کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام گرین کارت من پست شد هر روز چک کردم در سایت اما امروز فرستادن به اداره پست ادرس قبلی حتی ادرسم در پست را هم عوض کردم و یه نامه قبل از اون با چندین تا ایمیل اومد که ادرست عوض شده حالا کسی میدونه که پست میفرسته بادرس جدید چون ایالت کلا عوض باید بشه یا اینکه پست هم میفرسته در خونه قبلی اگر بی انصاف باشن مالکش که دیگه فکر کنم رفته و برنخواهد گشت.چکار باید کرد دوستاننننننننن میدونیییییییییید؟
کیس:؟؟68 ارسال فرم:24th june مصاحبه:آنکارا
تشکر کنندگان:
(2016-03-18 ساعت 19:01)P.E نوشته:  سلام گرین کارت من پست شد هر روز چک کردم در سایت اما امروز فرستادن به اداره پست ادرس قبلی حتی ادرسم در پست را هم عوض کردم و یه نامه قبل از اون با چندین تا ایمیل اومد که ادرست عوض شده حالا کسی میدونه که پست میفرسته بادرس جدید چون ایالت کلا عوض باید بشه یا اینکه پست هم میفرسته در خونه قبلی اگر بی انصاف باشن مالکش که دیگه فکر کنم رفته و برنخواهد گشت.چکار باید کرد دوستاننننننننن میدونیییییییییید؟

سلام
وقت حضوري بگير و بر ايميگريشن اطلاع بده و مدارك را هم با خودت ببر و همچنين ايميل هم بزن ولي در بيشتر در اينطور مواقع ميگن كه گرين كارت شما گم شده و مجدداً بايد فرم I-90 را پركنيد و انگشت نگاري و مابقي داستان
ولي در كل نگران نباش اتفاق خاصي نميفته فقط زمان ميبره
تشکر کنندگان: sepidar ، P.E
If you move, you must update your address with USCIS. You can do so through your USCIS online account or by filing Form AR-11 (online or by mail).
متوجه شدم اکثر دوستان که به بی نظمی اینجا اذعان داشتن درست میگفتن .اون یک خط بالا ب علاوه 50 درصد حرفاشون سناریویی بیش نیست.
تشکر کنندگان:
(2016-03-18 ساعت 19:48)kyakourosh نوشته:  
(2016-03-18 ساعت 19:01)P.E نوشته:  سلام گرین کارت من پست شد هر روز چک کردم در سایت اما امروز فرستادن به اداره پست ادرس قبلی حتی ادرسم در پست را هم عوض کردم و یه نامه قبل از اون با چندین تا ایمیل اومد که ادرست عوض شده حالا کسی میدونه که پست میفرسته بادرس جدید چون ایالت کلا عوض باید بشه یا اینکه پست هم میفرسته در خونه قبلی اگر بی انصاف باشن مالکش که دیگه فکر کنم رفته و برنخواهد گشت.چکار باید کرد دوستاننننننننن میدونیییییییییید؟

سلام
وقت حضوري بگير و بر ايميگريشن اطلاع بده و مدارك را هم با خودت ببر و همچنين ايميل هم بزن ولي در بيشتر در اينطور مواقع ميگن كه گرين كارت شما گم شده و مجدداً بايد فرم I-90 را پركنيد و انگشت نگاري و مابقي داستان
ولي در كل نگران نباش اتفاق خاصي نميفته فقط زمان ميبره

زنگ زدم گفتن فرم ای 90 رو پر کن .خیلی برای من جالبه با 5 بار اطلاع بهر طریقی باز هم اینطوری شد مونده بود برم در خونه تک تک به اسم کارمنداشون بزنم که خواهشا ادرسمو عوض کنید و جالبتر خم به ابرو نمیارن فقط متاسفم گفتنو بلدن.خدایی تو ایران این اتفاقا برای من که خیلی پیگیرم خیلی کم افتاده اما فهمیدم فقط ملاقات حضوری تاثیر بمب داره همه جا.اگر در مورد فرم آی 90 میدونید به من لطف کنید بگید ممنونم
تشکر کنندگان:
من هرکاری کردم reciept number پیدا نکردم.همینطور منتظرم که گرین کارتم بیاد و نمیتونم پیگیری کنم!! ایمیل زدم ولی جواب دادن ایمیلی نمیشه!!

فرستاده شده از C6602ِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان:
(2016-03-19 ساعت 02:53)Scorsizi5374 نوشته:  من هرکاری کردم reciept number پیدا نکردم.همینطور منتظرم که گرین کارتم بیاد و نمیتونم پیگیری کنم!! ایمیل زدم ولی جواب دادن ایمیلی نمیشه!!

فرستاده شده از C6602ِ من با Tapatalk

سلام دوست گرامی .نمیخوام استرس بگیری یا روحیت خراب بشه.اما قانون اینجا مثل ایران هست فقط میشه پیگیری کرد که ایران نمیشه.منتظر نباش بهیچ وجه برو دنبالش از هر طریقی اطلاع بده زنگ بزن بهشون صحبت کن بگو مشکلتو و وقت بگیر برو اداره مهاجرت نزدیکت هر حرفی رو هم با سند و مدرک قبول کن تاریخ تماستو بنویس و از کارمند اسمشو بپرس بنویس داشته باشی .بهترین راه حرف زدنه و بهتر از اون فیس تو فیس هست.
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان عزیزم ، برای همتون سالی پر از سلامتی و خوشی و خوش شانسی آرزو میکنم، انشاالله همه کارها روی روال خوب و امن پیش بره و سالی سرشار از موفقیت برای همتون باشه، من هم بی صبرانه منتظرم که تا چندماه دیگه با یک انرژی سرشار برگردم و یک زندگی جدید رو از نو شروع کنم، سال ۱۳۹۵ برهمه دوستان مبارک باشه
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: sepidar ، dv2017 ، mfarazz ، غنچه ، Rira_1982 ، mehdi_a_3084 ، ebrahim1e ، Pariba ، Sam2014 ، h_researcher ، samane1363 ، Daneshjo
(2016-03-19 ساعت 20:21)behjat نوشته:  سلام به همه دوستان عزیزم ، برای همتون سالی پر از سلامتی و خوشی و خوش شانسی آرزو
میکنم، انشاالله همه کارها روی روال خوب و امن پیش بره و سالی سرشار از موفقیت برای همتون باشه، من هم بی صبرانه منتظرم که تا چندماه دیگه با یک انرژی سرشار برگردم  و یک زندگی جدید رو از نو شروع کنم، سال ۱۳۹۵ برهمه دوستان مبارک باشه

سلام بهجت خانم عزیز
با سلام . امیدوارم شما و همسرتون هم سال خوش و همراه با موفقیتی رو در پیش رو داشته باشید.
من و همسرم با دیدن پیامهای شما سرشار از انرژی مثبت میشیم.
موفق باشید.
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
تشکر کنندگان: behjat ، Daneshjo
دوستان عزیز با تجربه

ضمن عرض تبریک سال نو به همگی
فکر کنم ما هم کلیر شدیم با توجه به متن زیر (در سایت سفارت ابوظبی) که امروز بدستمون رسیده آیا میتونیم قبل از خاتمه ی اعتبار مدیکالمون (آخر اکتبر 2016) بریم ویزامونو بگیریم ؟
لطفا دوستانی که میتونن راهنمایی کنن .
ازلطفتون ممنون میشم

‎We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You may bring your passport(s) to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s).‎

‎The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.‎

‎Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.‎

‎Please check the Department of‎ State’s ‎current Visa Bulletin at Visa Bulletin for information about visa availability for your visa category.‎

‎The validity of an immigrant visa is subject to the validity of the medical report. As per new regulations, the medical reports are valid only for six months. In case of full validity (which is six months) visa, you must have to provide a new medical report.‎
•New ‎medical examination is required.‎
Please ‎send us your passport(s) and updated medical exam(s). Your first medical exam was good for 6 months‎ – ‎if you plan to travel before that first medical exam expires, we can issue a visa good until that expiration date. Otherwise, you should come to the UAE to complete a new medical exam. Please ensure we have your passport(s) by February 28th in order to be certain we have a visa number for your case. Please note that we are closed on Fridays and Saturdays. Please come as soon as possible to guarantee a Diversity Visa lottery visa number, even if part of your family is not ready for issuance. Our hours for bringing in your passport and medical is any work day (Sunday- Thursday) at 2pm. If we do not receive your passport by April 24, we cannot guarantee a Diversity Visa for you and your family
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: dv2017 ، M.d ، Daneshjo
(2016-03-22 ساعت 21:41)پرسپولیس6 نوشته:  دوستان عزیز با تجربه

فکر کنم ما هم کلیر شدیم  با توجه به متن زیر (در سایت سفارت ابوظبی) که امروز بدستمون رسیده آیا میتونیم قبل از خاتمه ی اعتبار مدیکالمون (آخر اکتبر 2016) بریم ویزامونو بگیریم ؟
ازلطفتون ممنون میشم

‎We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You may bring your passport(s) to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s).‎

‎The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.‎

‎Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.‎

‎Please check the Department of‎ State’s ‎current Visa Bulletin at Visa Bulletin for information about visa availability for your visa category.‎

‎The validity of an immigrant visa is subject to the validity of the medical report. As per new regulations, the medical reports are valid only for six months. In case of full validity (which is six months) visa, you must have to provide a new medical report.‎
Please ‎send us your passport(s) and updated medical exam(s). Your first medical exam was good for 6 months‎ – ‎if you plan to travel before that first medical exam expires, we can issue a visa good until that expiration date. Otherwise, you should come to the UAE to complete a new medical exam. Please ensure we have your passport(s) by February 28th in order to be certain we have a visa number for your case. Please note that we are closed on Fridays and Saturdays. Please come as soon as possible to guarantee a Diversity Visa lottery visa number, even if part of your family is not ready for issuance. Our hours for bringing in your passport and medical is any work day (Sunday- Thursday) at 2pm. If we do not receive your passport by April 24, we cannot guarantee a Diversity Visa for you and your family

بله مبارک باشه به سلامتی
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، Daneshjo
(2016-03-23 ساعت 01:47)ariana80 نوشته:  
(2016-03-22 ساعت 21:41)پرسپولیس6 نوشته:  دوستان عزیز با تجربه

فکر کنم ما هم کلیر شدیم  با توجه به متن زیر (در سایت سفارت ابوظبی) که امروز بدستمون رسیده آیا میتونیم قبل از خاتمه ی اعتبار مدیکالمون (آخر اکتبر 2016) بریم ویزامونو بگیریم ؟
ازلطفتون ممنون میشم

بله مبارک باشه به سلامتی

دوست عزیز شما باید تاتاریخی که اعلام شده پاس هاتون رو تحویل سفارت بدهید. چون وقتی برای شما این ایمیل میاد
یعنی به شماره ویزا اختصاص داده شده است و اگر نروید هیچ تضمینی وجود نداره به شما شماره جدیدی اختصاص بدهند. توی ایمیل هم دقیقا این رو گفته ولی شما بعد از گرفتن ویزاتون تا قبل از پایان تارخ مدیکالتون باید وارد ا م ر ی ک ا شوید .
WinkBig Grin
تشکر کنندگان: پرسپولیس6
behjat نوشته: سلام به همه دوستان عزیزم ، برای همتون سالی پر از سلامتی و خوشی و خوش شانسی آرزو میکنم، انشاالله همه کارها روی روال خوب و امن پیش بره و سالی سرشار از موفقیت برای همتون باشه، من هم بی صبرانه منتظرم که تا چندماه دیگه با یک انرژی سرشار برگردم  و یک زندگی جدید رو از نو شروع کنم، سال ۱۳۹۵ برهمه دوستان مبارک باشه

سلام بهجت خانم
منم سال نو را به شما و همه دوستای مهاجرسرایی تبریک میگم و امیدوارم سال 1395 سال بسیار خوبی برای شما و بقیه دوستان عزیز باشه
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، behjat ، Pariba ، Daneshjo ، ARSAMNEW
(2016-03-26 ساعت 22:01)ebrahim1e نوشته:  
behjat نوشته: سلام به همه دوستان عزیزم ، برای همتون سالی پر از سلامتی و خوشی و خوش شانسی آرزو میکنم، انشاالله همه کارها روی روال خوب و امن پیش بره و سالی سرشار از موفقیت برای همتون باشه، من هم بی صبرانه منتظرم که تا چندماه دیگه با یک انرژی سرشار برگردم  و یک زندگی جدید رو از نو شروع کنم، سال ۱۳۹۵ برهمه دوستان مبارک باشه

سلام بهجت خانم
منم سال نو را به شما و همه دوستای مهاجرسرایی تبریک میگم و امیدوارم سال 1395 سال بسیار خوبی برای شما و بقیه دوستان عزیز باشه
سلام دوست گرامی ممنونم و براتون بهترینها رو آرزو میکنم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، Daneshjo
سلام دوستان،شرمنده كسي تو اين هفته از ايران به واشنگتن يا نيويورك مياد؟ به گواهينامه ام نياز پيدا كردم، لطفا كمك كنيد. ممنون
كيس نامبر : 6xxx
تاريخ مصاحبه: هفتم جولاي 2015
تعداد: 4 نفر
خدمت: ارتش
سفارت: آنكارا
كلير: 17 آگوست 2015 (چهار نفر)
تشکر کنندگان: ebrahim1e
درود.متاسفانه این مشکل گرین کارت ما پیچیده شده.ما تو سپتامبر وارد امریکا شدیم و فردای روز ورود، مبلغ 165 دلار به ازای هر نفر رو پرداخت کردیم.البته آدرس سکونت ما با آدرس فرم 260 فرق داشت که ما تو فرودگاه و تو سایت USCISتغییر آدرس رو اعلام کردیم.بعد هم در مدت یک ماه حضورمون برای پاس سفید اقدام کردیم و از امریکا خارج شدیم.سوشال و پاس سفیدمون الان اومده ولی خبری از گرین کارت نیست.زمان پرداخت مبلغ هم هیچ ریسپت نامبری به ما داده نشد.حالا هر چی فرم آنلاین رو پر می کنیم یا تماس می گیریم به نتیجه نمی رسیم.طی تماس تلفنی ما رو ارجاع میدن به فرم آنلاین و تو جواب فرم هم می گن با شما تماس می گیریم و اگه نشد مجدد فرم رو پر کنید.واقعا دچار سردرگمی شدیم.اگه دوستان تجربه مشابهی دارن لطفا راهنمایی بفرمایند.
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان