کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان،
من يک سوال در مورد ورود به آمريکا دارم، آيا کيسي را سراغ داريد (ايراني يا غير ايراني) که هنگام ورود به آمريکا اجازه ورود به خاک آمريکا با وجود ويزاي مهاجرتي بهش اعطا نشده باشه؟ اگه جواب مثبته، علتش چي بوده. ممنون مي شم دوستاني که اطلاعاتي دارند، به اشتراک بگذارند. در وب سایت http://travel.state.gov نوشته شده:
A visa does not guarantee entry into the United States. The Department of Homeland Security, U.S. Customs and Border Protection (CBP) officials have authority to grant or deny admission.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Pariba ، Alex 2014 ، Daneshjo
Question 
سلام به‌‌‌ همگی‌

دوستان کسی‌ هست که توی اکتبر بیاد لوس آنجلس. اگه هست لطفا بهم خبر بده، ممنون میشم.
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Alex 2014 ، Daneshjo ، Pariba
سلام

من رفتم امریکا و برگشتم خلاصه سفری پر از تجربه بود برای من که به قول دوستام اول جوونیمه و یه خانم مجردم تجربه طلایی بود.
در هر حال حقیقت اگه بخوام بگم خیلی طولانیه و اینروزا اصلا فرصتشو ندارم اما بعدا شاید نوشتم
حالا سوالی دارم برای چک کردن وضعیت صدور گرین کارتم از چه لینیکی باید برم؟

مرسی
تشکر کنندگان: farrokh33 ، ریحانا ، Pariba ، Alex 2014 ، Daneshjo
(2015-10-05 ساعت 13:50)ali3875 نوشته:  دوستانی که عازم آمریکا هستند هواپیمایی قطر برای مدت محدود آفر گذاشته
میتونید با مراجعه به وب سایت این ایرلاین از تخفیفهای مختلف اطلاع پیدا کنید

مسافر گرامی،

با بهترین هواپیمایی دنیا به برخی از جذاب ترین مقاصد دنیا، پرواز کنید.

هم اکنون بلیط خود را بصورت آنلاین خریداری کرده و از تخفیف ویژه برای سفری هیجان انگیز به مقاصد تجاری و تفریحی مورد نظرتان لذت ببرید.

بلیط خود را تا 30 اکتبر ۲۰۱۵ خریداری و لغایت ۱۰ دسامبر ۲۰۱۶ مسافرت کنید.

تعداد صندلی ها محدود است، هم اکنون بلیط خود را بصورت آنلاین خریداری کنید.

منتظر خوش آمدگویی به شما در پروازهای هواپیمایی قطر هستیم.

خرید آنلاین با کارت شتاب
سلام. من آنلاین خرید کردم ولی فراموش کردم کد تخفیف رو وارد کنم. بلیطم یک سر 2572000 بود. که صد هزار تومن بهش تخفیف تعلق میگرفت. خواستم یادآوری کنم که شما هم مثل من فراموشکار نباشید Big Grin
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Pariba ، Alex 2014 ، Daneshjo ، moj21
(2015-10-05 ساعت 22:01)Azer نوشته:  سلام دوستان،
من يک سوال در مورد ورود به آمريکا دارم، آيا کيسي را سراغ داريد (ايراني يا غير ايراني) که هنگام ورود به آمريکا اجازه ورود به خاک آمريکا با وجود ويزاي مهاجرتي بهش اعطا نشده باشه؟ اگه جواب مثبته، علتش چي بوده. ممنون مي شم دوستاني که اطلاعاتي دارند، به اشتراک بگذارند. در وب سایت http://travel.state.gov نوشته شده:
A visa does not guarantee entry into the United States. The Department of Homeland Security, U.S. Customs and Border Protection (CBP) officials have authority to grant or deny admission.

اگر قبلاً از مرحله كليرنس عبور كرده باشيد قطعاً مشكلي نخواهيد داشت مگر اينكه قبل از ورود و يا هنگام ورود تخلفي انجام داده باشيد
من شخصي را ميشناختم البته دانشجويي كه كليرنس را طي نكرده بود و هنگام ورود جلوگيري كردند و الان داره پروسه كليرنس را طي ميكنه عليرغم اينكه ويزا داشت

Case No:2xxx @ DS-260 : 23 August @ Interview : 30 March @ Embassy : ABD @ Situation : AP @Update : 31 March , 2 April , 17 April , 24 July ,27 July @ clear : 27 July
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Azer ، Pariba ، Alex 2014 ، Daneshjo ، moj21

بله چنین چیزی ممکنه، هرچند نادره. من خودم به چنین موردی برخورد نکردم اما بخوبی یادمه که سایمون در وبسایتش به یک موردِ اینچنینی اشاره کرده بود. کلاُ اینو بدونید که در مورد تمام افرادی که وارد خاک آمریکا می شن (مهاجرتی، توریستی، دانشجویی)، تصمیم گیرندهٔ نهایی برای اجازه ورود به خاک آمریکا، همون مأمور مرزی است؛ حتی اگر ویزا از قبل توسط سفارتخانه صادر شده باشه. همون طور که در وبسایت رسمی شون هم نوشته شده، به مأموران مرزی، اختیار تام داده شده که به فردی اجازه ورود بدن و یا ندن و هیچ مقامی هم نمی تونه اونها رو بازخواست کنه. هرچند، همانطور که دوستان اشاره کردن، این مورد معمولاً به ندرت پیش میاد.
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Azer ، Pariba ، Alex 2014 ، Daneshjo ، moj21
(2015-10-05 ساعت 01:31)habibhabib نوشته:  دوستان اگر زوجی پس از اولین ورود به آمریکا از هم جدا بشوند، وضعیت نفر دوم کیس چی میشه؟ آیا دیگه پروسه گرین کارت و سیتیزنی برای نفر دوم کیس متوفقف میشه یا نه؟

خیر، مطابق قوانین فعلی، به محض ورود به خاک آمریکا و فعال شدن پروسه گرین کارت، دیگه این دو زوج، دو تا کیس مستقل از هم هستن و سرنوشت‌شون (از لحاظ اقامت و شهروندی) ربطی به هم نداره. (همهٔ اون مسائل، مربوط به قبل از ورود به خاک آمریکاست که اگر برندهٔ اصلی وارد نشه، همراهش به تنهایی نمی تونه land کنه.) البته طبعاً اینی که من می دونم و خدمتتون گفتم مربوط به کیسهای «گرین کارت لاتاری» هستش.
تشکر کنندگان: Siamak ، farrokh33 ، habibhabib ، Pariba ، Alex 2014 ، Daneshjo ، moj21
(2015-10-05 ساعت 22:19)kyakourosh نوشته:  

اگر قبلاً از مرحله كليرنس عبور كرده باشيد قطعاً مشكلي نخواهيد داشت مگر اينكه قبل از ورود و يا هنگام ورود تخلفي انجام داده باشيد
من شخصي را ميشناختم البته دانشجويي كه كليرنس را طي نكرده بود و هنگام ورود جلوگيري كردند و الان داره پروسه كليرنس را طي ميكنه عليرغم اينكه ويزا داشت

Case No:2xxx @ DS-260 : 23 August @ Interview : 30 March @ Embassy : ABD @ Situation : AP @Update : 31 March , ۲ April , 17 April , 24 July ,27 July @ clear : 27 July
سلام دوست عزیز مگه میشه فردی کلیر نشده باشه وبهش ویزا بدن؟ روال کار اینه که فردی که کلیرنس میخوره تا پرونده اش کامل بررسی نشه واز نظر اونا کلیر (پاک)نباشه امکان نداره به او اجازه ورود یعنی ویزا بدن.تندرست وشاد باشید
تشکر کنندگان: Azer ، Pariba ، Alex 2014 ، Daneshjo
یعنی از دوستان کسی جدیدا این پرداخت انجام نداده؟؟؟جواب سوال منو نمیدونه؟کسی نمیخواد امریکا بره؟
Category:F2A
Priority date:November 6,۲۰۱۳
Invoice payment:April 24,۲۰۱۵
.....
تشکر کنندگان: Pariba ، Alex 2014 ، Daneshjo
سلام دوست عزیز اصلا نگران نباشید سعی کنید به سفر بیاد ماندنی وشادی که درپیش رو دارید فکر کنید.این اتفاق برای کسانی که مشکلاتی دارند مثل مواد مخدر ویا تر و ر ی س تی ویا اختلاس پولی ویا... ایجاد میشه وهرگز افرادی مثل شما رو شامل نمیشه .مرزبان هم درست است که اختیار داره از ورود افرادی جلوگیری کنه ولی اگه بدون دلیل باشه مورد بازخواست قرار میگیره وبرای سابقه کاریش بد میشه .دوست عزیز فکر کنم در این مدت کلیرنسی چنان تحت فشار واسترس بودید که هنوز آثار وترس اون باقی مونده Sad سعی کنید به چیزهای مثبت فکر کنید واز فکرهای منفی دوری کنید.تا شادی به زندگی شما مفهومی زیبا دهد.همیشه تندرست وشاد باشید
تشکر کنندگان: Srod ، Azer ، Pariba ، Alex 2014 ، Daneshjo ، moj21
(2015-10-06 ساعت 00:06)Erwin نوشته:  
(2015-10-05 ساعت 01:31)habibhabib نوشته:  دوستان اگر زوجی پس از اولین ورود به آمریکا از هم جدا بشوند، وضعیت نفر دوم کیس چی میشه؟ آیا دیگه پروسه گرین کارت و سیتیزنی برای نفر دوم کیس متوفقف میشه یا نه؟

خیر، مطابق قوانین فعلی، به محض ورود به خاک آمریکا و فعال شدن پروسه گرین کارت، دیگه این دو زوج، دو تا کیس مستقل از هم هستن و سرنوشت‌شون (از لحاظ اقامت و شهروندی) ربطی به هم نداره. (همهٔ اون مسائل، مربوط به قبل از ورود به خاک آمریکاست که اگر برندهٔ اصلی وارد نشه، همراهش به تنهایی نمی تونه land کنه.) البته طبعاً اینی که من می دونم و خدمتتون گفتم مربوط به کیسهای «گرین کارت لاتاری» هستش.
بسیار ممنون از لطف شما
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان: moj21 ، Erwin ، Alex 2014 ، Daneshjo
(2015-10-05 ساعت 09:06)ریحانا نوشته:  دوستان من جزوه ترجمه شده برای گواهینامه رانندگی کالیفرنیا را میخوانم بعضی موارد را متوجه نمیشم نمیدونم من اینقدراینجوریم Sad یا جزوه نامفهومه بهرحال کاش میشد چند نفر میشدیم هر روز چند صفحه را مشخص و میخوندیم و درخصوصش در این سایت بحث میکردیدم و اینجوری کمک هم بودیم .
سلام. جزوه ترجمه شده رو منم میخونم. نمونه سوالات فارسیش رو هم دانلود کنید.
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 1 نفر ; سفارت : ابوظبي مصاحبه : مارچ ; كلير : بزودي. (20 مارچ عزیز کی تغییر میکنی؟؟؟؟؟ نمیخوای بری؟؟دست از سر ما بردار خو)
هووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااا. 20 مارچ دست از سرم بردااااااااااااااااااااااااااااشششششششششششششششت.
خدایا شکرت.بالاخره منم کلیر شدم
مقصد: کالیفرنیاBig Grin
تشکر کنندگان: moj21 ، Alex 2014 ، Daneshjo
(2015-10-05 ساعت 10:01)Alex 2014 نوشته:  
(2015-10-03 ساعت 00:15)mohammad384 نوشته:  
(2015-10-03 ساعت 00:10)Srod نوشته:  
(2015-10-03 ساعت 00:05)mohammad384 نوشته:  نیاز به کارت هست. ولی نیازی نیست که متعلق به خودتون باشه.من رسیدم با کارت یکی از دوستام پرداخت کردم

حق با شماست ولی همه دوست و آشنا ممکنه که نداشته باشن.

من الان تو سایت خودشون خوندم
نوشته که نوصیه میکنیم قبل از سفر پرداخت کنید ولی اشکالی هم نداره که بعد از ورود به آمریکا پرداخت بشه

Once you receive your immigrant visa packet from a U.S. embassy or consulate, we strongly encourage you to pay the fee after you pick up your immigrant visa and before you depart for the United States.

If you cannot pay the USCIS Immigrant Fee, a family member, friend, employer, attorney or accredited representative can pay for you. If someone pays the fee for you, they will need your Alien Number (A-Number) and Department of State (DOS) Case ID.

You may also pay the fee after you arrive in the United States. If you arrive in the United States and haven’t yet paid the USCIS Immigrant Fee, USCIS will send you a notice requesting payment with instructions on paying your fee. You will not receive your Green Card until you have paid the USCIS Immigrant Fee.

اینجا کاملا توضیخ داده:
http://www.uscis.gov/uscis-elis/uscis-immigrant-fee

من از ایران که اصلا نمیتونستم پرداخت کنم. ولی اینحا هم که اومدم بعد از چند روز رفتم بانک و همونجا حساب باز کردم و بعد از ۱۰ دقیقه کارت بانک رو بهم دادن.فکر کنم با اونم بشه پرداخت کرد. ولی تا الان من با اون پرداختی نداشتم. دقیقا نمیدونم. ولی بدون سوشال بهم دادن.
با درود و تبریک
لطف بفرمایید کدوم بانک حساب بازکردین؟ اسم بانک ؟ باتشکر
سلام. BANK OF AMERICA
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 1 نفر ; سفارت : ابوظبي مصاحبه : مارچ ; كلير : بزودي. (20 مارچ عزیز کی تغییر میکنی؟؟؟؟؟ نمیخوای بری؟؟دست از سر ما بردار خو)
هووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااا. 20 مارچ دست از سرم بردااااااااااااااااااااااااااااشششششششششششششششت.
خدایا شکرت.بالاخره منم کلیر شدم
مقصد: کالیفرنیاBig Grin
تشکر کنندگان: moj21 ، Alex 2014 ، Daneshjo
(2015-10-05 ساعت 17:37)laleht نوشته:  
(2015-10-05 ساعت 14:39)Azer نوشته:  
(2015-10-05 ساعت 13:50)ali3875 نوشته:  دوستانی که عازم آمریکا هستند هواپیمایی قطر برای مدت محدود آفر گذاشته

مسافر گرامی،

هم اکنون بلیط خود را بصورت آنلاین خریداری کرده و از تخفیف ویژه برای سفری هیجان انگیز به مقاصد تجاری و تفریحی مورد نظرتان لذت ببرید.

خرید آنلاین با کارت شتاب

آقا من که چک مي کنم، قطر اير لاين از KLM گرونتره، چه برسه به ترکيش، اين آفرش را بايد از آژانس هاي خاص پرسيد؟؟؟:cool: در ضمن بار مجاز مسافر را 23 کيلو مي زنه، من هر اير لاين ديگه (ترکيش، KLM، اوفتانزا، الاتحاد و امارات) را که چک کرده بودم، يا از آژانس پرسيدم، مي گن برا آمريکاي شمالي ۲ تا بار 23 کيلويي مجازه.
قطرايرويز نفرى ٢ تا چمدان ٢٣ كيلويى و يك كرى آن ٧ كيلويى هست توى سايت نوشته نميدونم شما كجا رو نگاه كردين واسه آفر خاص هم سايت خودش كامل توضيح داده كه شرايط چى هست
من سايت قطري را مي رم، پرواز رو از تهران به هيوستون مي زنم از سايت زير:
https://booking.qatarairways.com/nsp/views/index.xhtml
بعد نوع پرواز را Economy Savor مي زنم. برا تاريخ من بليط يک طرفه را مبالغ 770/7 ميليون و ميزان بار مجاز 23 کيلو مي زنه (رفت و بر گشت را 580/8 ميليون همون ميزان بار) . البته مبالغ برا دو نفر هستن.

اگه شما لينک آفرش را دارين ممنون مي شم لينکش را به اشتراک بگذاريد.
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، Daneshjo
(2015-10-05 ساعت 22:18)mojgan m نوشته:  

مسافر گرامی،

خرید آنلاین با کارت شتاب
سلام. من آنلاین خرید کردم ولی فراموش کردم کد تخفیف رو وارد کنم. بلیطم یک سر 2572000 بود. که صد هزار تومن بهش تخفیف تعلق میگرفت. خواستم یادآوری کنم که شما هم مثل من فراموشکار نباشید Big Grin

دوست عزيز اصلاً اين کد تخفيف کجاست؟ در ضمن من تاريخ پروازم را اواخر ژانويه 2016 مي زنم، قيمت ها از اين قيمتي که شما مي گين 30 در صد بالاتره. ممنون مي شم راهنمايي بفرماييد.
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان