کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-04-06 ساعت 10:49)laleht نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 10:35)ajab1 نوشته:  دوستان سلام و درود بر شما

آقا من یک سوال کلی دارم و بعدش دیگه قول میدم هیچی نپرسم و پسر خوبی باشم!!!

الان ما که ویزا گرفتیم به غیر از پرداخت 165 دلار که نزدیک سفر میخوام پرداخت کنم کار دیگه هم داریم؟ کلا هر کار باید انجام داد میشه بگید؟

مرسی
ظاهرا نه
جز اینکه به امور فراگیری زبان و سرچ درباره مکان انتخابی و مطالعه قوانین زندگی در اونجا بپردازین و کلا برنامه ریزی های لازم برای شروع یک زندگی نوین
گودلاک دادشی
یه دونه ای آبجی خانم، ایشالا میگیرید کل خانواده ویزا رو بدونیم آبجیمونم آمریکاست، خیالمون راحت بشهCool
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: laleht ، t_arian_n ، Alex 2014
باسلام
دوستان عزیز یه سوال داشتم
ما تا چه تاریخی میتونیم واسه تمدید مدیکال اقدام کنیم اعتبار مدیکال ما تا آخر اردیبهشت ماه می باشد.باسپاس
تشکر کنندگان: Alex 2014
يه سوال دیگه :
میگم این مصاحبه ما هم خودش داستانی بود از اون قسم نخوردنمون تا اینکه به جای 990 دلار گیر داده بودند 660 دلار بگیرن
خلاصه همش داستان بود
حالا اینها به کنار به جز پاکتهای گوشه بریده و ویزا که تو پاس خورده ( 2 نفر مون )
برگه ای بابت پرداخت 165 دلار ندادند ، آیا برگه ای چیزی باید میدادند یا طبق همین آدرس و دستور العملی که تو مهاجر سراست میتونیم پرداخت کنیم ؟
اگر دو تا 165 دلار رو پرداخت کنم که قاعدتا نباید برای خودم مشکلی باشه ؟ درسته ؟
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: laleht ، Ali Sepehr ، t_arian_n ، Alex 2014
(2015-04-06 ساعت 10:45)laleht نوشته:  
(2015-04-05 ساعت 01:18)goliii نوشته:  دوستان سلام میخواستم بدونم ترجمه گواهینامه با مهر دارالترجمه کافیه یا باید مهر دادگستری هم داشته باشه؟
اگه گواهینامه رانندگی منظورتون هست ترجمه چرا برین گواهینامه رانندگی بین المللی بگیرین از کانون اتومبیلگردی و جهانگردی تو خیابون آپادانا نیم ساعته صادر میشه
امیدوارم آف نزده باشم و منظورتون همون گواهینامه رانندگی بوده باشه Big Grin

خيلي آژانس هاي مسافرتي كه نمايندگي كانون اتومبيلراني و جهانگردي رو داشته باشن هم صادر ميكنن تو اصفهان من پرسيدم نيم ساعته ميدن
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: laleht ، t_arian_n ، jupiterx ، Alex 2014
سلام، ممکنه دوستان مطلع ، در مورد شرائط بازنشستگی در آمریکا و امتیازاتی که برای اینگونه افراد قائل می شوند اطلاعاتی بدهند؟
باسپاس
تشکر کنندگان: asher ، t_arian_n ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-04-06 ساعت 11:28)santi نوشته:  باسلام
دوستان عزیز یه سوال داشتم
ما تا چه تاریخی میتونیم واسه تمدید مدیکال اقدام کنیم اعتبار مدیکال ما تا آخر اردیبهشت ماه می باشد.باسپاس
میدونم به خاطر شرایطی که هر کیسی برای خودش اهمیت زیادی داره میخواد زمان بیشتری واسه ورود به امریکا داشته باشه
اما اگه کلیر شدید دست دست نکنید و برید ویزاتون رو بگیرید ، این توصیه من بود اما جواب سوالتون
اگه میخواید مدیکال رو تمدید کنید دیگه اصلا ربطی به مدیکال قبلی نداره ، شما تا تاریخ انقضای ادمینستور پرُسسینگ که تو سایتی که کلیر شدنتون رو اعلام میکنه نوشته شده زمان دارید تا برای گرفتن ویزا اقدام کنید و چند روز قبل از تحویل مدارک به سفارت باید برای،گرفتن مدیکال جدید اقدام کنید.
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: r.bazargan ، aaraam ، t_arian_n ، Alex 2014
(2015-04-06 ساعت 12:25)Aghaman نوشته:  يه سوال دیگه :
میگم این مصاحبه ما هم خودش داستانی بود از اون قسم نخوردنمون تا اینکه به جای 990 دلار گیر داده بودند 660 دلار بگیرن
البته قسم نخوردن اشکالی نداره
و اون اشتباه عدد پرداختی هم خوب شد که دادید وگرنه ویزا رو نمیدادن
خلاصه همش داستان بود

حالا اینها به کنار به جز پاکتهای گوشه بریده و ویزا که تو پاس خورده ( 2 نفر مون )

همه پاکتها گوشه بریده ان و اینم طبیعیه ،واسه ویزا منظورتون رو متوجه نمیشم ، دوتا ویزا رو تویه یه پاس زدن ؟؟؟؟ یا هر ویزایی رو تو پاسپورت مربوطه زدن ؟؟؟ اگه دومیه که درسته و اگه ا،لی باید از سفارت بپرسید که مشکلی پیش نیاد

برگه ای بابت پرداخت 165 دلار ندادند ، آیا برگه ای چیزی باید میدادند یا طبق همین آدرس و دستور العملی که تو مهاجر سراست میتونیم پرداخت کنیم ؟
اگر دو تا 165 دلار رو پرداخت کنم که قاعدتا نباید برای خودم مشکلی باشه ؟ درسته ؟
برگه خاصی نیشت یه کاغذ رنگیه که توش چندتا مورد رو نوشته که یکی از بندها مریوط به ۱۶۵$هستش و کلا آموزش خاصی نداده اگه منظورتون از دستورالعمل اموزش باشه
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Aghaman ، t_arian_n ، Alex 2014
سلام دوستان ممنون میشم اگر راهنماییم کنید،من ۱ نوامبر ۲۰۱۴ رفتم آمریکا ۲ماهی‌ ماندم .
سو‌ شیال نامبرم اومد ولی‌ گرین کارت نه ، حالا نمی‌دونم من دوباره ۶ماه بعد از آخرین خروجم باید برم آمریکا ، یا اینکه بعد از دریافت گرین کارت هر ۶ ماه ۱بار باید برم،مشکل اینه ک اصلا فرصت رفتن ندارم.۱۶۵ $ رو هم پرداخت کردم.
با آرزوی بهترین‌ها برای همه شما عزیزان
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، asher ، t_arian_n ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-04-06 ساعت 17:18)mina85 نوشته:  سلام دوستان ممنون میشم اگر راهنماییم کنید،من ۱ نوامبر ۲۰۱۴ رفتم آمریکا ۲ماهی‌ ماندم .
سو‌ شیال نامبرم اومد ولی‌ گرین کارت نه ، حالا نمی‌دونم من دوباره ۶ماه بعد از آخرین خروجم باید برم آمریکا ، یا اینکه بعد از دریافت گرین کارت هر ۶ ماه ۱بار باید برم،مشکل اینه ک اصلا فرصت رفتن ندارم.۱۶۵ $ رو هم پرداخت کردم.

سلام
اگه ميموندي و پاسپورت سفيد ميگرفتي ميتونستي تا 2 سال خارج از امريكا زندگي كني بعد دوباره برگردي ولي الان قبل از 6 ماه بايدبرگردي البته ديرترم بري مشكل نداره ممكنه مرزبان ايراد بگيره و گرين كارتتو توقيف كنه و اونوقت بايد بري به دادگاه مهاجرت كه اگه دليل قانع كننده داشته باشي گرين كارتتو پس ميدن ولي بهترين كار گرفتن پاسپورت سفيده
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان: asher ، t_arian_n ، jupiterx ، Memolk ، Alex 2014
(2015-04-06 ساعت 17:30)p00ya2001 نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 17:18)mina85 نوشته:  سلام دوستان ممنون میشم اگر راهنماییم کنید،من ۱ نوامبر ۲۰۱۴ رفتم آمریکا ۲ماهی‌ ماندم .

سلام
اگه ميموندي و پاسپورت سفيد ميگرفتي ميتونستي تا 2 سال خارج از امريكا زندگي كني بعد دوباره برگردي ولي الان قبل از 6 ماه بايدبرگردي البته ديرترم بري مشكل نداره ممكنه مرزبان ايراد بگيره و گرين كارتتو توقيف كنه و اونوقت بايد بري به دادگاه مهاجرت كه اگه دليل قانع كننده داشته باشي گرين كارتتو پس ميدن ولي بهترين كار گرفتن پاسپورت سفيده

مرسی‌،من هنوز ک گرین کارتم نیومد
با آرزوی بهترین‌ها برای همه شما عزیزان

سلام

حتما بمونين و گرين كارتتونو بگيرين
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

(2015-04-06 ساعت 17:50)p00ya2001 نوشته:  

سلام

حتما بمونين و گرين كارتتونو بگيرين
موفق باشين و واسه ما هم دعا كنين
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

من_شهروند_کشور_زمینم

دانلود فایل پی دی اف

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?k...62dfe1a851

توی این سایت تمام اجناسی که به مدت فقط 24 ساعت حراج گذاشته میشه امکان نداره هیچ جا زیرقیمت این سایت بتونيد این اجناس رو پیدا کنيد

http://1sale.com/
تشکر کنندگان: milad.nas ، t_arian_n ، Alex 2014
تنوع تخفیفات وتنوع خدمات بالای این سایت در شیکاگو باعث جذابیت این سایت شده

http://www.groupon.com/browse/chicago?po...cribe=true

یک سایت مفید در مورد آتلانتا

http://www.atlanta.net/
تشکر کنندگان: t_arian_n ، Alex 2014
دوستان عزیز بنده و همه ی دوستان بارها گفته ایم که DMV کالیفرنیا برای صدور گواهینامه موقت فقط ترجمه گواهینامه بهمراه اصلش رو می خواد و گواهینامه بین المللی رو قبول نداره و از گواهینامه بین المللی فقط قابل استفاده برای کسانی است که صرفا بعنوان توریست میان اینجا و با DMV کاری ندارند.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان