کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-10-03 ساعت 13:09)moj21 نوشته:  [quote='houshym' pid='669631' dateline='1443856226']
دوستان
کسی پروزا اتحاد رو استفاده کرده؟ میشه نظرتون رو بگید به دلیل اینکه کار گمرک رو در همون ابوظبی انجام میده اصلا خوبه اینکار رو بکنیم یا خeسلام سلامe

سلام دوست عزیز
ما با الاتحاد اومدیم ،ازنظرانجام کارهای مهاجرتی به خاطر خلوتتربودن خیلی خوب بود ولی ما چون بین دوپروازمون فقط دوساعت فاصله بودوطبق معمول ازایران باتاخیربلندشدوتوابوظبی هم هواپیما جایی پارک شد که باید با اتوبوس به سالن می اومدیم وکلی همین مسیله زمان برد پروازمون رو ازدست دادیم وکلی معطل شدیم وحرص خوردیم، البته این روهم بگم که بیشترمسافرها هم هندی بودند.
با تشکر
پرواز بعدی رو با چه فاصله ای به شما دادند؟ امکانات هواپیما و پذیرایی خوب بود؟ بحثم انتخاب بین اتحاد و امارات است
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Daneshjo ، moj21 ، Alex 2014
ایا این بیمه اوباماکر فقط برای کسایی قابل استفاده هست که 6 ماه از گرفتن سوشیالشون نگذشته باشه؟
مثلا تکلیف ماها که یه ماه میریم و برمیگردیم چیه؟برا سری دوم که میریم امکان استفاده از اون تا قبل از پیدا کردن کار وجود داره یا نه؟؟؟؟؟
شماره کیس: 2015AS 51xx
تعداد افراد کیس : 2 نفر
تاریخ مصاحبه:12 می ایروان
اپدیت ها: 13 می هر دو کیس روزانه- 15 می هر دو کیس شبانه- 18 می و 19 می کیس اصلی شبانه_7 جولای کیس اصلی روزانه_21 جولای کیس اصلی شبانه و 22 جولای کیس اصلی روزانه و اعلام شماره کیس در سایت سفارت برای کلیر شدن
مقصد: هیوستون
تشکر کنندگان: HERMES7 ، ریحانا ، ebrahim1e ، Daneshjo ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-10-03 ساعت 16:35)TajbakhshSalma نوشته:  [quote='TajbakhshSalma' pid='669719' dateline='1443869724']
[quote='k1_m_1358' pid='669549' dateline='1443833063']
من الان my uscis و پيدا كردم . آيا آدرسي كه براي ساين آپ ميخواد، آدرس ايران ه يا امريكا مون؟
براي هرسه نفر كيسمون به تنهايي بايد يه اكانت باز كنم يا هر سه باهم تو يه اكانت ؟ ممنون ميشم زودتر جوابم و بدين !!!!!!

سلام
شما دو راه دارين يكي اينكه وارد اين سايت بشين http://www.uscis.gov برين به قسمت
check your case status و Receipt نامبر هر كيس رو وارد كنيد و پي گيري كنيد
دوم اينكه وقتي check your case status اول sign up كنيد و همه كيس ها رو يه جا داشته باشين ، فرقي نداره نتيجه يكي هست
در مورد ادرس هم من كه مال امريكا رو زدم.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: ebrahim1e ، Daneshjo ، Alex 2014 ، TajbakhshSalma ، Pariba
سلام دوستان عزیز
کسی هست که بخواد بره نیویورک؟
ما ۲۶ اکتبر میرسیم نیویورک
میتونیم ی آپارتمان دو خوابه اجاره کنیم
و هزینه ها رو نصف کنیم کسی بود پیام خصوصی بده!
تاریخ رویت قبولی:10 jun
ارسال فرم های اول:24 JUL
آنلاک کردن فرمها : 12 oct
تعداد افراد کیس:2نفر
شماره کیس:2015AS00002###
سفارت : آنکارا
تاریخ دریافت نامه دوم :2015/24/3
تاریخ مصاحبه : 4 may
دریافت ویزا : ۴ آگوست
مقصد : نیویورک
تشکر کنندگان: Mahboy ، ebrahim1e ، Daneshjo ، moj21 ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-10-03 ساعت 19:41)houshym نوشته:  
(2015-10-03 ساعت 13:09)moj21 نوشته:  [quote='houshym' pid='669631' dateline='1443856226']
دوستان
کسی پروزا اتحاد رو استفاده کرده؟ میشه نظرتون رو بگید به دلیل اینکه کار گمرک رو در همون ابوظبی انجام میده اصلا خوبه اینکار رو بکنیم یا خeسلام سلامe

سلام دوست عزیز
ما با الاتحاد اومدیم ،ازنظرانجام کارهای مهاجرتی به خاطر خلوتتربودن خیلی خوب بود ولی ما چون بین دوپروازمون فقط دوساعت فاصله بودوطبق معمول ازایران باتاخیربلندشدوتوابوظبی هم هواپیما جایی پارک شد که باید با اتوبوس به سالن می اومدیم وکلی همین مسیله زمان برد پروازمون رو ازدست دادیم وکلی معطل شدیم وحرص خوردیم، البته این روهم بگم که بیشترمسافرها هم هندی بودند.
با تشکر
پرواز بعدی رو با چه فاصله ای به شما دادند؟ امکانات هواپیما و پذیرایی خوب بود؟ بحثم انتخاب بین اتحاد و امارات است

سلام
ماپروازمون به لس انجلس بود که بهش نرسیدیم وچون پرواز بعدی به لس انجلس بیست وچهارساعت بعدبودوتازه اون هم کامل پربود ،ما برای سانفرانسیسکو بلیط گرفتیم که البته حدود 16ساعت توی فرودگاه بودیم ولی بهمون ووچر صبحانه وناهار وشام وهمینطور ووچر اتاق خواب داخل فرودگاه رو دادند.غذاهای داخل پرواز خیلی جالب نبودند ،بیشتر باب طبع هندیها بود.بازهم اگه سوالی بود در خدمتم.
شماره کیس :2015AS39XX نفراصلی همسرم
تعدادنفرات کیس :3
تاریخ مصاحبه : 15مارچ 2015
محل مصاحبه: آنکارا___»خودشون تغییربه ابوظبی
آخرین آپدیتهای سیس:22مارچ،24مارچ، 1جولای (ایمیل27جون،جواب ایمیل ظهر 1جولای،آپدیت کل کیس شب1جولای)،24جولای نفراصلی,26جولای بعدازظهر کل نفرات کیس
27جولاى كل كيس اپديت وايميل كليرى
تشکر کنندگان: Mahboy ، ebrahim1e ، Daneshjo ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-10-03 ساعت 21:09)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-10-03 ساعت 16:35)TajbakhshSalma نوشته:  [quote='TajbakhshSalma' pid='669719' dateline='1443869724']
من الان my uscis و پيدا كردم . آيا آدرسي كه براي ساين آپ ميخواد، آدرس ايران ه يا امريكا مون؟
براي هرسه نفر كيسمون به تنهايي بايد يه اكانت باز كنم يا هر سه باهم تو يه اكانت ؟ ممنون ميشم زودتر جوابم و بدين !!!!!!

سلام
دوم اينكه وقتي check your case status اول sign up كنيد و همه كيس ها رو يه جا داشته باشين ، فرقي نداره نتيجه يكي هست

دوستان در سایت جدید برای پرداخت 165 دلارها باانجام واریز فقط دو ترکینگ آ یدی بهمون داده یکی pay.gov و دیگریagency حالا در سایت بالا میریم گفته رسیت نامبر که 14 دیجیت هست . یعنی ماها چه جوری میتونیم پیگیری کیسمونو کنیم؟؟؟
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، Daneshjo ، Alex 2014 ، Pariba
با سلام .
3 نفر از اقوام هفته گذشته با لوفتهانزا رفتن شيكاگو سفر خيلي خوبي داشتن و از همه چيز راضي بودن و در فرانكفورت بعلت تاخير از تهران پرواز بعدي را از دست دادن . ولي با احترام بليط ديگري برايشان صادر شده . و بهمين علت 2 تا از چمدان ها را گم كردن كه بعد از چند روز پيدا شده ولي آش و لاش و لباسها كثيف و مچاله شده ولي چون چيزي گم نشده بود از خير شكايت گرفتن غرامت گذشتن اين خبر براي اطلاع مهاجر سرايان ارسال مي شود .
Sadكيس خانوادگي f4 در سال 2000- اولين نامه 2009 تكميل 2012 ويزا 2015 - دو بار مصاحبه و مديكال -
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ریحانا ، M.d ، sarasara1 ، mojgan m ، Daneshjo ، victor2016 ، moj21 ، Alex 2014 ، Pariba ، aaraam
(2015-10-04 ساعت 12:23)ریحانا نوشته:  
(2015-10-03 ساعت 21:09)k1_m_1358 نوشته:  

سلام

دوستان در سایت جدید برای پرداخت 165 دلارها باانجام واریز فقط دو ترکینگ آ یدی بهمون داده یکی pay.gov و دیگریagency حالا در سایت بالا میریم گفته رسیت نامبر که 14 دیجیت هست . یعنی ماها چه جوری میتونیم پیگیری کیسمونو کنیم؟؟؟
عزیز تو سایت جدید امکان پیگیری به اون معنی که تا الان بوده دیگه نیست، شما باید تشریف بیارید اینجا و اگر تا ۶۰ روز گرینکارتتون نیومد بعد تو خود سایت یو اس سی آی اس یه ایمیل بدید و ازشون بخواید پیگیری کنن. جواب میدن من خودم چند بار این کارو کردم.
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: Daneshjo ، Hopeman ، Alex 2014 ، Pariba ، Adriann
دوستاني که اخيراً با ترکيش به هيوستون مسافرت داشته اند، آيا از سفرشون راضي بودند؟ آيا امنيت بارهاي مسافرها با ترکيش ايرلاين همچنان معضل اصلي هست، يا فکري به حالش شده، و خيالمون راحت باشه.
يک راهنمايي ديگه هم که مي خواستم، اينه که اکثر پروازها، قيمت بليط دوطرفه با يک طرفه تفاوت بسيار جزئي داره، آيا اگه دو طرفه گرفته بشه، امکان تغيير تاريخ پرواز با چه هزينه اي براي ترکيش مقدوره. ممنون مي شم دوستايي که تجربه اخير داشته اند، نظراتشون را به اشتراک بگذارند.Cool
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: Daneshjo ، moj21 ، Alex 2014 ، Pariba
قطر ایرویز برای تغییر هواپیما تو دوحه به هواپیمای بعدی 1 ساعت زمان خوبه؟ یا کمه؟
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Hopeman ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-10-04 ساعت 16:51)HERMES7 نوشته:  قطر ایرویز برای تغییر هواپیما تو دوحه به هواپیمای بعدی ۱ ساعت زمان خوبه؟ یا کمه؟
کافیه شما با قطر تو دوهه هیچ کار مهاجرتی نیاز ندارید من با قطر ایرویز تو دوهه 45دقیقه زمان دارم بین پروازهام.
فقط قراره که هواپیماتونو عوض کنید نه چیز دیگه.[emoji2]

Sent from my GT-I9300I
Exclamation 
(2015-09-29 ساعت 10:44)Alex 2014 نوشته:  سلام دوستان ما هم اومدیم این تاپیک
ما می خوایم بریم دالاس انشاله می خواستم ببینم از بچه های این تاپیک کسی دالاس زندگی میکنه راهنمایی ازشون بگیرم ؟ ممنون میشم
سلام دوست عزیز. منم دارم میرم دالاس. کسی رو در آمریکا ندارم و دارم با امید به خودم و خدا میرم Big Grin
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014 ، eagla ، Pariba ، aaraam
سلام دوستان این پرداخت 165 کجا باید پیگیری کرد دید درچه مرحله ای هست؟این ترک ایدی که داده تقریبا میشه گفت هیجا کاربردی نداره که!!اطلاعی دارید؟فقط pay and agency tracking id داده از سایت pay.gov که هیچ کاربردی نداره کسی اطلاعی داره؟
از 31 اگوست دیگه از طریق سایت elis.uscis.gov نمیتونید حتی ثبت نام کنید بی فایده هست نمیشه کاری کردو پیگیری کنید دوستانی که جدیدا پرداخت کردند میشه کمکی کنند ؟
Category:F2A
Priority date:November 6,۲۰۱۳
Invoice payment:April 24,۲۰۱۵
.....
(2015-10-04 ساعت 17:23)mojgan m نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 10:44)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  سلام دوستان ما هم اومدیم این تاپیک
ما می خوایم بریم دالاس انشاله می خواستم ببینم از بچه های این تاپیک کسی دالاس زندگی میکنه راهنمایی ازشون بگیرم ؟ ممنون میشم
سلام دوست عزیز. منم دارم میرم دالاس. کسی رو در آمریکا ندارم و دارم با امید به خودم و خدا میرم Big Grin
در خدمتم کاری از دستم بر بیاد خوشحال میشم .
دوستان مهاجرسرایی و مخصوصا دالاسی.[emoji2]

Sent from my GT-I9300I
تشکر کنندگان: mojgan m ، Daneshjo ، moj21 ، Alex 2014 ، Pariba
سلام، امروز هوا حسابی بعد از بارندگی دیشب خنک شده و من رفتم یکساعت پیادهروی و تو این مدت از جلوی چند مرکز تجمع مکزیکی ها و آمریکاییها رد شدم که روز یکشنبه دورهم جمع شده بودند و مراسم دعا و نیایش و رقص و پایکوبی راه انداخته بودند، تو دلم حسرت خوردم که چرا ما ایرانیها همچنین مراسمی برای خودمون نداریم و از حال هم بیخبریم مکزیکی ها تولد خودشون و بچه هاشونو به طور دست جمعی تو پارکها برگذار میکنند و با تمام وسایل پذیرایی مثل میز و صندلی و باربیکیو و وسایل بازی بچه ها یک روز خوب رو دور هم میگذرونند، انشاالله یک روز هم ماها بتونیم از این برنامه های جمعی داشته باشیم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: victor2016 ، k1_m_1358 ، moj21 ، Kia robani ، M.d ، mojgan m ، ریحانا ، Mahboy ، Alex 2014 ، Daneshjo ، برنا ، sahar2016 ، Pariba ، lighthouse ، ziba62ka

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان