کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2016-02-23 ساعت 13:28)Scorsizi5374 نوشته:  
(2016-02-23 ساعت 13:24)samane1363 نوشته:  دوستان بالاخره به من رسیپت نامبر دادند به آدرسم نامه ای فرستادند حاوی مشخصات و رسیپت نامبرم
به کجا ایمیل زدید؟برای من نفرستادن

فرستاده شده از C6602ِ من با Tapatalk

من جمعه هفته پیش باهاشون تماس گرفتم، قبلش هم از طریق سایتشون میل زده بودم، چندروز پیش برام ایمیل اومد که پرونده تون در حال پیگیریه
و دیروز هم به آدرسم یه نامه فرستادن که توش رسیپت نامبرم و مشخصاتم هست
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان:
(2016-02-23 ساعت 22:49)P.E نوشته:  
(2016-02-23 ساعت 13:39)rose119 نوشته:  
(2016-02-23 ساعت 10:13)mfarazz نوشته:  سلام دوست عزیز
از بابت شناخته نشدن شماره IOE در سایت اصلا نگران نباش من همین مشکل رو عیناداشتم و پیگیر شدم گفتن همه چیز OK هستش و دو ماه صبر کن . دقیقا تا روزی که گرین کارتتون پست میشه همین پیام خطا یا شناخته نشدن از طرف سایت رو به شما میده و دقیقا دوماهه گرین کارت ما رسید . نگران نباش
موفق باشید

سلام

شماره IOE منم سایت نمیشناسه و ارور می ده نزدیک3 ماه هست آمریکا هستم هم نگران هستم و هم خسته از پیگیریهای مکرر نمی دونم واقعا چکار کنم تماس می گیرم میگن صبر کن . ایا فایده ای داره وقت سفارت بگیرم برم البته ایالت دیگه هست از من دور هست. مبلغ پرداختی فقط 165$ هست ایا وقتی آمریکا هستم برای دریافت گرین کارت مبلغ دیگه ای لازم هست ؟
سلام منظور از نشناختن IOE یعنی چی ؟یعنی چی میزنه در سایت؟

این ارور می ده بهم :
Validation Error(s)
You must correct the following error(s) before proceeding:
•My Case Status does not recognize the receipt number entered. Please check your receipt number and try again. If you need further assistance, please call the National Customer Service Center at 1-800-375-5283
تشکر کنندگان: P.E
(2016-02-23 ساعت 23:45)rose119 نوشته:  
(2016-02-23 ساعت 13:39)rose119 نوشته:  سلام

شماره IOE منم سایت نمیشناسه و ارور می ده نزدیک3 ماه هست آمریکا هستم هم نگران هستم و هم خسته از پیگیریهای مکرر نمی دونم واقعا چکار کنم تماس می گیرم میگن صبر کن . ایا فایده ای داره وقت سفارت بگیرم برم البته ایالت دیگه هست از من دور هست. مبلغ پرداختی فقط 165$ هست ایا وقتی آمریکا هستم برای دریافت گرین کارت مبلغ دیگه ای لازم هست ؟

این ارور می ده بهم :
Validation Error(s)
•My Case Status does not recognize the receipt number entered. Please check your receipt number and try again. If you need further assistance, please call the National Customer Service Center at 1-800-375-5283

سلام این ارورو برای من نمیده .یعنی بعد چند وقت این ارور رو برای من میده؟
کیس:؟؟68 ارسال فرم:24th june مصاحبه:آنکارا
تشکر کنندگان:

این ارور می ده بهم :
Validation Error(s)

میگه شماره رسیدی که می‌زنین رو نمی‌شناسه، چک کنید و درستشو وارد کنید. اگه باز نشد با این شماره که داده تماس بگیرید.the National Customer Service Center at 1-800-375-5283
تشکر کنندگان:
(2016-02-24 ساعت 01:17)Maryam_Am نوشته:  
(2016-02-23 ساعت 22:49)P.E نوشته:  سلام منظور از نشناختن IOE یعنی چی ؟یعنی چی میزنه در سایت؟

این ارور می ده بهم :
Validation Error(s)

میگه شماره رسیدی که می‌زنین رو نمی‌شناسه، چک کنید و درستشو وارد کنید. اگه باز نشد با این شماره که داده تماس بگیرید.the National Customer Service Center at 1-800-375-5283

بله میدوم ترجمه ش .. رسید نمبرم درست هست تماس هم گرفتم میگن سایت اپ دیت نشده .اطلاعات شما رو نشون نمی ده!!!!!!!!
تشکر کنندگان:
(2016-02-24 ساعت 01:20)rose119 نوشته:  
(2016-02-24 ساعت 01:17)Maryam_Am نوشته:  
(2016-02-23 ساعت 23:45)rose119 نوشته:  این ارور می ده بهم :
Validation Error(s)

بله میدوم ترجمه ش .. رسید نمبرم درست هست تماس هم گرفتم میگن سایت اپ دیت نشده .اطلاعات شما رو نشون نمی ده!!!!!!!!
آهان خوب پس اگه اینطوری گفتن باید منتظر باشید. Wink
تشکر کنندگان:
(2016-02-17 ساعت 11:45)mehdi_a_3084 نوشته:  
(2016-02-17 ساعت 11:30)ALIARAD نوشته:  سلام دوستان
من و خانمم و پسرم مارچ داریم برمی گردیم آمریکا و تازه گرین کارتمون به آدرس آمریکا ارسال شده و دست دوستامون رسیده.
سوال اینه که آیا ما با همین ویزا که هنوز اعتبارش تموم نشده می تونیم بریم آمریکا و یا باید گرین کارت هامون را برامون بفرستن ایران ؟
لطفا اگر کسی اطلاع دقیق داره پاسخ بده فوررررری!!
سلام
زیر ویزای شما نوشته شده که به مدت یک سال اعتبار داره ولی تا زمانی که پروسهi155 به اتمام برسه.
این پروسه درواقع تشکیل پرونده اقامت مداوم یا همون گرین کارته.
تو فرودگاه برگه ای رو به من دادن که دقیقا توش ذکر شده تا زمان دریافت گرین کارت ویزا معتبر هستش.
در ورود بعدی حتما باید گرین کارت رو بهشون نشون بدید.

درسته، ما هم ۵ سال پیش اینکار و کردیم، قبل از رفتن به‌‌‌ ایران از پلیس فرودگاهم پرسیدیم، گفت اگه گرین کارتتون بیاد حتما موقع ورود باید دستتون باشه و با اون وارد بشید. باید کسیو پیدا کنید گرین کارتتون رو بیاره ایران و با اون برگردید.
تشکر کنندگان:
(2016-02-23 ساعت 10:13)mfarazz نوشته:  
(2016-02-23 ساعت 08:27)P.E نوشته:  سلام بر دوستان گرامی .من وقتی مصاحبم تمام شد سریع ایران و خانواده رو برای پرداخت 165 دلار مطلع کردم اما اتفاقاتی پیش امد که من بعد 5 ماه ورود به آمریکا متوجه شدم پول واریز نشده و البته تغییر ادرس هم داشتم که وقتی به افیسر گفتم گفت فردا بعد از ساعت 4 عصر در سایت ادرس را عوض کن و من همینکاررا کردم فرمAR_11.اما وقتی متوجه شدم 165 واریز نشده از استرس در حد مرگ افتادم و بعد 17 روز از تاریخ ورودم واریز کردم و مجددا بعد از ان ادرس را برای محکم کاری عوض کردم حالا با یان دسته گلهایی که ب آب دادم البته بی گناه .کی فکر میکنید این نامه سبز دستم برسه توی ساست زده 2 ماه بعد از واریز پول اگر نیومد پیگیر شو و اکانتم ساختم که فقط IOEو شماره فورم نشان میده و از لست اپدیت خبری نیست.لطفا کمک کنید از استرس لبریزم.اگر جایی از کارم میلنگه لطفا بازگو کنید.ایا در سایت که اکانتم هست باید چیزی بیاد که نمیاد بگید.ممنونم ممنونم
سلام دوست عزیز
از بابت شناخته نشدن شماره IOE در سایت اصلا نگران نباش من همین مشکل رو عیناداشتم و پیگیر شدم گفتن همه چیز OK هستش و دو ماه صبر کن . دقیقا تا روزی که گرین کارتتون پست میشه همین پیام خطا یا شناخته نشدن از طرف سایت رو به شما میده و دقیقا دوماهه گرین کارت ما رسید . نگران نباش
موفق باشید

سلام

سلام
به USCIS ایمیل بزنید.
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
تشکر کنندگان:
(2016-02-24 ساعت 03:35)mfarazz نوشته:  
(2016-02-23 ساعت 10:13)mfarazz نوشته:  سلام دوست عزیز
موفق باشید

سلام

سلام
به USCIS ایمیل بزنید.

بله . ایمیل هم دادم بهشون ... کسانی که گرین کارتشون را دریافت گردن ایا بغیر از 165$ مبلغ دیگه ای در امریکا پرداخت کردن؟ کسی بوده همین مسیج ارور داشته اما گرین کارتشو گرفته باشه ...ممنون
تشکر کنندگان:
(2016-02-24 ساعت 07:35)rose119 نوشته:  
(2016-02-24 ساعت 03:35)mfarazz نوشته:  

سلام
به USCIS ایمیل بزنید.

بله . ایمیل هم دادم بهشون ... کسانی که گرین کارتشون را دریافت گردن ایا بغیر از 165$ مبلغ دیگه ای در آمریکا پرداخت کردن؟ کسی بوده همین مسیج ارور داشته اما گرین کارتشو گرفته باشه ...ممنون
جواب ایمیلتون چی شد؟ بعد از ایمیل با من تماس تلفنی گرفتند و گفتند پرونده شما هیچ مشکلی نداره و نگران ارور سیستم نباشید.
بله. خود من و خانواده تا زمانی که گرین کارتهامون رو تحویل پست نداده بودن سیستم ارورو میداد. بجز ۱۶۵ دلار هیچ هزینه دیگری لازم نیست پرداخت کنید.
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
تشکر کنندگان: samane1363
سلام دوستان
گرين كارت ما هم بعد از حدود 5 ماه اومد البته از چهار نفرمون دو تاشون اومد . منتظرم دو تاي بقيه هستيم.نگران نباشيد. انشاله براي همه مياد.
كيس نامبر : 6xxx
تاريخ مصاحبه: هفتم جولاي 2015
تعداد: 4 نفر
خدمت: ارتش
سفارت: آنكارا
كلير: 17 آگوست 2015 (چهار نفر)
تشکر کنندگان: Siamak ، پرسپولیس6 ، mfarazz ، samane1363 ، Rira_1982
سلام دوستان.من باید صبر کنم تا در اکانتم چیزی نشون بده چون هیچ خبری از آپدیت نیست.رسپیت نامبر هم دارم اما دیر پولو پرداخت کردم (165$).کلا پروسش در سایت چطوریه؟ چی باید نشون بده؟ چه تکسی؟ معمولا پروسه چطور جلو میره؟ (تغییر ادرس هم داشتم)لطفا بمن مراحلشو کوتاه یابلند بگید.
تشکر کنندگان:
(2016-02-25 ساعت 01:21)P.E نوشته:  سلام دوستان.من باید صبر کنم تا در اکانتم چیزی نشون بده چون هیچ خبری از آپدیت نیست.رسپیت نامبر هم دارم اما دیر پولو پرداخت کردم (165$).کلا پروسش در سایت چطوریه؟ چی باید نشون بده؟ چه تکسی؟ معمولا پروسه چطور جلو میره؟ (تغییر ادرس هم داشتم)لطفا بمن مراحلشو کوتاه یابلند بگید.

من 8 دسامبر 2015 هزینه گرین کارت (165$) رو پرداخت کردم و 20 روز بعد اومدم آمریکا .
از روز اول سایت ارور داد تا روز 5 آپریل.
4 آپریل سایت رو چک کردم، تازه پیام زده که ( 5 آپریل) هزینه مورد نظر دریافت شده و در صورتی که تا 60 روز دیگه گرین کارت نیومد، با ما تماس بگیرید ....
یعنی از زمان پرداخت 4 ماه باید منتظر بود.
من باهاشون تماس گرفتم و پرسیدم چرا اینجوریه ؟ چون تازه بعد از 2 ماه خبر رسید پول رو دادن و تازه پروسه شروع شده ...
که جواب درست و درمونی ندادن....و گفتن منتظر بمونید ....همین .... Sad
هنوز هم خبری از کارت نیست
تشکر کنندگان:
(2016-02-27 ساعت 16:43)stefan33 نوشته:  
(2016-02-25 ساعت 01:21)P.E نوشته:  سلام دوستان.من باید صبر کنم تا در اکانتم چیزی نشون بده چون هیچ خبری از آپدیت نیست.رسپیت نامبر هم دارم اما دیر پولو پرداخت کردم (165$).کلا پروسش در سایت چطوریه؟ چی باید نشون بده؟ چه تکسی؟ معمولا پروسه چطور جلو میره؟ (تغییر ادرس هم داشتم)لطفا بمن مراحلشو کوتاه یابلند بگید.

من 8 دسامبر 2015 هزینه گرین کارت (165$) رو پرداخت کردم و 20 روز بعد اومدم آمریکا .
از روز اول سایت ارور  داد تا روز 5 آپریل.
4 آپریل سایت رو چک کردم، تازه پیام زده که ( 5 آپریل) هزینه مورد نظر دریافت شده و در صورتی که تا 60 روز دیگه گرین کارت نیومد، با ما تماس بگیرید ....
من باهاشون تماس گرفتم و پرسیدم چرا اینجوریه ؟ چون تازه بعد از 2 ماه خبر رسید پول رو دادن و تازه پروسه شروع شده ...
4 فوریه یا آپریل 2016 ؟
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: P.E
(2016-02-27 ساعت 19:45)پرسپولیس6 نوشته:  
(2016-02-27 ساعت 16:43)stefan33 نوشته:  

از روز اول سایت ارور  داد تا روز 5 آپریل.
4 فوریه یا آپریل 2016 ؟
سلام ممنون از شما که بالخره جوابی بمن دادید فکر کنم من ته دیگ 2015 بودم وقتی کنده شدم کسی نبود همه مشکلاتشون حل شده بود من نیاز دارم به ایران برگردم بخاطر مشکلات شخصی خواهشا اگر کسی هر تجربه ای داره دریغ نکنه خووااههششاا .والا در سایت پیغام دریافت پولو میزنه و همون موقع که پرداخت شد زد و گفت تا 2 ماه دیگه خبری نشد تماس بگیر.اما من میخوام تجربیات رو بدونم من باید تو اکانتم چیزی ببینم ؟ اصلا پروسه چطوری پیش میره؟ در سایت.پیگیری تلفنی طول میکشه منم زبانم فول نیست اینام تند حرف میزنن ممکنه نفهمم بخاطر این زنگ نمیزنم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان