تولد و سن میشه ۴ تای اولش رو پیدا کرد و میمونه 100 حالت در کل و دزدان عزیز میتونن سوشیال سکیوریتی نامبر شما رو حدس بزنن و یه پول درست حسابی به اسم شما وام بگیرند و شما رو به خاک سیاه بشونند. پس جدی بگیرید و حتی ۱ عدد از سوشیال سکیوریتی نامبر رو به هیچ احدی که نمیشناسید ندید. منظورم این نیست که به دوستتون بدید. منظورم اینه که به بانک میتونید بدید در فرم مخصوصش یا به کارفرماتون بعد از اینکه استخدام شدید باز هم در فرم مخصوص برای ارائه به اداره مالیات

خوب دیر آمدن سوشیال یک درس خوب به من یکی داد شاید هم سه تا.
اول اینکه سوشیال سکیوریتی نامبر خیلی مهمه و باید هزار تا سوراخ قایمش کرد.
دومش اینکه چیزایی که خیلی خوبن اونقدر خوبن که نمیتونن واقعی باشن They are too good to be true
سوم اینکه کلاهبرداری تو آمریکا شاخ و دم نداره. کان من و مجستیک من فرواوونه و یکی از جاهایی که آدما رو پیدا میکنن همین سایت های کاریابیه و ما تازه وارد ها طعمه های خوبی براشون هستیم.
salam, age taraf recrecuiter bashe eshkal nadare 4 ragham akhar ssn ra bedi,mikhan check konan bebinan ejaze kar dari ya na ya hatta momkene bekhan sooe sabeghe ra check konan, ke albate ghablesh bayad ejaze begirand
تشکر کنندگان: ریحانا ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-10-01 ساعت 07:41)omid man نوشته:  شما با رفتن به دفتر سوشال سرویس منطقتون میتونین تا شش ماه بیمه رایگان داشته باشین.بیمه مهمه.هفته پیش دوستم اپاندیس شد واسه یک شب بیمارستان 23000 دلار گرفتن اگر بیمه نمیبود خیلی بد میشد اما همین مرکز همه پول رو پرداخت
سلام. جدا تا 6 ماه رایگان بیمه میشه انجام داد؟؟؟؟ برم سوشال بهشون چی بگم؟ من هنوز سوشالم نیومده. بیمه ای که انجان میدن چه خدماتی رو شامل میشه؟ممنون میشم پاسخ بدید.
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 1 نفر ; سفارت : ابوظبي مصاحبه : مارچ ; كلير : بزودي. (20 مارچ عزیز کی تغییر میکنی؟؟؟؟؟ نمیخوای بری؟؟دست از سر ما بردار خو)
هووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااا. 20 مارچ دست از سرم بردااااااااااااااااااااااااااااشششششششششششششششت.
خدایا شکرت.بالاخره منم کلیر شدم
مقصد: کالیفرنیاBig Grin
(2015-10-02 ساعت 21:32)Srod نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 21:07)mohammad384 نوشته:  سلام. جدا تا ۶ ماه رایگان بیمه میشه انجام داد؟؟؟؟ برم سوشال بهشون چی بگم؟ من هنوز سوشالم نیومده. بیمه ای که انجان میدن چه خدماتی رو شامل میشه؟ممنون میشم پاسخ بدید.

سلام
تا وقتی سوشال نیومده عملا هیچ کاری نمیتونین نکنین غیر از خوشگذرونی Smile
وقتی هم که سوشال بیاد تا وقتی کار ندارین یا کار با درآمد کم دارین (مثلا برای یک نفر زیر ۱۲ هزار دلار در سال برای دو نفر زیر ۲۵ هزار دلارو ...) میتونی از بیمه اوباما کر رایگان استفاده کنین، این ساید برای کالیفرنیا هسا که میتونین اپلای کنین:
http://www.coveredca.com
با اگر ایالت دیگه ای هستین فقط سرچ کنین:
ایالت مورد نظر + Obamacare
یادتون باشه که بیمه بودن اجباریه و اگر بیمه نباشین آخر سال باید جریمه بدین

سلام.ممنون بابت راهنماییتون. شانس بد من کارمند سوشال انگار تازه اومذه بود و از قوانین سر ذز نمیاورد. الان 1 ماه هست که اومدم ولی سوشالم نیومده.بهم گفت بعد از 3 هفته باید اقدام کنی.
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 1 نفر ; سفارت : ابوظبي مصاحبه : مارچ ; كلير : بزودي. (20 مارچ عزیز کی تغییر میکنی؟؟؟؟؟ نمیخوای بری؟؟دست از سر ما بردار خو)
هووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااا. 20 مارچ دست از سرم بردااااااااااااااااااااااااااااشششششششششششششششت.
خدایا شکرت.بالاخره منم کلیر شدم
مقصد: کالیفرنیاBig Grin
(2015-10-02 ساعت 21:41)mohammad384 نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 21:32)Srod نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 21:07)mohammad384 نوشته:  سلام. جدا تا ۶ ماه رایگان بیمه میشه انجام داد؟؟؟؟ برم سوشال بهشون چی بگم؟ من هنوز سوشالم نیومده. بیمه ای که انجان میدن چه خدماتی رو شامل میشه؟ممنون میشم پاسخ بدید.

سلام
تا وقتی سوشال نیومده عملا هیچ کاری نمیتونین نکنین غیر از خوشگذرونی Smile
وقتی هم که سوشال بیاد تا وقتی کار ندارین یا کار با درآمد کم دارین (مثلا برای یک نفر زیر ۱۲ هزار دلار در سال برای دو نفر زیر ۲۵ هزار دلارو ...) میتونی از بیمه اوباما کر رایگان استفاده کنین، این ساید برای کالیفرنیا هسا که میتونین اپلای کنین:
http://www.coveredca.com
با اگر ایالت دیگه ای هستین فقط سرچ کنین:
ایالت مورد نظر + Obamacare
یادتون باشه که بیمه بودن اجباریه و اگر بیمه نباشین آخر سال باید جریمه بدین

سلام.ممنون بابت راهنماییتون. شانس بد من کارمند سوشال انگار تازه اومذه بود و از قوانین سر ذز نمیاورد. الان ۱ ماه هست که اومدم ولی سوشالم نیومده.بهم گفت بعد از ۳ هفته باید اقدام کنی.
خيلي طولاني شده ، مگه تو بدو ورود نرفتي فرم پركني ؟
در مورد بيمه هم هر سوالي داشتي من در خدمتم كجا هستين ، كدوم شهر هستي؟
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان