کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام فکر کنم من ته دیگ 2015 بودم وقتی کنده شدم کسی نبود همه مشکلاتشون حل شده بود من نیاز دارم به ایران برگردم بخاطر مشکلات شخصی خواهشا اگر کسی هر تجربه ای داره دریغ نکنه خووااههششاا .والا در سایت پیغام دریافت پولو میزنه و همون موقع که پرداخت شد زد و گفت تا 2 ماه دیگه خبری نشد تماس بگیر.اما من میخوام تجربیات رو بدونم من باید تو اکانتم چیزی ببینم ؟ اصلا پروسه چطوری پیش میره؟ در سایت.پیگیری تلفنی طول میکشه منم زبانم فول نیست اینام تند حرف میزنن ممکنه نفهمم بخاطر این زنگ نمیزنم
کیس:؟؟68 ارسال فرم:24th june مصاحبه:آنکارا
تشکر کنندگان: sahar2016
(2016-02-28 ساعت 04:18)P.E نوشته:  سلام فکر کنم من ته دیگ 2015 بودم وقتی کنده شدم کسی نبود همه مشکلاتشون حل شده بود من نیاز دارم به ایران برگردم بخاطر مشکلات شخصی خواهشا اگر کسی هر تجربه ای داره دریغ نکنه خووااههششاا .والا در سایت پیغام دریافت پولو میزنه و همون موقع که پرداخت شد زد و گفت تا 2 ماه دیگه خبری نشد تماس بگیر.اما من میخوام تجربیات رو بدونم من باید تو اکانتم چیزی ببینم ؟ اصلا پروسه چطوری پیش میره؟ در سایت.پیگیری تلفنی طول میکشه منم زبانم فول نیست اینام تند حرف میزنن ممکنه نفهمم بخاطر این زنگ نمیزنم

سلام دوست عزيز
١-كامپيوتر را روشن كن و وارد سايت ايميگريشن بشو و نوبت بگير و بعد ميتوني با مداركي كه داري حضوري بري و مشكلت را مطرح كني
٢- اكر عجله داري برو به يكي از دفاتر ايميگريشن و هنموجا از سيستم نوبت دهي وقت بگير
٣- نگران زبان نباش چون اغلب كساني كه زنگ ميزنند متوجه هستند كه ممكن هست با كسي صحبت كنند كه سطح زبانش پايين باشه و حتي ميتوني زمانيكه تماس ميگيري از يكي از دوستان براي ترجمه كمك بگيري و گوشيت را بگذاريد روي اسپيكر
٤- مهمترين عاملي كه ممكن مشكل ايجاد بكنه اين هست كه تماس نگيريد و مراجعه نكنيد و پيگيري نكنيد
موفق باشيد
تشکر کنندگان: Sam2014 ، P.E ، پرسپولیس6 ، nimanoush ، samane1363
سلام.دوستان من برای سوشال که اقدام کردم گفت 6تا8هفته دستت میرسه؟اما من میخونم تاپیکو دوستان نوشتن 2 هفته 3 هفته.یعنی چی؟
بعد آی دی رو باید از چه طریق اقدام کرد؟
تشکر کنندگان:
(2016-02-28 ساعت 08:54)P.E نوشته:  سلام.دوستان من برای سوشال که اقدام کردم گفت 6تا8هفته دستت میرسه؟اما من میخونم تاپیکو دوستان نوشتن 2 هفته 3 هفته.یعنی چی؟

معمولا سوشال تا ۲۱ روز میرسه، خیلی از مراکز هم شماره سوشال رو خیلی زودتر بهتون میدن، ما سه روز بعداز ورودمون بود که شماره رو گرفتیم
آی دی رو هم dmv میده، باید مراجعه کنید و فرم پرکنید و باقی کارهای مربوطه
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: nimanoush ، dd7472003
(2016-02-29 ساعت 04:01)samane1363 نوشته:  
(2016-02-28 ساعت 08:54)P.E نوشته:  سلام.دوستان من برای سوشال که اقدام کردم گفت 6تا8هفته دستت میرسه؟اما من میخونم تاپیکو دوستان نوشتن 2 هفته 3 هفته.یعنی چی؟

معمولا سوشال تا ۲۱ روز میرسه، خیلی از مراکز هم شماره سوشال رو خیلی زودتر بهتون میدن، ما سه روز بعداز ورودمون بود که شماره رو گرفتیم

در مورد سوشال، به اداره اي مراجعه کنيد که مرکزيت داره و ريتيگش خوبه. توي گوگل مپ اگه (Social Security Near me) بزني ادارات سوشال نزديک شما را مي ياره. اگه روي هر اداره بري Rating اش را براتون مي گه که معمولاً از 5 هست. اگر ريتينگ بالاتر از 4 باشه خوبه.
به هر حال، ما روز دوم ورودمو به نزديکترين اداره سوشال که تو کلير ليک هيوستون بود رقتيم. اونها هم گفتند تا سه هفته ديگه سوشال مي ياد. بعد سه هفته سوشال نيومد. ايندفعه به اداره پيرلند تو هيوستون که ريتينگش بالاتر بود رفتيم. هم بزرگتر بود، هم خيلي زود نوبتمون شد (قبليه 3:30 ساعت تو صف مونده بوديم). مسئول باجه داستانمون را شنيد و سيستمش را چگ کرد. گفت رسيد مراجعه قبلي . گفتيم رسيد ندادند.
گفت تخلف کرده، اگر هر موقع مراجعه اي به ادارات آمريکا داشتيد رسيد بگيريد. در ضمن مشخصات شما در سيستم ثبت نشده.
به هر حال خدا خيرش بده. زن سياه پوست با اخلاقي بود و اطلاعات خوبي در رابطه با سيستم فشل اداري دولتي آمريکا داد.
خلاصه: اولاً برا هر کاري به اداره با ريتينگ بالا مراجعه کنيد. دو: هر جا مراجعه کرديد براي کاري که مراجعه کرديد، تقاضاي رسيد کنيد، هر چند جواب بدن که کار شما حل شدني نيست و يا به ما مربوط نمي شه. و سوماً کارمندان ادارات فقط کارگزارند و شما خود مسئول پيگيري امورتان هستيد. پس جدي کارتون را دنبال کنيد. اگر کار شما حل نشه، شما مشکل پيدا مي کنيد نه کارمند اداره، پس تا قانع نشديد، اداره را ترک نکنيد، و تقاضا بدين که به مدير بالاتر اون شخص معرفي بشين.
موفق باشين.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، aaraam ، samane1363 ، P.E ، A2000

سلام
معمولاً ٣ هفته به دستتون بايد برسه مگر اينكه مشكل خاصي باشه مثلاً ادرس نداشته باشيد چون تا ادرس شما توسط ايميگريشن تاييد نشه هيچ مدركي به ادرس شما پست نميشه و براي اي دي هم حتماً بايد سوشال سكيورتي داشته باشيد
تشکر کنندگان:
(2016-02-28 ساعت 04:15)P.E نوشته:  
(2016-02-27 ساعت 19:45)پرسپولیس6 نوشته:  
(2016-02-27 ساعت 16:43)stefan33 نوشته:  من 8 دسامبر 2015 هزینه گرین کارت (165$) رو پرداخت کردم و 20 روز بعد اومدم آمریکا .
از روز اول سایت ارور  داد تا روز 4 فوریه.
5فوریه که سایت رو چک کردم، تازه پیام زده که ( 4 فوریه) هزینه مورد نظر دریافت شده و در صورتی که تا 60 روز دیگه ( 4 آپریل) گرین کارت نیومد، با ما تماس بگیرید ....
یعنی از زمان پرداخت 4 ماه باید منتظر بود.
من باهاشون تماس گرفتم و پرسیدم چرا اینجوریه ؟ چون تازه بعد از 2 ماه خبر رسید پول رو دادن و تازه پروسه شروع شده ...
که جواب درست و درمونی ندادن....و گفتن منتظر بمونید ....همین .... Sad
هنوز هم خبری از کارت نیست
4 فوریه یا آپریل 2016 ؟
سلام ممنون از شما که بالخره جوابی بمن دادید فکر کنم من ته دیگ 2015 بودم وقتی کنده شدم کسی نبود همه مشکلاتشون حل شده بود من نیاز دارم به ایران برگردم بخاطر مشکلات شخصی خواهشا اگر کسی هر تجربه ای داره دریغ نکنه خووااههششاا .والا در سایت پیغام دریافت پولو میزنه و همون موقع که پرداخت شد زد و گفت تا 2 ماه دیگه خبری نشد تماس بگیر.اما من میخوام تجربیات رو بدونم من باید تو اکانتم چیزی ببینم ؟ اصلا پروسه چطوری پیش میره؟ در سایت.پیگیری تلفنی طول میکشه منم زبانم فول نیست اینام تند حرف میزنن ممکنه نفهمم بخاطر این زنگ نمیزنم

تصحیح کردم تاریخ ها رو
تشکر کنندگان:
(2016-02-27 ساعت 16:43)stefan33 نوشته:  من 8 دسامبر 2015 هزینه گرین کارت (165$) رو پرداخت کردم و 20 روز بعد اومدم آمریکا .
از روز اول سایت ارور  داد تا روز 5 آپریل.
4 آپریل سایت رو چک کردم، تازه پیام زده که ( 5 آپریل) هزینه مورد نظر دریافت شده و در صورتی که تا 60 روز دیگه گرین کارت نیومد، با ما تماس بگیرید ....
من باهاشون تماس گرفتم و پرسیدم چرا اینجوریه ؟ چون تازه بعد از 2 ماه خبر رسید پول رو دادن و تازه پروسه شروع شده ...
4 فوریه یا آپریل 2016 ؟
سلام ممنون از شما که بالخره جوابی بمن دادید فکر کنم من ته دیگ 2015 بودم وقتی کنده شدم کسی نبود همه مشکلاتشون حل شده بود من نیاز دارم به ایران برگردم بخاطر مشکلات شخصی خواهشا اگر کسی هر تجربه ای داره دریغ نکنه خووااههششاا .والا در سایت پیغام دریافت پولو میزنه و همون موقع که پرداخت شد زد و گفت تا 2 ماه دیگه خبری نشد تماس بگیر.اما من میخوام تجربیات رو بدونم من باید تو اکانتم چیزی ببینم ؟ اصلا پروسه چطوری پیش میره؟ در سایت.پیگیری تلفنی طول میکشه منم زبانم فول نیست اینام تند حرف میزنن ممکنه نفهمم بخاطر این زنگ نمیزنم

نگران نباش
سایت برای من 2 ماه ارور می زد
من تلفنی از خود امیگریشن هم سوال می کردم ، می گفت مشکلی نیست و فقط صبر کن
بالاخره بعد از 2 ماه تازه در سایت پیغام اومد که پول دریافت شده)))) جالبه که من هزینه رو با کردیت کارت پرداخت کردم و رسیدش رو هم دارم که همون روز به حسابشون رفته .
خلاصه هنوز بعد از 3 ماه گرین کارتم نیومده
اولش سوشیال نامبر هم نیومد. هر روز می رفتم به یک اداره . کلآ تمام ادارات سوشیال رو رفتم)). آخرین اداره که در مرکز شهر بود بالاخره ازم فرم رو پذیرفت و رسید داد ، که بعد از اون رسید یکهفته طول کشید که با سلام و صلوات سوشیال نامبرم اومد.
تشکر کنندگان: P.E
(2016-02-29 ساعت 04:35)Azer نوشته:  
(2016-02-29 ساعت 04:01)samane1363 نوشته:  

در مورد سوشال، به اداره اي مراجعه کنيد که مرکزيت داره و ريتيگش خوبه. توي گوگل مپ اگه (Social Security Near me) بزني ادارات سوشال نزديک شما را مي ياره. اگه روي هر اداره بري Rating اش را براتون مي گه که معمولاً از 5 هست. اگر ريتينگ بالاتر از 4 باشه خوبه.
به هر حال، ما روز دوم ورودمو به نزديکترين اداره سوشال که تو کلير ليک هيوستون بود رقتيم. اونها هم گفتند تا سه هفته ديگه سوشال مي ياد. بعد سه هفته سوشال نيومد. ايندفعه به اداره پيرلند تو هيوستون که ريتينگش بالاتر بود رفتيم. هم بزرگتر بود، هم خيلي زود نوبتمون شد (قبليه 3:30 ساعت تو صف مونده بوديم). مسئول باجه داستانمون را شنيد و سيستمش را چگ کرد. گفت رسيد مراجعه قبلي . گفتيم رسيد ندادند.
گفت تخلف کرده، اگر هر موقع مراجعه اي به ادارات آمريکا داشتيد رسيد بگيريد. در ضمن مشخصات شما در سيستم ثبت نشده.
به هر حال خدا خيرش بده. زن سياه پوست با اخلاقي بود و اطلاعات خوبي در رابطه با سيستم فشل اداري دولتي آمريکا داد.
خلاصه: اولاً برا هر کاري به اداره با ريتينگ بالا مراجعه کنيد. دو: هر جا مراجعه کرديد براي کاري که مراجعه کرديد، تقاضاي رسيد کنيد، هر چند جواب بدن که کار شما حل شدني نيست و يا به ما مربوط نمي شه. و سوماً کارمندان ادارات فقط کارگزارند و شما خود مسئول پيگيري امورتان هستيد. پس جدي کارتون را دنبال کنيد. اگر کار شما حل نشه، شما مشکل پيدا مي کنيد نه کارمند اداره، پس تا قانع نشديد، اداره را ترک نکنيد، و تقاضا بدين که به مدير بالاتر اون شخص معرفي بشين.
موفق باشين.

سلام ممنونم من در ویرجینیا رفتم اداره سوشال شلوغ بود البته دیر رفتم 1 ساعت تو صف بودم بعد که نوبتم شد اون خانمی که چک میکرد بد اخلاقم بود ی رسید داد بعد گفت 6 تا 8 هفته طول میکشه تا بیاد تا 21 روز که پروسه رو شروع نمیکنیم چون باید در هوملند امیگریشن چک بشه بک گراندت و بعد از 21 روز تازه شروع بکار میشه.من ی نگرانی دارم از تغییر ادرسم در فرودگاه که ب افیسر گفتم ی چیزایی تو سیستمش نوشت و چک کرد و نمیدئنم متوجه حرفهای من شد یا نه چون پفتم میخوام ادرسو عوض کنم و این ادرس فاینال که نوشته شده اشتباهه و میخوام عوض بشه گفت خدت فردا ساعت4 عصر عوض کن نگرانم حرفای منو متوجه نشده باشه یا هولد زده باشه یا تو سیستمش کارایی کرده باشه البته من 3یار بهش گفتم خدا داند بعدشم خودم تا الان دوبار ادرس عوض کردم ذر سایت یبار همون موقع یبارم بعدش برای محکم کاری ایا این دلیلی میشه برای اون 3 هفته ای که اون خانوم گفته که باید چک بشی؟
تشکر کنندگان:
(2016-02-29 ساعت 19:41)stefan33 نوشته:  
(2016-02-27 ساعت 19:45)پرسپولیس6 نوشته:  4 فوریه یا آپریل 2016 ؟

نگران نباش
بالاخره بعد از 2 ماه تازه در سایت پیغام اومد که پول دریافت شده)))) جالبه که من هزینه رو با کردیت کارت پرداخت کردم و رسیدش رو هم دارم که همون روز به حسابشون رفته .
اولش سوشیال نامبر هم نیومد. هر روز می رفتم به یک اداره . کلآ تمام ادارات سوشیال رو رفتم)).  آخرین اداره که در مرکز شهر بود بالاخره ازم فرم رو پذیرفت و رسید داد ، که بعد از اون رسید یکهفته طول کشید که با سلام و صلوات سوشیال نامبرم اومد.

دریافت پولو برام میزنه اما میگه 2 ماه صبر کن تا بیاد نیومد مراجعه کن یا زنگ بزن.من چون ادرس تو فردگاه ب افیسر گفتم عوض کن نمیدونم متوجه حرفم شد یا نه بعد گفت خودت فردا عوض کن نمیدونم بعدش چی تو سیستمش تایپ کرد .نگرانم هولد زده باشه یا کلا ی کار محیرالعقولی انجام داده باشه
تشکر کنندگان:
(2016-02-29 ساعت 23:18)P.E نوشته:  
(2016-02-29 ساعت 19:41)stefan33 نوشته:  
(2016-02-28 ساعت 04:15)P.E نوشته:  سلام ممنون از شما که بالخره جوابی بمن دادید فکر کنم من ته دیگ 2015 بودم وقتی کنده شدم کسی نبود همه مشکلاتشون حل شده بود من نیاز دارم به ایران برگردم بخاطر مشکلات شخصی خواهشا اگر کسی هر تجربه ای داره دریغ نکنه خووااههششاا .والا در سایت پیغام دریافت پولو میزنه و همون موقع که پرداخت شد زد و گفت تا 2 ماه دیگه خبری نشد تماس بگیر.اما من میخوام تجربیات رو بدونم من باید تو اکانتم چیزی ببینم ؟ اصلا پروسه چطوری پیش میره؟ در سایت.پیگیری تلفنی طول میکشه منم زبانم فول نیست اینام تند حرف میزنن ممکنه نفهمم بخاطر این زنگ نمیزنم

نگران نباش
اولش سوشیال نامبر هم نیومد. هر روز می رفتم به یک اداره . کلآ تمام ادارات سوشیال رو رفتم)).  آخرین اداره که در مرکز شهر بود بالاخره ازم فرم رو پذیرفت و رسید داد ، که بعد از اون رسید یکهفته طول کشید که با سلام و صلوات سوشیال نامبرم اومد.

دریافت پولو برام میزنه اما میگه 2 ماه صبر کن تا بیاد نیومد مراجعه کن یا زنگ بزن.من چون ادرس تو فردگاه ب افیسر گفتم عوض کن نمیدونم متوجه حرفم شد یا نه بعد گفت خودت فردا عوض کن نمیدونم بعدش چی تو سیستمش تایپ کرد .نگرانم هولد زده باشه یا کلا ی کار محیرالعقولی انجام داده باشه
اگر می خواهی از این مطمئن بشی که در سیستم آدرست عوض شده ی ، زنگ بزن به:
-1-800-375-5283
و سوال کن
تشکر کنندگان:
از روز اول سایت ارور  داد تا روز 5 آپریل.
4 آپریل سایت رو چک کردم، تازه پیام زده که ( 5 آپریل) هزینه مورد نظر دریافت شده و در صورتی که تا 60 روز دیگه گرین کارت نیومد، با ما تماس بگیرید ....
4 فوریه یا آپریل 2016 ؟
عزیز شما چرا اینقد خودتو اذیت میکنی، هیچ کاری از دستت بر نمیاد و فقط میتونی منتظر باشی بنابراین این همه استرس هیچ کمکی بهت نمیکنه، پروسه خواصی هم نداره، اون شماره رسید رو هم سایت تا چند روز قبل از اومدن گرین کارت نمیشناسه ولی این یه چیز عادی هست و مال همه همینه، فقط اگر ۶۰ روز از زمانی که تاییدیه واریز پول گذشته و هنوز کارت نیومده طبق حرف خودشون میتونی یه درخواست پیگیری تو سایت پر کنی ولی جدا تاثییر خیلی آنچنانی نداره، فقط خیال خودت راحت میشه اما تا مراحل صدور کارت رو طی نکنن ۱۰ بارم که تماس بگیرید میگن صبر کن، همین در هر صورت اگه زبانت خوب نیست بهتره صبر کنی چون حتی اگرم کسی تو سایت درخواست برات پر کنه اونا بدون اینکه با خودت حرف بزنن جوابی نمیدن، تماس میگیرن و تا مطمئن نشن خود شخص پای تلفن هست هیچ جوابی نمیدن، تازه صدا رو هم ظبط میکنن بنابراین نمیشه کس دیگه هم جای شما صحبت کنه چون هم واسه اون داستان میشه هم شما، پس جدا هیچ راه دیگه ای جز صبر نیست، اگرم میخوای بری ایران با خیال راحت برو اون ویزای مهر خورده خود گرین کارته، اگرم تو این زمان رفت و برگشت گرین کارت رسید باید یه جوری برسونن ایران براتون.
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: P.E ، aaraam
دوستان یه چیز عجیب
تو فرودگاه از ما اثرانگشت گرفتن واسه روی گرین کارت، تا اینجاش که عادیه
دیروز یه نامه به آدرسم فرستادن، که واسه صدور گرین کارتت نیاز به اثرانگشت داریم اگه اثر انگشتت موجود باشه که صادر میشه، اگه نه، برات قرارِ انگشت نگاری میفرستیم، اگه تا ۹۰ روز هیچکدومش رو دریافت نکردی باهامون تماس بگیر
و من ایرانم با پاس سفید، و قرارهم نیست که بزودی برم امریکا
حالا اگه برام تاریخ انگشت نگاری تعیین کنند باید چه کار کنم؟
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز خواستم در مورد دریافت گرین کارت تجربه ام رو به اشتراک بزارم.
من و همسرم و دخترم 25 نوامبر وارد آمریکا شدیم و 30 نوامبر 165 دلار رو پرداخت کریم بعد از 21 روز گرین کارت من و همسرم اومد ولی گرین کارت دخترم که 7 سالش هست نیامد.ما 26 دسامبر از آمریکا خارج شدیم و هنوز گرین کارت دخترم نیامده.امشب با اداره مهاجرت از خونه تماس گرفتیم و البته دوستم که به زبان تسلط داشت صحبت کرد و کارمند اداره فقط خواست که از زبان من و همسرم اسم و فامیل ما رو بشنوه بعد با دوستم صحبت کرد و علت نرسیدن گرین کارت دخترم رو برامون توضیح داد که پروسه صدور گرین کارت دخترم بدلیل اشتباه شدن کنسل شده و دوباره وارد پروسه میشه که زمان میبره و دوباره تاکید کرد که تا یکسال از زمان اولین ورود به آمریکا میشه با همان ویزا وارد خاک آمریکا شد.
دوستانی که نگران پروسه دریافت گرین کارت هستند از ایران هم میتوانند خیلی راحت با اداره مهاجرت تلفنی صحبت کنند چون ما هم reciept no نداشتیم.
کیس 71xx/رویت قبولی22 می/سفارت:آنکارا/ ارسال فرمها:13june/
تعداد نفرات کیس: 3 نفر/برنده اصلی:همسر(سرباز نیروی هوایی)/تاریخ رویت کارنتی:10 june
تاریخ مصاحبه 11Agu,سفارت آنکارا
آپدیتها:11 Agu12 ,Agu(کیس اصلی)،2Sep (کیس اصلی-شبانه)،3 sep(کیس اصلی or و بقیه ready). دریافت ایمیل کلیری:8 Sep.
تشکر کنندگان: غنچه ، A2000 ، matin.sh ، victor2016 ، dd7472003 ، samane1363
سلام
برای همه دوستان در ینگه دنیا آرزوی موفقیت دارم،امیدوارم شرایط بر وفق مرادتون پیش بره و روز به روز بهتر و بهتر بشه.
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: behjat ، mfarazz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان