کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان
ما يك خانواده سه نفري هستيم و مقصد اصلي و نهاييمون ان شاءالله نيويورك خواهد بود. اما اطرافيان اصرار دارن كه براي شروع حتماً به ايالتهايي كه آشنا داريم بريم، مثل كاليفرنيا و آريزونا.
ميخواستم از شمايي كه تجربه دارين بپرسم، آيا ما از عهده اين برمياييم كه خودمون مستقيم به نيويورك بريم يا حتما ً احتياج به كمك ديگران در بدو ورود داريم؟ و اگر امكانش هست كه به تنهايي گليم خودمونو از آب بيرون بكشيم، ديگه يه پرواز حدود ٦ ساعته رو اضافه نكنيم به برنامه مون با وجود يه بچه يك ساله كه ميدونين چقدر سخته پرواز با بچه كوچيك.من تمام تاپيك هارو خوندم و تقريبا ميدونم چه كارهايي رو بايد انجام داد.
فعلاً هم قصد پيدا كردن شغل نداريم و ميخوايم مدتي رو تحقيق و بررسي كنيم براي شروع يك بيزنس.
ممنون ميشم راهنمايي كنين.
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2016-04-17 ساعت 16:26)Rira_1982 نوشته:  سلام دوستان
ما يك خانواده سه نفري هستيم و مقصد اصلي و نهاييمون ان شاءالله نيويورك خواهد بود. اما اطرافيان اصرار دارن كه براي شروع حتماً به ايالتهايي كه آشنا داريم بريم، مثل كاليفرنيا و آريزونا.
ميخواستم از شمايي كه تجربه دارين بپرسم، آيا ما از عهده اين برمياييم كه خودمون مستقيم به نيويورك بريم يا حتما ً احتياج به كمك ديگران در بدو ورود داريم؟ و اگر امكانش هست كه به تنهايي گليم خودمونو از آب بيرون بكشيم، ديگه يه پرواز حدود ٦ ساعته رو اضافه نكنيم به برنامه مون با وجود يه بچه يك ساله كه ميدونين چقدر سخته پرواز با بچه كوچيك.من تمام تاپيك هارو خوندم و تقريبا ميدونم چه كارهايي رو بايد انجام داد.
فعلاً هم قصد پيدا كردن شغل نداريم و ميخوايم مدتي رو تحقيق و بررسي كنيم براي شروع يك بيزنس.
نیویورک شهر بیش ازاندازه گرونیه میتونید واسه شروع از ویرجینیا، واشنگتن که چند ساعتی با نیویورک فاصله داره شروع کنید بعد یه مدت که به نیویورک رفتو آمد کردید و مطمعن شدید بعد برای سکونت برید اونجا

2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
تشکر کنندگان: copol ، Rira_1982 ، ali.b ، Daneshjo
(2016-04-17 ساعت 17:20)سپیده زمان نوشته:  
نیویورک شهر بیش ازاندازه گرونیه میتونید واسه شروع از ویرجینیا، واشنگتن که چند ساعتی با نیویورک فاصله داره شروع کنید بعد یه مدت که به نیویورک رفتو آمد کردید و مطمعن شدید بعد برای سکونت برید اونجا

ممنون از راهنماييتون
من بيشتر منظورم انجام كارهاي اوليه اقامت بود، كه ميتونم از پسش بر بيام يا احتياج به شخص ديگه اي پيدا ميكنم؟
لينك سفرنامه من:
(2016-04-17 ساعت 19:10)Rira_1982 نوشته:  
(2016-04-17 ساعت 17:20)سپیده زمان نوشته:  

ممنون از راهنماييتون
من بيشتر منظورم انجام كارهاي اوليه اقامت بود، كه ميتونم از پسش بر بيام يا احتياج به شخص ديگه اي پيدا ميكنم؟

سلام و عرض تبریک
به نظر من خودتون میتونید و نیاز به کسی نخاهید داشت البته زبان در حد کار راه انداختن هم بدونید و با یک مطالعه در مهاجرسرا همه کارها قابل انجام هست و اگه از همین اول به کسی وابسته نشین و خودتون درگیر کارها بشین زودتر جا میفتین.
٢٠١٥، ايالت تگزاس، شهر دالاس
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، Sam2014 ، victor2016 ، Daneshjo
سلام دوستان
من یه سوالی داشتم: برای کلاس زبانی که برای بزرگسالان هست چطور باید در نزدیکی محل زندگیمون سرچ کنیم و کلا باید از کجا شروع کنیم؟ آیا رایگان هست یا باید پول پرداخت کنیم اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم منو راهنمایی کنه.
خیلی سپاسگزارم
CR1
(2016-04-18 ساعت 19:23)Haghighat نوشته:  سلام دوستان
من یه سوالی داشتم: برای کلاس زبانی که برای بزرگسالان هست چطور باید در نزدیکی محل زندگیمون سرچ کنیم و کلا باید از کجا شروع کنیم؟ آیا رایگان هست یا باید پول پرداخت کنیم اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم منو راهنمایی کنه.
خیلی سپاسگزارم

دوست عزیز کلاس هایی هست به نام esl که در کالج ها پولی هست ولی در کتابخانه ها و بعضی از مدارس رایگان هست و در هر شهری هم هست ، تو اینترنت سرچ کنید براتون میاره
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
تشکر کنندگان: dv2017 ، Haghighat ، samane1363 ، Daneshjo
سلام دوستان
یک توضیحی در مورد این کلمات میخواستم برای اجاره آپارتمان by-owner + no-fee broker + fee broker
البته معنی لغوی هرسه رو میدونم، فقط میخوام بدونم معنی اصطلاحی هم داره یا نه؟
ممنون
لينك سفرنامه من:
تشکر کنندگان: storagemeter ، Daneshjo
(2016-04-18 ساعت 19:23)Haghighat نوشته:  سلام دوستان
خیلی سپاسگزارم
درود بر شما
درکتابخانه ها و کلیساها افرادی بصورت داوطلبانه تدریس می کنند و در نتیجه رایگان است . کالج ها شهربه دارند . کلاس ها با اصطلاح ESL شناخته می شوند English as Second Language . شما در گوگل تایپ کنید ESL near me ( البته باید GPS گوشی یا تبلت فعال باشه ) یا اسم شهر و یا Zip Code را بعد از ESL وارد کنید.
موفق باشید .
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: frd22 ، sahar2016 ، nimanoush ، dv2017 ، Haghighat ، copol ، samane1363 ، Daneshjo
سلام يك واحد ١٢٠ متري داخل يك مجتمع مسكوني در منطقه كوپرتينو سن حوزه به مدت دو ماه از تاريخ هفتم جون اجاره داده ميشود جهت كسب اطلاع با تلفن ٤٠٨٦٦٦٠٧١٣. تماس بگيريد
Case no.2014as11##نفرات٤مصاحبه هفته اول نوامبرانكارا اپديتهاتقريبا ١٥باراخرين انها١٥-١٩جون كلير ١٩جون صدور ويزا ٣جولاي ٢٠١٤
سلام دوستان
راهنماي پرداخت ١٦٥$ كه در صفحه ي اول نوشته شده، هنوز همان است يا تغيير كرده؟
اگه مي دونيد لطفاً راهنمايي كنيد
تشکر کنندگان:
دوستان چه كساني بايد حضوري بروند اداره سوشال براي سوشال سكوريتي شون اقدام كنند و براي چه كساني اتوماتيك مياد در خونه؟
سلام
از دوستان نيويورك، آپارتمان جهت اجاره براي نيمه ماه جون به مدت يك ماه و در صورت توافق بلند مدت، براي يك زوج و يك كودك ، ميشناسين؟
در صورت تمايل ممنون ميشم پاسخ بديد
لينك سفرنامه من:
دوستان من رسیدم تو فرودگاه چیزی بهم ندادن پر کنم واسه سوشال وقتیم رفتم بگیرم گفتن باید با گبرین کارت بیای این جوری درسته؟
#برنده لاتاری 2016
تعداد کیس: 1 نفرBig Grin        
محل مصاحبه:  ابوظبی ( سفارت اول آنکارا)
تاریخ مصاحبه :هفته دوم نوامبر
وضعیت:ApSad      اپدیت :6 دسامبر، 9 دسامبر،25 ژانویه. 18 مارچ 22مارچ در سیس
و سرانجام کلییر: 22 مارچ
سلام
دوستان وقتتون بخير

سوالي داشتم كه ايا كسي حدود منطقه وست وود لس انجلس از ٢٠مي سوييت يا استوديو يا گست هاوزسراغ داره كه يك ماه يك ماه شارژ شه و ميزان پيش پرداختش هم هر چقدر باشه مهم نيس. ممنون
كيس نامبر:29xx-رويت قبولي:نيمه مي-نامه دوم: نيمه اكتبر-مصاحبه:نيمه نوامبر-تعداد افراد:٣نفر-وضعيت كليرنس:همسر فرد قبول با شغل دولتي و معافيت خاص سربازي- اپديت :حدودا ٦بار، دقيقشو يادم نيس دو تاي اخر ٢٣اوريل شب و ٢٧اوريل روز. ايميل كلير شدن همسر:٢٩اوريل
"من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک / چرخ بر هم زنم ار غير مرادم گردد"
سلام دوستان عزیز
ما از برندگان 2016 هستیم و امروز بعد از 5 ماه نامه کلیری رو دریافت کردیم. توی نامه نوشته که مراحل اداری تموم شده و با در دست داشتن پاسپورت و مدیکال جدید برای گرفتن ویزا مراجع کنید.
ولی جزو مدارک خواسته تا رزومه براشون ایمیل کنیم.

من هر چه قدر گشتم نتونستم مورد مشابهی پیدا کنم و بخاطر همین اینجا مزاحمتون شدم.

احیانا از دوستان 2015 کسی همچین موردی داشته؟ علتش چیه؟ ممکنه بعد از فرستادن رزومه دوباره پروندمون به وضعیت قبل برگرده؟!!

ممنون میشم راهنماییم کنید.
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان