کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان
ما 25 نوامبر وارد خاک آمریکا(لوس آنجلس) شدیم بعد از دو هفته رفتیم اداره سوشیال شماره سوشیال رو گرفتیم 3 هفته پس از ورود گرین کارت من و همسرم اومد ولی گرین کارت دخترم هنوز نیامده بود ما 26 دسامبر از آمریکا خارج شدیم ولی هنوز کارت ssn ما به آدرسی که داده بودیم نیامده آیا این مسئله طبیعیه چون ssn برای همه معمولا دو هفته ای میاد ولی برای ما بعد از گذشت 40 روز هم هنوز نیامده.
لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون
کیس 71xx/رویت قبولی22 می/سفارت:آنکارا/ ارسال فرمها:13june/
تعداد نفرات کیس: 3 نفر/برنده اصلی:همسر(سرباز نیروی هوایی)/تاریخ رویت کارنتی:10 june
تاریخ مصاحبه 11Agu,سفارت آنکارا
آپدیتها:11 Agu12 ,Agu(کیس اصلی)،2Sep (کیس اصلی-شبانه)،3 sep(کیس اصلی or و بقیه ready). دریافت ایمیل کلیری:8 Sep.
تشکر کنندگان:
سلام
از دوستانی که تجربه دارند میخاستم ببینم کسی میدونه اگر کسی بخاد بلیطشو از استانبول بگیره که یه استپ تو فرانکفورت داره ،آیا نیاز به ویزای ترانزیت تو فرانکفورت داره یا نه؟
(ضمنا از ایران با یک تور یک هفته قبل بره ترکیه برای تفریح و ... و بعد به روش بالا بره us )
٢٠١٥، ايالت تگزاس، شهر دالاس
تشکر کنندگان:
(2016-01-06 ساعت 18:37)nimanoush نوشته:  سلام دوستان
ما 25 نوامبر وارد خاک آمریکا(لوس آنجلس) شدیم بعد از دو هفته رفتیم اداره سوشیال شماره سوشیال رو گرفتیم 3 هفته پس از ورود گرین کارت من و همسرم اومد ولی گرین کارت دخترم هنوز نیامده بود ما 26 دسامبر از آمریکا خارج شدیم ولی هنوز کارت ssn ما به آدرسی که داده بودیم نیامده آیا این مسئله طبیعیه چون ssn برای همه معمولا دو هفته ای میاد ولی برای ما بعد از گذشت 40 روز هم هنوز نیامده.
لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون

سلام
قاعدتاً بايد تا الان به دستتون ميرسيد ولي ميتونيد از طريق همون رفرنس نامبر كه بالآي برگه كه به شما دادن هست يا چهارشماره اخر سوشال سكيوريتي خودتون به سايت اداره سوشال برويد و براي انها بنويسيد كه تاكنون كارت را دريافت نكرديد هر چند كه جواب را به شما ميدهند ولي بهترين اقدام مراجعه حضوري هست
در صورتي كه ايميل ميزنيد حتماً از طريق خود سايت اقدام كنيد و شماره سوشال خود را هرگز بصورت كامل در ايميل قيد نكنيد چون اين شماره محرمانه و خصوصي هست و نبايد با ايميل براي كسي ارسال كنيد حتي خود اداره
تشکر کنندگان: nimanoush
دوستان گرامی samane1363 و sak و ican2015 و HTQ نوشته: ......
من یادم رفت به تاپیک سر بزنم دوستی پیغام خصوصی داد مطلع شدم ، شرمنده

Form Number : OS155A
OS155A - Immigrant Visa and Alien Registration : OS155A - Immigrant Visa and Alien Registration
Receipt Number
اینو باید ایمیل بزنید بپرسید چیه ، من چون سیستم قبلی ثبت نام کرده بودم داشتم از اول ، بیست صفحه قبل باید باشه ایملشون دوستان گذاشته بودن

A-Number
روی ویزای برنده اصلی هست
What card was not received? Permanent Resident Card
Provide Last Action on Your Case Help for Last Case Action
یه ، یه خط بنویسید 120 روز شده هنوز گرین کارتتون نیومده ، چه بلایی سر کیس من اومده ؟ با تچکر
شماره کیس 0XX
ایروان
ویزا
ورود به آمریکا
تشکر کنندگان: samane1363
(2016-01-06 ساعت 22:10)sinapco نوشته:  سلام
از دوستانی که تجربه دارند میخاستم ببینم کسی میدونه اگر کسی بخاد بلیطشو از استانبول بگیره که یه استپ تو فرانکفورت داره ،آیا نیاز به ویزای ترانزیت تو فرانکفورت داره یا نه؟
(ضمنا از ایران با یک تور یک هفته قبل بره ترکیه برای تفریح و ... و بعد به روش بالا بره us )

برادرزاده من همین امروز با همچین پروازی اومد ـ از ایران به استانبول با ماهان، استانبول، فرانکفورت، واشنگتن با لوفتهانزا ـ و ویزای ترانزیت نیاز نشد.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: sinapco ، sahar2016
(2016-01-06 ساعت 22:10)sinapco نوشته:  سلام

اگر از فرودگاه خارج نشوند نياز نيست
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
تشکر کنندگان: sinapco
بچه هاى٢٠١٥ يكى يكى دارند وارد خاك ا م ري كا ميشوند
اندك اندك جمع مستان ميرسند
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
تشکر کنندگان: behjan ، Siamak ، samane1363 ، behrayan
سلام
جهت اطلاع دوستاني كه بعد از مدت زيادي گرين كارت به دستشان نرسيده
تغيير ادرس به عنوان يكي از گزينه هايي است كه ميتواند به شدت موجب تاخير شود
اگر تغيير ادرس داده ايد حتماً بايد به سه صورت اعلام كنيد در غير اينصورت مثل اين است كه ادرس خود را نداده ايد
١- براي تك تك أفراد در سايت أليس تغيير ادرس داده شود
٢- از طريق فرم انلاين AR -11 را پر كنيد و ارسال كنيد و يا از طريق پست ارسال كنيد
٣- به اداره ايميگريشن ايميل بزنيد و يا بعد از گرفتن وقت حضوري ادرس خود را اعلام كنيد
جالب اينجاست كه بعد از ايميل و مراجعه حضوري و ارسال فرم AR-11 فقط به دليل اينكه ادرس در سايت أليس تغيير داده نشده گرين كارت به ادرس ما ارسال نشده و حتي افيسر هم گفت از دست من كاري ساخته نيست بايد به اكانت خودت بروي و ادرس را خودت وارد كني
تشکر کنندگان: sheghi
(2016-01-09 ساعت 07:23)kyakourosh نوشته:  سلام
جهت اطلاع دوستاني كه بعد از مدت زيادي گرين كارت به دستشان نرسيده
تغيير ادرس به عنوان يكي از گزينه هايي است كه ميتواند به شدت موجب تاخير شود
اگر تغيير ادرس داده ايد حتماً بايد به سه صورت اعلام كنيد در غير اينصورت مثل اين است كه ادرس خود را نداده ايد
١- براي تك تك أفراد در سايت أليس تغيير ادرس داده شود
٢- از طريق فرم انلاين AR -11 را پر كنيد و ارسال كنيد و يا از طريق پست ارسال كنيد
٣- به اداره ايميگريشن ايميل بزنيد و يا بعد از گرفتن وقت حضوري ادرس خود را اعلام كنيد
جالب اينجاست كه بعد از ايميل و مراجعه حضوري و ارسال فرم AR-11 فقط به دليل اينكه ادرس در سايت أليس تغيير داده نشده گرين كارت به ادرس ما ارسال نشده و حتي افيسر هم گفت از دست من كاري ساخته نيست بايد به اكانت خودت بروي و ادرس را خودت وارد كني

ببخشید سایت الیس رو میشه یبنویسین ..!!!ممنون میشم ازتون
محل مصاحبه انکارا
کیس نامبر **2016as3
زمان مصاحبه هفته اول اکتبر
تعداد افراد کیس:3 نفر...نفر اصلی خودم که با پسرم یک ضرب گرفتیم و همسرم ap(نداشتن cv)
تعداد آپدیتها:6و7و13و14و16و19و23و27و30 اکتبرو4 و 10و16و19 نوامبر
کلیر 19 نوامبر
تشکر کنندگان:
دوستان خوبم سلام
من هم دوماه لس آنجلس بودم ودوروزهست که برگشتم برای سوشال ترجیح دادم برم اداره سوشال که کلی اطلاعات وارد سیستم کرد منم گفتم چه خوب که اومدیم -گفت فلان روز بیا رفتم خبری نبود ولی کمتر از ده روز سوشال ها آمدند.
گرین کارت من و همسرم کمتر از یکماه آمد ولی گرین کارت دختر6 ساله ام هنوز نیومده و الان رفتم https://egov.uscis.gov/cris/contactus و یک درخواست دادم .
برای آیین نامه هم از سایت وقت گرفتم و آزمون آیین نامه را دادم و برای ID هم درخواست دادم بعد از قبولی آیین نامه، تلفنی برای آزمون شهر وقت گرفتم و اون هم قبول شدم ولی هنوز نه گواهینامه و نه ID ام صادر نشده است.
برای پاس سفید هم اقدام کردم و برای انگشت نگاری رفتیم ولی هنوز جواب آن نیومده که پیگیری کردم گفتند تا سه ماه وقت داره بعد پیگیری کنید.
گشت و گذار هم کردم دخترمو بالاخره طبق وعده ای که داده بودم دیزنی لند بردم بهش خوش گذشت به ما هم همینطور فقط دخترم وسط دیزنی لند گفت حوصله ام سررفتهSadWink.
سه بار یونیورسال استودیو رفتیم که واقعا عالی بود سعی کنید وسط هفته بروید که خلوت تر باشه.
هفته ها ی اول ماشین که نداشتیم سخت بود بعد ماشین کرایه کردیم و با گوگل مپ همه جا رفتیم. سن دیگو را دیدم خیلی قشنگ بود اورنج کانتی را به خود شهر لس آنجلس ترجیح میدادم لس آنجلس خیلی شهری هست ولی اورنج کانتی و ارواین بیشتر سبک خانه های آمریکایی را داشت که من میپسندم.
لاس وگاس هم یکهفته رفتیم که خوب بود ولی به بچه دارها پیشنهاد نمیکنم چون بیشتر باید شوهای آنرا رفت که با بچه نمیتوانید بروید ما هم نرفتیم ولی درکل زیبا و زنده بود.
و اما برآوردم برای زندگی : مثبتهایش: آب و هوای خوب- نه دود نه نویز- نه بوق و سرو صدا اضافی آرامش آرامش- احترام علی الخصوص به کودکان و افراد سالخورده
آنچه دوست داشتم اینکه برای آنها که روی ویلچرند همه جا امکانات برایشان تعبیه شده :پارکینگ اختصاصی و مجانی- دررستوران میز جداگانه- توالت بزرگتراز معمول و همه جا درنظر گرفته شده اند -
قانونمندی- دراین دوماه صدای بوق نشنیدم- برخلاف ایران که راهنما میزنی بپیچی انگار اعلام جنگ کردی و همه از سمت راستت سبقت میگیرند در آنجا همه راه می دادند
و مهمتر آزادی

ولی آدم ها همه مشغول کارند سخت کار میکنند.زمان بسرعت سپری میشود.کارکارمندی که بایستی عین ساعت هشت ساعت مفید کارکنی بعضی کارها ایستاده هست مثل فروشندگی یا تلری بانک .صندلی برای نشستن نیست.
مثلا همین تلری بانک برایت یک هدف میگذارند مثلا باید ظرف مدت مشخصی تعداد مشخصی حساب بازکنید و مشتری جلب کنید وگرنه عذرتو میخواهند هر زمان هم بخواهند و بگویند برو بایدبدون مراجعه به پشت میزت محل را ترک کنی و بعدا خودشان وسایلتو در جعبه برایت میفرستند.
امنیت کاری مثل ایران نداری در ایران هم قرارداد یکساله می بندند ولی کمتر کسی را بیرون میکنند و شعارشون اینکه نون کسی را نبریم ولی اونجا از این خبرا نیست باید با اراده و قوی به کارتون بپردازید و همت کنید رقابت کنید خود را اثبات کنید تا بتونید پیشرفت کنید و اگر چنین کردید پیشرفت میکنید نه مثل ایران فریز بشید و در یک پست سالها بمانید.پس عزمتون را جزم کنید و سختی ها را بپذیرید تا روزهای خوشتون هم فرابرسند به امید به خدا.

برآورد من اینکه اگر هنوز زندگی ایرانم رانساخته بودم آنجا میرفتم و این تلاش را آنجا میکردم و زودتر به نتیجه میرسیدم .
اگر فرصت تحصیل داشتم در رشته کاری که تقاضای کار بالا دارد و درعین حال مورد علاقه ام بود تحصیل میکردم و بعد هم به کارم میچسبیدم .
اگر هم سرمایه گذار یا فرو ثروتمندی بودم شش ماه اونجا و شش ماه اینجا کیف میکردم .ولی
شرایط من چیز دیگری هست برای دخترم فرصت خوبیست پس حتما این شرایط را برایش حفظ میکنم ولی از زندگی خودم و همسرم به صرف آینده او هم نمیگذرم چراکه او باید خوشبختی را درکنار من و همسرم بچشد نه با فرض اینکه بعد چندین سال سختی به این امید که به نوعی روی آینده خوب او دارم سرمایه گذاری میکنم ،اورا در این سختی ها همراه کنم و وقتی روزهای خوش برسد ببینم دیگر دخترم از در کنار ما بودن لذت نمیبرد و خوشبختی را در شکل دیگری برای خودش معنا کند.
او باید از همین الان معنی خوشبختی را با ما مزه کند تا درک درستی از خوشبختی داشته باشد وگرنه در ان جامعه شاید خوشبختی را در چیزهای پوچی تصورکند.
گروه سنی را چهار قسمت کنیم اول بچه :آمریکا بهترین جا براشون هست
دوم- جوان: بهترین جا برای شروع تلاشها و سرمایه گذاری روی آینده شان
گروه سوم سالمندان از مزایای دولتی برخوردارند احترام دارند امکانات برایشان تعبیه شده
ولی من از گروه چهارم هستم که جایم در این سه گروه که قطعا آمریکا جای بهتری براشون هست، نیست. این گروه برایشان تصمیم گیری سخته و باید خیلی دقیق بشوند .موفق باشیدSmile
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: Siamak ، sheghi ، mojgan m ، Kia robani ، behjan ، mehdiyk ، shahin61 ، lighthouse ، غنچه ، omid40 ، Rira_1982 ، rbrb-2015 ، soufia ، behjat ، Azer ، aaraam ، Pariba ، moj21 ، ali.b ، ziba62ka ، sahar2016 ، nimanoush
با سلام خدمت دوستان
چند سوال داشتم درباره الیس
برای تغییر آدرس تو سایت الیس قبل از ورود هم میشه تغییر آدرس و انجام داد یا حتما باید وارد آمریکا بشیم و بعد اقدام کنیم؟
و اینکه تغییر آدرس تو سایت الیس کافیه یا باید حضوری هم انجام بشه؟
ممنون میشم اگر پاسخ بدین
محل مصاحبه انکارا
کیس نامبر **2016as3
تعداد افراد کیس:3 نفر...نفر اصلی خودم که با پسرم یک ضرب گرفتیم و همسرم ap(نداشتن cv)
کلیر 19 نوامبر
تشکر کنندگان:
تو فرم الیس
Receip number رو خواسته ،میشه راهنمایی کنید که چیه و کجاست؟؟
ممنونم
محل مصاحبه انکارا
کیس نامبر **2016as3
کلیر 19 نوامبر
تشکر کنندگان:
(2016-01-09 ساعت 18:13)ریحانا نوشته:  دوستان خوبم سلام
من هم دوماه لس آنجلس بودم ودوروزهست که برگشتم برای سوشال ترجیح دادم برم اداره سوشال که کلی اطلاعات وارد سیستم کرد منم گفتم چه خوب که اومدیم -گفت فلان روز بیا رفتم خبری نبود ولی کمتر از ده روز سوشال ها آمدند.
گرین کارت من و همسرم کمتر از یکماه آمد ولی گرین کارت دختر6 ساله ام هنوز نیومده و الان رفتم https://egov.uscis.gov/cris/contactus و یک درخواست دادم .
برای آیین نامه هم از سایت وقت گرفتم و آزمون آیین نامه را دادم و برای ID هم درخواست دادم بعد از قبولی آیین نامه، تلفنی برای آزمون شهر وقت گرفتم و اون هم قبول شدم ولی هنوز نه گواهینامه و نه ID ام صادر نشده است.
برای پاس سفید هم اقدام کردم و برای انگشت نگاری رفتیم ولی هنوز جواب آن نیومده که پیگیری کردم گفتند تا سه ماه وقت داره بعد پیگیری کنید.
گشت و گذار هم کردم دخترمو بالاخره طبق وعده ای که داده بودم دیزنی لند بردم بهش خوش گذشت به ما هم همینطور فقط دخترم وسط دیزنی لند گفت حوصله ام سررفتهSadWink.
سه بار یونیورسال استودیو رفتیم که واقعا عالی بود سعی کنید وسط هفته بروید که خلوت تر باشه.
هفته ها ی اول ماشین که نداشتیم سخت بود بعد ماشین کرایه کردیم و با گوگل مپ همه جا رفتیم. سن دیگو را دیدم خیلی قشنگ بود اورنج کانتی را به خود شهر لس آنجلس ترجیح میدادم لس آنجلس خیلی شهری هست ولی اورنج کانتی و ارواین بیشتر سبک خانه های آمریکایی را داشت که من میپسندم.
لاس وگاس هم یکهفته رفتیم که خوب بود ولی به بچه دارها پیشنهاد نمیکنم چون بیشتر باید شوهای آنرا رفت که با بچه نمیتوانید بروید ما هم نرفتیم ولی درکل زیبا و زنده بود.
و اما برآوردم برای زندگی : مثبتهایش: آب و هوای خوب- نه دود نه نویز- نه بوق و سرو صدا اضافی آرامش آرامش- احترام علی الخصوص به کودکان و افراد سالخورده
آنچه دوست داشتم اینکه برای آنها که روی ویلچرند همه جا امکانات برایشان تعبیه شده :پارکینگ اختصاصی و مجانی- دررستوران میز جداگانه- توالت بزرگتراز معمول و همه جا درنظر گرفته شده اند -
قانونمندی- دراین دوماه صدای بوق نشنیدم- برخلاف ایران که راهنما میزنی بپیچی انگار اعلام جنگ کردی و همه از سمت راستت سبقت میگیرند در آنجا همه راه می دادند
و مهمتر آزادی

ولی آدم ها همه مشغول کارند سخت کار میکنند.زمان بسرعت سپری میشود.کارکارمندی که بایستی عین ساعت هشت ساعت مفید کارکنی بعضی کارها ایستاده هست مثل فروشندگی یا تلری بانک .صندلی برای نشستن نیست.
مثلا همین تلری بانک برایت یک هدف میگذارند مثلا باید ظرف مدت مشخصی تعداد مشخصی حساب بازکنید و مشتری جلب کنید وگرنه عذرتو میخواهند هر زمان هم بخواهند و بگویند برو بایدبدون مراجعه به پشت میزت محل را ترک کنی و بعدا خودشان وسایلتو در جعبه برایت میفرستند.
امنیت کاری مثل ایران نداری در ایران هم قرارداد یکساله می بندند ولی کمتر کسی را بیرون میکنند و شعارشون اینکه نون کسی را نبریم ولی اونجا از این خبرا نیست باید با اراده و قوی به کارتون بپردازید و همت کنید رقابت کنید خود را اثبات کنید تا بتونید پیشرفت کنید و اگر چنین کردید پیشرفت میکنید نه مثل ایران فریز بشید و در یک پست سالها بمانید.پس عزمتون را جزم کنید و سختی ها را بپذیرید تا روزهای خوشتون هم فرابرسند به امید به خدا.

برآورد من اینکه اگر هنوز زندگی ایرانم رانساخته بودم آنجا میرفتم و این تلاش را آنجا میکردم و زودتر به نتیجه میرسیدم .
اگر فرصت تحصیل داشتم در رشته کاری که تقاضای کار بالا دارد و درعین حال مورد علاقه ام بود تحصیل میکردم و بعد هم به کارم میچسبیدم .
اگر هم سرمایه گذار یا فرو ثروتمندی بودم شش ماه اونجا و شش ماه اینجا کیف میکردم .ولی
شرایط من چیز دیگری هست برای دخترم فرصت خوبیست پس حتما این شرایط را برایش حفظ میکنم ولی از زندگی خودم و همسرم به صرف آینده او هم نمیگذرم چراکه او باید خوشبختی را درکنار من و همسرم بچشد نه با فرض اینکه بعد چندین سال سختی به این امید که به نوعی روی آینده خوب او دارم سرمایه گذاری میکنم ،اورا در این سختی ها همراه کنم و وقتی روزهای خوش برسد ببینم دیگر دخترم از در کنار ما بودن لذت نمیبرد و خوشبختی را در شکل دیگری برای خودش معنا کند.
او باید از همین الان معنی خوشبختی را با ما مزه کند تا درک درستی از خوشبختی داشته باشد وگرنه در ان جامعه شاید خوشبختی را در چیزهای پوچی تصورکند.
گروه سنی را چهار قسمت کنیم اول بچه :آمریکا بهترین جا براشون هست
دوم- جوان: بهترین جا برای شروع تلاشها و سرمایه گذاری روی آینده شان
گروه سوم سالمندان از مزایای دولتی برخوردارند احترام دارند امکانات برایشان تعبیه شده
ولی من از گروه چهارم هستم که جایم در این سه گروه که قطعا آمریکا جای بهتری براشون هست، نیست. این گروه برایشان تصمیم گیری سخته و باید خیلی دقیق بشوند .موفق باشیدSmile
من هم درست بعد از سه ماه موندن به همين دلايلي كه بسيار شيوا و واضح توضيح داديد همراه خانواده برگشتم
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
تشکر کنندگان: soufia
(2016-01-09 ساعت 23:18)Pakpourasghar نوشته:  سلام دوستان
من يه سوالى پيش اومده واسم ممنون ميشم کسى جوابمو بده
من بين ايالت مريلند و نيوجرزى ميخوام يکى رو انتخاب کنم از اونجايي ک هيچ اشنا و فاميلي ندارم،اگه بتونم تو 15روز اول خونه اجاره کنم و مثلا اجاره شش ماه رو همون ابتدا پرداخت کنم اگه نتونم تو دوسه ماه اول کار پيدا کنم تکليفم چيه،خيلى نگرانم خوب ادم ميترسه!من تنهام و خونه اى ک ميخوام بگيرم اجارش در حدود ماهى 600،البته خونه ک نه اتاق دربستى...
خواهشا يکى راهنماييم کنه.

به نظر من اگه انگلیسی رو در سطح متوسط به بالا مسلط هستید، اگه تخصص کاربردی در امریکا دارید، ـ منظورم رشته ای که اینجا بشه باهاش کار کرد، نه تخصصی که نیاز به گذروندن دوره داره ـ یا اگر حاضرید با هر شرایطی کار جنرال انجام بدید، اگه اطلاعات کافی در مورد اپلای برای کار دارید، شک نکنید که کمتر از دوماه پیدا میکنید. موفق باشید.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: samane1363
(2016-01-10 ساعت 03:57)rbrb-2015 نوشته:  
(2016-01-09 ساعت 23:18)Pakpourasghar نوشته:  سلام دوستان
من يه سوالى پيش اومده واسم ممنون ميشم کسى جوابمو بده
من بين ايالت مريلند و نيوجرزى ميخوام يکى رو انتخاب کنم از اونجايي ک هيچ اشنا و فاميلي ندارم،اگه بتونم تو 15روز اول خونه اجاره کنم و مثلا اجاره شش ماه رو همون ابتدا پرداخت کنم اگه نتونم تو دوسه ماه اول کار پيدا کنم تکليفم چيه،خيلى نگرانم خوب ادم ميترسه!من تنهام و خونه اى ک ميخوام بگيرم اجارش در حدود ماهى 600،البته خونه ک نه اتاق دربستى...
خواهشا يکى راهنماييم کنه.

به نظر من اگه انگلیسی رو در سطح متوسط به بالا مسلط هستید، اگه تخصص کاربردی در آمریکا دارید، ـ منظورم رشته ای که اینجا بشه باهاش کار کرد، نه تخصصی که نیاز به گذروندن دوره داره ـ یا اگر حاضرید با هر شرایطی کار جنرال انجام بدید، اگه اطلاعات کافی در مورد اپلای برای کار دارید، شک نکنید که کمتر از دوماه پیدا میکنید. موفق باشید.
ممنون ک راهنمايي ميکنين
من تو دو تا رشته تخصص کامل دارم ،ليسانس نقشه بردارى،تخصصى برق کارى ساختمان،به نظرتون ميتونم کارى پيدا کنم.در ضمن زبانم ضعيفه ولى دارم تقويتش ميکنم.
روي كاغذ خم شده بود
بنويسد «آزادي»
بالای سرش
بيست قرن پرنده بود
كه در هوا مي‌چرخيد
هر دور خسته‌تر
هر دور، بالاتر و، دورتر.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان