کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوستان دیدید چه سوال مهم و کاربردی در باره تغییر آدرس پرسیدمCool

از اینجور سوال های کاربردی بپرسید که بدردمون بخوره اونور یهو جریمه نشیم و زندان نریم!!!!!!
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: laleht ، t_arian_n
(2015-04-19 ساعت 17:24)aghamilad نوشته:  دوستان اگه کسی اطلاع داره و تا حالا در این سایت https://egov.uscis.gov/coa/displayCOAForm.do ادرسش زا تغیر داده لطفا بیاد یه لطفی بکنه و تمام این گزینه هایی که باید پر کنیم را یه توضیح بده بخدا ثواب داره
ممنون
عزیز دلم همه چیش واضح هست و اون ها که مبهم بود بنده پرسیدم و بچه ها دستشون درد نکنه پاسخ دادن، اگر جاییش هنوز مشکل دارید بگید
در ضمن این تغییر آدرس در مورد بعد از اسکان در آمریکا هست و با تغییر آدرس اولیه اشتباه نکنید!!!!!

مرسی از همه ی دوستان گل
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: laleht ، aaraam ، t_arian_n
(2015-04-19 ساعت 18:19)ajab1 نوشته:  دوستان دیدید چه سوال مهم و کاربردی در باره تغییر آدرس پرسیدمCool

از اینجور سوال های کاربردی بپرسید که بدردمون بخوره اونور یهو جریمه نشیم و زندان نریم!!!!!!

خوشم اومد داداشى از سؤالت
من خودم اصلا اين مطلب رو نميدونستم
بقول خودت يه دونه اى
ايشالا كه ما هم كلير شيم و به اين تغيير آدرسها برسيم Wink Big Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: ajab1 ، Aghaman ، t_arian_n ، Alex 2014
(2015-04-19 ساعت 18:21)ajab1 نوشته:  
(2015-04-19 ساعت 17:24)aghamilad نوشته:  دوستان اگه کسی اطلاع داره و تا حالا در این سایت https://egov.uscis.gov/coa/displayCOAForm.do ادرسش زا تغیر داده لطفا بیاد یه لطفی بکنه و تمام این گزینه هایی که باید پر کنیم را یه توضیح بده بخدا ثواب داره
ممنون
عزیز دلم همه چیش واضح هست و اون ها که مبهم بود بنده پرسیدم و بچه ها دستشون درد نکنه پاسخ دادن، اگر جاییش هنوز مشکل دارید بگید
در ضمن این تغییر آدرس در مورد بعد از اسکان در آمریکا هست و با تغییر آدرس اولیه اشتباه نکنید!!!!!

مرسی از همه ی دوستان گل
من وقتی وارد امریکا بشم باید ادرسم را تو فرودگاه تغیر بدم و میخوام ادرس دوستی را که میخوام برم پیشش را بدم چون قبلا ادرس یک ایالت دیگه را داده بودم تا اینجا اوکی .
و مثلا یک هفته بعد رسیدنم خانه اجاره میکنم به نظر شما صبر کنم تا گرین کارت و سوشالم به ادرس دوستم پست بشه بعد تغیر ادرس بدم بهتر نیست؟
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: t_arian_n ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-04-19 ساعت 20:20)aghamilad نوشته:  
(2015-04-19 ساعت 18:21)ajab1 نوشته:  
ممنون

مرسی از همه ی دوستان گل
من وقتی وارد آمریکا بشم باید ادرسم را تو فرودگاه تغیر بدم و میخوام ادرس دوستی را که میخوام برم پیشش را بدم چون قبلا ادرس یک ایالت دیگه را داده بودم تا اینجا اوکی .
و مثلا یک هفته بعد رسیدنم خانه اجاره میکنم به نظر شما صبر کنم تا گرین کارت و سوشالم به ادرس دوستم پست بشه بعد تغیر ادرس بدم بهتر نیست؟
آره دیگه، صبر کن بیاد این ها بعد وقتی خانه اجاره کردی آدرس جدیدت رو برو تو این سایت بزن، همانطور که بهداد جان گفت باید کمتر از 10 روز از رفتنت به آدرس جدید سریع بری اینجا اعلام کنی.
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
تشکر کنندگان: t_arian_n ، jupiterx
سوال بعدی در مورد پرداخت مالیات
دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه به چه صورت هست و ظاهرا آنلاین می باشد، میشه سایتش رو بدین و یکم توصیح بدید در موردش؟

مرسی عزیزان
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
تشکر کنندگان: laleht ، t_arian_n ، jupiterx
(2015-04-19 ساعت 21:42)ajab1 نوشته:  سوال بعدی در مورد پرداخت مالیات
دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه به چه صورت هست و ظاهرا آنلاین می باشد، میشه سایتش رو بدین و یکم توصیح بدید در موردش؟

مرسی عزیزان

Www.turbotax.com
تشکر کنندگان: sh_mm10 ، Alex 2014
دوستان سلام
راجع به بیمه سفر، ما از آژانس سوال کردیم،گفت برای شما که مهاجرتی هستید بیمه سفر شامل حالتون نمی شه و به طور کلی بیمه هایی که در ایران واسه عمه ریکا صادر می شه ،زیاد اعتباری نداره و بهتره از همون عمه ریکا بگید واستون سری کنند .آیا کسی در مورد صحت و سقم این مو ضوع اطلاع داره؟
*و ایا اعتبار این بیمه را ما تا چند روز اول ورودمون بگیریم و پس از ان برای بیمه های کشور مذکور اقدام کنیم؟(در ضمن ما حدود 33 روز قصد اقامت داریم)
با سپاس از شما
کیس نامبر: 2015AS3XXX/سفارت:ابوظبی/ ارسال فرم ها: 24 می/دريافت نامه دوم : Oct 23 2014/ مصاحبه :نیمه دوم دسامبر/ کلیرنس:2 آوریل سفرنامه ابوظبی: قسمت اول قسمت دوم / آپدیت: 19 دسامبر2014، 1فوریه، 29مارس،2 آوریل/ورود Jun 6,2015/امدن سوشال July6/رسید گرین کارت July 15
آرزوی سلامتی و بهترینها برای ایرانیان عزیزSmile
تشکر کنندگان: t_arian_n ، Alex 2014
سلام.
اگه كسي ميدونه و زحمتي نيس ميتونه لطف كن لينك صفحه يا فرومي كه در مورد وسايل و موارد غير مجاز و غير قانوني به امريكا رو بده لطفا. يادمه يجا خونده بودم. مثلا اينكه چه مواد خوراكي ميشه يا نه و غيره ...
كيس نامبر:29xx-رويت قبولي:نيمه مي-نامه دوم: نيمه اكتبر-مصاحبه:نيمه نوامبر-تعداد افراد:٣نفر-وضعيت كليرنس:همسر فرد قبول با شغل دولتي و معافيت خاص سربازي- اپديت :حدودا ٦بار، دقيقشو يادم نيس دو تاي اخر ٢٣اوريل شب و ٢٧اوريل روز. ايميل كلير شدن همسر:٢٩اوريل
"من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک / چرخ بر هم زنم ار غير مرادم گردد"
تشکر کنندگان: t_arian_n ، Alex 2014
سلام
می شه لطفا اگر کسی از دوستان لینک white pass (در مهاجر سرا)را می دونه،ادرسش را محبت کنه.
سپاسگزارم
کیس نامبر: 2015AS3XXX/سفارت:ابوظبی/ ارسال فرم ها: 24 می/دريافت نامه دوم : Oct 23 2014/ مصاحبه :نیمه دوم دسامبر/ کلیرنس:2 آوریل سفرنامه ابوظبی: قسمت اول قسمت دوم / آپدیت: 19 دسامبر2014، 1فوریه، 29مارس،2 آوریل/ورود Jun 6,2015/امدن سوشال July6/رسید گرین کارت July 15
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-04-19 ساعت 23:21)Samia نوشته:  سلام.
اگه كسي ميدونه و زحمتي نيس ميتونه لطف كن لينك صفحه يا فرومي كه در مورد وسايل و موارد غير مجاز و غير قانوني به امريكا رو بده لطفا. يادمه يجا خونده بودم. مثلا اينكه چه مواد خوراكي ميشه يا نه و غيره ...
http://www.mohajersara.com/Thread-%DA%86...9%85%D8%9F
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، laleht ، Samia ، t_arian_n ، AliReza.Sh ، Alex 2014
(2015-04-19 ساعت 23:39)sh_mm10 نوشته:  سلام
می شه لطفا اگر کسی از دوستان لینک white pass (در مهاجر سرا)را می دونه،ادرسش را محبت کنه.
سپاسگزارم

http://www.mohajersara.com/Thread-%D9%86...try-Permit
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، sh_mm10 ، Alex 2014
سپاسگزارم

اسم درستش re-entry permit هست اگه اطلاعات اينجا كافى نبود با اين عنوان گوگل كنيد
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: sh_mm10 ، t_arian_n ، Alex 2014
(2015-04-20 ساعت 07:19)laleht نوشته:  
سپاسگزارم

اسم درستش re-entry permit هست اگه اطلاعات اينجا كافى نبود با اين عنوان گوگل كنيد

این لینک رو در مهاجرسرا مطالعه کنید
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: laleht ، t_arian_n ، Alex 2014
(2015-04-20 ساعت 07:52)h_researcher نوشته:  
(2015-04-20 ساعت 07:19)laleht نوشته:  
سپاسگزارم

این لینک رو در مهاجرسرا مطالعه کنید
از همه شما دوستان گلم سپاسگزارم
تشکر کنندگان: laleht ، t_arian_n ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان