کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوستانی که عازم امریکا هستند هواپیمایی قطر برای مدت محدود آفر گذاشته
میتونید با مراجعه به وب سایت این ایرلاین از تخفیفهای مختلف اطلاع پیدا کنید

مسافر گرامی،

با بهترین هواپیمایی دنیا به برخی از جذاب ترین مقاصد دنیا، پرواز کنید.

هم اکنون بلیط خود را بصورت آنلاین خریداری کرده و از تخفیف ویژه برای سفری هیجان انگیز به مقاصد تجاری و تفریحی مورد نظرتان لذت ببرید.

بلیط خود را تا 30 اکتبر 2015 خریداری و لغایت 10 دسامبر 2016 مسافرت کنید.

تعداد صندلی ها محدود است، هم اکنون بلیط خود را بصورت آنلاین خریداری کنید.

منتظر خوش آمدگویی به شما در پروازهای هواپیمایی قطر هستیم.

خرید آنلاین با کارت شتاب
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: HERMES7 ، Daneshjo ، Alex 2014 ، behrayan ، victor2016 ، Pariba
(2015-10-04 ساعت 22:25)Srod نوشته:  
(2015-10-04 ساعت 15:44)Azer نوشته:  دوستاني که اخيراً با ترکيش به هيوستون مسافرت داشته اند، آيا از سفرشون راضي بودند؟ آيا امنيت بارهاي مسافرها با ترکيش ايرلاين همچنان معضل اصلي هست، يا فکري به حالش شده، و خيالمون راحت باشه.
يک راهنمايي ديگه هم که مي خواستم، اينه که اکثر پروازها، قيمت بليط دوطرفه با يک طرفه تفاوت بسيار جزئي داره، آيا اگه دو طرفه گرفته بشه، امکان تغيير تاريخ پرواز با چه هزينه اي براي ترکيش مقدوره. ممنون مي شم دوستايي که تجربه اخير داشته اند، نظراتشون را به اشتراک بگذارند.Cool

بستگی به نوع بلیط داره ولی اکثر هواپیمایی ها حدود 200 دلار جریمه میگیرن برای تغییر تاریخ.
اگر شما قصد موندن و زندگی در آمریکا رو دارین توصیه ی من اینه که برای اومدن به آمریکا بلیط یک طرفه بگیرین و وقتی قصد مسافرت به ایران داشتین در آینده بلیط رفت و برگشت رو از اینجا بگیرین
چون اگه از ایران رفت و برگشت بگیرین فرض کنین یک سال بعد برای دو هفته برمی گردین ایران دوباره برای برگشت به آمریکا همین مشکل رو دارین
ولی از آمریکا به ایران دقیقا تاریخ رفت و برگشت رو میدونین به همین دلیل مشکل زمانبندی و جریمه دادن برای تغییر تاریخ نخواهد داشت
منم دفعه اول دو طرفه خریدم و آخر بلیط برگشت رو انداختم تو سطل آشغال Smile

خيلي ممنون از راهنماييتون، فقط اطلاع مي دم که اختلاف قيمت بليط رفت و برگشت با بليط يکطرفه به هيوستون با ترکيش آفردار 30 دلاره!!!! واسه همين شايد بيارزه اگه بيخيال برگشت شد، ولي رفت و برگشت گرفت.
ولي حق با شماست، 90 درصد بايد برگشت را به سطل زباله انداخت. به خصوص اگه کار درست و حسابي پيدا بشهBig GrinBig GrinBig Grin البته واسه بليط هاي آفر دار اينطوره. ترکيش آفرش برا تاريخ مورد نظر من 800 دلار بود، ولي اگه بليط را با امکان جابجايي بخوام، بالاي 1100 دلار صادر مي کنه و اگه قرار باشه 200 تا هم برا جابجايي بخوان که ديگه نور علي نور مي شه (همون يک طرفه بهتره).Sad
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-10-05 ساعت 13:50)ali3875 نوشته:  دوستانی که عازم آمریکا هستند هواپیمایی قطر برای مدت محدود آفر گذاشته

مسافر گرامی،

هم اکنون بلیط خود را بصورت آنلاین خریداری کرده و از تخفیف ویژه برای سفری هیجان انگیز به مقاصد تجاری و تفریحی مورد نظرتان لذت ببرید.

بلیط خود را تا 30 اکتبر ۲۰۱۵ خریداری و لغایت ۱۰ دسامبر ۲۰۱۶ مسافرت کنید.

خرید آنلاین با کارت شتاب

آقا من که چک مي کنم، قطر اير لاين از KLM گرونتره، چه برسه به ترکيش، اين آفرش را بايد از آژانس هاي خاص پرسيد؟؟؟Cool در ضمن بار مجاز مسافر را 23 کيلو مي زنه، من هر اير لاين ديگه (ترکيش، KLM، اوفتانزا، الاتحاد و امارات) را که چک کرده بودم، يا از آژانس پرسيدم، مي گن برا آمريکاي شمالي 2 تا بار 23 کيلويي مجازه.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، Pariba ، Daneshjo
(2015-10-01 ساعت 00:34)Srod نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 00:11)haskari301 نوشته:  با سلام
دوستان من واسه پرداخت 165 دلار وارد سایتی شدم که تو این تاپیک صعحه اول گفته. نوشته بود که از 31 آگوست باید وارد این سایت بشیم https://public-prod-elis2.uscis.dhs.gov/
کسی میدونه روند جدید چطوره؟
تو روند جدید باید اکانت بسازیم؟ کجا؟
ما سه نفر هستیم باید سه تا 165 دلار با سه تا اکانت جدا بسازیم یا میشه یه اکانت بسازیم و همه رئ با هم 495 دلار پرداخت کنیم؟

ممنون از راهنمائئتون

سلام دوست عزیز
تو این سایت کاملا توضیح داده:
http://www.uscis.gov/uscis-elis/how-pay-...ion-system

تو همون صفحه سمت راست بالای صفحه رو
Click To Pay The USCIS Immigrant Fee
کلیک کنین برای پرداخت
برای اعضای خانواده هم نوشته به جای تک تک پرداخت کردن میتونین A-Number رو اضافه کنین و همه رو یک جا پرداخت کنین.

برای پرداخت
۱- باید یه آدرس در آمریکا داشته باشین
(جتما آدرسی بدین که ثابت باشه و بعدا نیاز به تغییر نداشته باشه که تغییر آدرس تو اداره مهاجرت یعنی دردسر)
۲- کردیت کارت یا دبیت کارت داشته باشین یا اینکه شماره حساب و روتین نامبر بانکتون رو بدین که مستقیم از حسابتون بردارن

SALAM
من وارد سایت جدید که میشم، دکمه لاگ این رو که میزنم هیچ جا از من ثبت نام نمیخواد که به من USER NAME و PASSWORD بده. و تا مرحله قبل از پرداخت هیچ آدرسی از من نمیخواد. من تمام راهنماییش رو به زبان انگلیسی خوندم ف هیچ جا از وارد کردن آدرس حرفی نزده.
یکی راهنمایی کنه، همینجور باید باشه؟
ممنون
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، Pariba ، Daneshjo
دوستان من سوالمو دوباره میپرسم اگه از عزیزان شخصی اطلاع داره لطفا راهنمایی کنه. اگر زوجی پس از اولین ورود به آمریکا از هم جدا بشوند، وضعیت نفر دوم کیس چی میشه؟ آیا دیگه پروسه گرین کارت و سیتیزنی برای نفر دوم کیس متوفقف میشه یا نه؟
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-10-05 ساعت 15:57)habibhabib نوشته:  دوستان من سوالمو دوباره میپرسم اگه از عزیزان شخصی اطلاع داره لطفا راهنمایی کنه. اگر زوجی پس از اولین ورود به آمریکا از هم جدا بشوند، وضعیت نفر دوم کیس چی میشه؟ آیا دیگه پروسه گرین کارت و سیتیزنی برای نفر دوم کیس متوفقف میشه یا نه؟

سلام دوست عزیز

تا جایی که من اطلاع دارم دارن یه قانونی در این رابطه تصویب میکنن که اگر شخصی بواسطه همسرش وارد خاک آ م ر ی ک ا بشه و گرین کارت دریافت کنه در صورتیکه از همسرش جدا بشه گرین کارتش باطل میشه و باید هر چه سریعتر خاک اون کشور رو ترک کنه .البته فعلا فقط در حد یک حرف هست و قانونش هنوز تصویب نشده.
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: Danoosh ، habibhabib ، Pariba ، Alex 2014 ، Daneshjo
(2015-10-05 ساعت 14:39)Azer نوشته:  
(2015-10-05 ساعت 13:50)ali3875 نوشته:  دوستانی که عازم آمریکا هستند هواپیمایی قطر برای مدت محدود آفر گذاشته

مسافر گرامی،

بلیط خود را تا 30 اکتبر ۲۰۱۵ خریداری و لغایت ۱۰ دسامبر ۲۰۱۶ مسافرت کنید.

خرید آنلاین با کارت شتاب

آقا من که چک مي کنم، قطر اير لاين از KLM گرونتره، چه برسه به ترکيش، اين آفرش را بايد از آژانس هاي خاص پرسيد؟؟؟Cool در ضمن بار مجاز مسافر را 23 کيلو مي زنه، من هر اير لاين ديگه (ترکيش، KLM، اوفتانزا، الاتحاد و امارات) را که چک کرده بودم، يا از آژانس پرسيدم، مي گن برا آمريکاي شمالي ۲ تا بار 23 کيلويي مجازه.
قطرايرويز نفرى ٢ تا چمدان ٢٣ كيلويى و يك كرى آن ٧ كيلويى هست توى سايت نوشته نميدونم شما كجا رو نگاه كردين واسه آفر خاص هم سايت خودش كامل توضيح داده كه شرايط چى هست
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: saharbb ، Pariba ، Alex 2014 ، Daneshjo
دوستان چند وقتی در کنار شما همراهی کردیم و خاطره شد.
این اخرین پست من در این سایت هست و برای تک تک عزیزان عاقبت بخیری آرزومندم.

امیدوارم در ادامه راه موفق باشید.

من الله التوفیق

خدانگهدار .
با سلام .
چرا تمام آژانس هاي هوايي از سايت آمادئوس خريد مي كنند . و قيمتها با آنچه كه سايت هاي مستقيم ايرلاين ها ارائه مي كنند خيلي تفاوت دارد . مثلا سايت لوفتهانزا قيمت هاي بسيار مناسبي اعلام مي كند ولي براي خريد بايد مستر كارت داشته باشي . من از يكي از آژانسها پرسيدم جواب درستي نداد فقط گفت اينها تقلبي است ! يعني سايت تمام ايرلاينها تقلبي است ؟ و چرا همه فقط از آمادئوس خريد مي كنند ؟
Sadكيس خانوادگي f4 در سال 2000- اولين نامه 2009 تكميل 2012 ويزا 2015 - دو بار مصاحبه و مديكال -
تشکر کنندگان: victor2016 ، Pariba ، Alex 2014 ، Daneshjo
جناب HERMES7 براتون آرزوی موفقیت می کنم. پس سفرنامه آمریکا چی میشه؟ Wink
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: Pariba ، Alex 2014 ، Daneshjo
سلام دوست عزيز ، بله همينطور هست ولي اگر آدرس ثابت داريد به قسمت profile بريد و اطلاعاتتون رو آپ ديت كنيد و گرنه زماني كه به فرودگاه ميرسيد آدرس رو به آفيسر اعلام كنيد

Case No:2xxx @ DS-260 : 23 August @ Interview : 30 March @ Embassy : ABD @ Situation : AP @Update : 31 March , 2 April , 17 April , 24 July ,27 July @ clear : 27 July
تشکر کنندگان: Pariba ، Alex 2014 ، Daneshjo
(2015-10-05 ساعت 15:57)habibhabib نوشته:  دوستان من سوالمو دوباره میپرسم اگه از عزیزان شخصی اطلاع داره لطفا راهنمایی کنه. اگر زوجی پس از اولین ورود به آمریکا از هم جدا بشوند، وضعیت نفر دوم کیس چی میشه؟ آیا دیگه پروسه گرین کارت و سیتیزنی برای نفر دوم کیس متوفقف میشه یا نه؟

خير متوقف نميشه

Case No:2xxx @ DS-260 : 23 August @ Interview : 30 March @ Embassy : ABD @ Situation : AP @Update : 31 March , 2 April , 17 April , 24 July ,27 July @ clear : 27 July
تشکر کنندگان: habibhabib ، farrokh33 ، moj21 ، Pariba ، Alex 2014 ، Daneshjo
(2015-10-05 ساعت 21:27)Srod نوشته:  

دوست عزیز با سلام
من یک بار این سوال رو از یه وکیل پرسیدم و جواب این بود که (البته اگه شما هم با لاتاری تشریف آوردین): چون گرین کارت هر دو نفر ده ساله صادر شده و گرین کارت نفر دوم وابسته به نفر اول نیست بعد از گرفتن گرین کارت میتونین از هم جدا شین و هیچ مشکلی برای هیچکدوم پیش نمیاد.
البته اینو تاکید میکنم که وکیل ایرانی بود و من شخصا اظمینانی به وکلای مهاجرتی ایرانی ندارم. ولی به هر حال این جوابی بود که من گرفتم
موفق باشین
دوست عزیز سلام و ممنون از پاسختون
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان: farrokh33 ، moj21 ، Pariba ، Alex 2014 ، Daneshjo
(2015-10-05 ساعت 21:28)kyakourosh نوشته:  

خير متوقف نميشه

Case No:2xxx @ DS-260 : 23 August @ Interview : 30 March @ Embassy : ABD @ Situation : AP @Update : 31 March , ۲ April , 17 April , 24 July ,27 July @ clear : 27 July

تشکر کنندگان: Pariba
(2015-10-05 ساعت 16:39)Siamak.k نوشته:  

سلام دوست عزیز

تا جایی که من اطلاع دارم دارن یه قانونی در این رابطه تصویب میکنن که اگر شخصی بواسطه همسرش وارد خاک آ م ر ی ک ا بشه و گرین کارت دریافت کنه در صورتیکه از همسرش جدا بشه گرین کارتش باطل میشه و باید هر چه سریعتر خاک اون کشور رو ترک کنه .البته فعلا فقط در حد یک حرف هست و قانونش هنوز تصویب نشده.
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Pariba ، Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان