کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوستان من میخوام واسه ده تا پانزده روز دیگه بلیط بگیرم به لس آنجلس ،کسی از دوستان واسه این تاریخ نمیخواد بره همسفر باشیم؟؟
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: ebrahim1e
(2015-11-29 ساعت 21:58)mehdi1989 نوشته:  
(2015-11-29 ساعت 21:46)atefeh60 نوشته:  
(2015-11-29 ساعت 21:26)mehdi1989 نوشته:  
(2015-11-29 ساعت 21:17)atefeh60 نوشته:  
(2015-11-29 ساعت 17:12)mojgan m نوشته:  Https://save.uscis.gov/casecheck
سلام دوست عزیز. اگر بعد از شصت روز گرین کارت به دستتون نرسه باید پیگیری کنید.
این سایت به شما نشون میده که گرین کارت صادر شده یا خیر. من تگزاس هستم. پرونده من اصلا در فرودگاه ثبت نشده بود. وقتی رفتم اداره سوشال اونجا دوباره ازم سوالاتی رو پرسیدن و گفتن سوشال بعد از یک ماه میرسه .گرین کارت بعد از شصت روز باید برسه و اگر نرسید به اداره سوشال مراجعه کنید و پیگیری کنید.
این چیزی بود که اینجا به من گفتن. شما میتونید تماس بگیرید و ایمیل بزنید. پنج ماه خیلی زیاده....

سلام دوست عزیز این سایتی که نوشتین کدوم گزینه رو انتخاب میکنین من که هر کدومو میزنم ارور میده

بزنید alien number و بعد A.number خود را وارد کنید
من اول حرف A رو جلوی عدد ۸ رقمی پاسپورت میزنم ولی خطا میده ممکنه اصلا هیچ کاری نشده باشه برای گرین کارتم حدود ۲ ماهه اومدم
شما گزینه اول را alien number بزنید بعد گزینه بعدی همون Anumber را بزنید همون که داخل ویزا هست که هشت رقم هست و اولش باید یک صفر اضافه کنید که بشه نه رقم.

من اطلاعاتم رو در این سایت وارد کردم ولی به نظر میرسه این سایت مربوط به گرین کارت نیست بلکه مربوط به سوشال سکیوریتی هست. و مشخص میکنه کیس مورد نظر وریفای شده یا در دست انجام است. من کیس خودمو وارد کردم و مشخص شد که وریفای شده و ارسال شده. البته کارت سوشال و نه گرین کارت
شماره کیس:2015AS4xxx
تاریخ رویت قبولی:سوم می 2014, سفارت:ابوظبی , تعداد افراد کیس : ۴ نفر , مصاحبه:20 اپریل، ویزا:23 جون(خودم و بچه‌ها) و 22جولای(خانمم)، ورود به آمریکا(آتلانتا - آلفرتا): 18 سپتامبر 2015 Cool

تشکر کنندگان: mehdi1989 ، samane1363 ، farslm
(2015-11-30 ساعت 00:00)smhh7441 نوشته:  
(2015-11-29 ساعت 21:58)mehdi1989 نوشته:  
(2015-11-29 ساعت 21:46)atefeh60 نوشته:  
(2015-11-29 ساعت 21:26)mehdi1989 نوشته:  
(2015-11-29 ساعت 21:17)atefeh60 نوشته:  سلام دوست عزیز این سایتی که نوشتین کدوم گزینه رو انتخاب میکنین من که هر کدومو میزنم ارور میده

بزنید alien number و بعد A.number خود را وارد کنید
من اول حرف A رو جلوی عدد ۸ رقمی پاسپورت میزنم ولی خطا میده ممکنه اصلا هیچ کاری نشده باشه برای گرین کارتم حدود ۲ ماهه اومدم
شما گزینه اول را alien number بزنید بعد گزینه بعدی همون Anumber را بزنید همون که داخل ویزا هست که هشت رقم هست و اولش باید یک صفر اضافه کنید که بشه نه رقم.

من اطلاعاتم رو در این سایت وارد کردم ولی به نظر میرسه این سایت مربوط به گرین کارت نیست بلکه مربوط به سوشال سکیوریتی هست. و مشخص میکنه کیس مورد نظر وریفای شده یا در دست انجام است. من کیس خودمو وارد کردم و مشخص شد که وریفای شده و ارسال شده. البته کارت سوشال و نه گرین کارت
سلام دوست عزیز بله همینطوره مربوط به گرین کارت نیست
شماره کیس:2015AS32XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد کیس :1 نفر > مصاحبه: 21 ژانویه > وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا 28 اپریل
تشکر کنندگان: behjan
سلام دوستان....کسی میدونه بیمه medical که میگن مجانی هست از کجا باید ثبت نام کنم.......مرسی
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من و همسرم دو روز پيش وارد سانفرانسيسكو شديم،پرواز ما با اتحاد بود و در فرودگاه ابوظبي كارهاي مهاجرتي انجام شد ما يك فرم ابي پر كرديم ، افيسر به همسرم يه فرم داد كه اسم و ادرس و امضا مي خواست ولي به من فرمي نداد وقتي ازش پرسيديم گفت لازم نيست!!كسي تجربه ي مشابهي داره؟امضاي روي گرين كارت چي ميشه ؟!ممنون از پاسختون
٢٠١٥، ايالت تگزاس، شهر دالاس
تشکر کنندگان: behjan
(2015-11-29 ساعت 21:58)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-11-24 ساعت 08:49)Kia robani نوشته:  سلام دوستان بعد از سه ماه اقامت در لس انجلس و رفتن پسرم به مدرسه داريم برمى گردىم اىران پسرم تو ايران امسال رو مدرسه بره شرايط روحى همسرم اصلا خوب نبود ....نمى دانم چه تصمىمى براى ايده بگيريم شايد شروع از ل انجلس که شهر گرانى بود شروع خوبى نبود و کار به راحتى پيا نمى شه

كيا جان ضمن احترام به تصميمى كه گرفتى لطفأ بخاطر اينده پسرت هم كه شده بيشتر فكر كن و تمام مشكلات ايرانو (اعم از اقتصادى واجتماعى.تبعيضها،كمبودها،سطح فرهنگ مردم و ...) بنويس رو كاغذ و براخودت و همسرت ياداورى كن، من شمارو تو سفارت ديدم و تقريبأ ميتونم حدس بزنم اگر اين چند ماه رو تحمل كنيد مطمئنن از اين بحران بسلامت خارج خواهيد شد، قدر موقعيت بدست امده رو بدونيد و يادتون باشه همين الان كلى ادم با شرايط مشابه ارزوى داشتن گرين كارت امريكارو دارند، درسته هركسى شرايط خاص خودش رو داره ولى ميتونى اين مشكل رو با يه جابجايى به شهر يا ايالت ديگه اى حل كنى، موفق باشى

من هم قبل از رفتن ارزوى گرين کارت داشتم امريکا هم بهترين کشور دنيا است ولى نه براى ما که زندگى رو باىد از صفر شروع کنيم و هويتمون رو از دست بديم اين فقط تب گرين کارت که افتاده تو جون ملت اىران بدون اينکه هدف و برنامه اى داشته باشند صرفا به خاطر اينکه امريکا جاى بهترى بلند مى شن مىرن اونحا ولى اين رو بدونيد که هر کجاى دنيا باشيد با درونتون زندگى مى کنيد و در سن بالا اجرت کردن فقط ارامش زندگى رو مى گيره و باعث مى شه بچه ام در زندگى که من نا ارومم قوى و مقتدر بزرگ نشه تن به هر کارى دادن افتخار نيست پايين اوردن عزت نفس
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
تشکر کنندگان: behjan ، sadfar ، omid man ، Rira_1982 ، nora
با سلام به دوستان
دوستانی که مشکل عدم دریافت گرین کارت دارند در صورت نیاز میتوانند از طریق آدرس زیر وقت ملاقات حضوری برای اداره مهاجرت محل سکونت خود بگیرند:
http://infopass.uscis.gov/

با امید موفقیت همگان در زندگی تازه
شماره کیس:2015AS4xxx
تاریخ رویت قبولی:سوم می 2014, سفارت:ابوظبی , تعداد افراد کیس : ۴ نفر , مصاحبه:20 اپریل، ویزا:23 جون(خودم و بچه‌ها) و 22جولای(خانمم)، ورود به آمریکا(آتلانتا - آلفرتا): 18 سپتامبر 2015 Cool

تشکر کنندگان: nora ، samane1363
صاحبخانه ایرانی در لس‌ آنجلس، وسایل مستاجر ايراني خود را به خیابان ریخت

صاحب خانه‌اي ايرانی در شب دوشنبه ٥ اكتبر، در شهر تارزانا وسايل مستأجر تازه واردش را در خيابان گذاشت و با تعويض قفل در، مانع ورود وي به خانه گرديد. طبق قوانین ایالت کالیفرنیا، پلیس تعویض خودسرانه قفل و تعرض به وسایل مستاجر را از مصادیق رفتار مجرمانه می‌شناسد.

مستأجر كه دختر جوان ايراني بود و تنها دو ماه است كه به آمريكا مهاجرت كرده، از طريق آگهي‌هاي اجاره اتاق در يكي از نشریات ايراني لس‌آنجلس، اقدام به اجاره يكي از اتاق‌هاي منزل اين خانم مسن ايراني در شهر تارزانا كرده بود.

هنوز ٥ روز از سكونت در خانه نگذشته بود كه صاحبخانه بناي ناسازگاري گذاشته و اجازه شستن ظرف و يا پخت و پز را نداده بود و از مستاجر خود خواسته بود از ظروف يكبار مصرف استفاده كند.

مستأجر كه از شرايط موجود اظهار نارضايتي كرده بود، بعد از اينكه از سر كار به خانه برگشت، وسايل خود را جلوي در ديد و متوجه تعويض قفل در گرديد. به همین دلیل ساعت 9:30 شب با 911 تماس گرفت و اپراتور مرکز پلیس اظهار كرد که مورد وی emergency محسوب نمي‌شود و پليس بعد از اولويت‌هاي مهمتر در محل حاضر خواهد شد.

به گزارش خبرنگار محلی خبرگزاری ایرانشهر، پليس لس‌آنجلس ساعت ١١:٣٠ شب در محل حاضر شد و علی الرغم تلاش‌هاي مكرر، صاحبخانه از روبرو شدن با پليس امتناع كرده و در را براي آنها باز نكرد. در حضور پليس، دختر جوان وسايل خود را وارسي كرده و خبري از مدارك تحصيلي، پول و طلاها و همچنين پاسپورت و گرين كارت وي نبود.

پليس با تاكيد بر اينكه تعويض قفل در و دست زدن به وسايل هاي مستأجر جرم تلقي ميشود، اطمينان داد از دختر جوان حمايت مي‌كند و در وهله اول مهم‌ترين وظيفه خود را تامين امنيت برای وی مي‌داند.

براي رسيدگي بيشتر به اين شكايت، پليس ارشدي(superviser) به منطقه اعزام گرديد و حادثه صورتجلسه گشت و خواست اگر دختر به جاي خواب احتياج دارد براي گرفتن هتل، وي را همراهي كند و دستور بررسی‌های تکمیلی برای پرونده صادر شد.

مامور ارشد پليس در گفتگو با خبرنگار ایرانشهر، هشدار داد: «افراد از اعتماد به آگهي‌هاي اجاره مسكن، در روزنامه‌ها و اينترنت پرهيز كرده و از اجاره خانه‌هايي كه قرارداد آن به صورت قانوني نوشته نشده، اجتناب كنند.»
@ParizTravel
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Azer ، Hopeman ، h_researcher ، himmlisch ، lighthouse ، behjan ، Rira_1982 ، miyu ، mojgan m ، nora ، samane1363 ، reza.aa ، ziba62ka ، ebrahim1e ، aaraam ، Alex 2014
(2015-12-01 ساعت 07:45)Nazem نوشته:  صاحبخانه ایرانی در لس‌ آنجلس، وسایل مستاجر ايراني خود را به خیابان ریخت

صاحب خانه‌اي ايرانی در شب دوشنبه ٥ اكتبر، در شهر تارزانا وسايل مستأجر تازه واردش را در خيابان گذاشت و با تعويض قفل در، مانع ورود وي به خانه گرديد. طبق قوانین ایالت کالیفرنیا، پلیس تعویض خودسرانه قفل و تعرض به وسایل مستاجر را از مصادیق رفتار مجرمانه می‌شناسد.

مستأجر كه دختر جوان ايراني بود و تنها دو ماه است كه به آمريكا مهاجرت كرده، از طريق آگهي‌هاي اجاره اتاق در يكي از نشریات ايراني لس‌آنجلس، اقدام به اجاره يكي از اتاق‌هاي منزل اين خانم مسن ايراني در شهر تارزانا كرده بود.

هنوز ٥ روز از سكونت در خانه نگذشته بود كه صاحبخانه بناي ناسازگاري گذاشته و اجازه شستن ظرف و يا پخت و پز را نداده بود و از مستاجر خود خواسته بود از ظروف يكبار مصرف استفاده كند.

مستأجر كه از شرايط موجود اظهار نارضايتي كرده بود، بعد از اينكه از سر كار به خانه برگشت، وسايل خود را جلوي در ديد و متوجه تعويض قفل در گرديد. به همین دلیل ساعت ۹:30 شب با 911 تماس گرفت و اپراتور مرکز پلیس اظهار كرد که مورد وی emergency محسوب نمي‌شود و پليس بعد از اولويت‌هاي مهمتر در محل حاضر خواهد شد.

به گزارش خبرنگار محلی خبرگزاری ایرانشهر، پليس لس‌آنجلس ساعت ١١:٣٠ شب در محل حاضر شد و علی الرغم تلاش‌هاي مكرر، صاحبخانه از روبرو شدن با پليس امتناع كرده و در را براي آنها باز نكرد. در حضور پليس، دختر جوان وسايل خود را وارسي كرده و خبري از مدارك تحصيلي، پول و طلاها و همچنين پاسپورت و گرين كارت وي نبود.

پليس با تاكيد بر اينكه تعويض قفل در و دست زدن به وسايل هاي مستأجر جرم تلقي ميشود، اطمينان داد از دختر جوان حمايت مي‌كند و در وهله اول مهم‌ترين وظيفه خود را تامين امنيت برای وی مي‌داند.

براي رسيدگي بيشتر به اين شكايت، پليس ارشدي(superviser) به منطقه اعزام گرديد و حادثه صورتجلسه گشت و خواست اگر دختر به جاي خواب احتياج دارد براي گرفتن هتل، وي را همراهي كند و دستور بررسی‌های تکمیلی برای پرونده صادر شد.

مامور ارشد پليس در گفتگو با خبرنگار ایرانشهر، هشدار داد: «افراد از اعتماد به آگهي‌هاي اجاره مسكن، در روزنامه‌ها و اينترنت پرهيز كرده و از اجاره خانه‌هايي كه قرارداد آن به صورت قانوني نوشته نشده، اجتناب كنند.»
@ParizTravel

ممنون از اطلاع رساني شما. پس موقع اجاره حتماً اجاره نامه بايد نوشته شود، تا در اين گونه موارد حمايت هاي قانوني بهتري را بتونيم انتظار داشته باشيم.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، samane1363 ، ریحانا ، ebrahim1e
(2015-12-01 ساعت 07:23)Kia robani نوشته:  
(2015-11-29 ساعت 21:58)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-11-24 ساعت 08:49)Kia robani نوشته:  سلام دوستان بعد از سه ماه اقامت در لس انجلس و رفتن پسرم به مدرسه داريم برمى گردىم اىران پسرم تو ايران امسال رو مدرسه بره شرايط روحى همسرم اصلا خوب نبود ....نمى دانم چه تصمىمى براى ايده بگيريم شايد شروع از ل انجلس که شهر گرانى بود شروع خوبى نبود و کار به راحتى پيا نمى شه

كيا جان ضمن احترام به تصميمى كه گرفتى لطفأ بخاطر اينده پسرت هم كه شده بيشتر فكر كن و تمام مشكلات ايرانو (اعم از اقتصادى واجتماعى.تبعيضها،كمبودها،سطح فرهنگ مردم و ...) بنويس رو كاغذ و براخودت و همسرت ياداورى كن، من شمارو تو سفارت ديدم و تقريبأ ميتونم حدس بزنم اگر اين چند ماه رو تحمل كنيد مطمئنن از اين بحران بسلامت خارج خواهيد شد، قدر موقعيت بدست امده رو بدونيد و يادتون باشه همين الان كلى ادم با شرايط مشابه ارزوى داشتن گرين كارت امريكارو دارند، درسته هركسى شرايط خاص خودش رو داره ولى ميتونى اين مشكل رو با يه جابجايى به شهر يا ايالت ديگه اى حل كنى، موفق باشى

من هم قبل از رفتن ارزوى گرين کارت داشتم امريکا هم بهترين کشور دنيا است ولى نه براى ما که زندگى رو باىد از صفر شروع کنيم و هويتمون رو از دست بديم اين فقط تب گرين کارت که افتاده تو جون ملت اىران بدون اينکه هدف و برنامه اى داشته باشند صرفا به خاطر اينکه امريکا جاى بهترى بلند مى شن مىرن اونحا ولى اين رو بدونيد که هر کجاى دنيا باشيد با درونتون زندگى مى کنيد و در سن بالا اجرت کردن فقط ارامش زندگى رو مى گيره و باعث مى شه بچه ام در زندگى که من نا ارومم قوى و مقتدر بزرگ نشه تن به هر کارى دادن افتخار نيست پايين اوردن عزت نفس

سلام دوست من
من و خانواده هم برگشتیم . به نظر من اگر آدم اکادمی هستی باید آنجا درس بخونی و کار خودتو انحام بدی و اگر آکادمیک نیستی هم باید با فضای رقابتی آنجا آداپته بشی . سن من 43 بود که مهاجرت کردم برای درس خوندن و اداره یک خانواده 4 نفری کار ساده ای نبود . علیحال باید فکر کرد و برنامه داشت و تصادفی رفتن کار عاقلانه ای نیست.
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، Kia robani ، nora ، ebrahim1e
دوستان
کسانی که در خصوص پیگیری گرین کارت از سایت دچار خطا میشوند( مانند من) جای نگرانی ندارد من دو بار این موضوع را چک کردم یکبار تلفنی و یکبار هم حضوری و هر دو گفتن این خطا مشکلی نیست و پرونده در حال اجرا است بنابراین نگران نباشید. ظاهرا موقعی که گرین کارت صادر میشه و ارسال میشه اون خطا درست میشه بنابراین فقط باید منتظر باشید
نکته جالب اینکه امروز که رفته بودم و منتظر بودم که نوبتم بشه یک سری امار ها رو اونجا روی یه تلویزیون میدادن مثلا روزانه 45000 تماس پاسخ داده میشه و ..... تعداد پرونده ها بسیار بالاست و طبیعیه که مشکلاتی هم داشته باشن
منتها به همه توصیه میکنم که یا تلفن بزنن یا حضوری برن که مطمئن بشن که پرونده به جریانه
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: samane1363
(2015-11-26 ساعت 11:08)Pariba نوشته:  
(2015-11-26 ساعت 08:25)titi_spring64 نوشته:  سلام دوستان منم بلاخره رسیدم با پرواز قطر امدم پرواز خیلی خخوب بود از تهران رفت دوحه وایییی فرودگاه دوحه چقدر شکیل بود و از دوحه مستقیم دالاس اصلن بار داخل هواپیما رو نکشیدن من ریسک کرده بودم و تمام شکستنیهامو برده بودم بالا حدودن 20 کیلو گفتم فوقش میریزم دور چه کنم بهتر از نبردنه خلاضه من یه ساک داشتم با یه کولی پر وسایل و یه پلاستیک که پوتینام توش بود بارم هم دقیقن 23/۵ بود دو تا .من یدونه ترازو دیجیتالی خریده بودم خیلی دقیق بود هیچ مشکلی نبود بارم هم صحیح و سالم بدستم رسید فقط غای هواپیما افتضاح بود با خودتون غذا بردارین من اگه خوراکی نداشتم الان شهید بودم در ره آمریکا.هواپیما پر هندی بود که خیر ندیده ها نمیگم چی میکردن ولی واقعن داشتم خفه میشدم هر چی هم میدادن تو هواپیما میخوردن دیگه خودتون بگیرین برینBig Grin برگه داخل هواپیما رو همرو نو زدم با اینکه خوراکی داشتم ولی پولم رو درست وارد کردم اودم کارهای مهاجرتی انجام شد و یه برگه پر کردم برای پولها چون بالای ده هزارتا بود روز اول رفتم اداره سوشال و درخواست دادم نوبتی بود و نوبت گرفتم نشستم بعد رفتم یه سری سوال پرسید گفتم ادرسمم هم دادم و گفت چند روز دیگه میاد من 165 دلارو نریختم هنوز دیگه فردا باید برا حساب بانکی برم تا بتونم اونم پرداخت کنم اینجا من فقط میفهمم اینا چی میگن ولی نگاهشون میکنم چون مشکل اسپیکینگ دارم پس زبان بخونینBig Grin راستی من امروز بابت یه کپی کلی پول دادم چند تا کپی اضافه برا خودتون بیارین
سلام دوست عزيز , ما هم 30 نوامبر با پرواز قطر مى خواهيم وارد واشنگتن دى سى بشويم , خدا کنه شرايط خوپى پيش رومون باشه , لطفا راهنمايى بفرماييد چه مواد غذايى را مى شه با خودمان ببريم ( منظورم زرشک و زعفران و پسته و..... ) ؟ براى وزن بار خيلى سختگيرى مى کنند ؟ براى ميزان دلارى که همراهمان مى بريم چطور ؟
دوستان عزيز اگر نکته اى به نظرتان مى رسه که در زمان پرواز و زمان ورود به آمريکا بايد به آن توجه کنيم و رعايت کنيم را , راهنمايى بفرماييد . با آرزوى موفقيت براى تمامى دوستان . متشکرم Shy Shy Shy
فقط تجربه ای خودمون رو میگم: ما که رسیدیم فرودگاه چون کار اداری طول کشید بارهامون رو نگشتن و اینکه اگه 100 هزار دلار هم برده بودیم هیچ موردی نبود چون فقط یه فرم داد که باید پر میکردیم.
ولی همه چیز بستگی به افیسر داره
برای بار هم باز بستگی به کسی داره که روی کانتر هست بعضی ها خیلی اذیت میکنن ولی اگه یه مقداری اضافه باشه سخت نمیگیرن ( باز هم تاکید میکنم تجربه ما)
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: behjan ، samane1363
(2015-11-25 ساعت 23:47)yesorno نوشته:  مرسی از لطفت mojgan m جان.
الان از اداره سوشال سکیوریتی برمیگردم و در سومین روز به این اداره رفتم.
جالب اینکه واقعیت با نوشته های اینجا متفاوت بود.
اول اینکه نوبت گرفتن از قبل لازم نداشت (شاید دلیلش خلوت بودن اداره باشه) اداره ساعت ۹ صبح شروع به کار می کنه
دوم فرمی بهم داده نشد که پر کنم
سوم بهم نگفتن که لازم نبوده بیای بلکه گفتن که رفتن به اداره اجباریه
ازم خواست اسمم رو بنویسم، اسم پدر و مادر و تاریخ تولدم رو بگم
و در آخر هم گفت که نهایتاً تا دو هفته ی دیگه سوشیال نامبر به در خونه پست میشه.
پس
به محض ورود حتماً برای گرفتن سوشال نامبر اقدام کنین.

روز شکر گذاریتون مبارک.
جمعهی سیاه خرید فراموش نشه Wink

هم در تایید و هم در رد فرمایشات دوستان Smile
اگه افیسر در فرودگاه کارش رو درست انجام بده سوشیال دو هفته ای میاد و کاری لازم نیست بکنید( تجربه ما)
نوبت بگیرید بدون صف میرید داخل همه جا( از اداره گواهینامه تا...) ولی بدون نوبت صف خواهید بود که بعیده بیشتر از یه ساعت طول بکشه توی سوشیال و توی هر جای دیگه
تشکر کنندگان: behjan ، samane1363
(2015-11-26 ساعت 19:58)M.d نوشته:  سلام،دوستان کسی با پرواز ترکیش کلاس comfort رفته؟؟اکونومی ۴.۵ هست این ۶.۵ ،آژانس هواپیمایی میگه صندلی و پذیرایی مثل بیزینس هست فقط صندلیش تا نصفه میخوابه نسبت به بیزینس،ارزش داره؟؟
دوست عزیز صرفا به عنوان یه نظر
پرواز تا ترکیه که هواپیماهای معمولیه ولی پرواز تا امریکا هواپیمای بهتری است عمدتا و به نظر من ارزشش رو نداره 2 میلیون میشه 600 دلار و اینجا میتونی کار بهتری باهاش بکنی
ما با تجربه بچه که همراهمون بود داریم میگیم شما اگه که بچه ندارید که به نظرم ارزشش رو نداره
تشکر کنندگان: ofrfar ، M.d ، behjan
(2015-12-01 ساعت 04:28)nastaran_t نوشته:  سلام دوستان....کسی میدونه بیمه medical که میگن مجانی هست از کجا باید ثبت نام کنم.......مرسی
من دیروز که رفته بودم ssaاز کارمندش پرسیدم، گفت اگر درlمدتون کمه، به ادارات social service مراجعه کنید و شرایطش رو پپرسید. ssnهم باید داشته باشید.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: reza.aa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان