کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-04-02 ساعت 00:55)t_arian_n نوشته:  
(2015-04-02 ساعت 00:25)abas_kashan نوشته:  
(2015-04-01 ساعت 23:47)t_arian_n نوشته:  سلام
چرا قیمت های cheapoair با سایت خود شرکت هواپیمایی اینقدر متفاوت است
بچه ها منو راهنمایی کنید. واسه جولایی میخوام بلیط بگیرم برایه واشنگتون حتما هم میخوام شنبه یا یک شنبه اونجا برسم
الان به این نتیجه رسیدم qatarairways واسم بهترین انتخابه و بلیط رزرو کنم و شنبه از برج سایه که نمایندگیشه بخرم (رفت و برگشت 3550000)
بنظرتون انتخابم درسته ؟
بدلیل خرید عمده صندلی ، یک سیستم شبه چارتر است دوست عزیز

میتونم مقصدتون بدونم تا راهنمایی کنم شما را

ممنون از راهنماییتون
WASHINGTON DULLES INTERNATIONAL IAD
دوست عزیز از ایرفلوت استفاده کن مه توی زمان پروازت صرفه جویی بکنی و مسیرت دور نباشه برای ماه می 700 دلار هست

البته چون شرق آمریکایی و مجرد نظر من باشه از استانبول تا نیویورک با 350 دلار برو از اونجام چند شب نیویورک بعد واشنگتن (flyuia.com)

راستی ایران ایر با بریتیش قرار داد داره میتونی با یه استاپ برسی به مقصدت
تشکر کنندگان: t_arian_n ، behfaza ، jupiterx
سلام به همه
خوب ما هم خدارو شكر نقل مكان كرديم از تاپيك كليرنس به اينجا ، اميدوارم همه دوستان مهاجر سرايي همين اتفاق واسشون بيوفته و مشغول اماده سازي براي اولين سفر به ا م ر ي ك ا باشند جهت فعالسازي گرين كارتشون مثل من .
چندتا سوال داشتم ، ممنون ميشم دوستان اگر ميتونن راهنماييم كنن :
١- اول اينكه من ١٠ دسامبر مديكالم را انجام دادم حالا بهترين و مطمئن ترين زمان براي ورود به ا م ر ي ك ا چه تاريخيه اگر تمديدش نكنم ؟
٢- مقصد من ايالت ويرجينيا شهر بلكسبرگ هستش ، بهترين خط هوايي و بهترين مسير تا مقصد من چيه ؟
ممنون .
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان: r.bazargan ، aghamilad ، ریحانا ، goliii ، t_arian_n
ما امروز مصاحبهمون بود توی مونترال افیسر گفت با ویزاتون موافقت شده و تا دو هفته دیگه با پاسپورتاتون تحویل میگیرید. فقط چند ساعت بعد از مصاحبه این ایمیل رو دریافت کردیم. یکم عجیبه چون ما تا ویزا رو نگیریم که نمیتونیم جواب دقیق به این سوالها بدیم. ایا کسی تجربه مشابهی داشته:
Good day,

In order to continue with your immigrant application, please send us the following information:

- Date of intended entry into the U.S.;
- City/Province of departure (Airport/Flight number); and,
- City/State of arrival to the U.S. (Airport/Flight number).
Thank You.
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، t_arian_n
مبارك باشه اين اطلاعاتتون در ويزا درج ميشه و افيسر ميتونست همونجا بپرسه ازتون ولي خوب چيز خاصي نيست نگران نباشيد
تشکر کنندگان: Sam2014 ، p00ya2001 ، goliii ، t_arian_n ، Alex 2014
(2015-04-03 ساعت 04:23)milad.nas نوشته:  سلام به همه
خوب ما هم خدارو شكر نقل مكان كرديم از تاپيك كليرنس به اينجا ، اميدوارم همه دوستان مهاجر سرايي همين اتفاق واسشون بيوفته و مشغول اماده سازي براي اولين سفر به ا م ر ي ك ا باشند جهت فعالسازي گرين كارتشون مثل من .
١- اول اينكه من ١٠ دسامبر مديكالم را انجام دادم حالا بهترين و مطمئن ترين زمان براي ورود به ا م ر ي ك ا چه تاريخيه اگر تمديدش نكنم ؟
٢- مقصد من ايالت ويرجينيا شهر بلكسبرگ هستش ، بهترين خط هوايي و بهترين مسير تا مقصد من چيه ؟
ممنون .
خوش آمدید و عرض تبریک
1- با توجه به مهلت شش ماهه مدیکال و دیرتر کلیر شدن شما ... تا 10 جون 2015 شما باید تشریف برده باشید عمه ریکا تا نیاز به تمدید مدیکال نداشته باشید .(یعنی 20 خرداد جاری)
2- یه کم سرچ کردم برات >>> Blacksburg در نزدیکی مرز ایالت west Virginia واقع شده و برای رفتن با هواپیما + یه مقدار هم زمینی :
- از طریق واشینگتون DC ، ریچمموند ، شارلوت یا رالی ( با اجازه عمو سعید ) Greensboro هم احتمالاً می شه چون فرودگاه درست و درمون داره .
نزدیک ترین شهر هم بهش Roanoke هست .
نکته مهم بعد مسافت آخرین مقصد پروازی به مقصد نهایی شماست . از همه نزدیک تر Roanoke و از همه دورتر واشیگتون DC.
3- با توجه به بند 2 بیترین خط هوایی عبارتست از قطری با دو استاپ:
تهران >> دوحه >> فیلادلفیا >> یکی از شهرهای شارلوت یا گرینز برو و یا رونوکی که الته قیمت هاشون تو یک رنجه ... مقصدتون اگه Roanoke باشه مسافرت زمینی تون خیلی خیلی کوتاه تر خواهد بود . فرودگاه Roanoke کدش ROA هست و US Airways بهش پرواز داره .
توصیه می کنم روی این مورد آخری خوب تحقیق کنید .
در خدمتیم .
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: barfi1 ، milad.nas ، nora-nora ، lida55 ، t_arian_n ، ho_tasha
(2015-04-03 ساعت 13:34)Sam2014 نوشته:  
ممنون .
خوش آمدید و عرض تبریک
1- با توجه به مهلت شش ماهه مدیکال و دیرتر کلیر شدن شما ... تا 10 جون 2015 شما باید تشریف برده باشید عمه ریکا تا نیاز به تمدید مدیکال نداشته باشید .(یعنی 20 خرداد جاری)
2- یه کم سرچ کردم برات >>> Blacksburg در نزدیکی مرز ایالت west Virginia واقع شده و برای رفتن با هواپیما + یه مقدار هم زمینی :
- از طریق واشینگتون DC ، ریچمموند ، شارلوت یا رالی ( با اجازه عمو سعید ) Greensboro هم احتمالاً می شه چون فرودگاه درست و درمون داره .
نکته مهم بعد مسافت آخرین مقصد پروازی به مقصد نهایی شماست . از همه نزدیک تر Roanoke و از همه دورتر واشیگتون DC.
تهران >> دوحه >> فیلادلفیا >> یکی از شهرهای شارلوت یا گرینز برو و یا رونوکی که الته قیمت هاشون تو یک رنجه ... مقصدتون اگه Roanoke باشه مسافرت زمینی تون خیلی خیلی کوتاه تر خواهد بود . فرودگاه Roanoke کدش ROA هست و US Airways بهش پرواز داره .
در خدمتیم .
ممنون دوست عزيز بابت اطلاعات مفيدت
فقط هزينه اين مسافت زميني اونجا به چه صورتِ ؟ مثلا من خودم نظرم اين هست كه با پرواز قطري با يك توقف برم واشنگتون از اونجا بصورت زميني برم بلكسبرگ ؟ (٤ساعت)تا قبل از طي مسافت زميني از نظر كيفيت و هزينه بنظرم مقرون به صرفه هست مگر اينكه هزينه مسافت زميني زياد باشه كه توجيه نداشته باشه ؟!
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان:
(2015-04-03 ساعت 13:59)milad.nas نوشته:  
(2015-04-03 ساعت 13:34)Sam2014 نوشته:  
ممنون .
خوش آمدید و عرض تبریک
در خدمتیم .
ممنون دوست عزيز بابت اطلاعات مفيدت
فقط هزينه اين مسافت زميني اونجا به چه صورتِ ؟ مثلا من خودم نظرم اين هست كه با پرواز قطري با يك توقف برم واشنگتون از اونجا بصورت زميني برم بلكسبرگ ؟ (٤ساعت)تا قبل از طي مسافت زميني از نظر كيفيت و هزينه بنظرم مقرون به صرفه هست مگر اينكه هزينه مسافت زميني زياد باشه كه توجيه نداشته باشه ؟!
خواهش می کنم یا به قولی Your Welcome
ترانسپورت زمینی در عمه ریکا هزینش بالاست . البته به مسیر و با چی می خواهی بری متفاوته . گاهاً سفر هوایی به مراتب ارزانتر و مقرون به صرفه تره .
مثلاً پرواز تهران >>> شارلوت یا رونوکی برای تاریخ پرواز فرضی 8 جون با قطری و یو اس ایرویز (یک طرفه) حدود 700 دلاره و پرواز تا واشینگتون DC حدود 600 تا درمی یاد . حالا مسافرت زمینی از واشینگتون تا بلاکس برگ هم بهش اضافه می شه .
شما روی مسیر زمینی باید تحقیق کنی که ببینید کدومش با شرایط شما جورتره ( تعداد نفرات ، سن افراد ، بچه اگر هست وبار بنه و غیره ) شاید در مجموع پلان شما مناسب تر باشه و البته به صرفه تر .
در خدمتیم و موفق باشید .
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
تشکر کنندگان: milad.nas ، t_arian_n
سلام به دوستان عزیز تاپیک سفر به امریکا
ما هم به این جمع پیوستیم . سوالم از دوستان اینه که بین خطوط هوایی قطر و امارات و ترکیش و اتحاد کدوم پرواز برای امریکا مناسبتره ؟ مقصد ما دالاس است . اگر راهنمایی بکنید ممنون میشم
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان: goliii ، Alex 2014
(2015-04-03 ساعت 23:05)afrand نوشته:  سلام به دوستان عزیز تاپیک سفر به آمریکا
ما هم به این جمع پیوستیم . سوالم از دوستان اینه که بین خطوط هوایی قطر و امارات و ترکیش و اتحاد کدوم پرواز برای آمریکا مناسبتره ؟ مقصد ما دالاس است . اگر راهنمایی بکنید ممنون میشم
خوش اومدید دوست گرامی
شما باید به قیمت و بودجه ای که دارید نگاه کنید ولی من خودم از قطری بلیط گرفتم البته هنوز نرفتم ولی با توجه به تحقیقاتی که کردم میگن قیمت و خدماتش خوبه و یه خوبی دیگه هم داره اینترنتی هم میتونی خرید کنی و دفتر در تهران هم داره و از دوحه هم به دالاس پرواز مستقیم داره
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: milad.nas ، afrand ، behjat ، goliii ، jupiterx ، Alex 2014
به قیمت های austrian هم یه نیم نگاهی داشته باشید
C.N:2015XXXX4XXX  //  ارسال فرم:9 جون  //  کارنت:9 ژانویه  //  نامه دوم:23 ژانویه  //  مصاحبه:هفته سوم مارچ  // دریافت ویزا:روز بعد مصاحبه // ورود به آمریکا: 14 June // ساکن Metro D.C Area
تشکر کنندگان: afrand
(2015-04-04 ساعت 00:04)aghamilad نوشته:  
(2015-04-03 ساعت 23:05)afrand نوشته:  سلام به دوستان عزیز تاپیک سفر به آمریکا
ما هم به این جمع پیوستیم . سوالم از دوستان اینه که بین خطوط هوایی قطر و امارات و ترکیش و اتحاد کدوم پرواز برای آمریکا مناسبتره ؟ مقصد ما دالاس است . اگر راهنمایی بکنید ممنون میشم
خوش اومدید دوست گرامی
شما باید به قیمت و بودجه ای که دارید نگاه کنید ولی من خودم از قطری بلیط گرفتم البته هنوز نرفتم ولی با توجه به تحقیقاتی که کردم میگن قیمت و خدماتش خوبه و یه خوبی دیگه هم داره اینترنتی هم میتونی خرید کنی و دفتر در تهران هم داره و از دوحه هم به دالاس پرواز مستقیم داره
درود بر شما
در تکمیل فرمایشات عمو میلاد به شما بگم با توجه به قیمت بر اساس فصلی که تشریف می برید ( مثلاً می با جولای فرق فوقکوله Cool) به ترتیب قد 1 استاپ در دوحه یا فرانکفورت در جولای که گرانتره )
قطری و لوفت هانزا با فاصله کم ...... امارات .... و بقیه که 2 استاپ هستند مثل KLM و اتریشی و آلیتالیا با انواع کامبینیشن و در آخر هم ترکیش از خود راضی و گران فروش !!!!
از نظر بعد مسافتی و تایم پروازی اگر خدمات خیلی بهتر قطری را فاکتور بگیریم لوفت هانزا مناسب تر هست . ( قطری از دوحه 15:30 تا دالاس رو هواست اوف که خیلی خسته کنندست SadSad ولی لوفت هانزا 11 ساعت از فرانکفورت می ره دالاس )
موفق باشید
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
تشکر کنندگان: asher ، afrand ، milad.nas ، t_arian_n ، r.bazargan ، jupiterx
سلام
ما برنده 2015 بودیم با case 800
ویزامون اومده
مدیکالمون تا آخر اردیبهشت فرصت داره...نمیدونم الان پاس ها رو بفرستیم دبی تا چه مدت روش ویزا میخوره!
لطفا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه
تشکر کنندگان: r.bazargan
تا اخر مدیکال یعنی تا آخر اردیبهشت
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان:
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
ما 25 نوامبر مصاحبه داشتیم
26 مارس ویزامون اومد
حالا مدیکالمون تا 25 می هست که میشه آخر اردیبهشت

میخوام ببینم الان ما پاس بفرستیم بره دبی برامون ویزا میزنه طوری که ما تا اول خرداد بتونیم بریم آ م ری ک ا
و نیازی به تمدید مدیکال نباشه؟
یا اینکه در هر صورت نیاز به تمدید مدیکال هست؟
البته برا ما بهتره فعلا مدیکال تمدید کنیم که یه شیش ماه فرصت داشته باشیم و عجله یی نریم
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، t_arian_n
[quote='santi' pid='590656' dateline='1428145430']
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
ما 25 نوامبر مصاحبه داشتیم
26 مارس ویزامون اومد
حالا مدیکالمون تا 25 می هست که میشه آخر اردیبهشت

میخوام ببینم الان ما پاس بفرستیم بره دبی برامون ویزا میزنه طوری که ما تا اول خرداد بتونیم بریم آ م ری ک ا
و نیازی به تمدید مدیکال نباشه؟
یا اینکه در هر صورت نیاز به تمدید مدیکال هست؟
البته برا ما بهتره فعلا مدیکال تمدید کنیم که یه شیش ماه فرصت داشته باشیم و عجله یی نریم
[/quote

نه دوست عزيز ويزاي شما تا 25 مي اعتبار خواهد داشت
اگه ميتونين تا اونموقع تشريف ببرين امريكا خو ببرين وگرنه قبلش برين مديكالو انجام بدين تا ويزاتون 6 ماه اعتبار داشته باشه
خوب 25 مي ميشه4 خرداد پس ظاهرا ميتونين برين
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: santi ، t_arian_n

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان