کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-06-30 ساعت 14:46)laleht نوشته:  ورچندی جان دستت درد نکنه اما قول میدم با وجود این چکیده از ۹۰ صفحه باز توی صفحه بعد پیدا میشن دوستانی که بپرسن واسه اولین سفر به آمریکا چه کارهایی باید بکنیم Big Grin Wink
ولی خودمونیم
واسه ما شیرازیها این کارت خیلی با ارزشه Tongue

قابل شما رو نداشت
بله درست می فرمایید
ما معمولاً ساده ترین راه رو انتخاب می کنیم
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، barfi1 ، p00ya2001 ، بابراس ، ed2008 ، rbrb-2015 ، laleht ، habibhabib ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-06-30 ساعت 14:53)varchandi نوشته:  
(2015-06-30 ساعت 14:46)laleht نوشته:  ورچندی جان دستت درد نکنه اما قول میدم با وجود این چکیده از ۹۰ صفحه باز توی صفحه بعد پیدا میشن دوستانی که بپرسن واسه اولین سفر به آمریکا چه کارهایی باید بکنیم Big Grin Wink
ولی خودمونیم
واسه ما شیرازیها این کارت خیلی با ارزشه Tongue

قابل شما رو نداشت
بله درست می فرمایید
ما معمولاً ساده ترین راه رو انتخاب می کنیم

ورچندي جان اينكارت حداقل 10 تا رتبه داره حيف كه قبلا رتبه دادم بازم دستت درد نكنهSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: آزاده_امین ، varchandi ، ed2008 ، reza80 ، laleht ، الناز٢ ، APOLO5321 ، Daneshjo ، M.d ، Alex 2014
احسند
احسند
واقعا حال دادي
موخمون جوييده شد انقدر اين صفحه اون صفحه كرديم
ممنونRolleyes
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : ۳ می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: ۱۰ جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان: varchandi ، بابراس ، ed2008 ، p00ya2001 ، الناز٢ ، Daneshjo ، Alex 2014
varchandi جان دست شما درد نکنه زحمت کشیدی
CN: 2016AS26XX ●●● YEREVAN ●●● DS-260: ۸ June ۲۰۱۵ ●●● ۱ PERSON ●●● CURRENT: 12 Agu 2015 ●●● INTERVIEW: N/A
تشکر کنندگان: varchandi ، p00ya2001 ، الناز٢ ، Daneshjo ، Alex 2014
ورچندی جان ، خیلی زحمت کشیدی ، عالی بود
من اصلا قضیه تغییر ادرس و مهلت 10 روزه رو نمیدونستم

دوستان من واقعا گیر کردم ، این ادرس گرین کارتمو و ssn بالاخره کجا تغییر بدم تا صدورش تاخیر نخوره ؟
شماره کیس 0XX
ایروان
ویزا
ورود به آمریکا
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، varchandi ، ed2008 ، الناز٢ ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-06-30 ساعت 17:17)SomeOneX نوشته:  ورچندی جان ، خیلی زحمت کشیدی ، عالی بود
من اصلا قضیه تغییر ادرس و مهلت ۱۰ روزه رو نمیدونستم

دوستان من واقعا گیر کردم ، این ادرس گرین کارتمو و ssn بالاخره کجا تغییر بدم تا صدورش تاخیر نخوره ؟

تو فرودگاه دوست من
فقط توصیه یکی از دوستان این بود که حتما" مطمئن بشین تو پست هم تغییرش بدن
اگه هم آدرس اولتون آدم مطمئنی هست بزار بره اونجا اون برا بفرستتش به آدرس جدیدتون
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: ed2008 ، SomeOneX ، k1_m_1358 ، Daneshjo ، Memolk ، samane1363 ، Alex 2014
سلام به همگى؛ اميدوارم همه خوب باشند. خيلي ممنون به خاطر اطلاعات خيلي خوب و مفيدي كه اينجا ميگذاريد. من انگليس دانشجوام و بالاخره چند روز پيش ويزام اومد تو پاسم و بايد تا نهايتا يكماه يه ورود خروج بزنم و برگردم. چند تا سوال داشتم خيلي ممنون ميشم اگه بتونيد جواب بديد:
١. من آدرسى كه دادم آدرس پسر داييم هست تو داكوتا. آيا ميتونم براي ورود به آمريكا مثلا از نيويورك وارد بشم و همونجا چند روز (چهار روز) تو هتل بمونم و برگردم (بايد تِز بنويسم تو انگليس). بعدش پسر داييم مداركمو برام بفرسته؟
٢. اگه پرواز توقف داشته باشه مثلا تو فرانكفورت (٦ساعت) آيا بايد ويزاي شنگن برايه ترانزيت داشته باشم يا مهم نيست؟
- توصيه اي داريد براي موقع اولين ورود به خاك تو فرودگاه؟

با تشكر
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
(2015-06-30 ساعت 18:22)fa00119 نوشته:  سلام به همگى؛ اميدوارم همه خوب باشند. خيلي ممنون به خاطر اطلاعات خيلي خوب و مفيدي كه اينجا ميگذاريد. من انگليس دانشجوام و بالاخره چند روز پيش ويزام اومد تو پاسم و بايد تا نهايتا يكماه يه ورود خروج بزنم و برگردم. چند تا سوال داشتم خيلي ممنون ميشم اگه بتونيد جواب بديد:
١. من آدرسى كه دادم آدرس پسر داييم هست تو داكوتا. آيا ميتونم براي ورود به آمريكا مثلا از نيويورك وارد بشم و همونجا چند روز (چهار روز) تو هتل بمونم و برگردم (بايد تِز بنويسم تو انگليس). بعدش پسر داييم مداركمو برام بفرسته؟
٢. اگه پرواز توقف داشته باشه مثلا تو فرانكفورت (٦ساعت) آيا بايد ويزاي شنگن برايه ترانزيت داشته باشم يا مهم نيست؟
- توصيه اي داريد براي موقع اولين ورود به خاك تو فرودگاه؟

با تشكر

مبارک باشه دوست من
1- بله میتونید به هر جایی که می خواهید تو آمریکا وارد بشید
2- مدارکتون هم همون آدرس پسر داییتون میره
برای یه استاپ تو حوزه شنگن به ویزای ترانزیت نیاز ندارین ولی چرا از همون انگلیس پرواز نمی گیرید؟
توصیه می کنم بعد ورودتون حتماً به یه دفتر SSN سر بزنین و SSN تونو پیگیری کنین اگه گفتن 21 روز باید صبر کنین این یعنی به احتمال زیاد خودشون SSN شما رو با آدرس پسر داییتون میفرستند.
حتماً 165$ گرین کارتتون رو هم پرداخت کنین
اگه بیش از 6 ماه به آمریکا بر نخواهید گشت توصیه می کنم بیشتر بمونید و پاس سفیدتون رو بگبرین و همونجا رو تزتون کار کنین Smile
تشکر کنندگان: ed2008 ، nora-nora ، الناز٢ ، Daneshjo ، samane1363 ، Alex 2014
سلام بر همه دوستان مهاجر
با اجازتون ما هم 28 جون اولین ورودمون رو در فرودگاه هیوستون ثبت کردیم. Big Grin
فعلا که مشغول کشف دنیای جدید هستم و در اولین فرصت که بشه حتما سعی میکنم سفرنامه مختصری درباره موارد و مسائل سفر بنویسم، ولی تا اون موقع سوالی بود در خدمتم.
آرزوی موفقیت برای همتون دارم...
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
سلام به هم دوره ای های عزیز
در مورد تغییر والا من فقط تو فرودگاه درخواست دادم سوشال تو یه هفته اومد گرین هم فردا میرسه
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: Mahboy ، miyu ، nora-nora ، varchandi ، behjat ، SomeOneX ، Daneshjo ، sh_mm10 ، k1_m_1358 ، samane1363 ، Alex 2014
دیروز رفته بودم واسه مدیکال دیدم اکثریت افرادی که تازه اومدن بغیر بیمه درخواست فوت استمپ هم میکردن یعنی کارت غذا و حتی خونواده ها برای کیش که کمک مالیه اقدام میکردن.پرسیدم گفتن حق هر کسی هست که درامدش پایینه بگیره و واسه ستیزنی هم مشکلی نداره
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: nora-nora ، الناز٢ ، SomeOneX ، ed2008 ، Daneshjo ، k1_m_1358 ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-06-30 ساعت 20:00)Mahboy نوشته:  سلام بر همه دوستان مهاجر
با اجازتون ما هم 28 جون اولین ورودمون رو در فرودگاه هیوستون ثبت کردیم. Big Grin
فعلا که مشغول کشف دنیای جدید هستم و در اولین فرصت که بشه حتما سعی میکنم سفرنامه مختصری درباره موارد و مسائل سفر بنویسم، ولی تا اون موقع سوالی بود در خدمتم.
آرزوی موفقیت برای همتون دارم...

سلام مبارکه انشاالله به سلامتی،ما ورودمون از هیوستونه و با آمریکن ایرلاینز میریم لس آنجلس میخواستم از فرودگاه هیوستون بفرمایید فاصله ترمینال _aوd چقدره و صف مهاجرین طولانی بود یا نه سریع کارمون راه می افته ما دو ساعت و چهل و پنج دقیقه وقت داریم ممنون از لطفتتون و برانون آرزوی موفقیت میکنم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: الناز٢ ، ed2008 ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
سلام دوستان، آیا کسی می دونه TSA باید تهیه کنیم یا نه؟ (TSA Travel Safety Lock) اگه ممکنه به من بگید چه مدلیش رو باید بخریم
ممنون
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Daneshjo ، bijan575 ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-01 ساعت 11:39)نیلان نوشته:  سلام دوستان، آیا کسی می دونه TSA باید تهیه کنیم یا نه؟ (TSA Travel Safety Lock) اگه ممکنه به من بگید چه مدلیش رو باید بخریم
ممنون
من که از همین معمولی ها دارم
راستش اگه چمدون زیپی باشه که بود و نبودش فرقی نمیکنه یه کلیپ تو یو تیوب دیدم که چقدر راحت چمدون رو باز و بسته کردن با وجود بودن TSA
یه لحظه شک کردم
منظورت قفل چمدون رمز دار هست دیگه؟؟ یا من آف زدم و جواب بیریط دادم ؟؟
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: ed2008 ، p00ya2001 ، rbrb-2015 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-01 ساعت 12:28)laleht نوشته:  
(2015-07-01 ساعت 11:39)نیلان نوشته:  سلام دوستان، آیا کسی می دونه TSA باید تهیه کنیم یا نه؟ (TSA Travel Safety Lock) اگه ممکنه به من بگید چه مدلیش رو باید بخریم
ممنون
من که از همین معمولی ها دارم
راستش اگه چمدون زیپی باشه که بود و نبودش فرقی نمیکنه یه کلیپ تو یو تیوب دیدم که چقدر راحت چمدون رو باز و بسته کردن با وجود بودن TSA
یه لحظه شک کردم
منظورت قفل چمدون رمز دار هست دیگه؟؟ یا من آف زدم و جواب بیریط دادم ؟؟

لاله جون جوابت مناسب بود، منظورم این قفل هایی هست که به چمدون میزنن، که فرودگاههای بین المللی کلیدش رو دارن (TSA). برای این هست که اگه تو فرودگاه بخوان چمدون رو باز کنن، پاره ش نکنن، راحت بازش کنن. این به این دلیل هست که توی قوانین شون اجازه ی پاره کردن چمدون رو دارن....دوستام گفتن از این قفلا بخر...حالا دیگه نمی دونم....تقریبا گرون هم هست...
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، ed2008 ، Daneshjo ، farrokh33 ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان