کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-11-28 ساعت 13:30)ahuraee نوشته:  
(2015-11-28 ساعت 13:16)آنجلا.. نوشته:  
(2015-11-28 ساعت 12:56)ahuraee نوشته:  
(2015-11-28 ساعت 12:45)ican2015 نوشته:  
(2015-11-28 ساعت 12:39)ahuraee نوشته:  سلام به همه دوستان
گرین کارت ما هنوز نیامده و من بهشون ایمیل زدم که در جواب این را فرستادند
We are sorry you are experiencing problems with your account. We have transferred your inquiry to our USCIS Tier II Customer Service Telephone representatives. They will be calling you to help resolve your problem.

They will attempt to call you at least three times. If they are unable to contact you after that time and further problems persist, please re-contact us by filling out the web form at https://egov.uscis.gov/cris/contactus.
کسی از دوستان تجربه ای داره؟
و در صورت امکان راهنمایی بفرمایید که چه کاری انجام دهم
با تشکر
سلام ببخشيد . شما طبق مشخصات امضاتون بيشتر از 20 روز از ورود تون نميگذره و نامه زديد؟؟؟؟؟؟ من امروز 70 روز از ورودم و 85 روز از واريز وجه ميگذره هنوز نيومده و نامه هم نزدم. پس خيلي عقبم . اره؟؟؟/

به نظرم نامه زدن بهشون بد نیست و ممکنه سیکل را سریعتر انجام بدن
الان هم که زدن مشکل به وجود امده در اکانتم ولی نمیدونم علتش رو و نمیدونم چیکار باید بکنم
به نظرم شما هم پیگیری کنید

سلام دوست عزیز،
اون طور که در پاسخ به ایمیل شما نوشته شده اونها این مشکل و درخواست شمارو به مرکز پاسخگویی تلفنی مشتریان مرکزی که مربوط به کار شما هستند ارسال کردند و اون مرکز هم حداقل سه بار با شما تماس خواهد گرفت تا بتونه مشکل شما رو حل کنه، ولی اگر به هر دلیلی موفق به تماس با شما نشدند و مشکلتون همچنان ادامه داشت شما باید فرمی رو که در آدرس سایتی که به شما دادند وجود دارد پر کنید و از این طریق مجددا مشکل خودتون رو با اونها برای پیگیری مطرح کنید.
موفق باشید.

ممنون از راهنماییتون
به نظرتون تا کی صبر کنم و بعد دوباره فرم را پر کنم؟

راستش من خودم تجربه ای در این زمینه ندارم ولی فکر میکنم شما میتونید حداقل دو سه روز گوش به زنگ تلفن از طرف اونها باشید و اگر خبری نشد فرمی رو که در ایمیلیتون آدرس سایتش رو دادند پر کنید.
امیدوارم زودتر نتیجه بگیرید.
تشکر کنندگان: ahuraee
(2015-11-28 ساعت 12:39)ahuraee نوشته:  سلام به همه دوستان
گرین کارت ما هنوز نیامده و من بهشون ایمیل زدم که در جواب این را فرستادند
We are sorry you are experiencing problems with your account. We have transferred your inquiry to our USCIS Tier II Customer Service Telephone representatives. They will be calling you to help resolve your problem.

They will attempt to call you at least three times. If they are unable to contact you after that time and further problems persist, please re-contact us by filling out the web form at https://egov.uscis.gov/cris/contactus.
کسی از دوستان تجربه ای داره؟
و در صورت امکان راهنمایی بفرمایید که چه کاری انجام دهم
با تشکر
سلام.من هم بهشون ایمیل زدم و دقیقا همچین متنی برام فرستادند و به شماره ای که دادم زنگ زدند که من امریکا نبودم پس اگه امریکا نیستید نمیتونید تماس برقرار کنید. تو این فرم نمیگه اکانت شما مشکل داره در واقع میگه ما متاسفیم که شما با اکانتتون مشکل دارید. هیچ مشکلی نیست باید صبر کنیم من هم حدود 40روز گذشته هنوز نیومده
شماره کیس:***2015AS5>تاریخ رویت قبولی:1 May >تاریخ تکمیل فرم:september11 کنسولگری:آنکارا >ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس :1نفر >کارنت شدن کیس April13:> مصاحبه JUNدریافت ویزا:یکضربBig Grin خدایا شکرت.
تشکر کنندگان:
(2015-11-28 ساعت 11:26)M.d نوشته:  سلام دوستان،يكي از بچه ها موقعي كه مصاحبه داشت خانمش باردار بود و الان كه ميخواد بره بچه اش به دنيا اومده و بيست روز داره،آژانس ميگه واسه بچه هم ويزا ميخواد،كسي اطلاع داره بايد چيكار كنه؟؟
تو برگه ای که با ویزا دادن نوشته که فقط نیاز به یک پاسپورت برا کورکشون هست و شناسنامه ای که اسم پدر و مادر داخلشه ترجیحن ترجمشم داشته باشن در اولین وردشو به امریکا کارهای گرین کارتشو خودشون انجام میدن
تشکر کنندگان: behjan
(2015-11-28 ساعت 22:19)titi_spring64 نوشته:  
(2015-11-28 ساعت 11:26)M.d نوشته:  سلام دوستان،يكي از بچه ها موقعي كه مصاحبه داشت خانمش باردار بود و الان كه ميخواد بره بچه اش به دنيا اومده و بيست روز داره،آژانس ميگه واسه بچه هم ويزا ميخواد،كسي اطلاع داره بايد چيكار كنه؟؟
تو برگه ای که با ویزا دادن نوشته که فقط نیاز به یک پاسپورت برا کورکشون هست و شناسنامه ای که اسم پدر و مادر داخلشه ترجیحن ترجمشم داشته باشن در اولین وردشو به آمریکا کارهای گرین کارتشو خودشون انجام میدن

سلام تو كدام برگه؟
مطمئن هستيد شما؟آخي ايميل هم زده هنوز جواب ندادند
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان:
(2015-11-28 ساعت 15:14)آنجلا.. نوشته:  
(2015-11-28 ساعت 12:56)ahuraee نوشته:  
(2015-11-28 ساعت 12:45)ican2015 نوشته:  سلام ببخشيد . شما طبق مشخصات امضاتون بيشتر از 20 روز از ورود تون نميگذره و نامه زديد؟؟؟؟؟؟ من امروز 70 روز از ورودم و 85 روز از واريز وجه ميگذره هنوز نيومده و نامه هم نزدم. پس خيلي عقبم . اره؟؟؟/

به نظرم نامه زدن بهشون بد نیست و ممکنه سیکل را سریعتر انجام بدن
الان هم که زدن مشکل به وجود امده در اکانتم ولی نمیدونم علتش رو و نمیدونم چیکار باید بکنم

سلام دوست عزیز،
اون طور که در پاسخ به ایمیل شما نوشته شده اونها این مشکل و درخواست شمارو به مرکز پاسخگویی تلفنی مشتریان مرکزی که مربوط به کار شما هستند ارسال کردند و اون مرکز هم حداقل سه بار با شما تماس خواهد گرفت تا بتونه مشکل شما رو حل کنه، ولی اگر به هر دلیلی موفق به تماس با شما نشدند و مشکلتون همچنان ادامه داشت شما باید فرمی رو که در آدرس سایتی که به شما دادند وجود دارد پر کنید و از این طریق مجددا مشکل خودتون رو با اونها برای پیگیری مطرح کنید.
موفق باشید.

ممنون از راهنماییتون

راستش من خودم تجربه ای در این زمینه ندارم ولی فکر میکنم شما میتونید حداقل دو سه روز گوش به زنگ تلفن از طرف اونها باشید و اگر خبری نشد فرمی رو که در ایمیلیتون آدرس سایتش رو دادند پر کنید.

بچه ها من نگران باشم یعنی ؟؟؟؟ الان حدود پنج ماهه اومدم گریین کارتم نیومده ?
زنگ زدم همون شماره و بهم شماره پیگیری پست رو دادن که انگار تغریبا رفته به ادرس اولین که به اون اشنامون که ازشون هم مطمعنم پرسیدم میگن که نیومده

جدی جدی انگار باید نگران بشم !!!!!
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان:
(2015-11-29 ساعت 09:16)reza.aa نوشته:  
(2015-11-28 ساعت 12:56)ahuraee نوشته:  به نظرم نامه زدن بهشون بد نیست و ممکنه سیکل را سریعتر انجام بدن

سلام دوست عزیز،
موفق باشید.

ممنون از راهنماییتون

زنگ زدم همون شماره و بهم شماره پیگیری پست رو دادن که انگار تغریبا رفته به ادرس اولین که به اون اشنامون که ازشون هم مطمعنم پرسیدم میگن که نیومده

درود بر شما
شما اگر شماره پیگیری مرسوله پستی را که تو سایت USPS وارد می کنید و با با پیغام Deliverd مواجه می شوید ... یعنی پست نامه شما را در آدرس مقصد به داخل صندوق انداخته است و کار تمام شده ...
اگر نامه برگشت خورده بود و به مبدا ارسال شده بود خوب شما را مطالعه می کردند . حالا تنها راهش پیگیری و درخواست کارت جدید هست . شما از سایت USCIS و از گزینه Green Card مراحل کار را پیدا کنید .
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: پرسپولیس6
(2015-11-29 ساعت 09:54)Sam2014 نوشته:  
(2015-11-29 ساعت 09:16)reza.aa نوشته:  
(2015-11-28 ساعت 13:16)آنجلا.. نوشته:  سلام دوست عزیز،
موفق باشید.

ممنون از راهنماییتون

بچه ها من نگران باشم یعنی ؟؟؟؟ الان حدود پنج ماهه اومدم گریین کارتم نیومده [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

درود بر شما
شما اگر شماره پیگیری مرسوله پستی را که تو سایت USPS وارد می کنید و با با پیغام Deliverd مواجه می شوید ... یعنی پست نامه شما را در آدرس مقصد به داخل صندوق انداخته است و کار تمام شده ...
اگر نامه برگشت خورده بود و به مبدا ارسال شده بود خوب شما را مطالعه می کردند . حالا تنها راهش پیگیری و درخواست کارت جدید هست . شما از سایت USCIS و از گزینه Green Card مراحل کار را پیدا کنید .
اینها کسی را مطلع نمیکنند لطفا زنگ بزنید اگه دوباره به اداره مهاجرت برگشته بهشون بگین دوباره بفرستید و ادرس جدید بدین.
شماره کیس:***2015AS5>تاریخ رویت قبولی:1 May >تاریخ تکمیل فرم:september11 کنسولگری:آنکارا >ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس :1نفر >کارنت شدن کیس April13:> مصاحبه JUNدریافت ویزا:یکضربBig Grin خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: پرسپولیس6

[/quote]
سلام رضا جان پنج ماه بیشترین زمانی است که من شنیده ام .بدون نگرانی لطفا پیگیری نمایید.(البته شما خودتون استادید و راهنمایی های شما در کلیرنس 2015 هیچگاه فراموش نخواهد شد).
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: samane1363
Https://save.uscis.gov/casecheck
سلام دوست عزیز. اگر بعد از شصت روز گرین کارت به دستتون نرسه باید پیگیری کنید.
این سایت به شما نشون میده که گرین کارت صادر شده یا خیر. من تگزاس هستم. پرونده من اصلا در فرودگاه ثبت نشده بود. وقتی رفتم اداره سوشال اونجا دوباره ازم سوالاتی رو پرسیدن و گفتن سوشال بعد از یک ماه میرسه .گرین کارت بعد از شصت روز باید برسه و اگر نرسید به اداره سوشال مراجعه کنید و پیگیری کنید.
این چیزی بود که اینجا به من گفتن. شما میتونید تماس بگیرید و ایمیل بزنید. پنج ماه خیلی زیاده....
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، mehdi1989
(2015-11-29 ساعت 17:12)mojgan m نوشته:  Https://save.uscis.gov/casecheck
این سایت به شما نشون میده که گرین کارت صادر شده یا خیر. من تگزاس هستم. پرونده من اصلا در فرودگاه ثبت نشده بود. وقتی رفتم اداره سوشال اونجا دوباره ازم سوالاتی رو پرسیدن و گفتن سوشال بعد از یک ماه میرسه .گرین کارت بعد از شصت روز باید برسه و اگر نرسید به اداره سوشال مراجعه کنید و پیگیری کنید.
این چیزی بود که اینجا به من گفتن. شما میتونید تماس بگیرید و ایمیل بزنید. پنج ماه خیلی زیاده....

سلام دوست عزیز این سایتی که نوشتین کدوم گزینه رو انتخاب میکنین من که هر کدومو میزنم ارور میده
شماره کیس:2015AS32XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد کیس :1 نفر > مصاحبه: 21 ژانویه > وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا 28 اپریل

سلام در این سایتی که شما دادین من اطلاعات را وارد میکنم فقط اطلاعاتی در مورد سوشال من میزنه و نوشته Case Returned to Agency . برای گرین کارت چیزی ننوشته یعنی هنوز صادر نشده؟
تشکر کنندگان:
(2015-11-29 ساعت 21:17)atefeh60 نوشته:  

سلام دوست عزیز این سایتی که نوشتین کدوم گزینه رو انتخاب میکنین من که هر کدومو میزنم ارور میده

بزنید alien number و بعد A.number خود را وارد کنید
تشکر کنندگان: samane1363 ، saharbb
(2015-11-29 ساعت 21:26)mehdi1989 نوشته:  

من اول حرف A رو جلوی عدد 8 رقمی پاسپورت میزنم ولی خطا میده ممکنه اصلا هیچ کاری نشده باشه برای گرین کارتم حدود 2 ماهه اومدم
شماره کیس:2015AS32XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد کیس :1 نفر > مصاحبه: 21 ژانویه > وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا 28 اپریل
تشکر کنندگان:
(2015-11-24 ساعت 08:49)Kia robani نوشته:  سلام دوستان بعد از سه ماه اقامت در لس انجلس و رفتن پسرم به مدرسه داريم برمى گردىم اىران پسرم تو ايران امسال رو مدرسه بره شرايط روحى همسرم اصلا خوب نبود ....نمى دانم چه تصمىمى براى ايده بگيريم شايد شروع از ل انجلس که شهر گرانى بود شروع خوبى نبود و کار به راحتى پيا نمى شه

كيا جان ضمن احترام به تصميمى كه گرفتى لطفأ بخاطر اينده پسرت هم كه شده بيشتر فكر كن و تمام مشكلات ايرانو (اعم از اقتصادى واجتماعى.تبعيضها،كمبودها،سطح فرهنگ مردم و ...) بنويس رو كاغذ و براخودت و همسرت ياداورى كن، من شمارو تو سفارت ديدم و تقريبأ ميتونم حدس بزنم اگر اين چند ماه رو تحمل كنيد مطمئنن از اين بحران بسلامت خارج خواهيد شد، قدر موقعيت بدست امده رو بدونيد و يادتون باشه همين الان كلى ادم با شرايط مشابه ارزوى داشتن گرين كارت امريكارو دارند، درسته هركسى شرايط خاص خودش رو داره ولى ميتونى اين مشكل رو با يه جابجايى به شهر يا ايالت ديگه اى حل كنى، موفق باشى
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، پرسپولیس6 ، samane1363 ، behjat ، Kia robani ، k1_m_1358 ، nora ، saharbb ، Alex 2014 ، dd7472003
(2015-11-29 ساعت 21:46)atefeh60 نوشته:  
(2015-11-29 ساعت 21:26)mehdi1989 نوشته:  

من اول حرف A رو جلوی عدد ۸ رقمی پاسپورت میزنم ولی خطا میده ممکنه اصلا هیچ کاری نشده باشه برای گرین کارتم حدود ۲ ماهه اومدم
شما گزینه اول را alien number بزنید بعد گزینه بعدی همون Anumber را بزنید همون که داخل ویزا هست که هشت رقم هست و اولش باید یک صفر اضافه کنید که بشه نه رقم.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان