کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوستان عزیز اگه میخواهید هزینه گرین کارت روبعد از ورود بدین حتما تو یکی دو روز اول ورود اینکارو بکنین من الان 5 ماه هست هزینه رو بعد از ورود دادم و گرین کارتم نیومده نمیدونم ممکنه به این دلیل باشه که معطل سوشال و حساب بانکی شدم

(2015-05-31 ساعت 09:54)solid_mercury نوشته:  بسیار ممنونم آقا بهداد. تقریبا همه ش درسته، فقط وقتی آیدی رسید رو تو فرمی که گذاشتین میزنم نمیشناسه. در ضمن پولی هم هنوز از حسابم کسر نشده!

تا سه روز صبر کنین کسر میشه
تشکر کنندگان: solid_mercury ، r.bazargan ، Daneshjo ، Memolk ، Alex 2014
(2015-05-31 ساعت 09:54)solid_mercury نوشته:  بسیار ممنونم آقا بهداد. تقریبا همه ش درسته، فقط وقتی آیدی رسید رو تو فرمی که گذاشتین میزنم نمیشناسه. در ضمن پولی هم هنوز از حسابم کسر نشده!
عرض کردم در سایت برای پیگیری فعلا به شما میگه که شماره رسید شما ثبت نشده و یا اشتباهه. علتش هم اینه که تا یک هفته قبل از دریافت گرین کارت این سایت شما رو نمیشناسه. شما که هنوز اینجایین و تازه پرداخت کردید. رفتید اونجا از 10 روز تا 2 ماه بعد از ورودتون ممکنه بشناسه.

(2015-05-31 ساعت 10:04)lida55 نوشته:  دوستان عزیز اگه میخواهید هزینه گرین کارت روبعد از ورود بدین حتما تو یکی دو روز اول ورود اینکارو بکنین من الان ۵ ماه هست هزینه رو بعد از ورود دادم و گرین کارتم نیومده نمیدونم ممکنه به این دلیل باشه که معطل سوشال و حساب بانکی شدم
شما احتمالا تغییر آدرس داشتین درسته؟
بعضی اوقات با تغییر آدرس پروسه صدور گرین کارت به تاخیر می افته. اما قانونا نه سوشال و نه حساب بانکی نیازی به گرین کارت ندارند. اگر به شما جواب سر بالا میدن یه شعبه دیگه رو امتحان کنید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Mahboy ، behjat ، ofrfar ، solid_mercury ، laleht ، r.bazargan ، nora-nora ، Daneshjo ، Memolk ، Alex 2014
باز هم تشکر میکنم. راستش با اجازه شما من اومدم اینور. روز اول حساب بانکی باز کردم و روز دوم ۱۶۵ دلار رو پرداخت کردم.
راستی یه مساله دیگه، برای دریافت SSN حتما باید به اداره سوشال بریم یا همون تیک توی فرم ۲۶۰ کفایت میکنه؟ آخه یکی از دوستانم میگفت حتما باید بری و یه سری کاغذ بازی هایی داره که انجام میدی، بعد شش روزه نامه میاد که اون نامه رو میبری و کارتت رو دریافت میکنی. نظر شما چیه؟
Case:2015AS1xxx; DS-260:July10th; Invitation Letter:Nov25th; Interview: Jan8th; Abudhabi; 1 Person; Clear:Apr5th; Visa Issued:Apr 20th;
تشکر کنندگان: r.bazargan ، جهان20 ، Daneshjo ، Alex 2014
شما دو هفته بعد از ورودتون اگر کارت نیومد (که معمولا به این سرعت نمیاد) میتونید برید از اداره سوشال روند صدور کارت رو پیگیری کنید. بعضی وقتها پروسه به دلایلی نامعلوم استارت نمیخوره که با پرکردن فرم مربوطه میتونید به جریانش بندازید. ضمنا اگر در این فاصله کارت صادر شده باشه شماره اش رو به شما میتونن اعلام کنند که داشتن شماره به تنهایی هم کلی کارتون رو راه میندازه و آنقدر ها به کارت احتیاج نیست.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Mahboy ، laleht ، nora-nora ، solid_mercury ، Daneshjo ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-05-31 ساعت 16:43)behdadK نوشته:  شما دو هفته بعد از ورودتون اگر کارت نیومد (که معمولا به این سرعت نمیاد) میتونید برید از اداره سوشال روند صدور کارت رو پیگیری کنید. بعضی وقتها پروسه به دلایلی نامعلوم استارت نمیخوره که با پرکردن فرم مربوطه میتونید به جریانش بندازید. ضمنا اگر در این فاصله کارت صادر شده باشه شماره اش رو به شما میتونن اعلام کنند که داشتن شماره به تنهایی هم کلی کارتون رو راه میندازه و آنقدر ها به کارت احتیاج نیست.
سلام
خوب چه کاریه دوهفته صبر کنید؟
به نظر من همون لحظه که رسیدین برین که اگه لازم بود فرم پر کنید همون موقع پر کنید دیگه.
من همین کارو کردم 5 روزه سوشال رو گرفتم.
بدون سوشال باید فقط بشینی تو خونه انتظار بکشید.
موفق باشید
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: behdadK ، Mahboy ، laleht ، barfi1 ، solid_mercury ، Daneshjo ، kaamiran ، بابراس ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
احسات جان اکثر ادارات سوشیال اول چک میکنند چند روز از پرودتون گذشته و زیر دو هفته سنگ قلابتون میکنند. البته اگر دسترسی به ادارات دارین و وقت اضافی حتما چند تا اداره برید یکیون بهتون جواب مثبت میده
تشکر کنندگان: Mahboy ، الناز٢ ، Daneshjo ، بابراس ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
سلام دوستان .من یه سئوالی دارم راستش ما حدود یکماهی میشه که اومدیم آمریکا و طبق گفته افیسر در فرودگاه گرین کارتمون بین 4تا 6 ماه طول میکشه که دستمون برسه. حالا قصد داریم یه سفر بریم کانادا به نظرتون با همین پاسمون که مهر ورود به آمریکا داره و طبق گفته افیسر تا یکسال در حکم گرین کارت هست میتونیم به کانادا بریم یا اینکه باید منتظر گرین کارت بشیم؟؟؟ لطفا اگه کسی اطلاعی داره جواب بده;-)در ضمن ما دالاس هستیم اگه کسی کاری داشت حتما پیغام بده :-)
شماره كيس :2XXX , رويت قبولي : 1مي ,سفارت :آنكارا , ارسال فرم : 19 مي , تاريخ كارنت :8سپتامبر , نامه دوم : 23 اكتبر , مصاحبه : نيمه اول دسامبر، دریافت ویزا :خودم و دخترم یکضرب (همسرم بعد از 121روز)
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-05-31 ساعت 22:02)bahreini.ehsan نوشته:  
(2015-05-31 ساعت 16:43)behdadK نوشته:  شما دو هفته بعد از ورودتون اگر کارت نیومد (که معمولا به این سرعت نمیاد) میتونید برید از اداره سوشال روند صدور کارت رو پیگیری کنید. بعضی وقتها پروسه به دلایلی نامعلوم استارت نمیخوره که با پرکردن فرم مربوطه میتونید به جریانش بندازید. ضمنا اگر در این فاصله کارت صادر شده باشه شماره اش رو به شما میتونن اعلام کنند که داشتن شماره به تنهایی هم کلی کارتون رو راه میندازه و آنقدر ها به کارت احتیاج نیست.
سلام
خوب چه کاریه دوهفته صبر کنید؟
به نظر من همون لحظه که رسیدین برین که اگه لازم بود فرم پر کنید همون موقع پر کنید دیگه.
من همین کارو کردم ۵ روزه سوشال رو گرفتم.
بدون سوشال باید فقط بشینی تو خونه انتظار بکشید.
موفق باشید
برای من بدون مراجعه 8 روزه اومد
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: miyu ، الناز٢ ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-06-01 ساعت 09:30)sami_rg نوشته:  سلام دوستان .من یه سئوالی دارم راستش ما حدود یکماهی میشه که اومدیم آمریکا و طبق گفته افیسر در فرودگاه گرین کارتمون بین ۴تا ۶ ماه طول میکشه که دستمون برسه. حالا قصد داریم یه سفر بریم کانادا به نظرتون با همین پاسمون که مهر ورود به آمریکا داره و طبق گفته افیسر تا یکسال در حکم گرین کارت هست میتونیم به کانادا بریم یا اینکه باید منتظر گرین کارت بشیم؟؟؟ لطفا اگه کسی اطلاعی داره جواب بده;-)در ضمن ما دالاس هستیم اگه کسی کاری داشت حتما پیغام بده :-)
شما میتونید به واسطه همون ویزا با مهر ورود به امریکا به کانادا سفر کنید
ضمنا اگر مشکل خاصی برای گرین کارت نباشه مثل اسم یا آدرس بیش از دو ماه طول نمیکشه
CLAERANCE 201 Days
San Jose-CA

تشکر کنندگان: miyu ، p00ya2001 ، Daneshjo ، بابراس ، Memolk ، Alex 2014
(2015-05-30 ساعت 13:49)SomeOneX نوشته:  سلام دوستان

یه سوال فنی

من نزدیک ۱۰ کیلو فقط کتاب دارم با خودم میبرم ، کتاب ها هم زبان اصلیه و ۴-۵ تا کتاب 1000 صفحه ای

اینارو تهران توی انقلاب خریدم و کمر کپی رایت رو شکونده
فرودگاه گیر میده ؟ کتابارو ازم میگیرن ؟

و اینکه هیچکسی جوابم رو نداد این سایت خوبه بلیت بخریم ؟ www.expedia.com

سلام دوست عزیز به شرکت هواپیمایی قطری هم نظری داشته باش هم ایر لاین 5ستاره هست هم قیمتهایی که میده خیلی خوب هست موفق باشی
شماره کیس$$31 تعداد افراد 2نفر مصاحبه نیمه اول دسامبر سفارت انکارا سربازی ارتش کیلرنس اپ دیتها :12 دسامبر و 16دسامبر 20 فوریه 25و 26 و 30و 31مارچSmile 1آپریل3اپریلBig Grinکلیر 3اپریل ایشود 9اپریل مقصد ایالت واشنگتن ورود به امریکا17سپتامبر2015شهر کرکلند ایالت واشنگتن
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، mehdi1989 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-06-01 ساعت 10:08)ali3875 نوشته:  
(2015-06-01 ساعت 09:30)sami_rg نوشته:  سلام دوستان .من یه سئوالی دارم راستش ما حدود یکماهی میشه که اومدیم آمریکا و طبق گفته افیسر در فرودگاه گرین کارتمون بین ۴تا ۶ ماه طول میکشه که دستمون برسه. حالا قصد داریم یه سفر بریم کانادا به نظرتون با همین پاسمون که مهر ورود به آمریکا داره و طبق گفته افیسر تا یکسال در حکم گرین کارت هست میتونیم به کانادا بریم یا اینکه باید منتظر گرین کارت بشیم؟؟؟ لطفا اگه کسی اطلاعی داره جواب بده;-)در ضمن ما دالاس هستیم اگه کسی کاری داشت حتما پیغام بده :-)
شما میتونید به واسطه همون ویزا با مهر ورود به آمریکا به کانادا سفر کنید
ضمنا اگر مشکل خاصی برای گرین کارت نباشه مثل اسم یا آدرس بیش از دو ماه طول نمیکشه
درود بر دوستان عزیز و با عرض پوزش از علی آقای گل
شما با پاسپورت + ویزا مهر خورده به هیچ وجه نمی تونید بروید کانادا . من خودم کلی از این بابت ضرر کردم که بماند SadSad
فقط و فقط با گرین کارت ... صبر کنید گرین کارتتون بیاد بعد با خیال راحت اقدام کنید .
در ضمن ما ارداتمند همه مهاجرسرایی هستیم علی الخصوص دالاسی هاBig GrinBig Grin
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: laleht ، Mahboy ، aaraam ، بابراس ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-06-01 ساعت 16:14)Sam2014 نوشته:  
شما با پاسپورت + ویزا مهر خورده به هیچ وجه نمی تونید بروید کانادا . من خودم کلی از این بابت ضرر کردم که بماند SadSad
فقط و فقط با گرین کارت ... صبر کنید گرین کارتتون بیاد بعد با خیال راحت اقدام کنید .
مخلصیم قربان منم طبق شنیده ها و تجربیات دو ساله حضور در مهاجرسرا گفتم در هر صورت ممنون از تذکرتونSmile
CLAERANCE 201 Days
San Jose-CA

تشکر کنندگان: laleht ، Sam2014 ، barfi1 ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام دوستان بالاخره رسیدم به یونایتد .امید که همه دوستان مهاجر سرا برسن به ارزوشوووووووووون.بزن اون رتبه قشنگه تو عزیز.
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
(2015-06-01 ساعت 17:52)omid man نوشته:  سلام دوستان بالاخره رسیدم به یونایتد .امید که همه دوستان مهاجر سرا برسن به ارزوشوووووووووون.بزن اون رتبه قشنگه تو عزیز.

به سلامتی مبارک باشه اگر وقت کردی سفرنامه بنویس و از جای اقامتت هم بگو مرسی
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: Sam2014 ، barfi1 ، hilda60 ، omid man ، Daneshjo ، ریحانا ، Kia robani ، farrokh33 ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-06-01 ساعت 17:16)ali3875 نوشته:  
(2015-06-01 ساعت 16:14)Sam2014 نوشته:  
مخلصیم قربان منم طبق شنیده ها و تجربیات دو ساله حضور در مهاجرسرا گفتم در هر صورت ممنون از تذکرتونSmile
عمو علی گل نفرمایید تذکر ... بنده در حد تذکر دادن نیستم والا .. بفرمایید تجربه گران بهایی که در اختیار شما عزیزان گذاشتم ( کلی سبزی گرون قیمت هم از کفم رفت .حالا شانس آوردیم فقط ضرر مادی و حال گیری بود که گذشت )
به هر حال برای همگی آرزوی تندرستی و موفقیت روز افزون را دارم .
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: barfi1 ، ali3875 ، Daneshjo ، Memolk ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان