کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان راهی لس آنجلس، خیلی خوبه که همه اول راه بتونیم به خودمون و بقیه کمک کنیم تا حد اقل یکماه اول رو بتونیم با آرامش و بدون دلواپسی سر کنیم من و شوهرم ۱۴ جولای وارد فرودگاه lax میشیم من دنبال یک اتاق برای ماه اول هستم بقیه دوستان هم همینطور بعضی ها میتونند حتی کوتاه مدت اتاق آپارتمانی رو که گرفتند به دوستان تازه وارد اجاره بدن اینطوری میشه خیلی به هم کمک کرد، این یک پیشنهاده ، البته من حتما قبل از رفتن اتاق برای خودم میگیرم بعد میرم همه موفق باشید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، hilda60 ، habibhabib ، barfi1 ، laleht ، miyu ، SomeOneX ، hamed.fa ، Daneshjo ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
سلام بچه های کسی برای اواخر خرداد LA نمی ره هماهنگ کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: Alex 2014
سلام
وقتتون بخير
دوستاني كه لس انجلس هستن يكي از دوستان ما توي بانك حتي اگه سوشالتون هم هنوز نيومده باشه براتون دبيت و كرديت و اينا باز ميكنه. البته اينو گفتم چون براي بعضي ها مشكل ايجاد شده بوده براي كاراي بانكي. گفتم اگه كاري توي بانك wells fargoداشتين، ايشون هستن.
پيام بدين شمارشون رو ميدم.
كيس نامبر:29xx-رويت قبولي:نيمه مي-نامه دوم: نيمه اكتبر-مصاحبه:نيمه نوامبر-تعداد افراد:٣نفر-وضعيت كليرنس:همسر فرد قبول با شغل دولتي و معافيت خاص سربازي- اپديت :حدودا ٦بار، دقيقشو يادم نيس دو تاي اخر ٢٣اوريل شب و ٢٧اوريل روز. ايميل كلير شدن همسر:٢٩اوريل
"من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک / چرخ بر هم زنم ار غير مرادم گردد"
تشکر کنندگان: Mahboy ، habibhabib ، laleht ، Daneshjo ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
330 دلار رو بالاخره پرداخت کردم.
جهت اطلاع دوستان و تکرار مکررات
Alien number در ویزا بدون A اول و 8 رقمی است که کنار سایت الیس هم زده که برای وارد کردن باید 9 رقم کنار A باشه و میبایست یک صفر بهش اضافه کنید.
DOS Number همین کیس نامبر خودمونه که البته در ویزا برای نفر اول انتهاش 01 و نفر دوم 02 و ... داره که اگر اینطور وارد کنید سایت نمیپذیره و مطابق راهنمایی که در زیر میگذارم اون 01 و 02 باید حذف بشه.
http://www.uscis.gov/uscis-elis/immigran...os-case-id
یعنی اگر کیس نامبر شما 2015AS123 هست و کیس دو نفره
در ویزا جلوی رجیستریشن نامبر شما نوشته 2015AS12301
و برای همسرتون نوشته 2015AS12302
ولی اگر اینطور وارد کنید ارور میده Elis و میگه یا اشتباهه یا 5 روز از صدور ویزا نگذشته. اون 01 و 02 رو از انتهاش می بایست حذف کنید و برای هر دو بزنید 2015AS123 و تمام.
کارتون که تمام شد حتما نکست بزنید و برید در مرحله پرداخت(اگر نکست نزنید و لاگ اوت کنید اطلاعات ذخیره نمیشه) و اگر کارت اعتباری ندارید اگزیت بزنیدو لاگ اوت کنید. اطلاعات یوزر پسورد و ایمیلتون رو به دوستی که میخواهید براتون پرداخت کنه بدید و راهنماییش کنید تا براتون 165 دلار رو پرداخت کنه (از ادامه اطلاعات ورودی) و بعد از پرداخت اگر خواستید میتونید پسورد ها رو تغییر بدید.
ضمنا 1 هفته بیشتر اطلاعاتتون ذخیره نمیمونه برای پرداخت و بعد از یک هفته از نو بایستی ذخیره کنید.

ضمنا اصراری برای پرداخت این مبلغ قبل از مسافرت نیست و میتونید رفتید اونجا خودتون حساب باز کنید و پرداخت کنید ولی من شرایطش رو داشتم و به یکی از فامیلها دستی پول دادم و رفت آمریکا برام پرداخت کرد. فکر نکنم تفاوت چندانی در زمان ایشوی ویزا داشته باشه چون پروسه وقتی آمریکا وارد شدید تازه استارت میخوره.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
سلام و درود
یک همسفر میخوام برای دالاس
در تاریخ 18جون
پرواز امارات از تهران
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Alex 2014
سلام دوستان

یه سوال فنی

من نزدیک 10 کیلو فقط کتاب دارم با خودم میبرم ، کتاب ها هم زبان اصلیه و 4-5 تا کتاب 1000 صفحه ای

اینارو تهران توی انقلاب خریدم و کمر کپی رایت رو شکونده
فرودگاه گیر میده ؟ کتابارو ازم میگیرن ؟

و اینکه هیچکسی جوابم رو نداد این سایت خوبه بلیت بخریم ؟ www.expedia.com
شماره کیس 0XX
ایروان
ویزا
ورود به آمریکا
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Alex 2014
(2015-05-30 ساعت 12:05)behdadK نوشته:  330 دلار رو بالاخره پرداخت کردم.
جهت اطلاع دوستان و تکرار مکررات
Alien number در ویزا بدون A اول و ۸ رقمی است که کنار سایت الیس هم زده که برای وارد کردن باید ۹ رقم کنار A باشه و میبایست یک صفر بهش اضافه کنید.

بهداد جان توی این تاپیک هم مثل تاپیک کلیرنس اطلاعات رو کامل و جامع ارایه میدی واقعا دستت درد نکنه و ممنون از وقتی که میزاریدWink
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، behdadK ، Mahboy ، Memolk ، Alex 2014
(2015-05-30 ساعت 13:49)SomeOneX نوشته:  سلام دوستان

یه سوال فنی

من نزدیک ۱۰ کیلو فقط کتاب دارم با خودم میبرم ، کتاب ها هم زبان اصلیه و ۴-۵ تا کتاب 1000 صفحه ای

اینارو تهران توی انقلاب خریدم و کمر کپی رایت رو شکونده
فرودگاه گیر میده ؟ کتابارو ازم میگیرن ؟

و اینکه هیچکسی جوابم رو نداد این سایت خوبه بلیت بخریم ؟ www.expedia.com
سلام من از این سایت چند بار بلیط خریدم و واقعا مطمعن هست در ضمن توصیه میکنم از سایت شرکتهای هواپیمایی بخرین فکر کنم به نفعتون باشه
http://www.skyscanner.com.tr/
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: SomeOneX ، Alex 2014
واسه کتاب و کلا کپی رایت گیر نمیدن و حتما ببرشون چون اونجا خیلی گرونه
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، SomeOneX ، Mahboy ، aaraam ، Alex 2014
(2015-05-30 ساعت 16:24)reza.aa نوشته:  واسه کتاب و کلا کپی رایت گیر نمیدن و حتما ببرشون چون اونجا خیلی گرونه
نترسین.خودشونم رعایت نمیکنن اینجاBig Grin
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: Mahboy ، jupiterx ، Alex 2014
دوستان حهت اطلاع باید بگم میتونید از سایت صورتی کمک بگیرید.به این صورت که تو سایت چک کنید و همونو از دفتر ایرلاین مورد نظر بخرید.اینطوری خودتون سر فرصت تاریخها و ایرلاینهای مختلف رو چک میکنید و از همه بهتر رو پیدا کرده و به دفتر ایرلاین رفته و همون تاریخ مدنظر رو خریداری میکنید.من اینکارو کردم.
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: Mahboy ، laleht ، p00ya2001 ، Alex 2014
سلام به همه
دوستان، کسی لینک راهنمای واریز هزینه گرین کارت رو نداره؟ آخه قبلا از امضاء یکی از کاربرها رفته بودم، حالا هرچی میگردم پیداش نمیکنم.
اگر هم کسی میتونه راهنمایی کنه که چطور میتونم وضعیت پروندم رو تو سایت الیس ببینم، آخه اولین بارم بود با کارت دبیت آمریکایی کار میکردم، نمیدونم انجام شده یا نه. متشکرم
Case:2015AS1xxx; DS-260:July10th; Invitation Letter:Nov25th; Interview: Jan8th; Abudhabi; 1 Person; Clear:Apr5th; Visa Issued:Apr 20th;
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-05-31 ساعت 04:10)solid_mercury نوشته:  سلام به همه
دوستان، کسی لینک راهنمای واریز هزینه گرین کارت رو نداره؟ آخه قبلا از امضاء یکی از کاربرها رفته بودم، حالا هرچی میگردم پیداش نمیکنم.
اگر هم کسی میتونه راهنمایی کنه که چطور میتونم وضعیت پروندم رو تو سایت الیس ببینم، آخه اولین بارم بود با کارت دبیت آمریکایی کار میکردم، نمیدونم انجام شده یا نه. متشکرم

سلام به شما!
به صفحه اول همين تاپيك يه سر بزنين جواب تمام سووالاتونو مى گيرين دوست عزيز.....
موفق باشيد
2015AS1**?interview:November?clear after 135 days?entrance:April
تشکر کنندگان: Memolk ، Alex 2014
(2015-05-31 ساعت 04:10)solid_mercury نوشته:  سلام به همه

وقتی شما هزینه رو پرداخت میکنید ایمیل میزنید و به شما رسید الکترونیکی اش ایمیل میاد. ضمنا بعد از اون یک ایمیل آپدیت هم از سایت الیس میاد که اکانت شما آپدیت شد.
در این حالت وقتی دوباره وارد الیس میشید و مشخصات وارد میکنید میبینید همون صفحه اول از حالت Draft سه تا پله پریده جلو و شده Optimized و اصولا دیگه هیچ گزینه ای برای پرداخت در همون صفحه اول ندارید. پایین همون صفحه در کادر مربع هم نوشته Payment:submitted

ضمنا در قسمت My massage اگر برید پیغام رسید پرداخت ها براتون آمده که حتما اون رو در ایمیلتون ذخیره کنید یا پرینت بگیرید. داخل این پیغام ها Recipt No هست که وقتی وارد خاک آمریکا شدید فعال میشه (البته تقریبا 1 هفته قبل از ارسال گرین کارت) که میتونید از این سایت وضعیت رو پیگیری کنید
https://egov.uscis.gov/casestatus/mycasestatus.do
(الان که بزنید میگه که شماره رسید شما اشتباهه و ثبت نشده ولی سر وقتش میشناسه و وقتی شناخت 1 هفته بعد گرین کارت دستتونه)
کلا پرداخت رو یه جوری میکنه تو چشت عمرا بتونی حاشا کنی که پرداخت نکردم Big Grin

راهنمای پرداخت 165 دلار هم در امضای رضا 2015 هست
http://cld.persiangig.com/download/RL3WU3/dl
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
بسیار ممنونم آقا بهداد. تقریبا همه ش درسته، فقط وقتی آیدی رسید رو تو فرمی که گذاشتین میزنم نمیشناسه. در ضمن پولی هم هنوز از حسابم کسر نشده!
Case:2015AS1xxx; DS-260:July10th; Invitation Letter:Nov25th; Interview: Jan8th; Abudhabi; 1 Person; Clear:Apr5th; Visa Issued:Apr 20th;
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان